زمان کنونی: 1395/09/15، 06:02 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 51 رأی - میانگین امتیازات: 3.24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #761
1394/04/14 06:35 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

RE: رنگ بدون دكلره كردن

سلام سارا جون .رنگ روی رنگ فقط یک درجه باز نمیکنه و شما اگر تمایل داری این کار رو کنی حتما از رنگ دودی شماره 7استفاده کن ب علاوه اکسیدان شماره 2+یه نخود واریاسیون سبز یا آبی

ارسال: #762
1394/04/15 12:18 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/04/15 12:32 ق.ظ، توسط سارا۶۴. دلیل ویرایش : )
سارا۶۴ آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 1

سایه جون منظورتو متوجه نشدم که رنگ روی رنگ فقط ۱ درجه باز نمیکنه یعنی موهامو با روشن ترین رنگ دودی روشن نکنم؟ یا دیگه زیتونی ۷ رو نریزم؟ میشه بیشتر توضیح بدین ممنون میشم.
یه سوال دیگه هم داشتم میخواستم بدونم رنگ a7,m6,c5 با یکم واریاسیون دودی روی موی من که n3هست چه رنگی میده؟ اگه قبلش با روشن کننده روشن بشه؟

ارسال: #763
1394/04/15 06:52 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

گلم رنگ روی رنگ باز نمیکنه یه اصطلاح تخصصی در آرایشگری .منظور اینه ک شما هر شماره ای روی موهاتون قرار بدید فقط یک الی سه درجه با توجه ب جنس موهو رنگ روشن تر از رنگ قبلی میشه .و بیشتر فقط تن نارنجی یا ب اصطلاح عام هویجی رنگ ب موها میده .
شما اگر هزینه رنگ براتون چندان نعم نیس همون سه رنگی ک فرمودید رو تهیه کنید .ب نظر بنده با همون رنگ دودی شماره 7ب تنهایی کارتون راه میگیره .و اگر شماره ای بالاتر بخوای استفاده کنی موهاتون نارنجی میده .

ارسال: #764
1394/04/15 07:45 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/04/15 08:12 ب.ظ، توسط سارا۶۴. دلیل ویرایش : )
سارا۶۴ آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

آخه سایه جون مشکل من اینه که زمینه موهام الان n3 هست که رنگ نمیگیره زیاد میترسم دودی ۷ بزارم ریشه قهوه ای بشه ساقه تیره
:(((( بخاطر این میخواستم اول اونارو روشن کنم بعد رنگ اصلی رو بزارم ,آخه رنگ قهوه ای خیلی تکراری شده واسم دوست دارم تناژ دودی زیتونی بده دکلره هم دوست ندارم بکنم موهای نازکی دارم شما پیشنهادی داری واسم که از این یه نواختی در بیام؟ ممنونم از کمکتون.
مثلا این رنگا در میاد رو موهام؟

http://s2.img7.ir/jQu4U.jpg

http://s2.img7.ir/Feh52.jpg

ارسال: #765
1394/04/15 11:10 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

سارا جان اگر رشد ریشه دارید صد البته ک نمیتونید یکدست دربیارید .گلم این عکس هایی ک شما قرار دادی رنگ رو پایه دکلره اس .و اصلا نمیشه با روشن کننده 000این ترکیب رو برای موهای شما استفاده کرد .بدون دکلره متاسفانه تنها رنگی ک بدست میاد قهوه ای است بسته ب جنس موها میتونید تا عسلی هم موها رو روشن کنید .
شما میتونید برای ایجاد تنوع در رنگ موهاتون درصورتی ک تمایل ندارید کل موها دکلره بشه تکه هایی رو ب صورت هایلایت یا مش دربیارید .ویا حتی با اکستنشن ب روش های مختلف ؛هایلایت هایی رو توی موهاتون ایجاد کنید .
یک روش دیگه ک اگر بتونید این ک پایین موهاتون یعنی ساقه ک با سه رنگ شده رو با 000روشن کنید بعد ببینید چند درجه باز میکنه با توجه ب اون ریشه رو روشن کنید و بعد یک رنگ یکدست روی کل موها بزنید ک البته همون طور ک گفتم نهایتا قهوه ای ب شما میده با تناژ زیتونی یا دودی .نه مثل عکس ک رنگ زیتونی و دیگری دودی هست اونم رو پایه بالا دکلره .امیدوارم سربلند و پیروز باشی گلم

ارسال: #766
1394/04/16 12:06 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/04/16 12:07 ق.ظ، توسط سارا۶۴. دلیل ویرایش : )
سارا۶۴ آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

باشه سایه جونم پس من همون عسلی میکنم فکر کنم تنوع بشه، اگه زحمت بکشی یه فرمول واسه یه عسلی خوشگل بدون دکلره که زیاد به نارنجی نزنه واسم بگی با توجه به وضعیت موهای من، و اینکه چیکار کنم که یه دست بشه ریشه هاش با ساقه. پوستم گندمگونه زیادم سفید نیستم ......با سه صفر زیتونی در نمیاد؟ چند جا فرمولشو خوندم نمیدونم تا چه حد قابل اطمینانه. مرسی که زود جواب دادی بهم عزیزم

ارسال: #767
1394/04/16 02:13 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/04/16 02:19 ق.ظ، توسط سایه روشن. دلیل ویرایش : )
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

سارا جان اگر رشد ریشه دارید صد البته ک نمیتونید یکدست دربیارید .گلم این عکس هایی ک شما قرار دادی رنگ رو پایه دکلره اس .و اصلا نمیشه با روشن کننده 000این ترکیب رو برای موهای شما استفاده کرد .بدون دکلره متاسفانه تنها رنگی ک بدست میاد قهوه ای است بسته ب جنس موها میتونید تا عسلی هم موها رو روشن کنید .
شما میتونید برای ایجاد تنوع در رنگ موهاتون درصورتی ک تمایل ندارید کل موها دکلره بشه تکه هایی رو ب صورت هایلایت یا مش دربیارید .ویا حتی با اکستنشن ب روش های مختلف ؛هایلایت هایی رو توی موهاتون ایجاد کنید .
یک روش دیگه ک اگر بتونید این ک پایین موهاتون یعنی ساقه ک با سه رنگ شده رو با 000روشن کنید بعد ببینید چند درجه باز میکنه با توجه ب اون ریشه رو روشن کنید و بعد یک رنگ یکدست روی کل موها بزنید ک البته همون طور ک گفتم نهایتا قهوه ای ب شما میده با تناژ زیتونی یا دودی .نه مثل عکس ک رنگ زیتونی و دیگری دودی هست اونم رو پایه بالا دکلره .امیدوارم سربلند و پیروز باشی گلم

گلم شما با شماره 7دودی ابتدا ساقه موهات رو روشن کن ب همراه اکسیدان شماره 2.
بعد از شماره 6+5دودی اکسیدان یک برای ریشه استفاده کن.
یا اول ساقه ها رو با 000رنگ کنید و وقتی باز کرد 000را با اکسیدان یک ترکیب و روی ریشه بذارید و تا زمان یکدست شدن ساقه و ریشه صبر کنید و بعد موها رو بشورید .زمانی ک زیر ساز کارتون یکدست شد الان از ترکیب دودی7 +زیتونی 6+ ب مقدار مساوی با هم رنگ ها رو ترکیب و دو الی سه سانت واریاسیون سبز +اکسیدان 1برای رنگ نهایی استفاده کنید .
البته اگر قبل از این کار موهاتون رو ب یه آرایشگر متخصص نشون بدید خیلی بهتره .چون نظر دادن در مورد مویی ک از نزدیک ندیده باشیم کار مشکلی هست.

گلم شما با شماره 7دودی ابتدا ساقه موهات رو روشن کن ب همراه اکسیدان شماره 2.
بعد از شماره 6+5دودی اکسیدان یک برای ریشه استفاده کن.
یا اول ساقه ها رو با 000رنگ کنید و وقتی باز کرد 000را با اکسیدان یک ترکیب و روی ریشه بذارید و تا زمان یکدست شدن ساقه و ریشه صبر کنید و بعد موها رو بشورید .زمانی ک زیر ساز کارتون یکدست شد الان از ترکیب دودی7 +زیتونی 6+ ب مقدار مساوی با هم رنگ ها رو ترکیب و دو الی سه سانت واریاسیون سبز +اکسیدان 1برای رنگ نهایی استفاده کنید .
البته اگر قبل از این کار موهاتون رو ب یه آرایشگر متخصص نشون بدید خیلی بهتره .چون نظر دادن در مورد مویی ک از نزدیک ندیده باشیم کار مشکلی هست.

ارسال: #768
1394/04/18 02:48 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/04/18 05:23 ق.ظ، توسط سارا۶۴. دلیل ویرایش : )
سارا۶۴ آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

باشه عزیزم همین کارو میکنم ونتیجه رو اعلام میکنم یه دنیا تشکر. میخوام رنگ بیس کالر بخرم سایه جون شماره هاش گیجم کرده آخه دو تا شماره زیرش نوشته مثلا: بلوند دودی روشن (1-8)c7 , بلوند زیتونی متوسط (2-7)m6 شمارشون درسته؟ به کدومش باید نگاه کنم؟ اینا همون ۷دودی ۶ زیتونیه که گفتین ؟ یا یه شماره باید پایین تر بگیرم؟ ببخشید که سرتو درد آوردم سایه جونم.

ارسال: #769
1394/04/18 05:22 ب.ظ -
rnikroo
Unregistered

سلام دوستان من تازه عضو شدم ولی با اجازتون همیشه مطالبتون رو می خوندم. الان می خوام موهامو رنگ کنم. رنگ قبلش زیتونی بود که الان دو هفتس شکلاتی 5 پالمور گذاشتم. این شده
[تصویر:  6BKky.png]
قرمزی داره و دوستش ندارم. می خوام یکم متفاوت تر بشم و روشن کنم موهامو. البته بدون دکلره. رنگ 7.8 پالمور که بلوند نسکافه ای نوشته خریدم. به نظرتون به کمک 000 میشه یه رنگ شیک و روشن و بدون قرمزی گذاشت؟ اگه لطف کنید ترکیب رنگ و عکسشم بذارید که حسابی مدیونم می کنید.S (52)

ارسال: #770
1394/04/18 06:48 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/04/18 06:53 ب.ظ، توسط سایه روشن. دلیل ویرایش : )
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

سلام دوست خوبم .شما اول موهاتون رو با 000اکسیدان 2برای ساقه و اکسیدان یک برای ریشه روشن کنید .ب طوری ک موهاتون نارنجی و نارنجی زرد میشه .بعد از ترکیب 6دودی + 6زیتونی +سه سانت واریاسیون آبی +اکسیدان 6%استفاده کنید.تن قرمزی موهاتون رو میگیره .و یه زیتونی متوسط بدون دکلره بهتون میده.
البته اگر قبلش ب یه متخصص موهاتون رو نشون بدید بهتره .چون از نزدیک موها رو ببینن بهتر میشه نظر داد و توی عکس چیز زیادی مشخص نیس.
امیدوارم موفق باشی

بله سارا جان منظورم همین رنگ ها بود .واریاسیون سبز

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هایلایت بدون دکلره mina.pendar 0 703 1394/12/15 05:31 ب.ظ
آخرین ارسال: mina.pendar
Wink ترکیب رنگ های قهوه ای بدون دکلره sisigirl 37 42,999 1394/05/25 09:48 ب.ظ
آخرین ارسال: مروارید65
  دكلره كردن مو Shrzd 1 567 1394/02/19 01:01 ق.ظ
آخرین ارسال: ماریا رضوی
  رنگ دودي روي موي دكلره Shrzd 1 803 1394/02/19 12:56 ق.ظ
آخرین ارسال: ماریا رضوی
  در مورد کرم پلاتنیوم اورآل مخصوص بلیچ مو بدون آسیب چیزی میونید؟؟ سارا555 2 2,171 1393/10/23 03:52 ق.ظ
آخرین ارسال: siasiasia

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (1 کاربر):
niloo_sh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.