زمان کنونی: 1395/09/21، 11:35 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 51 رأی - میانگین امتیازات: 3.24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #481
1393/02/11 01:21 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/02/11 01:25 ب.ظ، توسط _مرجان_. دلیل ویرایش : )
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

RE: رنگ بدون دكلره كردن

(1393/02/11 12:48 ب.ظ)adriana نوشته شده توسط:  سلام عزیزان نسکافه ای اگه پوشش بهتره به جای کاکایویی استفاده کنم چون فکر میکنم کاکایو یی قرمزی داره که اصلا دوست ندارم ؟؟
در ضمن پایه یا base رنگ کاپو چینو چیه ؟؟
رنگ 5.7 همون نسکافه ای دیگه عزیزان رنگ دودی لازم نیست تا نارنجی را بهتر کاور کنه به نظر شما دوستان

اگه بزارم 40روز دیگه موهامو رنگ کنم و ریشه ها که مشکی مشکیه در بیاد و حدود 2 سانته میشه بازم همین رنگ را زد ؟؟و یا روش رنگ کردنم باید فرق کنه یعنی اول ساقه که دکلره داره را بزنم بعد ریشه که 000 داره و 2 سانت مشکیه موهام ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا متشکرم
رنگ تيره نيازي به 000 نداره. نسكافه اي تن نارنجي بيشتر نسبت به كاپو.چينو داره. كاپوچينو تن قرمز نارنجي داره. شما به رنگ انتخابيت كمي رنگ طبيعي ام اضافه كن. مثال اگه رنگي كه انتخاب ميكني 5 باشه كمي n5هم اضافه كن . دوام رنگت بيشتر ميشه.

(1393/02/11 12:59 ب.ظ)adriana نوشته شده توسط:  دوستان اگه بخوام مطالب ارسال شده هر کاربر را بببینم تا سوال تکراری نکنم و مباحث اموزشی را پیدا کنم چیکار کنم

گفتن روی اسم کاربر برم و مثلا موضع مشخص کردن درصد سفید مو را میخواستم مطالعه کنم ولی پیدا نکردم یعنی موارد ارسال شده را پیدا نکردم

میشه کمکم کنید تا خودم مطالعه کنم و اینقدر مزاحمتون نشم مرسی دوستان
روي بخش رنگ ومش كليك كن و اونجا يه كلمه كليدي مثل همين مو سفيد رو توي كادر جستجو بنويس مطالب مربوط به سفيدي مو رو برات پيدا ميكنه. زماني روي اسم كاربرا كليك كن كه بدوني مطلب ارسال شده مال همون كاربر باشه.
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #482
1393/02/11 01:45 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/02/11 02:00 ب.ظ، توسط adriana. دلیل ویرایش : )
adriana آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

مرجان جون تو یه سایت دیگه بهم کفتن کمی N5+زیتونی 5+دودی 6 استفاده کنم به نظر شما بهتره نسکافه ایه یا هنوز تن نارنجی داره
البته حالا که جلوی موهام نارنجی پر رنگه ته زیتونی که واقعا افتضاحه

من میخواستم موهامو رنگ کنم دم موهام نسکافه ای بود و 10سانت ریشه مشکی که البته نمیخواستم دکلره کنم چون موهام داغونه و زبر و خشن -بهم برای انجام رنگ زیتونی ،،000را پیشنهاد کردن که از اون روز تا حالا دستم بند شده و بدتر از دکلره مرتب دارم رنگ میکنم واقعا موندم چیکار کنم

اگه ممکنه یه راه حل اساسی ارایه کنید تا مشکلم حل بشه ممنون داره شما هستم و نمیخوام دوباره شوهرم شاکی بشه

مرسی دوستان

ارسال: #483
1393/02/11 03:57 ب.ظ -
بهتاب آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 131

(1393/02/11 01:45 ب.ظ)adriana نوشته شده توسط:  مرجان جون تو یه سایت دیگه بهم کفتن کمی N5+زیتونی 5+دودی 6 استفاده کنم به نظر شما بهتره نسکافه ایه یا هنوز تن نارنجی داره
البته حالا که جلوی موهام نارنجی پر رنگه ته زیتونی که واقعا افتضاحه

من میخواستم موهامو رنگ کنم دم موهام نسکافه ای بود و 10سانت ریشه مشکی که البته نمیخواستم دکلره کنم چون موهام داغونه و زبر و خشن -بهم برای انجام رنگ زیتونی ،،000را پیشنهاد کردن که از اون روز تا حالا دستم بند شده و بدتر از دکلره مرتب دارم رنگ میکنم واقعا موندم چیکار کنم

اگه ممکنه یه راه حل اساسی ارایه کنید تا مشکلم حل بشه ممنون داره شما هستم و نمیخوام دوباره شوهرم شاکی بشه

مرسی دوستان

با اجازه مرجان عزیزم
دوست گلم شما وقتی ساقه موهاتون دکلره داره نمی تونی با 000 ریشه مو را به پایه دکلره برسونی 000 قدرت زیادی نداره
اگر از رنگ n5با زیتونی ودودی استفاده کنی ....چون دودی وزیتونی زود از روی موهات پاک میشه بعد از چند بار شستشو رنگ شما باز نارنجی میمونه چون گروه طبیعی روی رنگ نارنجی توناژ عسلی میده
درسته کاپو چینو نسبت به نسکافه ای قرمزی کمتری داره اما چون عسلی کاپوچینو بیشتر هست پس نسکافه ای پوشش بهتر میتونه داشته باشه
شما رنگ نسکافه ای +شکلاتی +زیتونی +کمی دودی میتونی استفاده کنی
شماره رنگها هم 5 تا 6 باشه اکسیدان مصرفی هم 1
البته اگر 2 رنگ بودن موهاتون را نمی پسندی باید فقط ریشه ها را یه بار دیگه دکلره بزنی بعد رنگساژ
شما الان اگر هم از هر ترکیب رنگی استفاده کنی با چند بار شستشو باز هم 2 رنگ بودن مو را داری

ارسال: #484
1393/02/11 09:24 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

اینجا من یه قانون رنگ شناسی رو بهت میگم طبق این عمل کن
مکمل رنگ آبی = نارنجی
مکمل رنگ زرد= بنفش
مکمل رنگ قرمز= سبز
با توجه به این قانون باید از واریاسیون استفاده کنی.
اگه تن موهات طلایی قرمز باشه میتونی از واریاسیون سبز استفاده کنی . اگه نارنجی طلایی باشه باید از واریاسیون آبی استفاده کنی .رنگی که تن آبی داره مناسبتره. تفاوت رنگ های خاکستری با زیتونی در اینه که رنگهای خاکستری تن آبی بیشتری دارن. اگه رنگ زیتونی دوست داری بهتره این دوتا رو با واریاسیون آبی(خیلی خیلی کم) استفاده کنی.
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #485
1393/02/12 01:56 ق.ظ -
بهتاب آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

موهای شما ترکیبی از سه رنگ است: قرمز ، زرد ، آبی. اینها رنگ های اصلی هستند.
رنگ های ثانویه ، نارنجی، سبز و بنفش هستند. که از ترکیب رنگهای اصلی بدست آمدند.

یکی از عناصر و عوامل مهم رنگ کردن مو تعیین رنگدانه زیرین موی شماست. وقتی که شما رنگی را انتخاب می کنید و بر روی موهایتان می گذارید امکان دارد به خاطر رنگدانه زیرین در موی شما، همان رنگ دلخواه بدست نیاید.

اگر موی شما نارنجی باشد رنگ سبز باعث می شود که موی شما قهوه ای شود
یا اگر موی شما یک تون tone زرد دارد رنگ بنفش آن رنگ را از بین خواهد برد.

ارسال: #486
1393/02/12 11:43 ب.ظ -
adriana آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام من اگه رنگ 5/7 +4.4زیتونی و کمی دودی را با اکسیدان 1 ترکیب کنم در نهایت روی مویه نارنجی چه رنگی بهم میده و ایا با شماره 4 زیتونی رنگم خیلی خیلی تیره نمیشه و با این شماره ممکنه هیچ تن خاصی ایجاد نشه ؟؟؟ شکلاتی را دیگه قاطیش نکنم چون به خاطر قانون رنگها بیشتر از 3 رنگ چیز جالبی در نمیاد

و مارک رنگ بیول خوبه و مو را خشک و زبر نمیکنه و رنگ ریتون چطور ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اخه اکسیدان 1 بیول خریدم
در مورد رنگ ریتون بهم گفتن روی رنگ نارنجی قوی عمل نمیکنه ایا درسته ؟؟/
ممنون از همگی شما دوستان

ارسال: #487
1393/02/12 11:49 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/02/12 11:50 ب.ظ، توسط بهتاب. دلیل ویرایش : )
بهتاب آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

(1393/02/12 11:43 ب.ظ)adriana نوشته شده توسط:  سلام من اگه رنگ 5/7 +4.4زیتونی و کمی دودی را با اکسیدان 1 ترکیب کنم در نهایت روی مویه نارنجی چه رنگی بهم میده و ایا با شماره 4 زیتونی رنگم خیلی خیلی تیره نمیشه و با این شماره ممکنه هیچ تن خاصی ایجاد نشه ؟؟؟ شکلاتی را دیگه قاطیش نکنم چون به خاطر قانون رنگها بیشتر از 3 رنگ چیز جالبی در نمیاد

و مارک رنگ بیول خوبه و مو را خشک و زبر نمیکنه و رنگ ریتون چطور ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اخه اکسیدان 1 بیول خریدم
در مورد رنگ ریتون بهم گفتن روی رنگ نارنجی قوی عمل نمیکنه ایا درسته ؟؟/
ممنون از همگی شما دوستان

دوست عزیزم اگر بخواهی نارنجی موهات را پوشش بدهی باید از رنگ تیره واکسیدان ضعیف استفاده کنی
رنگ روشن موهای شما را پوشش نمیده وزود هم پا ک میشه
به نظرم از رنگ دوپیر استفاده کن با بیول یک قیمته اما کیفیتش بهتره
رنگ ریتون بله درسته نارنجی را خوب پوشش نمیده
شما 2 را ه بیشتر نداری یا ریشه موهات را روشن کنی
وراه دوم رنگ تیره تر از زمینه موهاتون بذارید
به نظرم رنگ 5/7 +زیتونی 5 +واریاسیون سبز یک بند انگشت +اکسیدان 1 +این ترکیب رنگ زیاد تیره نمیشه نارنجی ها را هم پوشش میده
اما قسمت ساقه موهاتون باز هم با 3 بار شستشو رنگش روشنتر میشه و پایه زیتونی هست

ارسال: #488
1393/02/13 08:57 ق.ظ -
adriana آفلاین
عضو انجمن *

**

مرسی بهتاب جون حتما همین کار را میکنم

عزیزم دوستم موهاشو با دکلره نسکافهای کرده که بعد از چند ماه رنگش رفته ویه جورایی خود دکلره اش باقی مونده و رفته ارایشگاه جلوی موهاشو بدون دکلره روشن کرده ولی روی پایه 8 فکر کنم

حالا میخواد هر ماه بدونه دکلره موهای جلوی سرش را روشن کنه و خودشم میدونه که یه دست نمیشه ولی میخواد فقط روشن بشه

فروشنده بهش رنگ بلوند دود ی داده با رنگ بنفش گفته زردی موهاتو میگیره مارک رنگ ((تون ))

عزیزم اگه بخواد رنگ کنه فقط جلوی موهاشو باید چیکار کنه که بارنگ موهاش روشن بشه و دکو کرم و دکلره هم نکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ارسال: #489
1393/02/13 10:32 ق.ظ -
بهتاب آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

(1393/02/13 08:57 ق.ظ)adriana نوشته شده توسط:  مرسی بهتاب جون حتما همین کار را میکنم

عزیزم دوستم موهاشو با دکلره نسکافهای کرده که بعد از چند ماه رنگش رفته ویه جورایی خود دکلره اش باقی مونده و رفته ارایشگاه جلوی موهاشو بدون دکلره روشن کرده ولی روی پایه 8 فکر کنم

حالا میخواد هر ماه بدونه دکلره موهای جلوی سرش را روشن کنه و خودشم میدونه که یه دست نمیشه ولی میخواد فقط روشن بشه

فروشنده بهش رنگ بلوند دود ی داده با رنگ بنفش گفته زردی موهاتو میگیره مارک رنگ ((تون ))

عزیزم اگه بخواد رنگ کنه فقط جلوی موهاشو باید چیکار کنه که بارنگ موهاش روشن بشه و دکو کرم و دکلره هم نکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خواهش میکنم عزیزم
معمولا رنگها ی روی دکلره بعد از 2ماه تون اصلیشو از دست میده
باید دوباره رنگش شارژ کنه
برای دوستتون ......با رنگ 000 کمی پایه موهاشون را می توانند روشنتر کنند
بعد رنگ بژ12+بلوند قطبی یا استخوانی 12+دودی 10+یک نخود واریاسیون بنفش+اکسیدان 1
با این ترکیب هم رنگ بلوند زیبایی داره هم پایه موهاش روشنتر میشه

ارسال: #490
1393/02/13 10:49 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/02/13 10:52 ق.ظ، توسط adriana. دلیل ویرایش : )
adriana آفلاین
عضو انجمن *

**

عزیزم اخه منم 000 استفاده کردم Dazzled-iconحالا مجبور رنگ شماره 5 بذارم تا تن نارنجیشو بگیره
فکر کنم 000 اصلا خوب نباشه
نمیشه از c10یا m10 برای روشن کردن استفاده کرد
خانمی واریاسیون بنفش چه کاری انجام میده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هایلایت بدون دکلره mina.pendar 0 715 1394/12/15 05:31 ب.ظ
آخرین ارسال: mina.pendar
Wink ترکیب رنگ های قهوه ای بدون دکلره sisigirl 37 43,110 1394/05/25 09:48 ب.ظ
آخرین ارسال: مروارید65
  دكلره كردن مو Shrzd 1 572 1394/02/19 01:01 ق.ظ
آخرین ارسال: ماریا رضوی
  رنگ دودي روي موي دكلره Shrzd 1 812 1394/02/19 12:56 ق.ظ
آخرین ارسال: ماریا رضوی
  در مورد کرم پلاتنیوم اورآل مخصوص بلیچ مو بدون آسیب چیزی میونید؟؟ سارا555 2 2,176 1393/10/23 03:52 ق.ظ
آخرین ارسال: siasiasia

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (2 کاربر):
siasiasia ، پری سا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.