زمان کنونی: 1395/09/19، 09:21 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 51 رأی - میانگین امتیازات: 3.24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #641
1393/07/17 02:57 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/07/17 03:00 ب.ظ، توسط talia. دلیل ویرایش : )
talia آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 1

RE: رنگ بدون دكلره كردن

سعیده بانو جون متاسفانه عکسی ازموشون ندارم ولی سعی میکنم ایندفعه عکس بگیرم از موهاشون و بذارم اینجا تاببینین.حالا سعیده بانو جون بنظرتون اگه با همین تفاصیل بالا اگه راضیشون کنم موشونو تیره ترکنم برای اینکه تناژهای اضافه گرفته بشه میشه زیتونی6 و دودی 5 بذارم روموهاش تا قهوه ای متوسط بشه .اگه میشه باچه نسبتی ترکیب کنم این دوتارو؟واقعا موی ایشون برام معظلی شده هیچوقت تو رنگ موهایی که انجام دادم تااین حد مشکلی نداشتم

ارسال: #642
1393/07/17 04:00 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

(1393/07/17 02:57 ب.ظ)talia نوشته شده توسط:  سعیده بانو جون متاسفانه عکسی ازموشون ندارم ولی سعی میکنم ایندفعه عکس بگیرم از موهاشون و بذارم اینجا تاببینین.حالا سعیده بانو جون بنظرتون اگه با همین تفاصیل بالا اگه راضیشون کنم موشونو تیره ترکنم برای اینکه تناژهای اضافه گرفته بشه میشه زیتونی6 و دودی 5 بذارم روموهاش تا قهوه ای متوسط بشه .اگه میشه باچه نسبتی ترکیب کنم این دوتارو؟واقعا موی ایشون برام معظلی شده هیچوقت تو رنگ موهایی که انجام دادم تااین حد مشکلی نداشتم

آره گلم ابن کار بهتره فقط شماره دودی رو با زیتونی عوض کن اینطوری یه بلوند متوسط بدون زاءدی داری نسبتش هم بطور مساوی با یه نخود وار دودی اکسیدان نمره یک موفق باشی

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #643
1393/07/19 06:24 ب.ظ -
mohmoh آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

سلام
من بار اولی هست که میخوام موهامو رنگ کنم.
برند و مشخصات رنگ موی خوبی رو که تغییر نکنه و خوب هم از آب دربیاد رو میخواستم ازتون.
برای موهای من که تیره هستن قهوه ای تیره نزدیک مشکی. یعنی رنگ طبیعی خود موهام اینطوره.
میخوام بلوند کنفی در بیارم. بدون دکره میشه؟ و مشخصات رنگ و زمان بندیشو میخواستم . لطفا یکی دو برند خوب معرفی کنید بهم که همونو بخرم.

ارسال: #644
1393/07/20 01:29 ق.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

(1393/07/19 06:24 ب.ظ)mohmoh نوشته شده توسط:  سلام
من بار اولی هست که میخوام موهامو رنگ کنم.
برند و مشخصات رنگ موی خوبی رو که تغییر نکنه و خوب هم از آب دربیاد رو میخواستم ازتون.
برای موهای من که تیره هستن قهوه ای تیره نزدیک مشکی. یعنی رنگ طبیعی خود موهام اینطوره.
میخوام بلوند کنفی در بیارم. بدون دکره میشه؟ و مشخصات رنگ و زمان بندیشو میخواستم . لطفا یکی دو برند خوب معرفی کنید بهم که همونو بخرم.

عزیزم کنفی بدون دکلره در نمیاد و پایه 9 10 دکلره میخواد رنگ موهای اورال گارنیر کلستون گپ و....

تو را من چشم در راهم.

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #645
1393/07/20 08:40 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/07/20 08:41 ب.ظ، توسط هسنی بالا90. دلیل ویرایش : )
هسنی بالا90 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

سایه جون ترکیب رنگ پانتا تو شبکه من وتو رو. اتاق خبر که تن خاکستری داره مرسی از راهنماییت گلم

سایه جون ترکیب رنگ پانتا تو شبکه من وتو رو. اتاق خبر که تن خاکستری داره مرسی از راهنماییت گلم

ارسال: #646
1393/07/27 12:44 ق.ظ -
talia آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

بچه ها من میخوام عکس بذارم ولی با اپلودسنترهای سایت امکان پذیر نیست بکی میتونه راهنماببم کنه؟

ارسال: #647
1393/07/27 10:39 ق.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

(1393/07/27 12:44 ق.ظ)talia نوشته شده توسط:  بچه ها من میخوام عکس بذارم ولی با اپلودسنترهای سایت امکان پذیر نیست بکی میتونه راهنماببم کنه؟

عزیزم فکر میکنم بهتره از اپلود سنترهای خارج از سایت استفاده کنید در ضمن گل سوالاتون رو در بخش مربوطه بپرسید

تو را من چشم در راهم.

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #648
1393/07/27 04:11 ب.ظ -
talia آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

سعیده بانو جون ببخشید که سوالمو اینجا مطرح کردم گقتم شاید زودتر جواب بگیرم اینطوری.حالا سعیده بانو جونم اگه روی موی تیره ۵ بخوایم رنگ قعوه ای خوشرنگ بذاربم بدون دکلره باید چه رنگی بذاریم باز ازهمون c &m استفاده کنیم ؟مثلا 8 m و c7 ؟واکسیدان ۹٪؟اگه بخوایم تن رینونیش کمترباشه کدومو بیشتر و کدوموکمترربریزیم؟

ارسال: #649
1393/07/27 09:45 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/07/27 09:49 ب.ظ، توسط talia. دلیل ویرایش : )
talia آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

این عکس موییه که راجبش سوال پرسیدم اگه اینو بخواهیم قهوع ای خوشرنگ بکنیم یه چیزی تو مایه های رنگ موی جمیله تو سریال روری روزگاری . همیمطور یه فرمول قهوه ای بدون قرمزی میخوام برای هردو رنگ قهوه ای از چه فرمولی باید اسنفاده کنیم؟ممنون که تجربیاتتونو دراخنبارمون قرارمیدین البنه سمت چپ عکس سایه افناده و رنگ تبره دیده میشه ولی سمت راست تصوبر رنگ واضحه
[تصویر:  vgvnur86fdj99s4orbua.jpg]

ارسال: #650
1393/07/27 11:42 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

(1393/07/27 09:45 ب.ظ)talia نوشته شده توسط:  این عکس موییه که راجبش سوال پرسیدم اگه اینو بخواهیم قهوع ای خوشرنگ بکنیم یه چیزی تو مایه های رنگ موی جمیله تو سریال روری روزگاری . همیمطور یه فرمول قهوه ای بدون قرمزی میخوام برای هردو رنگ قهوه ای از چه فرمولی باید اسنفاده کنیم؟ممنون که تجربیاتتونو دراخنبارمون قرارمیدین البنه سمت چپ عکس سایه افناده و رنگ تبره دیده میشه ولی سمت راست تصوبر رنگ واضحه
[تصویر:  vgvnur86fdj99s4orbua.jpg]

عزیزم من اون رنگ مویی که میگید رو ندیدم ولی برای قهوهای بدون قرمزی از گروه زیتونی به همراه دودی یا خاکستری میتوانید استفاده کنید رنگها مساوی شماره7 و اکسیدان نمره 1 برای قهوهای خوشرنگ می تونید از سری شکلاتی استفاده کنید اگر دوست دارید تناژ قرمزی نداشته باشه با رنگهای سرد مثل دودی و زیتونی ترکیب کنید اگر دوست دارید رنگتون به قرمزی بزنه با بادمجونی یا مسی یا سری طبیعی ترکیب کنید که در اینصورت رنگ گرمتری خواهید داشت

تو را من چشم در راهم.

تو را من چشم در راهم .

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هایلایت بدون دکلره mina.pendar 0 712 1394/12/15 05:31 ب.ظ
آخرین ارسال: mina.pendar
Wink ترکیب رنگ های قهوه ای بدون دکلره sisigirl 37 43,073 1394/05/25 09:48 ب.ظ
آخرین ارسال: مروارید65
  دكلره كردن مو Shrzd 1 570 1394/02/19 01:01 ق.ظ
آخرین ارسال: ماریا رضوی
  رنگ دودي روي موي دكلره Shrzd 1 810 1394/02/19 12:56 ق.ظ
آخرین ارسال: ماریا رضوی
  در مورد کرم پلاتنیوم اورآل مخصوص بلیچ مو بدون آسیب چیزی میونید؟؟ سارا555 2 2,176 1393/10/23 03:52 ق.ظ
آخرین ارسال: siasiasia

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (2 کاربر):
siasiasia ، پری سا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.