زمان کنونی: 1393/10/02، 03:28 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 50 رأی - میانگین امتیازات: 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #71
1392/03/22 11:19 ق.ظ -
elnaaaz آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 1

RE: رنگ بدون دكلره كردن

(1392/03/22 12:21 ق.ظ)ژیلا خانم نوشته شده توسط:  درود
من موهام رو تا حالا رنگ یا دکلره یا مش و ... نکردم و رنگ طبیعی خودشون زیتونی تیره هست البته قسمت جلوی موهام روشن تر از بقیه موهام هست. دلم تنوع می خواد و می خوام موهامو رنگ کنم.تا حالا چندتا آرایشگر بهم گفتن که هایلات رو موهای من خیلی قشنگ میشه اما بنظرم هایلایت قیافم رو زنونه میکنه و من دوست ندارم.می خوام یه رنگ طبیعی و اسپرت و دخترونه بزنم.
از رنگ موی یشیم تو سریال عمر گل لاله خوشم اومد فکر می کنم بهم بیاد.
لطفا راهنماییم کنید که ترکیب رنگ موی یشیم چیه؟ و نمی خوام موهامو دکلره کنم چون خراب میشه.میشه رنگ موی یشیم رو بدن دکلره درآورد؟ و اصلا نظر شما چیه؟ من هایلایت گنم؟ چه هایلایتی؟ یا رنگ؟ و چه رنگی؟
بسیار سپاسگزارم.

دوست عزیز هایلات اتفاقا خیلی دخترانه است اکثر بالیود و هالیودی ها همه تو موهاشون هایلات مخصوصا هندها تیرگی مو رو دارن توش یک هاله روشن خیلی چهره رو با طراوت و شاداب و جوان نشون میده

رنگ موی یشیم طلائی و دودی شماره 7 من این تزکیب زدم مثل مال یشیم شد من تو این دو ماه بالای 5 بار رنگ کردما البته یشیمی که تموم شد آخه تو سری جدیدش یشیم موهاش خیلی خیلی خوشرنگ تر شده مثل طلائی زیتونی با هایلات کرم
آرزو دارم به همه آرزوهایت برسی [تصویر:  heart.gif]

ارسال: #72
1392/03/22 07:38 ب.ظ -
ژیلا خانم آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

Elnaaaz جون خیلی ازت سپاسگزارم که جواب دادی. کاش عکس هایلات هایی رو که به نظرت خوبن رو میذاشتی.
مرسی عزیزم لطف کردی.
کاش بقیه ی دوستان هم نظرشونو بگن.

ارسال: #73
1392/03/22 08:02 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 309

درود بر تو ژیلا جونم. خوب عزیزم بنده هم با نظر دوستمون موافقم.البته گلم تعدادو پهنای موهایی که در فویل قرار میگیره هم خیلی مهمه.
به نظرم اگر فقط شش تکه پهن هایلایت در بیاری دخترونه تر باشه.البته این نظر بنده است میتونیم نظر دیگر دوستان را هم جویا بشیم.؟؟

ارسال: #74
1392/03/22 09:25 ب.ظ -
زيبايي رومينا آفلاین
کاندیدای مربیگری

اعتبار: 6

من موهام رو تا حالا رنگ یا دکلره یا مش و ... نکردم و رنگ طبیعی خودشون زیتونی تیره هست البته قسمت جلوی موهام روشن تر از بقیه موهام هست. دلم تنوع می خواد و می خوام موهامو رنگ کنم.تا حالا چندتا آرایشگر بهم گفتن که هایلات رو موهای من خیلی قشنگ میشه اما بنظرم هایلایت قیافم رو زنونه میکنه و من دوست ندارم.می خوام یه رنگ طبیعی و اسپرت و دخترونه بزنم.
لطفا راهنماییم کنید که ترکیب رنگ موی یشیم چیه؟ و نمی خوام موهامو دکلره کنم چون خراب میشه.میشه رنگ موی یشیم رو بدن دکلره درآورد؟ و اصلا نظر شما چیه؟ من هایلایت گنم؟ چه هایلایتی؟ یا رنگ؟ و چه رنگی؟
بسیار سپاسگزارم.

سلام ژيلا جون
رنگ موهاي يشيم حتما بايد مو دكلره بشه اما اگر موي شما طبيعي زيتوني تيره ميتوني از دكو كرم براي روشن كردن موهاتون استفاده

كنيد كه آسيبي به مو نميرسونه وبعد براي رنگ از شماره رنگ 7/73مارك گپ50ميل+2سانت وارسيون نقره اي و 2سانت وارسيونبنفش

+50 ميل اكسيدان شماره يك استفاده كني اما به نظر من اگر رنگ پوستتون سفيده ولي سرخي ندارين منظورم اينه كه سرخ و سفيد

نيستين و دوست دارين بدون دكلره رنگي بزنين كه تغيير كنين از رنگهاي تيره و گرم استفاده كنيد مثل شماره 4 بادمجوني يا4و 5

شكلاتي تيره. موفق باشي عزيزم
زيبايي رومينا 09153250528

ارسال: #75
1392/03/24 08:34 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/03/24 08:36 ب.ظ، توسط ژیلا خانم. دلیل ویرایش : )
ژیلا خانم آفلاین
کاربر انجمن

**

(1392/03/22 08:02 ب.ظ)سایه روشن نوشته شده توسط:  درود بر تو ژیلا جونم. خوب عزیزم بنده هم با نظر دوستمون موافقم.البته گلم تعدادو پهنای موهایی که در فویل قرار میگیره هم خیلی مهمه.
به نظرم اگر فقط شش تکه پهن هایلایت در بیاری دخترونه تر باشه.البته این نظر بنده است میتونیم نظر دیگر دوستان را هم جویا بشیم.؟؟
===============================================================
خیلی خیلی از لطفت سپاسگزارم عزیزم.می شه بگی شما پیشنهادتون برای هایلایت چه رنگ هایلایتی هست برای من؟
HeartHeartHeart

(1392/03/22 09:25 ب.ظ)پريناز نوشته شده توسط:  
بسیار سپاسگزارم.

سلام ژيلا جون
رنگ موهاي يشيم حتما بايد مو دكلره بشه اما اگر موي شما طبيعي زيتوني تيره ميتوني از دكو كرم براي روشن كردن موهاتون استفاده

كنيد كه آسيبي به مو نميرسونه وبعد براي رنگ از شماره رنگ 7/73مارك گپ50ميل+2سانت وارسيون نقره اي و 2سانت وارسيونبنفش

+50 ميل اكسيدان شماره يك استفاده كني اما به نظر من اگر رنگ پوستتون سفيده ولي سرخي ندارين منظورم اينه كه سرخ و سفيد

نيستين و دوست دارين بدون دكلره رنگي بزنين كه تغيير كنين از رنگهاي تيره و گرم استفاده كنيد مثل شماره 4 بادمجوني يا4و 5

شكلاتي تيره. موفق باشي عزيزم
عزیزم خیلی لطف کردی. =)
ببخشید میشه بگی برای هایلایت شما به من هایلایت چه رنگی رو پیشنهاد می دید؟ سپاسگزارم

ارسال: #76
1392/03/25 07:22 ب.ظ -
زيبايي رومينا آفلاین
کاندیدای مربیگری

اعتبار: 6

سلام ژيلا جون

عزيزم اگه نخواي واسه تكه هاي هايلات از دكلره استفاده كني رنگ 10 دودي +10 زيتوني به اضافه وارسيون دودي و نقره اي بهتون

پيشنهاد ميكنم كه تكه هاي موتون بصورت شلالي در اورده بشه اما اگه بخواين از دكلره استفاده كه تفاوت رنگ موتون و هايلايتها از 3و4

درجه بيشتر متفاوت بشه ديگه مش حساب ميشه ورنگساژهاي خيلي قشنگي ميتونين استفاده كنين مثل رنگ كرم كاراملي يا

گردويي روشن كه خيلي قشنگ و اسپرت ميشه
زيبايي رومينا 09153250528

ارسال: #77
1392/03/26 01:13 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/03/26 01:18 ب.ظ، توسط paris. دلیل ویرایش : )
paris آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام من براي اولين بار براي نامزديم ميخوام بدم مامانم با ديپلم قديم ارايشگري اين هايلايت رو بذارم ميشه راهنماييم كنيد كه اين يگذره قرمزي رو هم نداشته باشه و ايا بدن دكاره در مياد يا نه مرسييييييييييييييييييي

سلام من براي اولين با موي مشك بلند طبيعي مو ميخوام براي نامزدي هايلايت كنم ميشه راهنمائيم كنيد بدون دكلره ميشه يا نه و اين يكم قرمزي رو هم مي خوام نداشته باشه مرسيييييييييييييييي

فایل‌(های) پیوست شده تصویر (ها)

ارسال: #78
1392/03/26 05:33 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 309

سلام عزیزم .به سلامتی برای نامزدی خودت میخوای؟لطفا جنس موهات و رنگ پوستت را هم بگو.متاسفانه عکسی که گذاشتی کیفیت پایینی داره یه عکس واضح تر قراربده تا بتونم راهنماییت کنم.

ارسال: #79
1392/03/27 09:08 ق.ظ -
paris آفلاین
عضو انجمن *

**

بله نامزدي خودمه موهام حالت داره و تقريبا دونه هاي درشتي داره مشكي طبيعي ، عكس بهتر ندارم ولي زمينه تقريبا كرمي كه نه قرمزي نه زردي داشته باشه روش هم هايلايت از همان تن با 2 درجه روشنتر ممنون ميشم راهنمائيم كتيد چون براي اولين بار مي خوام رنگ كنم و به دليل نرخهاي وحشتناكي كه آرايشگاهها بهم دادن بايد تو خونه اين كار رو به كمك مامانم انجام بدم موهامم بلنده تا كمرم ممنمنم از لطفتونHeart

ارسال: #80
1392/03/27 02:58 ب.ظ -
paris آفلاین
عضو انجمن *

**

اين يه عكس ديگه كه بعد از كلي گشتن پيدا كردم
زمينه اين رنگ با هايلايتهايي كه روش در مياد
با كرم دكلره بهتره يا با پودر مرسي از راهنماييتون اخه بار اول مي خوام رنگ كنم مي ترسم خيلي هم هيجاني امKiss

فایل‌(های) پیوست شده تصویر (ها)

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Wink ترکیب رنگ های قهوه ای بدون دکلره sisigirl 12 9,628 1393/06/10 07:50 ب.ظ
آخرین ارسال: سعیده بانو
  در مورد کرم پلاتنیوم اورآل مخصوص بلیچ مو بدون آسیب چیزی میونید؟؟ سارا555 0 325 1393/05/29 11:46 ق.ظ
آخرین ارسال: سارا555

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (16 کاربر):
havin، S.sarlak، razi، talia، elham1001، RaFa، صبری، dia2000، mehran، sedasadr، شيما، مرضیه محمدی، lvlansouri، .anrnooshin، جویل، سمیه علیزاده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.