زمان کنونی: 1395/09/21، 12:01 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1392/12/27 03:04 ق.ظ -
Sara71 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 13

راههاي درمان شوره سر وريزش ورشدنكردن مو

سلام
لطفأراهنماييم كنيد من موهام خيلي ريزش وشوره داره ورشدهم نميكنه الان موهام خيلي كم پشت و بلنده خيلي ناراحتم
ممنون ميشم راهنماييم كنين كه چيكاركنم؟؟
دوست خوبم اكه ازمطلبم خوشت اومد حتمالطفا اعتباريادت نره=)

ارسال: #2
1392/12/27 05:54 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/12/27 05:55 ب.ظ، توسط _مرجان_. دلیل ویرایش : )
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

RE: راههاي درمان شوره سر وريزش ورشدنكردن مو

(1392/12/27 03:04 ق.ظ)Sara71 نوشته شده توسط:  سلام
لطفأراهنماييم كنيد من موهام خيلي ريزش وشوره داره ورشدهم نميكنه الان موهام خيلي كم پشت و بلنده خيلي ناراحتم
ممنون ميشم راهنماييم كنين كه چيكاركنم؟؟
ناراحت نباش عزیزم درست میشه. اول موهات رو کوتاه کن. یه مدلی باشه که موهات رو پر نشون بده. اگه رژیم غذایی خاصی داری بهتره با دکتر تغذیه در موردش مشورت کنی. اگه شوره همراه با خارش باشه حتماً به دکتر مراجعه کن. حتماً دنبال علتهای ریزش مو باش(شوک عصبی- غم اندوه- رژیم نامناسب....) شوره سرت خشکه یا چربه؟ برای شوره سر از شامپو کتوکونازول استفاده کن. ( با آب ولرم سرت رو بشور آب داغ هم یکی ازعلتهای شوره سره
محلول برای تقویت مو و جلوگیری از ریزش مو: روغن کرچک + سیر کوبیده مخلوط کن 48 ساعت در جای گرم بذار و صاف کن و خیلی ملایم کف سرت ماساژ بده. موفق باشی عزیزم
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #3
1392/12/28 03:46 ق.ظ -
Sara71 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 13

قربونت برم مري جون مرسي ازراهنمايي خوبت عزيزم
دوست خوبم اكه ازمطلبم خوشت اومد حتمالطفا اعتباريادت نره=)

ارسال: #4
1393/08/15 01:30 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

اگر موهاتون هم ریزش داره و هم شوره داره من دوتا توصیه به شما دارم،میتونید از شامپو پرومین یا جوانه گندم یا کافئین سریتا استفاده کنید،این سه شامپو باعث میشن که مو ریزشش قطع بشه سپس بعد از حمام از تونیک موی T1 سریتا استفاده کنید تا شوره مو را رفع کنه این تونیک هم برا ریزش و هم برا شوره موثره،البته بیشتر اثرش روی شوره هست.دوم میتونید از شامپوی دابل افکت الپسین استفاده کنید همونجور که از اسمش برمیاد دوکاره هست هم ضد ریزش و هم ضد شوره خوبی هست،از شامپو کتوکنازول هم میتونید به صورت هفته ای دوبار استفاده کنید هربار هم کف شامپو بین 3 تا 5 دقیقه روی سر بماند.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.