زمان کنونی: 1395/09/17، 09:56 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1392/08/19 08:13 ب.ظ -
Mah_E آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 6

روغن شترمرغ و پوست

سلام دوستای خوبم
این روزا زیاد میشنویم از خواص روغن شترمرغ
که کسایی هم که استفاده کردن راضی بودن و از سر تا پا مفیده
مخصوصا برای سلامت و شادابی و رفع چین و چروک و جای جوش
کسی اگه استفاده کرده برامون بگه ممنون میشم

درمان آسیبهای پوستی با روغن شتر مرغ مخصوص آسیب های پوستی :

مولکول های روغن شترمرغ، بسیار شبیه ملکول های پوست انسان بوده و به همین دلیل خیلی سریع جذب پوست شده و کار ترمیم و تقویت پوست را انجام میدهند. بعلاوه، بدلیل کوچک بودن سایز ملکول های روغن شترمرغ، استفاده از این روغن باعث مسدود شدن روزنه های هوایی پوست نشده و پوست تنفس طبیعی خود را انجام می دهد. به همین دلیل، تاثیر استفاده از روغن شترمرغ در پوست انسان، خیلی سریع تر از داروهای دیگر خود را نشان می دهد.

روغن شتر مرغ حاوی اسیدهای چرب امگا 3،6،9 میباشد که در حقیقت بدن انسان قادر به ساختن این اسیدهای چرب ضروری و حیاتی نیست. علاوه بر اسیدهای چربی که ذکر شد، حاوی اسیدهای چرب مانند پالمتیک، استئاریک، همیرریستیک، لوریک، اولئیل، لینولئیک، لینولنیک، آرشیدونیک، پلامیتولئیک نیز میباشد که برای پوست انسان ضروری و برطرف کننده هر نوع عوارض پوستی است.

1) اسيدهاي چرب ضروري( ا مگا 3،6،9) موجود در روغن شتر مرغ Prolife غني از اكسيژن مي باشدكه اين اكسيژن باعث افزايش جريان گردش خون در محل مورد استفاده مي شود.

2) روغن شترمرغ Prolife به جهت ريز مولكولي بودن، سريع به لايه هاي مختلف پوست نفوذ كرده و باعث لايه برداري بافت هاي فرسوده و كمك به رشد بافت هاي جديد مي كند.

3)ويتامين هاي موجود در روغن شتر مرغProlife باعث سرعت در بهبود زخم ها و نيز عامل رشد سلول هاي جديد مي باشد.

4)روغن شتر مرغProlife باعث نرمي ،لطافت و رطوبت رساني و شفافيت پوست مي شود.

مراقبت از پوست و مو: رفع چین و چروک پوست، جلوگیری از پیری زودرس پوست، مرطوب کننده و نرم کننـده پوست، کاهش پف کردگی زیر چشم، شوره سر، چربی کف سر، ریزش مو، رویش موی سر و ابرو، بازسـازی ناخن، بریدگی و کبـودی، خـارش و قرمزی پوست، آکنـه، پسوریـازیس، اگـزمـا، لکه‌های بارداری، ترک پوست ناشی از بارداری، چاقی و لاغری، آفتاب سوختگی، سرمازدگی، بازسازی و جوان سازی پوست، ترمیم پوست آسیب دیده، ماسـاژ، از بین برنده خالکـوبی و تاتو، کمک به بهبود و ترمیم زخم‌های بیماران دیابتی، ترک پاشنه پا

ارسال: #2
1392/08/20 03:22 ق.ظ -
Mah_E آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

RE: روغن شترمرغ و پوست

اگه دوست داشتین بخریدش
خوشحال میشم از فروشگاه من بخرید
http://damavandi.dayanshop.com/

ارسال: #3
1392/08/20 05:22 ق.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

اعتبار: 385

در رابطه با قیمتش اگرمیتونی توضیح بده عزیزم
اینطوری تصمیم گیری راحت میشه برای خرید
و اگرمیتونی یه عکس هم تهیه کن برامون بذار
وقتی در متن خیابان سقوط میشوم

ارسال: #4
1392/08/20 03:53 ب.ظ -
Mah_E آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

به روی چشم
فقط کافیه یه کلیک کنید
همه چی اینجا هست

[تصویر:  1.jpg]

[تصویر:  2.jpg]

راستی قیمتشم 35000

ارسال: #5
1392/08/20 04:26 ب.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

اعتبار: 385

ممنون عزیزم...
فقط یه خواهش
دوستانی که استفاده کردین میشه لطفا بیاین بگین که راضی بودین یا نه؟
وقتی در متن خیابان سقوط میشوم

ارسال: #6
1392/08/21 03:27 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

براي ماساژ بدن عاليه . من براي خشكي پا استفاده كردم خوب بود. البته يه نوعش به صورت پوره است كه خيلي بهتره. يكي از مدرسين ماساژ بهم گفته بود كه پوره روغن شتر مرغ از لوسيونش خالص تره چون كمتر فرآوري ميشه و مواد افزودني و عطر و اسانس كمتري داره. در ضمن براي ارتروز و دردهاي مفصلي مناسبه.
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #7
1393/04/29 07:24 ب.ظ -
saeedxs آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

نیاز به شریک برای پرورش شتر مرغ در اطراف تهران یا قزوین

با سلام من دنبال یک شریک خوب و با اطمینان و علاقمند جهت پرورش شتر مرغ میگردم
کسانی که علاقه و سرمایه و مکان دارند و نیاز به فرد با تجربه جهت نگهداری و جوجه کشی شترمرغ دارند من حاضرم باهاشون همکاری کنم . 5 سال تو کار جوجه کشی ام و تاحالا 5 6 تا دستگاه با بیشترین بازده 100 درصد خودم تنهایی ساختم و در جوجه کشی بلدرچین و بوقلمون و لاری و چینی و مینیاتوری و مرغ رسمی و اللخصوص شتر مرغ تجربه دارم و قصدم اینه که بیفتم تو کار پرورش شترمرغ
قضیه ازین قراره که من جایی برای نگهداری شترمرغ مولد ندارم و قبلا(سال 91) از تهران تخم شترمرغ نطفه دار میخریدم و با دستگاهی که خودم ساخته بودم تخم هارو به جوجه تبدیل میکردم و سود خوبی هم داشت چون تخم رو میخریدم 35 هزار تومان و اونموقع جوجش 100 و خورده ای بود و با قیمت 90 تومان راحت جوجه هارو میفروختم ... اخرای 91 رفتم خدمت و وقتی که از اموزشی سربازی اومدم (اوایل 92) که رفتم تخم بخرم دیدم شده 100 هزار تومن و الانم 150 هزار تومان قیمت داره و جوجش دویست و خورده ایه
(البته از سال 91 تا الان قیمت غذای شتر مرغ زیاد تغییر نکرده همین چند روز پیش که قیمت گرفتم 1500 بود کیلویی)
به همین دلیل کلا از خرید تخم به دلیل قیمت بسیار بالای آن منصرف شدم و فقط به این قضیه فکر میکنم که خودم مولد داشته باشم و با هزینه غذای روزی 10 هزار تومان حدودا هر دو روز یک تخم 150 هزاری داشته باشم (با یک شترمرغ تخم گذار)و هر فصل بین 35 تا 70 عدد تخم تولید کنم و بذارم تو دستگاه که همون فصل اول تخم گذاری هزینه خرید مولد در میاد(در صورت جوجه کشی موفق که من تجربشو دارم) دستگاه هم با تمام امکانات پای خودم
اگه حداقل با یک جفت مولد شروع کنیم هر فصل حداقل 35 تا تخم داریم و اگر این 35 تا حداقل 25 تا جوجه در بیاد و جوجه رو که الان 200و خورده ای تومنه رو حداقل دونه ای 175 بفروشیم(جهت نداشتن مشکل فروش جنس 200 و خورده ای تومنو بدی 175 رو هوا میزنن) حداقل حدود 4 و نیم میلیون سود یک فصل تخم گذاری فقط یک عدد شترمرغ ماده است حالا حسابشو کنید اگر مثلا 10 تا تخم گذار داشته باشیم فصلی حداقل 40 میلیون درامد داره
ضمنا بنده لیسانس مکانیک دارم و مهندس الکترونیک و قدرت هم هستم

از کسانی که موقعیت و مکان و سرمایشو دارن(سرمایه حداقل نفری 4 میلیون با مکان از شما و دستگاه و تجربه از من) خواهشمندم با شماره 09127886009 تماس بگیرند برای شروع کار
با ارزوی قبولی طاعات و عبادات , یاحق

ارسال: #8
1393/08/27 04:21 ب.ظ -
taran آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

(1392/08/20 03:22 ق.ظ)Mah_E نوشته شده توسط:  اگه دوست داشتین بخریدش
خوشحال میشم از فروشگاه من بخرید
http://damavandi.dayanshop.com/

------------------------------
در ساییتون که همچین محصولی نبود میشه راهنمایی کنید اصل ان را از کجا باید تهیه کنیم

ارسال: #9
1393/08/27 05:19 ب.ظ -
Mah_E آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

توی فروشگاهم هست عزیزمhttp://5040.dayanshop.com/products/view/427/

میتونی از بعضی عطاری ها هم بخری

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جوانسازی پوست با لیزر doctorebartar 1 147 1395/02/12 09:26 ب.ظ
آخرین ارسال: fns4565
  معرفی لایه بردار مناسب برای پوست چرب رانیا 14 17,334 1394/11/08 07:33 ب.ظ
آخرین ارسال: جواد آقابابایی
  کرم مرطوب کننده پوست چرب طنازجون 12 5,114 1394/10/12 02:27 ق.ظ
آخرین ارسال: طلاخانوم
  رژیم زیبای پوست سانای چیست؟ sanai 16 969 1393/09/04 05:27 ب.ظ
آخرین ارسال: sanai
  بهترین ماسک ها برای پوست masud.a 1 775 1393/02/21 02:42 ق.ظ
آخرین ارسال: محبوبه 0629
  اثرات رازیانه بر پوست فاطمه حاجی پور 0 704 1392/04/30 06:59 ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه حاجی پور
  ژل لایه بردار پوست حاوی عصاره تمشک جنگلی کلیون مدیر سایت 0 1,579 1391/06/23 02:07 ب.ظ
آخرین ارسال: مدیر سایت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.