زمان کنونی: 1395/09/13، 03:47 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #11
1392/11/05 02:03 ق.ظ -
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

اعتبار: 91

RE: ریموور

عزیزم قبلا سایه جان یه اشاره به این موضوع داشتن که با اکسیدان مشخص میشه،هرچی گشتم دیگه پیداش نکردم،ایشالا سایه جان خودشون زودتر بیان و بیشتر توضیح بدن،ولی تا جایی که میدونم بعد از ریموور کردن مو یه کم رنگش به خرمایی یا رنگ طبیعی تغییر میکنه و متوجه میشیم پاک شده،من 3بار از ریموور استفاده کردم روی موهای مختلف جواب داده،شک نکنید بهش،بذارید پاک میکنه،پرسونال و سیلکی خوبه.
ارایشگاه سیماپرداز
قم،میدان سپاه،خیابان جمهوری،کوچه28،پلاک88

ارسال: #12
1392/11/05 02:16 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/11/05 02:19 ب.ظ، توسط سایه روشن. دلیل ویرایش : )
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

سلام دوستان عزیز ممنونم ماریا جان.سمن عزیز از شما هم تشکر میکنم.
در خصوص این موضوع عرض کنم سمن جان عزیزانی که وارد سایت میشن میتونن نام افرادی که بیشترین سپاس یا اعتبار دارن
را ببینن و با یه کلیک ساده به تمام ارسال ها دسترسی پیدا کنند یعنی اگر شما روی اسم بنده سایه روشن کلیک کنید تمام داده ها و ارسال های بنده در دسترستون خواهد بود.
علاوه بر این ها این سایت تخصصی هست و عزیزان اگر واقعا به آرایشگری علاقه داشته باشن سعی میکنن و وقت میذارن تا مطلبشون را پیدا کنن.و اصلا خسته نمیشن اگر نتونستن ما راهنمایی میکنیم تا از تکرار و تکرار جلوگیری بشه.
شادو سلامت باشی

اگر هم برخی توضیحات را دوباره نمیگم چون قبلا در بخش ویژه عرض کردم که دوستان بهتره به آن بخش مراجعه کنن یکی از
قوانین انجمن اینه که نمیتونیم مباحث این بخش را در بخش عمومی عرض کنیم

ارسال: #13
1393/07/26 12:13 ب.ظ -
saghar hashemi آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

Sad RE: ریموور

سلام خسته نباشد . من حدود 3 ماهه كه موهامو حناي هندي گذاشتم ميخواستم ببينم رنگش با ريموور ميره كه بتونم رنگ جديد بذارم. ممنون ميشم كامل راهنماييم كنيد.

ارسال: #14
1393/07/26 04:51 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

(1393/07/26 12:13 ب.ظ)saghar hashemi نوشته شده توسط:  سلام خسته نباشد . من حدود 3 ماهه كه موهامو حناي هندي گذاشتم ميخواستم ببينم رنگش با ريموور ميره كه بتونم رنگ جديد بذارم. ممنون ميشم كامل راهنماييم كنيد.

بله عزیزم حتما باید از ریموور استفاده کنید بهتره اینکار رو شخص دیگری براتون انجام که مهارت کافی رو داشته باشه خودتون نمی تونید اینکار رو برای خودتون انجام بدین

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #15
1393/07/27 02:44 ق.ظ -
بهتاب آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 131

با تشکر از سعیده جون
برای پاک کردن حنا هندی ...اگر مدت مکث حنا هندی زیاد باشه برای پاک کردن ان با ریمور با دقت باید انجام داد چرا که مو به سبزی میرسد و رنگ غالب میشه
بهتره عزیزانی که مرتب رنگ موهایشان را تغییر میدهند از رنگهای گیاهی استفاده نکنند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.