زمان کنونی: 1395/09/15، 04:00 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #281
1392/09/24 03:03 ق.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

اعتبار: 385

RE: سئوال ( درباره کاشت ناخن )

سلام عزیزم خوش اومدی
بله کاشت ارلیک همون کاشت پودری هستش که به پودر کلییر اکلیل اضافه میشه و بقیه موارد مثل همون کاشت پودری هستش
وقتی در متن خیابان سقوط میشوم

ارسال: #282
1392/09/24 10:10 ب.ظ -
نسرین تازیک آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

خانومی عزیز
دیروز برای اولین بار کاشت میکس رو روی ناخن خودم امتحان کردم.
کاشت پودرمو انجام دادم خیلی خوب شد ، بعد طراحی فرنچمو انجام دادم بعد هم کاور ژل زدم و 2 دقیقه دستامو گذاشتم تو دستگاه . اولش همه چی خوب بود اما بعد یکی دو ساعت دیدم کاور ژلی که زدم رو ناخنم داره هوا میگیره و میشکنه و از سطح ناخنم بلند میشه .
چرا اینجوری شد ؟مگه کاور ژل نباید باعث تثبیت طراحی که روی کاشت پودر انجام دادیم بشه ؟ چرا داره از روی ناخن بلند میشه ؟
راستی وقتی دستامو از یو وی در آوردم روی بعضی از ناخن هام دونه های برجسته ریزی احساس میشد . لطفا میگید ایراد کار از کجا است ؟

ارسال: #283
1392/09/24 10:31 ب.ظ -
shahmin آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام خانومى جون ميشه بگى چطورى بايد اكليل و مرمريت زير كاشتم بذارم يعنى بايد با مواد اين كارو كنم يا با چسب بچسبونم؟ميدونم آموزشش توى سايت هست اما سرعت اينترنتم پايينه نميتونم فيلمارو دانلود كنم،ممنون ميشم اگه كامل توضيح بدى

ارسال: #284
1392/09/25 12:02 ق.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

(1392/09/24 10:10 ب.ظ)نسرین تازیک نوشته شده توسط:  خانومی عزیز
کاشت پودرمو انجام دادم خیلی خوب شد ، بعد طراحی فرنچمو انجام دادم بعد هم کاور ژل زدم و 2 دقیقه دستامو گذاشتم تو دستگاه . اولش همه چی خوب بود اما بعد یکی دو ساعت دیدم کاور ژلی که زدم رو ناخنم داره هوا میگیره و میشکنه و از سطح ناخنم بلند میشه .
چرا اینجوری شد ؟مگه کاور ژل نباید باعث تثبیت طراحی که روی کاشت پودر انجام دادیم بشه ؟ چرا داره از روی ناخن بلند میشه ؟
راستی وقتی دستامو از یو وی در آوردم روی بعضی از ناخن هام دونه های برجسته ریزی احساس میشد . لطفا میگید ایراد کار از کجا است ؟
سلام عزیزم
یا مدت زمانی که ناخن روی دستگاه گذاشتی کم بوده یا اینکه ژل مشکل داره
اون دون دون های ایجاد شده هم برای اینه که همون اول که ژل رو زدی نا صاف بوده ژل باید مواظب باشی سطح ناخن رو صیغل کنی

ارسال: #285
1392/09/25 12:29 ق.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

(1392/09/24 10:31 ب.ظ)shahmin نوشته شده توسط:  سلام خانومى جون ميشه بگى چطورى بايد اكليل و مرمريت زير كاشتم بذارم يعنى بايد با مواد اين كارو كنم يا با چسب بچسبونم؟ميدونم آموزشش توى سايت هست اما سرعت اينترنتم پايينه نميتونم فيلمارو دانلود كنم،ممنون ميشم اگه كامل توضيح بدى
سلام عزیز دلم
اول تیپ رو میذاری حالا نسبت به چیزی که میخوای یا شیشه ای یا تیپ ساده تمام مراحل سوهان کشی رو طی میکنی
و بعد سطح قسمتی که میخوای اکلیل بزنی یا مرمریت رو چسب میزنی و ناخن رو فرو میکنی توی وسیله دیزاین مورد نظرت،برای مرمریت باید کمی_تکرار میکنم فقط کمی_روی مرمر هارو سوهان بکشی تا ازون ناصافیه زیاد در بیاد
بعد روی سطح مرمر یا اکلیل رو پرایمر میزنی و مواد گذاری میکنی
و البته مواد رو اول از روی قسمت های دیزاین شده میذاری تا به جاهای دیگه برسی

ارسال: #286
1392/09/25 01:12 ق.ظ -
shahmin آفلاین
عضو انجمن *

**

مرسى از اينكه اينقدر زود جواب سؤالها رو ميدين.

ارسال: #287
1392/09/25 02:20 ب.ظ -
نسرین تازیک آفلاین
عضو انجمن *

**

(1392/09/25 12:02 ق.ظ)خانومی نوشته شده توسط:  
سلام عزیزم
اون دون دون های ایجاد شده هم برای اینه که همون اول که ژل رو زدی نا صاف بوده ژل باید مواظب باشی سطح ناخن رو صیغل کنی

از راهنماییتون ممنونم . راستی خانمم حالا که کاور ژل رو ناخنم خراب شده باید با سوهان کشی دستی برشون دارم تا به کاشت پودرم برسم ؟ یا راه دیگه ای هم داره ؟
یک سوال دیگه هم داشتم.البته ببخشیدا . . .
وقتی کاشت پودر با قلم رو انجام میدم بعد به سوهان کشی میرسم با اینکه کلی هم وقت میزارمو به نظر خودم تمیز در میارم آخرش این ور و اون ورشو که نگاه میکنم یکم هنوز پستی بلندی داره.
حالا میخواستم بدونم میشه بعد اینکه کاشت با قلم و انجام دادم ، سوهان کشی هم کردم برای یک دست شدنش یک بار دیگه موادمو با کاشت قالبی بزام روش ؟

ارسال: #288
1392/09/26 05:34 ب.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

(1392/09/25 02:20 ب.ظ)نسرین تازیک نوشته شده توسط:  
(1392/09/25 12:02 ق.ظ)خانومی نوشته شده توسط:  
سلام عزیزم

از راهنماییتون ممنونم . راستی خانمم حالا که کاور ژل رو ناخنم خراب شده باید با سوهان کشی دستی برشون دارم تا به کاشت پودرم برسم ؟ یا راه دیگه ای هم داره ؟
یک سوال دیگه هم داشتم.البته ببخشیدا . . .
وقتی کاشت پودر با قلم رو انجام میدم بعد به سوهان کشی میرسم با اینکه کلی هم وقت میزارمو به نظر خودم تمیز در میارم آخرش این ور و اون ورشو که نگاه میکنم یکم هنوز پستی بلندی داره.
حالا میخواستم بدونم میشه بعد اینکه کاشت با قلم و انجام دادم ، سوهان کشی هم کردم برای یک دست شدنش یک بار دیگه موادمو با کاشت قالبی بزام روش ؟

سلا عزیز دلم
کاور ژل رو با آستون 100 میتونی برداری یا با ریموور
توی سوهان کشی خیلی باید دقت کنی اون پستی بلندیا فقط با دقت زیاد برطرف میشن
و اگر بخوای روشون یه لایه قالب بذاری ناخن خیلی ضخیم و غیر طبیعی میشه و کلا ظاهر خوبشو از دست میده
و باعث یقر جلوه دادن ناخنا میشه
و در ضمن اگر بخوای آخر یه لایه قالب روش بذاری چه کاریه؟
خوب از اول کاشت رو قالبی انجام بده

ارسال: #289
1392/09/27 12:14 ب.ظ -
نسرین تازیک آفلاین
عضو انجمن *

**

مرسی همکار . آخه میگن کاشت قالبی خیلی دوام نداره. واسه این گفتم که پایه کار رو با قلم کار کنم بعد واسه زیبایی بیشتر با قالب برم روش.آخه کاشت های من کلا خیلی ضخیم نیست . دوست دارم وقتی نگاش میکنم خیلی طبیعی باشه . واسه همین به نظرم اومد که اگه با قالب یک بار نازک برم روش بد نباشه .
از نظر شما مواد چقدر باید روی ناخن باشه ؟یعنی وقتی از روبرو بهش نگاه میکنی قطر مواد روی ناخن چه اندازه باشه خوبه ؟ قطر کاشت های من تقریبا همسطح ناخن هست . هر کس دیده گفته خیلی طبیعیه.این درسته ؟

یک سوال دیگه هم داشتم دوستم . تو رو خدا ببخش
اوایل که میخواستم شروع به کار کنم طفلکی خواهرم شد موش آزمایشگاهی من . موقع مانیکور مثل اینکه روی دوتا از ناخن هاش خیلی سوهان کشیدم . حالا هم ناخن هاش درد میکنه هم خیلی نازک شدن تا میخوات بلند بشه میشکنه .
کاری میتونم براش بکنم ؟

ارسال: #290
1392/09/27 02:59 ب.ظ -
نسرین تازیک آفلاین
عضو انجمن *

**

خانمی جان کاور ژل های خرابمو از روی ناخن پاک کردم و دوباره یک سوهان کشی مرتب کردم دوباره کاور ژل زدم و 2 دقیقه گذاشتم تو یو وی . ولی دوباره دیدم از ریشه ناخن زیر کاور ژلم داره هوا میره . اما دیگه اون دونه های ریز نبود .
میگید چیکار کنم ؟ اصلاٌ قبل کاور ژل زدن باید پرایمر بزنم که بهتر بچسبه یا نه ؟ و بعد کاور ژل زدن احتیاجی هست سوهان دور بزنم یا نه ؟ واسه اینکه هوا نره زیرش میگم .

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کاشت اکواریوم فاطمه جون 16 7,407 1395/07/10 08:59 ب.ظ
آخرین ارسال: Parisaparvaz
  آموزش کاشت ناخن hengameh 110 24,093 1395/06/08 01:39 ب.ظ
آخرین ارسال: آندیا*
Heart متد فویل ژل برای ناخن samaaseman 4 1,778 1395/06/01 11:07 ب.ظ
آخرین ارسال: آندیا*
Heart نحوه مواد گذاری در کاشت ناخن asemoon.nailart 1 985 1395/03/12 03:17 ب.ظ
آخرین ارسال: honey2009
  سوال درمورد ناخن sisigirl 16 2,022 1394/04/11 02:26 ق.ظ
آخرین ارسال: Yapraq
Tongue طراحي ناخن asi20 7 1,789 1394/02/07 10:12 ب.ظ
آخرین ارسال: _مرجان_
  کاشت ناخن عسل بانو 27 6,541 1394/01/26 01:41 ب.ظ
Rainbow عیب یابی کاشت ناخن الهام هدایت 34 6,404 1394/01/26 01:35 ب.ظ
  شیار روی ناخن کاشت شده سارا دلسا 1 1,238 1393/11/27 04:27 ق.ظ
آخرین ارسال: سماء
  راهنمایی در مورد کاشت ناخن فاطمه جون 25 16,543 1393/11/20 02:35 ق.ظ
آخرین ارسال: سماء

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (1 کاربر):
Merila579

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.