زمان کنونی: 1395/09/19، 11:21 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 2.84
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1391/05/09 01:42 ق.ظ -
vaniya beauty salon آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 3

رنگ مو

یافتن رنگ موی مناسب ساده نیست. انتخاب رنگ دلخواه از روی كاتولوگ رنگ فروشگاه و خریداری آن هم اقدام چندان مناسبی نیست، رنگ مو را با توجه به رنگ طبیعی مو، رنگ چشم و پوست خود انتخاب كنید.
رنگی كه می‌بینید حاصل بازتاب نور از روی رنگدانه‌های رنگ شده است. بنابراین یك رنگ یكسان روی موهای مختلف نمودهای متفاوتی دارد. رنگ موی طبیعی و مصنوعی در زیر نور فلورسنت یا نور طبیعی آفتاب متفاوت به نظر می‌رسد.بهترین رنگ‌ها برای كسانی كه پوست گندمگون و برنزه دارند رنگ‌های شیری، گل‌بهی، مسی، كرم نخودی، قهوه‌ای، زرد سوخته، قهوه‌ای مایل به قرمز، قهوه‌ای مایل به طلایی و رنگ‌های آبی، سبز آبی، فندقی، عسلی، سبز كاهویی و زرد است.
در مورد پوست‌های روشن، های‌لایت آبی، قرمز و برای پوست‌های صورتی و سرخ، رنگ كرم گلی، زیتونی تیره و قهوه‌ای تیره با سایه آبنوسی، جلوه خاصی ایجاد خواهد كرد.انتخاب رنگ مو به مرغوبیت رنگ، سلیقه و خواسته شما و مدت زمانی كه می‌خواهید آن رنگ روی موهای‌تان باقی بماند بستگی دارد. اغلب زنان از رنگ‌های تیره شروع می‌كنند و بعد از هربار رنگ یك درجه روشن‌تر از قبل را بر می‌گزینند. اگر رنگ موی انتخابی موهای سفید شما را پوشش نمی‌دهد، از رنگ مرغوب‌تر و یك درجه بالاتر از رنگ موی اصلی خود استفاده كنید.

موهای سفید مقاوم :

برخی از موهای سفید به ویژه موهای زبر و كلفت و خاكستری رنگی كه در اطراف شقیقه‌ها می‌رویند، در برابر رنگ مو مقاوم هستند یا در مقایسه با سایر موهای سفید به سرعت رنگ خود را از دست می‌دهند.

برای رنگ شدن این گروه‌ از موها به توصیه‌های زیر توجه كنید:

در زمان رنگ كردن، ابتدا رنگ را روی موهای سفید این ناحیه بگذارید تا زمان طولانی‌تری برای جذب رنگ داشته باشید.
موهای سفید باید تا 45 دقیقه آغشته به رنگ باقی بمانند.

درجه رنگ موی انتخابی خود را بالا ببرید.

اگر موهای‌تان با انجام دادن اقداماتی كه گفته شد و استفاده از رنگ موهای نیمه دائمی و موقتی رنگ نشد، از رنگ‌های دائمی استفاده كنید. موهای سفید هر فرد، با انتخاب رنگ موی مناسب، رنگ طبیعی خود را باز خواهد.
نگهداری از موهای تازه رنگ شده :

از شامپوهای مخصوص موهای رنگ شده برای شست‌و‌شوی موهایتان استفاده كنید.
برای دوام رنگ مو و جلوگیری از بی‌رنگ شدن آن در برابر آفتاب،حتما از كلاه، روسری و شال استفاده كنید و موها را بپوشانید.
پیش از ورود به استخر،موهای رنگ شده را با آب بدون كلر بشویید.
از تقویت كننده‌های مو و انواع ویتامینه استفاده كنید.
موها را در زمان خیس بودن شانه نزنید و از دندانه درشت استفاده كنید.
از خشك كردن موها با حوله یا سشوار خودداری كنید.

فایل‌(های) پیوست شده تصویر (ها)

[تصویر:  baner%20bita.png]
شما می توانید پیام های خود را در اینجا برای من ارسال کنید .
سالن زیبایی وانیا ، بیش از بیست سال تجربه در زمینه آرایش , زیبایی , پوست و پیشگام در دانش زیبایی .

ارسال: #2
1391/11/11 05:45 ب.ظ -
الی65 آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 69

RE: رنگ مو

خیلی ممنون از مطالب مفیدتون.
کاش.....

ارسال: #3
1391/11/12 09:03 ب.ظ -
nasimeti آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

سلام . موی رنگ شده بلوند متوسط و بخوام مسی کنم باید اول دکلره کنم موی اصلیم ان 3 هستش . یا اینکه نیاز به دکلره نداره و همینطوری میشه به همون مسی روشن رسید ؟ممنون

ارسال: #4
1392/02/02 01:05 ق.ظ -
میرزانژاد آفلاین
متخصص هیرکات

اعتبار: 233

(1391/11/12 09:03 ب.ظ)nasimeti نوشته شده توسط:  سلام . موی رنگ شده بلوند متوسط و بخوام مسی کنم باید اول دکلره کنم موی اصلیم ان 3 هستش . یا اینکه نیاز به دکلره نداره و همینطوری میشه به همون مسی روشن رسید ؟ممنون

اگر بخوای همون رنگ در بیاد بله باید دکلره کنی =)
[تصویر:  140275615918451.jpg]

ارسال: #5
1392/03/04 08:48 ب.ظ -
ویلیام آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام میشه ترکیب رنگ موی عسلی رو بهم بگید یه عسلی خوش رنگKiss

ارسال: #6
1392/03/05 12:30 ق.ظ -
الی65 آفلاین
پلیس انجمن

(1392/03/04 08:48 ب.ظ)ویلیام نوشته شده توسط:  سلام میشه ترکیب رنگ موی عسلی رو بهم بگید یه عسلی خوش رنگKiss
با اجازه اساتید محترم Sick
واسه عسلی خوشرنگ =پایه 7
یکسوم مسی /یکسوم طلایی/6سانت شکلاتی /چند قطره کریستال واسه براق شدن رنگ مو=)
کاش.....

ارسال: #7
1392/03/05 01:20 ق.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

ممنون از الی جون.بنده این ترکیب رو قبول دارم اما رو پایه 8 و یک مقداررنگ از سری N.
اما کریستال در رنگ را توصیه نمیکنم چون چربی باعث میشه پیگمنت های مصنوعی از روی مو سر بخورند و در ساختمان مو جای نگیرند.
اشتباه رایجی هست که متاسفانه دیدم خیلی از همکاران انجامش میدن.
ببخشید الی جونم بر اساس تجربه عرض کردم.امیدوارم موفق باشید

ارسال: #8
1392/03/05 02:20 ب.ظ -
الی65 آفلاین
پلیس انجمن

(1392/03/05 01:20 ق.ظ)سایه روشن نوشته شده توسط:  ممنون از الی جون.بنده این ترکیب رو قبول دارم اما رو پایه 8 و یک مقداررنگ از سری N.
اما کریستال در رنگ را توصیه نمیکنم چون چربی باعث میشه پیگمنت های مصنوعی از روی مو سر بخورند و در ساختمان مو جای نگیرند.
اشتباه رایجی هست که متاسفانه دیدم خیلی از همکاران انجامش میدن.
ببخشید الی جونم بر اساس تجربه عرض کردم.امیدوارم موفق باشید
شرمنده استادSick

امیدوارم با نظر دادن خراب کاری نکرده باشم .خوب رو قانونی که میگن واریاسیون رنگ رو تیره می کنه میگن از کریستال یا اب جوشیده سرد باید تو رنگ ساژاستفاده کردتا رنگ مو براق شه ولی بازم ممنون چشم از این به بعد کریستال رو تو رنگ ساژحذف می کنم
کاش.....

ارسال: #9
1392/03/05 07:51 ب.ظ -
گندم آفلاین
کاربر انجمن

**

من موهام رو دکلره کردم و زیتونی تیره زدم بعداز چند رور رنگش روشن تر شد ویکماه بعدش اومدم ودوباره زیتونی تیره کردم و متاسفانه دوباره رنگش روشن شد شما چی پیشنهاد میدین بزنم که یه رنگ تقریبا تیره باشه و اینکه دوباره رنگش روشن نشه؟

ارسال: #10
1392/03/05 11:12 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

سلام گندم جونم شما باید از ترکیب رنگ طبیعی و مقدار کمی زیتونی اول بدون اکسیدان روی موهاتون بزنی و بعد از 30دقیقه رنگ را با اکسیدان یک و مقدار دو قاشق سوپخوری آب جوشیده خنک شده روی موهاتون قرار بدی ونیم ساعت مکث کنید و دوباره رنگ بدون اکسیدان را روی موها تون بزنید کلاه بذاری و ده دقیقه دیگه مکث و بعد شسته و یک الی دو دقیقه نرم کننده روی موهاتون قراربدید.
موفق باشی عزیزم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.