زمان کنونی: 1395/09/19، 11:18 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 51 رأی - میانگین امتیازات: 3.24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #661
1393/10/08 02:55 ق.ظ -
Raha 74 آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

RE: رنگ بدون دكلره كردن

سلام من 5 ماه پیش مش گذاشتم الان میخام موهامو رنگ بزارم میخوام همه ی موهام یجور رنگ باشه باید دکلره کنم یا نه؟ در ضمن میخام موهامم تیره رنگ کنم. کمکم کنید لطفاااا

ارسال: #662
1393/10/08 03:06 ق.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

(1393/10/08 02:55 ق.ظ)Raha 74 نوشته شده توسط:  سلام من 5 ماه پیش مش گذاشتم الان میخام موهامو رنگ بزارم میخوام همه ی موهام یجور رنگ باشه باید دکلره کنم یا نه؟ در ضمن میخام موهامم تیره رنگ کنم. کمکم کنید لطفاااا
خانمم چون شما میخوای رنگ تیره بذاری لازم نیست دکلره کنی
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #663
1393/10/08 12:20 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

(1393/10/08 03:06 ق.ظ)مرجان. نوشته شده توسط:  
(1393/10/08 02:55 ق.ظ)Raha 74 نوشته شده توسط:  سلام من 5 ماه پیش مش گذاشتم الان میخام موهامو رنگ بزارم میخوام همه ی موهام یجور رنگ باشه باید دکلره کنم یا نه؟ در ضمن میخام موهامم تیره رنگ کنم. کمکم کنید لطفاااا
خانمم چون شما میخوای رنگ تیره بذاری لازم نیست دکلره کنی

در ادامه حروفهای مرجان جون اینم من اضافه کن برای یکدست کردن موهاتون بهتره از پایه 5 و 6 استفاده کنید به این شکل نه پیگمنتهای موتون فشرده میشه و نه اینکه موها دو رنگ میشه.

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #664
1393/10/15 09:27 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/10/15 09:33 ب.ظ، توسط مهرساک. دلیل ویرایش : )
مهرساک آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام.از همتون که به این خوبی ما رو راهنمایی میکنید ممنونم.من یک هفته س که عضو این انجمن عالی شدم.تما م روز دارم اطلاعاتمو در زمینه رنگ مو و چگونگی گذاشتنش زیاد میکنم.با اینکه هیچ جا اموزش ندیدم.اما این انجمن خیلی بهم کمک کرده.من موهام خرمایی تیره س.بدون دکلره رنگ c6رو با بلوند تیره و اکسیدان 1 رو موهام گذاشتم.قبل از اینکه با شما اشنا شم.الان موهام رنگش خوبه قرمزی نداره.میخوره به سری قهوه ای وشن البته نه زیاد روشن.حالا میخوام رنگ موهامو بدون دکلره یه رنگ خوب در بیارم.میشه کمکم کنید و یه ترکیب رنگ بگید که زیبا باشه.من پوستم نسبتآ روشنه.نمیخوام خیلی خیلی روشن بشه چون باید اینجوری همش ارایش کنم.یه رنگ خیلی قشنگ.ممنون میشم.قرمز هم نباشه.از سایه جون خیلی خیلی ممنونم.

کسی جواب منو نمیده؟؟؟؟؟؟

ارسال: #665
1393/10/15 09:38 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

(1393/10/15 09:27 ب.ظ)مهرساک نوشته شده توسط:  سلام.از همتون که به این خوبی ما رو راهنمایی میکنید ممنونم.من یک هفته س که عضو این انجمن عالی شدم.تما م روز دارم اطلاعاتمو در زمینه رنگ مو و چگونگی گذاشتنش زیاد میکنم.با اینکه هیچ جا اموزش ندیدم.اما این انجمن خیلی بهم کمک کرده.من موهام خرمایی تیره س.بدون دکلره رنگ c6رو با بلوند تیره و اکسیدان 1 رو موهام گذاشتم.قبل از اینکه با شما اشنا شم.الان موهام رنگش خوبه قرمزی نداره.میخوره به سری قهوه ای وشن البته نه زیاد روشن.حالا میخوام رنگ موهامو بدون دکلره یه رنگ خوب در بیارم.میشه کمکم کنید و یه ترکیب رنگ بگید که زیبا باشه.من پوستم نسبتآ روشنه.نمیخوام خیلی خیلی روشن بشه چون باید اینجوری همش ارایش کنم.یه رنگ خیلی قشنگ.ممنون میشم.قرمز هم نباشه.از سایه جون خیلی خیلی ممنونم.

کسی جواب منو نمیده؟؟؟؟؟؟

عزیزم از ترکیب دودی 8 همراه زیتونی 7 اکسیدان نمره 1 واریاسیون نقره ای 2 سانت اول ساقه 30 مین بعد سافه های بالایی (دو سانت مونده به کف سر ) 15 الی 20 مین بعد ابکشی ماسک مو هم فراموش نشه.

تو را من چشم در راهم.

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #666
1393/10/15 09:45 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/10/15 09:52 ب.ظ، توسط مهرساک. دلیل ویرایش : )
مهرساک آفلاین
عضو انجمن *

**

ببخشید جلوی موهام 10 درصد سفیدی داره.برای رنگ ابتدا ساقه بعد ریشه رو رنگ کنم؟ببخشید زیاد سوال میپرسم.اساتید کمک کنید.سایه جون کجایی؟

ممنون سعیده جون.موهام سفیدی داره باز اول ساقه بعد ریشه رو رنگ بذارم؟ممنون عزیزم.ببخشید عکس نداری از این ترکیب بذاری بوسسسس

سعیده جون هستی عزیزم؟شرمنده من اینهمه سوال دارم.

از هر کدوم چقدر بریزم؟میشه عکس بذاری گلم

ارسال: #667
1393/10/15 10:33 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/10/15 10:34 ب.ظ، توسط مهرساک. دلیل ویرایش : )
مهرساک آفلاین
عضو انجمن *

**

سعیده جون کجایی ؟جواب منو نمیدی؟یه سوال دیگه برای روشن کردن مو به غیر از دکلره و 000 چه راهایی وجود داره؟مثلآ از رنگهای روشن دودی میشه اینکارو کرد؟دکو کرم چیه؟

تو رو خدا بیا

ارسال: #668
1393/10/15 11:59 ب.ظ -
مهرساک آفلاین
عضو انجمن *

**

هیچکس نیست؟جوابمو بدید تو رو خدا.کمککککککککککککککککک

ارسال: #669
1393/10/16 01:21 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/10/16 01:24 ق.ظ، توسط سعیده بانو. دلیل ویرایش : )
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

(1393/10/15 11:59 ب.ظ)مهرساک نوشته شده توسط:  هیچکس نیست؟جوابمو بدید تو رو خدا.کمککککککککککککککککک

عزیز دلم چقدر عجللللللللله مگه همین امشب می خواین رنگ کنیدEh-icon عزیزم اولا که این رنگ سفیدی ها رو نمی پوشونه دوم اینکه چون الان با گوشی اومدم عکس نمی تونم بزارم اگر عجله ندارید بزودی عکسش رو هم میزارم سوم تفاوت دکلره با دکو کرم و 000 خب در رابطه با دکلره که همه میدونیم باز کردن کامل پیگمنتهای مو تا بالاترین پایه و سفید شدن کامل مو که در این درجه با اطمینان می تونم بگم موها دمیج و سوخته میشه دکوکرم که باید بهتون بگم بصورت تیوپ عرضه میشه و مثل رنگ مو میمونه معمولا گفته میشه تا پایه 7 موها رو روشن میکنه ولی من با شارژ کردن مو به پایه 9 هم میرسونم که البته اسیبش از دکلره هم کمتره و 000 که یک روشن کننده معمولی هست و بطور معمول جز دسته واریاسیون ها بحساب میاد و یا بطور مجزا قبل از گذاشتن رنگ ویا در ترکیب رنگمون بکار میره امیدوارم مطلبی جا نمونده باشه =) در ضمن برای سفیدی موهاتون بهتر اول از یک رنگ تیره تر استفاده کنید و بعد رنگ روشن رو بزارید این رنگ بلوند خیلی روشن هست که بدون زایدی هست

تو را من چشم در راهم.

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #670
1393/10/18 05:17 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/10/18 05:19 ب.ظ، توسط زیبا.. دلیل ویرایش : )
زیبا. آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام خسته نباشید.تازه به اینجا عضو شدم..یه عکس رنگ مو میخواستم اینجا بزارم که فرمول این رنگ رو بهم بگین...
ممنوع میشم پاسخ بدین ومقدار رنگ چقدر باشه.[/code][/quote][/php]

سلام خسته نباشید.تازه به اینجا عضو شدم..یه عکس رنگ مو میخواستم اینجا بزارم که فرمول این رنگ رو بهم بگین...
ممنوع میشم پاسخ بدین ومقدار رنگ چقدر باشه

فایل‌(های) پیوست شده تصویر (ها)

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هایلایت بدون دکلره mina.pendar 0 712 1394/12/15 05:31 ب.ظ
آخرین ارسال: mina.pendar
Wink ترکیب رنگ های قهوه ای بدون دکلره sisigirl 37 43,074 1394/05/25 09:48 ب.ظ
آخرین ارسال: مروارید65
  دكلره كردن مو Shrzd 1 570 1394/02/19 01:01 ق.ظ
آخرین ارسال: ماریا رضوی
  رنگ دودي روي موي دكلره Shrzd 1 810 1394/02/19 12:56 ق.ظ
آخرین ارسال: ماریا رضوی
  در مورد کرم پلاتنیوم اورآل مخصوص بلیچ مو بدون آسیب چیزی میونید؟؟ سارا555 2 2,176 1393/10/23 03:52 ق.ظ
آخرین ارسال: siasiasia

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (2 کاربر):
siasiasia ، پری سا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.