زمان کنونی: 1395/09/15، 07:58 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 51 رأی - میانگین امتیازات: 3.24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #171
1392/05/15 04:31 ق.ظ -
رهاااا آفلاین
سالن زیبایی تینا

اعتبار: 14

RE: رنگ بدون دكلره كردن

سلام عزیزم من موهام مشکی طبیعی هست میخوام یه رنگ فوق العاده خوشگل کنم نسکافهای روشن عسلی نمیدونم براعروسی هست چه ترکیب ومارکی رو روی چه پایه ای استفاده کنم ممنونم

ارسال: #172
1392/05/15 04:48 ق.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

سلام عزیزم.اگر دنبال ترکیب رنگ هستی ترکیب رنگ های زیادی در سایت هست میتونی سرچ کنی و از مارک ویلا یا پرسونال استفاده کنی.
شاد و سلامت باشی لبخند یادت نره!!

ارسال: #173
1392/05/15 07:34 ب.ظ -
sepid64 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 4

سلام سایه جان..یه آشنایی دارم که موهای خودش مشکی و فره.هر رنگی تا حالا زده با دکلره و بی دکلره تن قرمزی پیدا میکنه..از من خواسته یه هایلایت شیک و روشن براش درارم بدون دکلره کردن کل موهاش.. که به قرمزی نزنه..موهاش 2 سانت رشد ریشه داره. میشه لطفا راهنماییم کنید؟سپاس

ارسال: #174
1392/05/15 10:13 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

(1392/05/15 07:34 ب.ظ)sepid64 نوشته شده توسط:  سلام سایه جان..یه آشنایی دارم که موهای خودش مشکی و فره.هر رنگی تا حالا زده با دکلره و بی دکلره تن قرمزی پیدا میکنه..از من خواسته یه هایلایت شیک و روشن براش درارم بدون دکلره کردن کل موهاش.. که به قرمزی نزنه..موهاش 2 سانت رشد ریشه داره. میشه لطفا راهنماییم کنید؟سپاس
سلام عزیزم این خانم به دلیل داشتن موهای فر دارای ساختمان مویی متفاوت هستند که پل های گوگردی در آن باعث ایجاد فر شده علاوه بر این ها پیگمنت ها فشرده تراند .
گمان نکنم اگر دکلره کنند و رنگ مناسب قرار بدهند به قرمزی بزنه چون اولین پیگمنتی که از مو خارج میشود بعد از پیگمنت بلو پیگمنت قرمز هست.
اما به هر حال!!!
اول باید رنگ زمینه را یکدست کنی تا ریشه و ساقه یکی شود.بعد قسمت هایی را با فویل جدا کرده و با روشن ترین رنگ یعنی نقره ای پلاتینه و اکسیدان آبی شماره سه روشن کنی.
بعد از رنگ بلوند زیتونی متوسط +بلوند طلایی روشن به نسبت 2ب1 ترکیب و روی موهاش قرار بدی.
البته این کار نیاز به مهارت داره چون حتی اگر فرمول درست باشه اما شما مهارت لازم را نداشته باشی شاید نتونی به خوبی رنگ را بدست بیاری.
اما امیدوارم و مطمءنم از پس این کار برمیای.
شاد و سلامت باشی لبخند یادت نره!!!

ارسال: #175
1392/05/15 11:18 ب.ظ -
sepid64 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

سایه عزیز از اینکه اینقدر سریع و دقیق جوابمو دادی سپاسگذارم.منم سعیمو میکنم که راهنماییتون هدر نره.=)

ارسال: #176
1392/05/16 04:11 ب.ظ -
sepid64 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

sepid64( نوشته است ! سلام سایه جان..یه آشنایی دارم که موهای خودش مشکی و فره.هر رنگی تا حالا زده با دکلره و بی دکلره تن قرمزی پیدا میکنه..از من خواسته یه هایلایت شیک و روشن براش درارم بدون دکلره کردن کل موهاش.. که به قرمزی نزنه..موهاش 2 سانت رشد ریشه داره. میشه لطفا راهنماییم کنید؟سپاسسلام عزیزم این خانم به دلیل داشتن موهای فر دارای ساختمان مویی متفاوت هستند که پل های گوگردی در آن باعث ایجاد فر شده علاوه بر این ها پیگمنت ها فشرده تراند .
گمان نکنم اگر دکلره کنند و رنگ مناسب قرار بدهند به قرمزی بزنه چون اولین پیگمنتی که از مو خارج میشود بعد از پیگمنت بلو پیگمنت قرمز هست.
اما به هر حال!!!
اول باید رنگ زمینه را یکدست کنی تا ریشه و ساقه یکی شود.بعد قسمت هایی را با فویل جدا کرده و با روشن ترین رنگ یعنی نقره ای پلاتینه و اکسیدان آبی شماره سه روشن کنی.
بعد از رنگ بلوند زیتونی متوسط +بلوند طلایی روشن به نسبت 2ب1 ترکیب و روی موهاش قرار بدی.

سلام. ببخشید سایه جان من چند تا سوال دیگه هم دارم:1-چه رنگی رو برای پوشش کل موهاش استفاده کنم که رنگ و مش بعدی بهتر خودشو نشون بده؟ 2-مشو باید حتما با فویل انجام بدم یا کلاهم میشه؟ 3-اگه پایه موهاش روشن نشد و امکان پوسیدگی داشت بجای نقره ای از چه مشی استفاده کنم؟از اینکه برای جواب دادن به این سوالای پیش پا افتاده وقت میذارین سپاسگذارم.Heart

ارسال: #177
1392/05/16 07:31 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

[تصویر:  m.png] مربی انجمن : سلام عزیزم سپیده64 عزیز برای پوشش سفیدی ها اول باید پورسانتاژ آن را بفرمایید چند درصد هست تا بتونم ترکیب را عرض کنم.
میتونی مش را هم با کلاه انجام بدید.
رنگساژ را زمانی انتخاب کن که موها به پایه رسیدن.
شاد و سلامت باشی لبخند یادت نره

ارسال: #178
1392/05/16 08:16 ب.ظ -
razi آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 11

سلام سایه روشن عزیز
من میخواستم موهای خالمو رنگ کنم..اوایل خرداد روی موهاش رنگ شمارهM5روگذاشتم...الان چند سانت رشد ریشه داشته.....واینکه تار موهاش ضعیفه ورنگ پوستشم تقریبا سفیده...
خیلی اصرار داره که موهاشو قهوه ای روشن(تومایه های نسکافه ای)البته بدون دکلره بکنه....خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید.
مگر میشود،زندگی مرا....به هم ریخته آفریده باشد....خدای دانه های انار!

ارسال: #179
1392/05/16 09:54 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

(1392/05/16 08:16 ب.ظ)razi نوشته شده توسط:  سلام سایه روشن عزیز
من میخواستم موهای خالمو رنگ کنم..اوایل خرداد روی موهاش رنگ شمارهM5روگذاشتم...الان چند سانت رشد ریشه داشته.....واینکه تار موهاش ضعیفه ورنگ پوستشم تقریبا سفیده...
خیلی اصرار داره که موهاشو قهوه ای روشن(تومایه های نسکافه ای)البته بدون دکلره بکنه....خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید.
[تصویر:  m.png] مربی انجمن : سلام گلم
عزیزم خاله تون میدونن که نسکافه ای بیس نارنجی زرد داره.یعنی منظورم اینه که رفله نارنجی را مپسندن یا دوست دارن یه قهوه ای بدون زاءدی داشته باشن!؟؟؟

ارسال: #180
1392/05/17 03:31 ق.ظ -
razi آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 11

فکرمیکنم قهوه ای بدون زاِءدی رو ترجیح میده به نسکافه ای باتن نارنجی زرد............
مگر میشود،زندگی مرا....به هم ریخته آفریده باشد....خدای دانه های انار!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هایلایت بدون دکلره mina.pendar 0 703 1394/12/15 05:31 ب.ظ
آخرین ارسال: mina.pendar
Wink ترکیب رنگ های قهوه ای بدون دکلره sisigirl 37 42,999 1394/05/25 09:48 ب.ظ
آخرین ارسال: مروارید65
  دكلره كردن مو Shrzd 1 567 1394/02/19 01:01 ق.ظ
آخرین ارسال: ماریا رضوی
  رنگ دودي روي موي دكلره Shrzd 1 803 1394/02/19 12:56 ق.ظ
آخرین ارسال: ماریا رضوی
  در مورد کرم پلاتنیوم اورآل مخصوص بلیچ مو بدون آسیب چیزی میونید؟؟ سارا555 2 2,171 1393/10/23 03:52 ق.ظ
آخرین ارسال: siasiasia

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (1 کاربر):
niloo_sh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.