زمان کنونی: 1395/09/14، 07:24 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 51 رأی - میانگین امتیازات: 3.24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #621
1393/06/27 05:15 ب.ظ -
talia آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 1

RE: رنگ بدون دكلره كردن

سعیده بانو جون اشتباه تایپ کردم عزیزم ببخشید منظورم همون شماره 2 بود .ایشون با اینکه موهاشون وزشده تاحدودی البته ساقه موهاش که دکلره داشته وزشده و ریشه موهاش حدود 8 سانت رنگ بدون دکلرست تارهای موشونم نازکه چون موهاشون تایه کم پایینتراز شونه هاشونه اصراربه کوتاه نکردن موهاشون دارن و همچمنین طالب رنگ موی روشن هستند البته واقعا هم رنگ روشن به پوستشون میاد.البته به گفته خودشون از انواع ماسکهای داخل و خارج حمام روی موهاشون استفاده میکنن و همچنین ازسرم ها و کرمهای مغذی مو.حالا میخواستم بدونم برای ایشون که اصرار به تکراررنگهای روشن دارن چکارمیتونم بکنم که موهاشون حداقل اسیب رو ببینه

ارسال: #622
1393/06/27 05:27 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

عزیزم اگر ایشون مشتاق هستند که موهاشون رو روشن کنن و می خوان موهاشون آسیب کمتری ببینه می تونن از رنگهای بدون آمونیاک استفاده کنن واینکه ایشون رو راضی کنید که حتما کمی نوک موهاشون رو کوتاه کنن چون موهای ایشون نه تنها رشد نمیکنه بلکه به مرور خرد میشه و کوتاه تر میشه.

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #623
1393/06/29 04:47 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/06/29 05:26 ق.ظ، توسط سحرسحر. دلیل ویرایش : )
سحرسحر آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

سلام استاد گرامی
من تازه عضو سایت شدم و کلی از صفحات در مورد قوانین سایت و بعد هم رنگ مو و ترکیبش و رنگ بدون دکلره و ... رو مطالعه کردم ولی اینقدر صفحات زیاده که نمی دونم سوالی که میخوام بپرسم تکراریه یا نه . ضمن اینکه اگر جای مناسبی سوالم رو مطرح نمیکنم هم عذرمیخوام.
واسه عید یک ارایشگر موهای ظبیعی من رو که خیلی دلم میخواست بدون دکلره تا حدممکن روشن کنم با سه صفر و اکسیدان 12درصد نارنجی کرد و بعد هم یک ترکیبی روش گذاشت که نمیدونم چی بود ولی در نهایت یک چیزی تو مایه های بلوند داد که یک رنگ زرد خوشرنگی روی موهام بود و اصلا نارنجی نداشت. حالا چند تا سوال خدمتتون دارم:
*آیا استفاده از سه صفر خیلی مضره یا مثل رنگ عادی میمونه؟
*ایا اکسیدان 12درصد خیلی به مو اسیب میزنه و اینکه چه مدت میشه ترکیب این دوتا رو روی مو نگه داشت؟ ایشون حدود یک ساعت و ربع گذاشت رو سرم بمونه
*به نظر شما چه ترکیبی میتونه اون رنگ زرد زیبا رو ایجاد کرده باشه که خودم از این به بعد در منزل رنگ بزنم؟
من تا دیشب فکرمیکردم دیدم رو رنگی که گذاشت نوشته بلوند بژ روشن (9/23)واسه همین خودم مراحل کار ایشون رو در منزل انجام دادم ولی اولا رنگ موهام با سه صفر به نارنجی نرسید و قرمز کمی مایل به نارنجی شد! (البته 45دقیقه بیشتر نذاشتم بمونه) ثانیا روی اون بلوند بژ روشن زدم که اصلا رنگ جالبی نشد و در نهایت یه قهوه ای یکم روشن داد بدون هیچ رنگ زرد خوشرنگی.
*میتونید حدس بزنید ایشون احتمالا چه چیزی قاطی بلوند بژ روشن کرده بود یا ممکنه اشکال از مارک رنگ موی من باشه؟ البته مارک رنگ موی مصرفی ایشون ایرانی بود و من هم ایرانی استفاده کردم.
*میشه بفرمائید روی مویی که با سه صفر نارنجی شده ایا میشه از رنگهای سری طلایی استفاده کرد ؟ اگه نه پس چه ترکیبی اون رنگ زرد روی موی من رو ایجاد کرده بود اخه؟TT-TT (مطمئم رنگ ایشون زیتونی نبوده چون از زیتونی متنفرم)
به خدا اگه کسی بتونه این مشکل من رو حل کنه و اون فرمول رو بهم بگه ثواب خیلی بزرگی کرده چون حالم بدجوری از این رنگ که خودم گذاشتم گرفته و ذهنم بدجور درگیر راز کار اون ارایشگره تا جایی که حاضرم برم ازش خواهش کنم فرمولش رو بهم بگه ولی میدونم نمیگه و ضایع میشم.
ببخشید طولانی شد یه خواهش دیگه هم دارم .ایا الان راهی کم ضرری هست که بتونم این رنگ فاجعه که خودم زدم رو عوض کنم و بهترش کنم؟نمیخوام بعد دو مرتبه رنگ زدن باز رنگ کنم اخه:(

ارسال: #624
1393/06/29 02:10 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

سحر جان سلام عزیزم اول باید بهت بگم 000 یک روشن کننده است که جز دسته واریاسیونها بحساب میاد و گاهی وقتها در رنگ ترکیب میشه ود رمواردی هم بطور مجزا روی مو گذاشته میشه تا برای گذاشتن ترکیبی موها رو به پایه مورد نظر نزدیک کنه اما نحوه مکثش روی مو مثل رنگ میمونه عزیزم رنگ مثل دکلره نیست که مو رو بسوزنه اما وقتی رنگی بیش از حد مورد نظر روی مو میمونه باعث خشکی وزیری بیش از اندازه مو میشه و در بعضی موارد نتنها ما رو به رنگ دلخواهمون نزدیک نمیکنه بلکه دورتر هم میکنه اما در مورد ترکیب رنگ آرایشگر اول اینکه شما از شماره روی تیوپ نمی تونید حدس بزنید آرایشگرتون از چه ترکیبی برای شما استفاده کرده چون شماره رنگها در هر مارکی متفاوته برای مثال رنگ زیتونی می تونه در یک مارک 1 و مارک دیگه 2 باشه دومین مورد اینکه تا کسی رنگ موی شما رو نبینه نمیتونه حدس بزنه ترکیب چیه و سوم اینکه هر آرایشگر روش کارش با دیگری فرق داره ممکنه ایشون علاوه بر اون رنگی که شما دیدید رنگ دیگه ای هم ترکیب کرده باشن وشما متوجه نشده باشید برای همین الان به رنگ دلخواهتون نرسیدید عزیزم در مورد اکسیدان 12 درصد هم باید بگم که فقط وفقط با دکلره و موهای ضخیم استفاده میشه و ترکیب او ن بارنگ آسیب زیادی به مو میزنه چون قدرت روشن کنندگیش زیاده و دلیل اینکه موهاتون بار اول خیلی روشن شده می تونه همین اکسیدان 12 درصد باشه در آخر حدس من برای رنگ مورد نظر شما دودی می تونه باشه ولی به شما توصیه میکنم به آرایشگرتون مراجعه کنید و رنگ صحیح رو تکرار کنید با اینکار حداقل جلوی آسیب شدیدی که به موهاتون میزنید رو میگیرید

تو را من چشم در راهم.

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #625
1393/06/31 12:59 ق.ظ -
سارا555 آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 4

[
با سلام وبا اجازه استاد عزیز
سحر جان قبل از 000 که در آرایشگاه ارایشگر واستون گذاشت چه رنگ مویی داشتید
چون رنگ قبلی هم مهمه !
مدت مکث رنگ یا 000 روی مو 45 دقیقس و بیشتر از اون دیگه رنگ عکس العملی نداره
رنگ انتخابی شما با واریاسون آبی وبنفش ترکیب شده و نارنجی و قرمزی اون کاملا گرفته شده
شما میتونید در رنگ انتخابیتون از واریاسون ابی استفاده کنید
شماره و مقدار اکسیدان نیز در رنگ انتخابیتون بسیار مهمه
احتمالا شما داخل رنگتون اکسیدان 12 ریختید که مو قرمز میشه برای به دست آوردن طلایی خوشرنگ از
طلایی شماره 8به اضافه 2 سانت واریاسون بنففش و یک سانت واریاسون نقره ای با دو برابر اکسیدان 6در صد بر روی 000 رنگ دلخواهت به دست میاد=)

ارسال: #626
1393/06/31 09:22 ق.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

(1393/06/31 12:59 ق.ظ)سارا555 نوشته شده توسط:  [
با سلام وبا اجازه استاد عزیز
سحر جان قبل از 000 که در آرایشگاه ارایشگر واستون گذاشت چه رنگ مویی داشتید
چون رنگ قبلی هم مهمه !
مدت مکث رنگ یا 000 روی مو 45 دقیقس و بیشتر از اون دیگه رنگ عکس العملی نداره
رنگ انتخابی شما با واریاسون آبی وبنفش ترکیب شده و نارنجی و قرمزی اون کاملا گرفته شده
شما میتونید در رنگ انتخابیتون از واریاسون ابی استفاده کنید
شماره و مقدار اکسیدان نیز در رنگ انتخابیتون بسیار مهمه
احتمالا شما داخل رنگتون اکسیدان 12 ریختید که مو قرمز میشه برای به دست آوردن طلایی خوشرنگ از
طلایی شماره 8به اضافه 2 سانت واریاسون بنففش و یک سانت واریاسون نقره ای با دو برابر اکسیدان 6در صد بر روی 000 رنگ دلخواهت به دست میاد=)

سلام گلم
سارا جان اول اینکه ایشون گفتن ارایشگرشون روی موهای طبیعی ایشون براشون این رنگ رو درآوردن شما خودت که رنگ رو موهای مشتری میزاری میدونی فرق موی طبیعی با مویی که چند بار رنگ شده از زیر رنگهای مختلف رو رنگ اومده یعنی چی ما رو ی یه موی طبیعی دستمون خیلی بازتر تا موی رنگ شده در مورد اکسیدان هم شما همون توضیحی رو دادید که من گفتم منتها چون ایشون آرایشگر نیستند تنها بدونن اکسیدانها با شماره های متفاوت در کجا بکار میرن کافیه اما در مورد رنگ وا واریاسیون مد نظر داشته باشید ایشون یکبار بارنگ آسیب کافی رو به موهاشون رسوندن بنابر این چون آرایشگر نیستن مهارت کافی برای اینکار رو ندارن می بایست به آرایشگر خودشون مراجعه کنن تا موهاشون آسیب شدیدتری نبینه گلم اینجاتنها بدست آوردن رنگ موردنظر مهم نیست سلامت مو وزیبایی هم مدنظر قرار داره اونم برای دوستانی مثل ایشون که تنها بار دومه موهاشون رو رنگ میکنن اگر قرار باشه با هر بار ترکیب اشتباه و نادرست موهاشون رو به خطر بندازن بهتره یه مقداری هزینه کنن تا مشکل براشون بوجود بیاد
بازم محبت کردید که نظرتون رو نگفتید .=)

تو را من چشم در راهم.

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #627
1393/06/31 09:27 ق.ظ -
kimia_ آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 1

سلام میشه به من بگید لکه رنگ مو روی بدن با چی باید پاک بشه

ارسال: #628
1393/06/31 09:31 ق.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

سلام عزیزم
ریموور مخصوص برای اینکار وجود داره که از بین برنده لکه رنگ از روی پوست هست.

تو را من چشم در راهم.

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #629
1393/06/31 02:11 ب.ظ -
سارا555 آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 4

(1393/06/31 09:27 ق.ظ)kimia_ نوشته شده توسط:  سلام میشه به من بگید لکه رنگ مو روی بدن با چی باید پاک بشه

با سلام مواد فر و خاکستر سیگار لگه رنگ روی پوست
رو به راحتی پاک میکنه ولی ریموور پاک کننده رنگ مو موجود در بازار هست که بهتره
من از ریموور رولون استفاده میکنم

ارسال: #630
1393/06/31 02:37 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/06/31 02:37 ب.ظ، توسط هانیه خوش نژاد. دلیل ویرایش : )
هانیه خوش نژاد آفلاین
مربی ارشد میکاپ و شینیون

اعتبار: 459

تذکر : دوستان لطفا به سوالی که مربیان جواب میدن دوباره همون جواب رو با اضافه کردن چند جمله تکرار نکنید . ممنون از توجه شما دوستان
مرکز زیبایی مشکات.

ارائه دهنده ی کلیه خدمات آرایش و زیبایی.

آدرس رشت. سردار جنگل. اول عطا آفرین

[تصویر:  140650915802861.jpg]

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هایلایت بدون دکلره mina.pendar 0 701 1394/12/15 05:31 ب.ظ
آخرین ارسال: mina.pendar
Wink ترکیب رنگ های قهوه ای بدون دکلره sisigirl 37 42,987 1394/05/25 09:48 ب.ظ
آخرین ارسال: مروارید65
  دكلره كردن مو Shrzd 1 567 1394/02/19 01:01 ق.ظ
آخرین ارسال: ماریا رضوی
  رنگ دودي روي موي دكلره Shrzd 1 803 1394/02/19 12:56 ق.ظ
آخرین ارسال: ماریا رضوی
  در مورد کرم پلاتنیوم اورآل مخصوص بلیچ مو بدون آسیب چیزی میونید؟؟ سارا555 2 2,169 1393/10/23 03:52 ق.ظ
آخرین ارسال: siasiasia

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (2 کاربر):
khmaryam67، niloo_sh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.