زمان کنونی: 1395/09/18، 11:29 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1393/12/18 11:16 ب.ظ -
r-sanaz آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

رنگ و مش

دوستان موهام خرمایی هستش میخوام رنگ مو خودم بگیرم چه مارکی و چه رنگی بگیرم بهتره تو تنهای عسلی بیشتر دوست دارم

ارسال: #2
1394/04/11 11:52 ق.ظ -
maria آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 12

RE: رنگ و مش

اساتید عزیز مش روی مویی که رنگ مشکی شده میشه در اورد؟تا پایه 8و9 باز میشه؟
رنگ شرابی چرا قرمز میشه؟در مش وبیشتر باز نمیشه؟ممنووووون

ارسال: #3
1394/04/11 12:37 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

(1394/04/11 11:52 ق.ظ)maria نوشته شده توسط:  اساتید عزیز مش روی مویی که رنگ مشکی شده میشه در اورد؟تا پایه 8و9 باز میشه؟

ماریا جان خیلی به سختی باز میشه با چند بار شارژ ولی بازهم ممکن به پایه بالا نرسه گلم در مورد سوال دومتون عزیزم منظورت رو درست متوجه نشدم .گلم سوالت رو بازش کن من دوزاریم کجهDazzled-icon

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #4
1394/04/11 06:45 ب.ظ -
maria آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 12

(1394/04/11 12:37 ب.ظ)سعیده بانو نوشته شده توسط:  
(1394/04/11 11:52 ق.ظ)maria نوشته شده توسط:  اساتید عزیز مش روی مویی که رنگ مشکی شده میشه در اورد؟تا پایه 8و9 باز میشه؟

ماریا جان خیلی به سختی باز میشه با چند بار شارژ ولی بازهم ممکن به پایه بالا نرسه گلم در مورد سوال دومتون عزیزم منظورت رو درست متوجه نشدم .گلم سوالت رو بازش کن من دوزاریم کجهDazzled-icon

ممنون سعیده بانوی عزیز منظورم اینه که مربیمون گفته کسی که رنگ شرابی داره روی موهاش براش مش یا دکلره نکنین چون رنگ شرابی از قرمز بیشتر باز نمیکنه وپایه روشن نمیرسه میخواستم علت اینکه رنگ شرابی بیشتر از قرمز باز نمیشه از نظر تئوری بدونم .
کسی که موهاشو رنگ مشکی کرده اومده برای مش رو هم قانع کنیم مش روشن نمیشه؟Dazzled-icon

ارسال: #5
1394/04/13 02:05 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

(1394/04/11 06:45 ب.ظ)maria نوشته شده توسط:  
(1394/04/11 12:37 ب.ظ)سعیده بانو نوشته شده توسط:  

ممنون سعیده بانوی عزیز منظورم اینه که مربیمون گفته کسی که رنگ شرابی داره روی موهاش براش مش یا دکلره نکنین چون رنگ شرابی از قرمز بیشتر باز نمیکنه وپایه روشن نمیرسه میخواستم علت اینکه رنگ شرابی بیشتر از قرمز باز نمیشه از نظر تئوری بدونم .
کسی که موهاشو رنگ مشکی کرده اومده برای مش رو هم قانع کنیم مش روشن نمیشه؟Dazzled-icon

Eh-iconEh-iconEh-iconمطمئنی ماریا جان .نمی دونم منظورشون چی بوده ولی من به شخصه روی موهای شرابی مش پلاتین هم درآوردم یا تمام دکلره ای که پایه بالا داشته و رنگ زیتونی می خواسته عزیزم تمام اینا بسته به جنس مو هم داره ولی در کل برای پاک کردن رنگ شرابی از روی مو حتما باید از دکلره استفاده کرد ممکن آخر کار مو ته تناژ قرمزی داشته باشه ولی با دو سه بار تمدید رنگ شرابی به کل از روی موها پاک میشه
عزیزم نه تنها برای دکلره رنگهای مشکی و شرابی در کل برای تمام موهای که می خواید دکلره کنید باید از قبل با مشتری طی کنید که ممکن هست موهاشون تا پایه بالا رنگ باز نکنه چون شرایط داخلی بدن هرکس و همچنین نوع جنس موی هر نفر با دیگری متفاوت هست و شناخت اون کمی پیچده است برای همین طی کردن قبل از شروع کار باعث میشه تا مشتری توقع بی مورد پیدا نکنه .
دوست دارم ماریا جونم

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.