زمان کنونی: 1395/09/14، 11:33 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 51 رأی - میانگین امتیازات: 3.24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #181
1392/05/17 03:57 ق.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

RE: رنگ بدون دكلره كردن

(1392/05/17 03:31 ق.ظ)razi نوشته شده توسط:  فکرمیکنم قهوه ای بدون زاِءدی رو ترجیح میده به نسکافه ای باتن نارنجی زرد............
خوب حدسش را میزدم.
عزیزم شما اول موهاشون را با رنگ بلوند نقره ای پلاتینه روشن کن و بعد از ترکیب زیر استفاده کن.
بلوند زیتونی روشن 1/2 تیوپ رنگ+ دو سانت قهوه ای زیتونی تیره
شاد وسلامت باشی.

ارسال: #182
1392/05/17 04:07 ق.ظ -
razi آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 11

باعرض معذرت عزیزم،یعنی اول رنگ بلوند نقره ای پلاتینه روشن رومثل رنگ (اول ساقه بعد ریشه )بذارم،بشورم،خشک کنم...........وبعد ترکیب بعدی رو؟؟؟؟؟؟؟؟؟بااکسیدان شماره2؟؟؟؟؟؟؟؟
مگر میشود،زندگی مرا....به هم ریخته آفریده باشد....خدای دانه های انار!

ارسال: #183
1392/05/17 04:40 ق.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

بله کاملا درسته

ارسال: #184
1392/05/17 01:28 ب.ظ -
sepid64 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 4

(سلام عزیزم سپیده64 عزیز برای پوشش سفیدی ها اول باید پورسانتاژ آن را بفرمایید چند درصد هست تا بتونم ترکیب را عرض کنم.
میتونی مش را هم با کلاه انجام بدید.
رنگساژ را زمانی انتخاب کن که موها به پایه رسیدن.
شاد و سلامت باشی لبخند یادت نره )
سلام سایه جان.اول اینکه ریشه موهای ایشون مشکیه و اصلا سفیدی نداره..و دوم :اگه موهاش ضعیف باشه و رسیدن به پایه مش نقره ای موهاشو بپوسونه خوب مجبورم زودتر بشورمش در اینصورت چه رنگ مشی رو انتخاب کنم تا رنگی که فرمودید روش زیبا بشه.و ببخشید چه مارک رنگی رو پیشنهاد میکنید..بازم ممنون از سخاوت شما در بذل دانش و تجربه ارزشمندتون.

ارسال: #185
1392/05/17 03:46 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/05/17 03:53 ب.ظ، توسط سایه روشن. دلیل ویرایش : )
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

سپیده 64عزیز شما در پست اولی که نوشتید فرمودید میخوای یه هایلایت قشنگ روی موهای ایشان در بیاری.بنده هم با زمینه قهو ای تیره هایلایت را عرض کردم که با فویل در بیاری.
در پست دوم فرمودی مش را با کلاه هم میشه درآورد؟
عزیزم فکر کنم شما در شناخت هایلایت و مش اشکال دارید.
مش :تکه هایی از مو که رنگ آن 4الی7درجه با زمینه موها تفاوت داره.
هایلایت تکه هایی که تفاوت رنگ آن با زمینه بیش از2تا4درجه نمیشه.
حالا با این حساب شما اگر موهای این خانم سفیدی داره باید پوشش بدید که اگر بیش از 20%باشه باید پورسانتاژ آن را محاسبه کنی چون در ترکیب رنگ اصلی و فانتزی تاثیر گذاره.
و بعد موها را از کلاه در بیارید دکلره انجام بدید و به بیس پاستیل که رسید از رنگساژ استفاده کنید.

مارک ویلا بس کلستون مارک های خوبی هستند میتونی استفاده کنید.
مش زیتونی با زمینه قهوه ای متوسط برای این خانم با این شرایط مو مناسب هست.
شاد و سلامت باشید.

ارسال: #186
1392/05/17 05:48 ب.ظ -
درساجون آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

سلام سایه روشن جون
ترکیب رنگی رو که گفته بودید زدم اما به جای اکسیدان 1 اکسیدان 2 زدم موهام خیلی زرد شد بهخاطر اکسیدان بوده؟ این ترکیب رو داده بودید نیم ساعت گذاشتم
بلوند شکلاتی متوسط یک دوم + بلوند طبیعی روشن یک چارم + واریاسیون نقره ای به اندازه نخود+ واریاسیون طلایی 3 سانت+ اکسید 1

ارسال: #187
1392/05/17 06:12 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

[تصویر:  m.png] مربی انجمن : درسا جونم بارها و باره عرض کردم رنگ قانون و قواءدی داره که اگر آن ها را رعایت نکنید نمیتونید به رنگ دلخواهتون برسید .
علاوه بر این ها اگر فرمولی که عرض میکنم هم کاملا درست باشه اما شما مهارت لازم مثل شناخت مو مدت مکث با توجه به بیس و جنس مو را نداشته باشید باز هم به مشکل میخورید!!!
حالا عیبی نداره ! شما بیا رنگ بلوند دودی متوسط را با اکسیدان یک حتما حتما اکسیدان یک و یک نخود واریاسیون بنفش ترکیب کن روی موهات به مدت نیم ساعت بمونه.
رنگ فوق العاده قشنگی میشه.
شاد باشی عزیزم

ارسال: #188
1392/05/19 10:52 ق.ظ -
sepid64 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 4

(سلام سایه جان..یه آشنایی دارم که موهای خودش مشکی و فره.هر رنگی تا حالا زده با دکلره و بی دکلره تن قرمزی پیدا میکنه..از من خواسته یه هایلایت شیک و روشن براش درارم بدون دکلره کردن کل موهاش.. که به قرمزی نزنه..موهاش 2 سانت رشد ریشه داره. میشه لطفا راهنماییم کنید؟سپاسسلام عزیزم این خانم به دلیل داشتن موهای فر دارای ساختمان مویی متفاوت هستند که پل های گوگردی در آن باعث ایجاد فر شده علاوه بر این ها پیگمنت ها فشرده تراند .
گمان نکنم اگر دکلره کنند و رنگ مناسب قرار بدهند به قرمزی بزنه چون اولین پیگمنتی که از مو خارج میشود بعد از پیگمنت بلو پیگمنت قرمز هست.
اما به هر حال!!!
اول باید رنگ زمینه را یکدست کنی تا ریشه و ساقه یکی شود.بعد قسمت هایی را با فویل جدا کرده و با روشن ترین رنگ یعنی نقره ای پلاتینه و اکسیدان آبی شماره سه روشن کنی.
بعد از رنگ بلوند زیتونی متوسط +بلوند طلایی روشن به نسبت 2ب1 ترکیب و روی موهاش قرار بدی.)

سلام سایه جان .برای هایلایت اگه درست متوجه شده باشم دیگه نیازی به دکلره نیست درسته؟چون قرار نیست رنک موها خیلی خیلی روشن بشه.درست متوجه شدم؟در ضمن همین هایلایتو میشه با کلاهم انجام داد؟قشنگ میشه؟با سپاس فراوان

ارسال: #189
1392/05/19 02:10 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

بله عزیزم.کاملا درسته اما سپیده 64 جونم اینکه قشنگ هست یا نه سلیقه ای هست

ارسال: #190
1392/05/20 04:21 ب.ظ -
sheyda آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 1

سلام من موهام مشكي طبيعي بود بعد روش رنگ خاكستري 8 ريختم حالا ميخوام پركلاغي بكنم جلوي موهام روشن تره ميشه بگيد چيكار كنم؟؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هایلایت بدون دکلره mina.pendar 0 701 1394/12/15 05:31 ب.ظ
آخرین ارسال: mina.pendar
Wink ترکیب رنگ های قهوه ای بدون دکلره sisigirl 37 42,987 1394/05/25 09:48 ب.ظ
آخرین ارسال: مروارید65
  دكلره كردن مو Shrzd 1 567 1394/02/19 01:01 ق.ظ
آخرین ارسال: ماریا رضوی
  رنگ دودي روي موي دكلره Shrzd 1 803 1394/02/19 12:56 ق.ظ
آخرین ارسال: ماریا رضوی
  در مورد کرم پلاتنیوم اورآل مخصوص بلیچ مو بدون آسیب چیزی میونید؟؟ سارا555 2 2,170 1393/10/23 03:52 ق.ظ
آخرین ارسال: siasiasia

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (2 کاربر):
khmaryam67، niloo_sh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.