زمان کنونی: 1395/09/20، 06:39 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #361
1392/12/17 06:30 ب.ظ -
الهام هدایت آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

RE: سئوال ( درباره کاشت ناخن )

خانومی منظورم از سر ناخنا ریشه ی ناخنا نیست.سر ازادشو میگم.
بعد چند جلسه ترمیم سر ناخن از کاشت جدا میشه و خوده ناخن طبیعی پیچ میخوره به سمت داخل و از مواد جدا میشه،
مخصوصا واس خانمایی که کتره منزل میکنن زیر ناخناشون اشغال میره.امیدوارم منظورمو رسونده باشم.

ارسال: #362
1392/12/17 06:33 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/12/17 07:12 ب.ظ، توسط F E R E S H T E H. دلیل ویرایش : )
F E R E S H T E H آفلاین
کاربر محروم شده

(1392/12/17 06:30 ب.ظ)الهام هدایت نوشته شده توسط:  خانومی منظورم از سر ناخنا ریشه ی ناخنا نیست.سر ازادشو میگم.
بعد چند جلسه ترمیم سر ناخن از کاشت جدا میشه و خوده ناخن طبیعی پیچ میخوره به سمت داخل و از مواد جدا میشه،
مخصوصا واس خانمایی که کتره منزل میکنن زیر ناخناشون اشغال میره.امیدوارم منظورمو رسونده باشم.

در کاشت و ترمیم ناخن چه باید کرد تا هوا نگیرد؟
رعایت نکردن خیلی نکات باعث هوا گرفتگی درکاشت هست که من به نکاتی از آن اشاره میکنم. 1- اول صدف ناخن را تشخیص دهید که چرب هست یا خشک(که آن از جنس پوست و موی مشتری میتوان تشخیص داد) اگر چرب باشد 2 تا 3 مرحله پرایمر میزنید اگر خشک باشد 1بار. 2-دورتراشی را خوب انجام نداده باشید. 3-هر دفعه مواد میگذارید کاملا با قلمو روی آن را ارام بخوابانیدو مطمین شوید که مواد چسبیده. 4- زیر سازیه کارتان را تمیز و یک دست در بیاورید.5- هنگام مواد گیری مراقب باشید مواد شره نکند و روی پوست نچسبد.6- محکم نچسباندن تیپ
حال اگر تمام موارد را رعایت کردید ولی باز هواگرفتگی داشت به این دلایل است. 1- مشتری با آستون زیاد ناخن خود را پاک میکند. 2- موادتان تا به دستش سازگاری پیدا کند 2 تا 3 مرحله ترمیم زمان میبرد.3- بدون آن که مشتری خودش متوجه شود ضربه ای بدستش وارد شده. 4- مواد شوینده اسیدی با دستش برخورد داشته.

امیدوارم مشکلتان با رعایت این نکات حل شود.

ارسال: #363
1392/12/17 07:14 ب.ظ -
الهام هدایت آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

این موضوع بعد چندبار ترمیم اتفاق میوفته که دیگه تیپ از بین رفته و تمام ناخن طبیعیه
اگه این بار به این مشکل بر خوردم حتما یه عکس میگیرم و به اشتراک میزارم.امیدوارم که مشکلم حل بشه ?

ارسال: #364
1392/12/19 08:06 ب.ظ -
nargesi آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 6

سلام وخسته نباشید
واقعا کلی دل گرمی گرفتم وقتی از صفحه اول خوندم تا رسیدم به اینجا.خدا خیرتون بده ننه!
دیگه از امروز مرتب مزاحمم.:-)
یه سوال :موقع کاشت پودری غلظت مواد چقدر باشه؟تو فیلمهای opi قلم رو یکبار تو لیکوئید میزنن بعد یکبار داخل پودر و خیلی راحت کار میکنن که البته 100 درصد به مهارت مربیها مربوطه!!ولی نکته اینجاست که ژل حاصل خیلی غلیظ بنظر میاد.من اینجوری امتحان کردم موادم خیلی زود سفت میشد و اجازه کار رو بهم نمیداد.ترجیح دادم کم کم و ضربه ای کار کنم بنا به گفته مربیم!
سوال دوم:اگه مقدار لیکوئید زیاد باشه بطوریکه ژل حاصل از میکس پودر و لیکوئید آبکی بنظر بیاد چه عیبی رو ممکنه تو کاشت ایجاد کنه؟
با سپاس فراوان

ارسال: #365
1392/12/19 09:15 ب.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

اعتبار: 385

(1392/12/17 07:14 ب.ظ)الهام هدایت نوشته شده توسط:  این موضوع بعد چندبار ترمیم اتفاق میوفته که دیگه تیپ از بین رفته و تمام ناخن طبیعیه
اگه این بار به این مشکل بر خوردم حتما یه عکس میگیرم و به اشتراک میزارم.امیدوارم که مشکلم حل بشه ?

خود تیپ باعث استحکام ناخن میشه!
برای همه مشتری هات اینطوریه یا فقط یه نفر؟
اگر برای همه مشتری هاست باید توی نحوه ی کار شما دنبال مشکل بگردیم ولی اگر فقط برای یه نفره معلوم میشه که مشتریتون خوب نگهداری نمیکنه از ناخنش
وقتی در متن خیابان سقوط میشوم

ارسال: #366
1392/12/19 09:35 ب.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

(1392/12/19 08:06 ب.ظ)nargesi نوشته شده توسط:  سلام وخسته نباشید
واقعا کلی دل گرمی گرفتم وقتی از صفحه اول خوندم تا رسیدم به اینجا.خدا خیرتون بده ننه!
دیگه از امروز مرتب مزاحمم.:-)
یه سوال :موقع کاشت پودری غلظت مواد چقدر باشه؟تو فیلمهای opi قلم رو یکبار تو لیکوئید میزنن بعد یکبار داخل پودر و خیلی راحت کار میکنن که البته 100 درصد به مهارت مربیها مربوطه!!ولی نکته اینجاست که ژل حاصل خیلی غلیظ بنظر میاد.من اینجوری امتحان کردم موادم خیلی زود سفت میشد و اجازه کار رو بهم نمیداد.ترجیح دادم کم کم و ضربه ای کار کنم بنا به گفته مربیم!
سوال دوم:اگه مقدار لیکوئید زیاد باشه بطوریکه ژل حاصل از میکس پودر و لیکوئید آبکی بنظر بیاد چه عیبی رو ممکنه تو کاشت ایجاد کنه؟
با سپاس فراوان

سلام عشقم
خوشحالم که دلگرم شدی
اصلا نگران نباش هر مشکلی داشتی اینجا بپرس منو بقیه ی دوستان راهنماییت میکنیم تا مشکلت برطرف بشه
در جواب سوالت باید بگم هرچقدر موادی که بر میداری غلیظ تر باشه کار باهاش راحت تره ولی در عوض امکان هوا گرفتنش بیشتره
وقتی مواد رو شل میگری بهتر روی ناخن میخوابه ولی باید مواظب باشی تا اونقدر شل نباشه که بریزه پایین یا همش جمع بشه اطراف ناخن
چون اینطوری هم مواد میره روی پوست ناخن و هوا میگیره
در کل اونایی که توی فیلم میبینی موادی که استفاده میکنن مرغوب و اصل هستش ولی موادی که در دسترس ما هستن مرغوب نیستن
کم کم و ضربه ای کار کردن چندتا مشکلی داره یکیش سوهان کشیه زیاد
جواب سوال دوم:
کار کردن باهاش سخت تره چون مواد شره میکنه به سمت ریشه ناخن و خطر هوا گرفتن رو بوجود میاره و دیگری اینکه امکان ایجاد حباب های خیلی ریز رو داره
مواد نباید خیلی شل و یا خیلی سفت باشه
باید مقدار غلظتش منطقی باشه طوری که وقتی قلم رو بر میگردونی نریزه پایین

ارسال: #367
1392/12/21 05:30 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/12/21 05:36 ق.ظ، توسط nargesi. دلیل ویرایش : )
nargesi آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 6

خانومی جونم واقعا لطف کردی.
نمیدونم تو این تاپیک بود که دوستان در مورد قلم موی گرد پرسیده بودن؟بهر حال میبخشید اگه جای مناسب ننوشتم!
لازم نیست قلم مو حتما مخصوص کاشت ناخن باشه ,من تو شهر خودم که تحقیق کردم دیدم خیلی گرون میفروشن (مثلا قلم موی گرد مخصوص کاشت رو بین 140-150!!!!!)این قلم مو های موجود تو بازار چه گرد وچه تخت,شبیه قلم موهای نقاشی هستن.حرفه اصلی من نقاشی هست و کاملا قلم موها رو میشناسم بنابراین حتی با خریدن قلم موهای ایرانی مثل ره آورد یا خرم هم کارتون راه میفته البته واسه تمرین.بعدا میتونین حتی بهترین قلم موهای ساخته شده از موی سمور یا گربه رو که بسیار عالی هستن (مثل مارک وینزور یا گراف یا رافائل) رو از لوازم هنری وتحریری با قیمت مناسب بخرید و مدتها ازشون استفاده کنید.
با عشق

[تصویر:  76642878919755706143_thumb.jpg]
من تازه کاشت ناخن رو شروع کردم .هفته گذشته یه جلسه 5 ساعته با یه خانمی کاشت با پودر رو یاد گرفتم.بقیه مطالب آموزشهام و با دیدن فیلم و سرچ کردن تو اینترنت کامل کردم.
چند روز پیش روی یکی از ناخنهام کاشت به روش فورمر همراه با مرمریت انجام دادم.
ممنون میشم نظر بدین تا از آموخته هاتون مستفیض شم.s47

ارسال: #368
1392/12/22 03:45 ق.ظ -
jacklin آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام من با ژل کنیتکس کار میکنم . ولی روز اول کاشت از روی ناخن کنده میشم حتی مربیم هم نمیدونه علتش چیه !! اعصابم کاملا ریخته بهم . خیلی حیفه که با این همه وقت و هزینه که میزارم ولی کاشتم اصلا دووم نداره متاسفانه مربیم هم بعد از اینکه کامل پول تدریسشو ازم گرفته میگه من کاشت ژل زیاد انجام ندادم نمیدونم علتش چیه . میشه منو راهنمایی کنین؟

ارسال: #369
1392/12/22 11:26 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/12/22 11:31 ب.ظ، توسط الهام هدایت. دلیل ویرایش : )
الهام هدایت آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

این مشکل توی دونفر بوجود اومد.البته یک نفر که یک ماه و نیم ترمیم نکرده بودم اومد دیدم اینطوری شده!
حالا باید چی کنم وقتی با این موضوع مواجه شدم؟
لازم به ذکره کاشت کاملا به صدف ناخن چسبیده فقط سر ازاد ناخن (ازون قسمت که ناخن سفیده)از کاشت جدا شده.نقاط دیگه هوا نمیگیره۰

عزیزم چه خوب که قلم معرفی کردید.من شدیدن دنبال قلم گرد قیمت مناسب میگشتم تا کاشت با قلم گرد رو هم تجربه کنم.
فقط اینکه این قلما تو لیکویید خراب نمیشه?شما خودت استفاده کردی؟
چون من از قلم ارایشی استفاده کردم خراب شد.

ارسال: #370
1392/12/24 02:14 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/12/24 02:18 ق.ظ، توسط خانومی. دلیل ویرایش : )
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

(1392/12/21 05:30 ق.ظ)nargesi نوشته شده توسط:  خانومی جونم واقعا لطف کردی.
نمیدونم تو این تاپیک بود که دوستان در مورد قلم موی گرد پرسیده بودن؟بهر حال میبخشید اگه جای مناسب ننوشتم!
لازم نیست قلم مو حتما مخصوص کاشت ناخن باشه ,من تو شهر خودم که تحقیق کردم دیدم خیلی گرون میفروشن (مثلا قلم موی گرد مخصوص کاشت رو بین 140-150!!!!!)این قلم مو های موجود تو بازار چه گرد وچه تخت,شبیه قلم موهای نقاشی هستن.حرفه اصلی من نقاشی هست و کاملا قلم موها رو میشناسم بنابراین حتی با خریدن قلم موهای ایرانی مثل ره آورد یا خرم هم کارتون راه میفته البته واسه تمرین.بعدا میتونین حتی بهترین قلم موهای ساخته شده از موی سمور یا گربه رو که بسیار عالی هستن (مثل مارک وینزور یا گراف یا رافائل) رو از لوازم هنری وتحریری با قیمت مناسب بخرید و مدتها ازشون استفاده کنید.
با عشق

[تصویر:  76642878919755706143_thumb.jpg]
من تازه کاشت ناخن رو شروع کردم .هفته گذشته یه جلسه 5 ساعته با یه خانمی کاشت با پودر رو یاد گرفتم.بقیه مطالب آموزشهام و با دیدن فیلم و سرچ کردن تو اینترنت کامل کردم.
چند روز پیش روی یکی از ناخنهام کاشت به روش فورمر همراه با مرمریت انجام دادم.
ممنون میشم نظر بدین تا از آموخته هاتون مستفیض شم.s47

سلام نرگسی جونم
مرسی برای اطلاعاتی که در مورد قلم گذاشتی
...
کاشتی که انجام دادی کاشت خوبیه
چیزی که توی عکس باعث میشه بخوام ایراد بگیرم اینه که برق ناخن کمه و این نشونه ی خوب پولیش نشدنه البته شاید توی عکس اینطور دیده میشه،و دیگری اینکه وقتی میخوای ناخن رو شبیه فرنچ مرمریت کنی یه سعی کن قسمت کمتری رو انتخاب کنی تا ناخن کشیده تر جلوه بده
ولی ظرافت کارت خیلی خوبه
همه چیز عالیه...آفرین عزیزم

(1392/12/22 03:45 ق.ظ)jacklin نوشته شده توسط:  سلام من با ژل کنیتکس کار میکنم . ولی روز اول کاشت از روی ناخن کنده میشم حتی مربیم هم نمیدونه علتش چیه !! اعصابم کاملا ریخته بهم . خیلی حیفه که با این همه وقت و هزینه که میزارم ولی کاشتم اصلا دووم نداره متاسفانه مربیم هم بعد از اینکه کامل پول تدریسشو ازم گرفته میگه من کاشت ژل زیاد انجام ندادم نمیدونم علتش چیه . میشه منو راهنمایی کنین؟

عزیزم بیقیه هنرجو های هم دوره ای تو هم همینطوری میشن یا فقط تو این مشکلو داری؟
مراحل کاشتت رو به ترتیب توضیح بده که دقیقا چه کاری انجام میدی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کاشت اکواریوم فاطمه جون 16 7,426 1395/07/10 08:59 ب.ظ
آخرین ارسال: Parisaparvaz
  آموزش کاشت ناخن hengameh 110 24,171 1395/06/08 01:39 ب.ظ
آخرین ارسال: آندیا*
Heart متد فویل ژل برای ناخن samaaseman 4 1,786 1395/06/01 11:07 ب.ظ
آخرین ارسال: آندیا*
Heart نحوه مواد گذاری در کاشت ناخن asemoon.nailart 1 998 1395/03/12 03:17 ب.ظ
آخرین ارسال: honey2009
  سوال درمورد ناخن sisigirl 16 2,038 1394/04/11 02:26 ق.ظ
آخرین ارسال: Yapraq
Tongue طراحي ناخن asi20 7 1,794 1394/02/07 10:12 ب.ظ
آخرین ارسال: _مرجان_
  کاشت ناخن عسل بانو 27 6,550 1394/01/26 01:41 ب.ظ
Rainbow عیب یابی کاشت ناخن الهام هدایت 34 6,457 1394/01/26 01:35 ب.ظ
  شیار روی ناخن کاشت شده سارا دلسا 1 1,245 1393/11/27 04:27 ق.ظ
آخرین ارسال: سماء
  راهنمایی در مورد کاشت ناخن فاطمه جون 25 16,639 1393/11/20 02:35 ق.ظ
آخرین ارسال: سماء

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (2 کاربر):
شیمر، شیلی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.