زمان کنونی: 1395/09/17، 11:46 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #11
1392/05/24 01:01 ق.ظ -
میرزانژاد آفلاین
متخصص هیرکات

اعتبار: 233

RE: زیبایی چیست؟

اگر مطلقا نظر من رو بخواهید من میگم هر چی در این عالم وجود دراه مطلقا زیباست به جز شیطان و پیروانش .

یوقت فکر نکنید من خیلی ازین مذهبیهای خیلی خیلی ... هستم ، نه ، وقتی عمیق به زیبایی فکر میکنی به همین نتیجه میرسی
[تصویر:  140275615918451.jpg]

ارسال: #12
1392/05/24 01:04 ق.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

اعتبار: 385

(1392/05/24 01:01 ق.ظ)میرزانژاد نوشته شده توسط:  اگر مطلقا نظر من رو بخواهید من میگم هر چی در این عالم وجود دراه مطلقا زیباست به جز شیطان و پیروانش .

یوقت فکر نکنید من خیلی ازین مذهبیهای خیلی خیلی ... هستم ، نه ، وقتی عمیق به زیبایی فکر میکنی به همین نتیجه میرسی
والله من خودمم دوست دارم اینطوری فکر کنم ولی میبینم که نمیشه
واما میرسیم دوباره به معقوله ی شیرین معنویاتDrunk
که خودش کلی صحبت و بحث و اینا داره
وقتی در متن خیابان سقوط میشوم

ارسال: #13
1392/06/28 01:13 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/06/28 01:16 ب.ظ، توسط ماریا رضوی. دلیل ویرایش : )
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

اعتبار: 91

انسان ذاتا زیباست چون خداوند زیباست وزیبا پسند و از نفس خود در وجود انسان دمیده،پس همه به نحوی زیبایی را دارا هستند و چون زیبایی سلیقه ای است ممکن است فردی در یک مکان زیبا جلوه کند و در مکان دیگر بالعکس مانند دهان گشاد که در برخی کشورهای اروپایی معیار زیبایی بشمار میرود و در برخی اشعار اسپانیایی با تمجید ازآن روبرو شدم ولی در کشور ما چنین نیست!پس هر چه خداوند آفریده بالاخره باب پسند حتی یک نفر در دنیا هست و از نظر وی زیباست.آراستگی و تمیزی خود زیباییست.

(1392/05/24 12:52 ق.ظ)خانومی نوشته شده توسط:  خوب شاید زیبایی های معنوی تاثیر گذار باشه من اینو قبول دارم اما اگر نباشه هم زیبایی مادی بازم بوجود میاد
نمونه اش همه هنرپیشه ها و خواننده ها و ...که توی هالیوود مشغولن و از نظر داشتن زیبایی مادی هم واقعا بی نقص هستن
پس میشه نقض کرد زیبایی معنوی رو...
اما اگر بخوایم بهحرف روانشناسا باشیم که مثلا میشه هگل رومثال زد_هگل رو مثال یزنم چون کلا بحث و فلسفه ی زیبا شناسی از اون به طور جدی شروع شده و در موردش کتابها نوشتن_ کلا معتقده زشت وجود نداره...همونطور که بد وجود نداره...اینا جمعی از احساسات فردی هستن...و این باعث میشه من از نظر خیلیا زیبا باشم و از نظر خیلیا زشت
من فقط میخوام به یه جمع بندی برسم
میشه زیبایی رو تشریح کرد؟
میشه گفت چیزی مطلقا زیباست چیزی مطلقا زشت؟
ارایشگاه سیماپرداز
قم،میدان سپاه،خیابان جمهوری،کوچه28،پلاک88

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.