زمان کنونی: 1395/09/21، 11:32 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 51 رأی - میانگین امتیازات: 3.24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #631
1393/06/31 09:13 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/06/31 09:30 ب.ظ، توسط سحرسحر. دلیل ویرایش : )
سحرسحر آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

RE: رنگ بدون دكلره كردن

(1393/06/31 09:22 ق.ظ)سعیده بانو نوشته شده توسط:  
(1393/06/31 12:59 ق.ظ)سارا555 نوشته شده توسط:  [
با سلام وبا اجازه استاد عزیز
سحر جان قبل از 000 که در آرایشگاه ارایشگر واستون گذاشت چه رنگ مویی داشتید
چون رنگ قبلی هم مهمه !
مدت مکث رنگ یا 000 روی مو 45 دقیقس و بیشتر از اون دیگه رنگ عکس العملی نداره
رنگ انتخابی شما با واریاسون آبی وبنفش ترکیب شده و نارنجی و قرمزی اون کاملا گرفته شده
شما میتونید در رنگ انتخابیتون از واریاسون ابی استفاده کنید
شماره و مقدار اکسیدان نیز در رنگ انتخابیتون بسیار مهمه
احتمالا شما داخل رنگتون اکسیدان 12 ریختید که مو قرمز میشه برای به دست آوردن طلایی خوشرنگ از
طلایی شماره 8به اضافه 2 سانت واریاسون بنففش و یک سانت واریاسون نقره ای با دو برابر اکسیدان 6در صد بر روی 000 رنگ دلخواهت به دست میاد=)

سلام گلم
سارا جان اول اینکه ایشون گفتن ارایشگرشون روی موهای طبیعی ایشون براشون این رنگ رو درآوردن شما خودت که رنگ رو موهای مشتری میزاری میدونی فرق موی طبیعی با مویی که چند بار رنگ شده از زیر رنگهای مختلف رو رنگ اومده یعنی چی ما رو ی یه موی طبیعی دستمون خیلی بازتر تا موی رنگ شده در مورد اکسیدان هم شما همون توضیحی رو دادید که من گفتم منتها چون ایشون آرایشگر نیستند تنها بدونن اکسیدانها با شماره های متفاوت در کجا بکار میرن کافیه اما در مورد رنگ وا واریاسیون مد نظر داشته باشید ایشون یکبار بارنگ آسیب کافی رو به موهاشون رسوندن بنابر این چون آرایشگر نیستن مهارت کافی برای اینکار رو ندارن می بایست به آرایشگر خودشون مراجعه کنن تا موهاشون آسیب شدیدتری نبینه گلم اینجاتنها بدست آوردن رنگ موردنظر مهم نیست سلامت مو وزیبایی هم مدنظر قرار داره اونم برای دوستانی مثل ایشون که تنها بار دومه موهاشون رو رنگ میکنن اگر قرار باشه با هر بار ترکیب اشتباه و نادرست موهاشون رو به خطر بندازن بهتره یه مقداری هزینه کنن تا مشکل براشون بوجود بیاد
بازم محبت کردید که نظرتون رو نگفتید .=)

سلام استاد گرامی
ممنون که زحمت کشیدید و به فکر سلامت سوال کنندگان هم هستید.
یک سوال دارم و یک پاسخ:
شما فرمودید شماره رنگها در مارکهای مختلف متفاوته . پس اینکه واسه یک ترکیب یک فرمول میدن مثلا شماره 4/3 رو با 9/1 قاطی کن از کجا معلوم میشه چه رنگی از چه مارکیه؟و اینکه مقدار اکسیدان مصرفی برای هر فرمول طبق نوشته روی جعبه رنگ خواهد بود یا اون هم در فرمول ذکر میشه؟
در مورد هزینه کردن هم که فرمودید به خدا بعد از چند بار هزینه کردن و نرسیدن به رنگ دلخواهم به این نتیجه رسیدم خودم رنگ کنم . ضمن اینکه ارایشگری که من رو به رنگ دلخواهم رسوند سلامت موهام واسش اهمیتی نداشت. ایشون 2دفعه اکسیدان 12درصد رو روی موهام گذاشت اون هم به مدت یک ساعت و ربع.

ارسال: #632
1393/07/01 01:42 ق.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

سلام سحر عزیز اگر چه می دونم شما کاتالوگ در اختیار نداری گلم ولی میتونم یه راهنمایی به شما بکنم عزیزم من از سری رنگهای که استفاده میکنم شماره سری طبیعی رو با 0 سری دودی یا سی رو با 1 زیتونی یا ام رو با 2 طلایی رو با 3 و.....مشخص کرده حالا گلم شما یه سر به سایت پرسونال که تو همین سایت تبلیغ شده بزنید و یه نگاهی به کاتلوگش بیندازید متوجه عرض بنده خواهید شد اکثر آماتورهای که اینجا از مربی نظر میخوان علاوه بر شماره رنگ از مربی میخوان براشون مشخص کنه چه رنگی شما وقت خرید هم که مراجعه میکنید به فروشگاه کاتالوگ مربوط به رنگ خاص رو میدن خدمتتون بله اکثرا یک سری از رنگها با یک شماره مشخص میشن ولی نه همیشه در مورد اکسیدان معمولش یک ونیم برابر ولی چون به غلظت رنگ بستگی داره شما باید به مقدار مشخص شده از طریق کارخانه توجه کنید در مورد آرایشگر هم اون برمیگرده به وجدان اون شخص با توجه به این که شما فرمودید آرایشگر رنگ قشنگی رو براتون درآورده و اینکه بعضی رنگها واقعا تا یک ساعت یک ساعت ربع به مو آسیب نمیزنه من به شخصه این رو تجربه کردم خانمی وقتی شما رنگ مورد علاقه اتون رو در منزل بدست نیاوردید صلاح نیست دوباره تکرار بشه صرفا نه اون آرایشگر ولی کسایی هستند که برای کاری که انجام میدن ارزش قائل هستند و دلشون نمیخواد مشتری رو ازدست بدن درضمن اگر اون خانم 000 رو با اکسیدان 12درصد ترکیب کردن برای این بوده که رنگ روشنی رو بدست بیا رن اگرچه من تایید نمیکنم.

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #633
1393/07/09 05:23 ب.ظ -
talia آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 1

یه سوال دارم از اساتید محترم واون اینکه وقتی دورنگ روباهم ترکیب میکنیم ازکجابدونیم که ازهرکدوم باید چه مقداربریزیم؟؟مثلا شکلاتی + زیتونی رومیخوایم ترکیب کنیم یا دودی و زیتونی .مربی ما میگفت باید به شماره رنگها دقت کنیم و هرکدوم که بیشتره رو بیشتربریزیم و ازاونیکی کمتربریزیم مثلا میگفت دودی روشن که میشه (8/1) c8 رو بخوایم بازیتونی متوسط که میشه (7/2) m7 ترکیب کنیم باید نگاه کنیم ببینیم عدد بعدازممیز کدوم بیشتره ازهمون بیشتربریزیم مثلا باید از 7/2 بیشتر بریزیم واز 8/1 کمتر.آیا این فرمول درسته؟

ارسال: #634
1393/07/09 05:37 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

(1393/07/09 05:23 ب.ظ)talia نوشته شده توسط:  یه سوال دارم از اساتید محترم واون اینکه وقتی دورنگ روباهم ترکیب میکنیم ازکجابدونیم که ازهرکدوم باید چه مقداربریزیم؟؟مثلا شکلاتی + زیتونی رومیخوایم ترکیب کنیم یا دودی و زیتونی .مربی ما میگفت باید به شماره رنگها دقت کنیم و هرکدوم که بیشتره رو بیشتربریزیم و ازاونیکی کمتربریزیم مثلا میگفت دودی روشن که میشه (8/1) c8 رو بخوایم بازیتونی متوسط که میشه (7/2) m7 ترکیب کنیم باید نگاه کنیم ببینیم عدد بعدازممیز کدوم بیشتره ازهمون بیشتربریزیم مثلا باید از 7/2 بیشتر بریزیم واز 8/1 کمتر.آیا این فرمول درسته؟

عزیزم این روش درست هست اما یک راه دیگه هم وجود داره اون اینکه شما ببینه که دوست داری رنگت به چه تناژی نزدیک تر باشه برای مثال شما مخوانید شکلاتی و زیتونی رو با هم ترکیب کنید ولی نمیخواد تناژ شکلاتی خیلی ازبین ربه وفقط میخواهید قرمزیش رو بگیرید بنابراین شکلاتی رو باید بیشتر بریزد و زیتونی رو نصف اون.

تو را من چشم در راهم.

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #635
1393/07/12 07:01 ب.ظ -
talia آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

روی موی خانمی که تقریبا روشن بود و یه قهوه ای متوسط میخواست که تن زیتونی داشته باشه با توجه به رنگ موی قبلیش ازهمین فرمول شکلاتی7 و زیتونی 6 و اکسیدان 6%استفاده کردم به نسبت مساوی مارک olive .رنگ موشو پسندیده ولی ازونجایی که تن رنگ زیتونیش غالب شده میگه میخواد رنگ موشو عوض کنه و رنگ قهوه ای میخواد که یکدست و بدون تن سبزی باشه چه رنگی استفاده کنم براش؟از دودی7 استفاده کنم؟با رنگ دیگه ای ترکیب بکنم یا همون دودی کافیه؟

ارسال: #636
1393/07/13 10:53 ق.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

(1393/07/12 07:01 ب.ظ)talia نوشته شده توسط:  روی موی خانمی که تقریبا روشن بود و یه قهوه ای متوسط میخواست که تن زیتونی داشته باشه با توجه به رنگ موی قبلیش ازهمین فرمول شکلاتی7 و زیتونی 6 و اکسیدان 6%استفاده کردم به نسبت مساوی مارک olive .رنگ موشو پسندیده ولی ازونجایی که تن رنگ زیتونیش غالب شده میگه میخواد رنگ موشو عوض کنه و رنگ قهوه ای میخواد که یکدست و بدون تن سبزی باشه چه رنگی استفاده کنم براش؟از دودی7 استفاده کنم؟با رنگ دیگه ای ترکیب بکنم یا همون دودی کافیه؟

عزیزم شما باید زیتونی رو کم میزدید یعنی نصف شکلاتی ولی در بالا خودتون ذکر کردید که ایشون رنگی با تن زیتونی میخواستن Eh-iconالبنه تناژ زیتونی با چند بار شستشو پاک میشه ولی اگر ایشون تاکید دارن که رنگ بزارن میتونید همون رنگ شکلاتی رو بدن هیچ ترکیبی تکرار کنید عزیزم دودی تناژ زیتونی ایشون رو تشدید میکنه.

تو را من چشم در راهم.

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #637
1393/07/14 12:32 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/07/14 12:34 ق.ظ، توسط talia. دلیل ویرایش : )
talia آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

سعیده بانو جون اگه یوقت رنگ روشن تراززمینه شون خواستن ازم میتونم ازهمون فرمول همیشگی c8 و a9 و m6 با اکسیدان 9% روی موشون استفاده کنم ؟بهشون گفتم که با چندبارشستشو رنگشون تاحدی روشن میشه ولی برای اخرهفته میخوان بیان دوباره رنگ کنن میگن با اینکه تن زیتونی میخواستن ولی حالا متوجه شدن که زیادبهشون نمیاد و یکی دوبارم ازم پرسیدن که میشه تاحدی بارنگ براشون روشن کنم یا نه. الان زمینه موشون تقریبا 6 هستش

ارسال: #638
1393/07/14 12:34 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

(1393/07/14 12:32 ق.ظ)talia نوشته شده توسط:  سعیده بانو جون اگه یوقت رنگ روشن تراززمینه شون خواستن ازم میتونم ازهمون فرمول همیشگی c8 و a9 و m6 با اکسیدان 9% روی موشون استفاده کنم ؟بهشون گفتم که با چندبارشستشو رنگشون تاحدی روشن میشه ولی برای اخرهفته میخوان بیان دوباره رنگ کنن میگن با اینکه تن زیتونی میخواستن ولی حالا متوجه شدن که زیادبهشون نمیاد و یکی دوبارم ازم پرسیدن که میشه تاحدی بارنگ براشون روشن کنم یا نه. الان زمینه موشون تقریبا 6 هستش

عزیزم اگر تن زیتونیشون رو دوست نداره و موهاشون اصلا قرمزی نداره میتونی از ترکیب رنگ خودشون با دو درجه روشن تر استفاده کنید مثلا اگر شکلاتی 5 گذاشتید می تونید حالا از شماره 7 استفاده کنید اگر از سری دودی و زیتونی و خاکستری استفاده کنید یه مقدار تناژ سبزی موهاشون بیشتر میشه که بعد از چند بار شستشو دوباره از بین میره ولی در نهایت موهاشون روشن تر میشه

تو را من چشم در راهم.

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #639
1393/07/14 09:41 ب.ظ -
talia آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

ممنون سعیده بانو جونم.ایشون موشون قرمزی نداره ولی نارنجی داره یه حالت زرد مایل به نارنجی موش داغونه وگرنه با پودر دکلره یه حالی به موهاش میدادم که دم به دم نظرشو عوض نکنه(ایکون یه ارایشگر بدجنس) سعیده بانو جون من ازشکلاتی7 استفاده کرده بودم براشون .پس میتونم ازهمون فرمول c,a استفاده کنم ؟اگه ازروشنترین رنگهای این سری ها استفاده کنم چی؟بهترمیشه؟

ارسال: #640
1393/07/14 11:32 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

عزیزم ایکاش میشد یه عکس از رنگ موهاشون میزاشتی اینطوری بهتر میشد راهنمایی کرد آخه اگر موهاشون تناژزیتونی داره دیگه نباید نارنجی باشهEh-iconمیشه یه نمونه برام بزاری تا دقیق بدونم چه رنکیه

تو را من چشم در راهم.

تو را من چشم در راهم .

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هایلایت بدون دکلره mina.pendar 0 715 1394/12/15 05:31 ب.ظ
آخرین ارسال: mina.pendar
Wink ترکیب رنگ های قهوه ای بدون دکلره sisigirl 37 43,110 1394/05/25 09:48 ب.ظ
آخرین ارسال: مروارید65
  دكلره كردن مو Shrzd 1 572 1394/02/19 01:01 ق.ظ
آخرین ارسال: ماریا رضوی
  رنگ دودي روي موي دكلره Shrzd 1 812 1394/02/19 12:56 ق.ظ
آخرین ارسال: ماریا رضوی
  در مورد کرم پلاتنیوم اورآل مخصوص بلیچ مو بدون آسیب چیزی میونید؟؟ سارا555 2 2,176 1393/10/23 03:52 ق.ظ
آخرین ارسال: siasiasia

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (2 کاربر):
siasiasia ، پری سا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.