زمان کنونی: 1395/09/14، 09:25 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #11
1393/08/24 12:05 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

RE: رژیم زیبای پوست سانای چیست؟

محصولات رینوزیت کاملا محصولات معمولی هستند،شماها میتونید همین روش را با محصولات معتبرتر انجام بدید تا نتیجه بهتری بگیرید،مثلا ژل شستشوی سینره واقعا محصول مزخرفیه،حالا اگر بحث قیمت براتون مهمه من ژل شستشوی پرایم را بهتون معرفی میکنم.خیلی بهتر جواب میده.

ارسال: #12
1393/09/02 02:16 ق.ظ -
sanai آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

به دوستان دیگر در پیام خصوصی گفتم میتونید با شماره های ما تماس داشته باشید و مطمین باشید مشاوره خوبی بهتون خواهند داد.
البته تخصص سانای بهداشت و سلامت خانواده هست و از این بابت برامه های ما رو در صداوسیما هم دیدید.
تخفیف های جدیدی رو در سایت ثبت کردیم تا اقشار مختلف راضی باشند...

http://www.sanai.ir

ارسال: #13
1393/09/02 03:47 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

من دقیقیا نمیدونم منظورتون چی هست؟مشاوره دادن که کار خاصی نیست،به طرف یه سری محصول از یک شرکت را اموزش میدن و بعد میفرستنش تو داراوخانه ها،این نوع مشاورها عموما حتی از برندهای رقیب خودشون هم چیزی نمیدونن،فکرشو بکنید اشغال سازی مثل سینره مشاوره هم میده.

ارسال: #14
1393/09/03 04:17 ق.ظ -
sanai آفلاین
عضو انجمن *

**

(1393/09/02 03:47 ق.ظ)siasiasia نوشته شده توسط:  من دقیقیا نمیدونم منظورتون چی هست؟مشاوره دادن که کار خاصی نیست،به طرف یه سری محصول از یک شرکت را اموزش میدن و بعد میفرستنش تو داراوخانه ها،این نوع مشاورها عموما حتی از برندهای رقیب خودشون هم چیزی نمیدونن،فکرشو بکنید اشغال سازی مثل سینره مشاوره هم میده.

بالطبع برند سانای در عرصه تخصص سلامت و بهداشت خانواده برای خیلی ها آشناست چون تبلیغات شون در برنامه های صدا و سیما هم میره و ...
سانای بهترین برند های آرایشی رو با مشاوره در خدمت دوستان میذاره.در کل تامین تخصصی محصولات بهداشت و سلامت بر عهده سانای هست.

در مورد مثلا نام بردن از برند خاصی و ... کردن اون من روش شما رو تایید نمیکنم.معمولا چنین روندی بین رقبا باید در بین مصرف کنده ها شکل بگیره و
من و شمایی که شاید از برندهایی خاص حمایت میکنیم بهتره بهترین کیفیت رو در اختیار مصرف کننده بذاریم و انتخاب رو بهش واگذار کنیم.
من محصولات سینره رو استفاده نکردم و بالطبع قشری از جامعه مصرف کننده اون هستند پس صحیح نیست به طیف مصرف کننده های سینیره توهین بشه.

دوستان از سایت فروشگاه سانای نخستین مرکز خرید از راه دور بهداشت و سلامت خانواده دیدن کنید.گرچه محصولاتی با تخفیف ویژه رو به دوستان عرضه خواهیم کرد
و به امید خدا بازخورد و کیفیت محصولات ما رو خواهید دید.

با تشکر از دوستان عزیز که ما لطف دارند.

ارسال: #15
1393/09/03 04:55 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اولا تبلیغ در صدا وسیما دال بر کیفیت نیست.مگه کرم حلزون را یادتون رفته؟دوم من از هیچ برندی حمایت نمیکنم.من به جریان بازار نگاه میکنم به اینکه مثلا همین برند سینره اوایل کار با کلی تبلیغات و شگرد های فروش محصولات خودشو بالاخره برد تو شلف یا قفیه داروخانه ها یه مدت که گذشت اکثریت اونهایی که محصولات سینره را خریده بودند مجددا سمتش نرفتن،و با جمله سینره هم زدم جالب نبود زیاد مواجهه شدم.کیفیت فریب دادن مردم نیست،فرق ساسکین با سینره در نظر شما چیه؟رنگ موی ریتون با پادینا؟فرق اینها میشه مشتری مداری.حالا کرم الماس،یا سم مار؟واقعا تهوع اوره اینا دیگه چی هستند؟متاسفانه هر روز یه کرمی با تبلیغات زیاد و با ادعاهای عجیب و غریب شروع به فروش میکنه بعد از یه مدتی وقتی که همه فهمیدن همه چی دروغ بوده این کرم کم کم بازارشو از دست میده اما چند روز بعد کرمی دیگه با ادعاهای تابلوتر میاد و مردم ما را با خودش درگیر میکنه.کرم حلزون،خرچنگ،کوسه،سم مار!!!!!روغن مورچه،،،فروش همچین مزخرفاتی در داروخانه ها ممنوع میباشد چون سلامت جامعه شوخی بردار نیست.دوستان توصیه میکنم حتما در خرید محصولات پوستی از پزشک متخصص پوست یا پزشک داروساز مشورت بگیرید،

ارسال: #16
1393/09/03 04:47 ب.ظ -
طنازجون آفلاین
مدیر روابط عمومی

اعتبار: 181

بالطبع برند سانای در عرصه تخصص سلامت و بهداشت خانواده برای خیلی ها آشناست چون تبلیغات شون در برنامه های صدا و سیما هم میره و ...
سانای بهترین برند های آرایشی رو با مشاوره در خدمت دوستان میذاره.در کل تامین تخصصی محصولات بهداشت و سلامت بر عهده سانای هست.

در مورد مثلا نام بردن از برند خاصی و ... کردن اون من روش شما رو تایید نمیکنم.معمولا چنین روندی بین رقبا باید در بین مصرف کنده ها شکل بگیره و
من و شمایی که شاید از برندهایی خاص حمایت میکنیم بهتره بهترین کیفیت رو در اختیار مصرف کننده بذاریم و انتخاب رو بهش واگذار کنیم.
من محصولات سینره رو استفاده نکردم و بالطبع قشری از جامعه مصرف کننده اون هستند پس صحیح نیست به طیف مصرف کننده های سینیره توهین بشه.

دوستان از سایت فروشگاه سانای نخستین مرکز خرید از راه دور بهداشت و سلامت خانواده دیدن کنید.گرچه محصولاتی با تخفیف ویژه رو به دوستان عرضه خواهیم کرد
و به امید خدا بازخورد و کیفیت محصولات ما رو خواهید دید.
با تشکر از دوستان عزیز که ما لطف دارند.
[/quote]
به نظرمن توهین به طیف مصرف کننده این نیست که بهش اگاهی بدی که محصولی که استفاده میکنه خوب نیست.توهین به مصرف کننده اینه که شرکت تولیدکننده بخاطرسودجویی بیشترمیادوباکیفیت محصول که همون حق مصرف کننده هست بازی میکنه.تبلیغ درصداوسیماهم نمیتونه امتیازباشه وگرنه محصولات خارجی که حتی یکیش هم تبلیغ نداره پس بایدفروشش افت میکرد.کیفیت مهمترین تبلیغ هست واینوتجربه نشون میده.من به شخصه ازمحصولات سینره،مای،دکترژیلا،آردن وسیگل ،فیروزوخیلی ازمحصولات ایرانی دیگه استفاده کردم وفکرنکنم به جزمرطوب کننده مدیلن(که اونم قابل مقایسه بامحصولات خارجی نیست)،دیگه طرف محصولات ایرانی برم!
یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن، یا به اندازه تلاشت آرزو

ارسال: #17
1393/09/04 05:27 ب.ظ -
sanai آفلاین
عضو انجمن *

**

به نظرمن توهین به طیف مصرف کننده این نیست که بهش اگاهی بدی که محصولی که استفاده میکنه خوب نیست.توهین به مصرف کننده اینه که شرکت تولیدکننده بخاطرسودجویی بیشترمیادوباکیفیت محصول که همون حق مصرف کننده هست بازی میکنه.تبلیغ درصداوسیماهم نمیتونه امتیازباشه وگرنه محصولات خارجی که حتی یکیش هم تبلیغ نداره پس بایدفروشش افت میکرد.کیفیت مهمترین تبلیغ هست واینوتجربه نشون میده.من به شخصه ازمحصولات سینره،مای،دکترژیلا،آردن وسیگل ،فیروزوخیلی ازمحصولات ایرانی دیگه استفاده کردم وفکرنکنم به جزمرطوب کننده مدیلن(که اونم قابل مقایسه بامحصولات خارجی نیست)،دیگه طرف محصولات ایرانی برم!
[/quote]

بنده به نظر شما احترام میذارم...
اما من نگفتم محصولات ما صرفا ایرانی هستند شما اگر سری با سایت sanai.irبزنید میبینید طیف کارای ما مختلف هست و البته هدف نگه داشتن و جذب دایمی مشتری هست.
مطمینا هر محصولی یا گروهی فقط یکبار اشتباه کنه ریزش مشتریهاش حتمی هست و بازار خودش پالایش برند ها رو خوب بلده.

در هر صورت محصولات سانای با وسواس برای فروشگاه انتخاب میشه و هدف ایجاد حلقه دایمی بین مشتری و ماست.

ممنون از توجه شما

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جوانسازی پوست با لیزر doctorebartar 1 147 1395/02/12 09:26 ب.ظ
آخرین ارسال: fns4565
  معرفی لایه بردار مناسب برای پوست چرب رانیا 14 17,273 1394/11/08 07:33 ب.ظ
آخرین ارسال: جواد آقابابایی
  کرم مرطوب کننده پوست چرب طنازجون 12 5,090 1394/10/12 02:27 ق.ظ
آخرین ارسال: طلاخانوم
  لک های پوستی چیست و انواع آن و راه های درمان sanai 0 277 1393/09/02 02:43 ق.ظ
آخرین ارسال: sanai
  روغن شترمرغ و پوست Mah_E 8 1,154 1393/08/27 05:19 ب.ظ
آخرین ارسال: Mah_E
  بهترین ماسک ها برای پوست masud.a 1 774 1393/02/21 02:42 ق.ظ
آخرین ارسال: محبوبه 0629
  اثرات رازیانه بر پوست فاطمه حاجی پور 0 704 1392/04/30 06:59 ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه حاجی پور
  ژل لایه بردار پوست حاوی عصاره تمشک جنگلی کلیون مدیر سایت 0 1,577 1391/06/23 02:07 ب.ظ
آخرین ارسال: مدیر سایت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.