زمان کنونی: 1395/09/19، 03:35 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #371
1392/12/24 02:40 ق.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

اعتبار: 385

RE: سئوال ( درباره کاشت ناخن )

(1392/12/22 11:26 ب.ظ)الهام هدایت نوشته شده توسط:  این مشکل توی دونفر بوجود اومد.البته یک نفر که یک ماه و نیم ترمیم نکرده بودم اومد دیدم اینطوری شده!
حالا باید چی کنم وقتی با این موضوع مواجه شدم؟
لازم به ذکره کاشت کاملا به صدف ناخن چسبیده فقط سر ازاد ناخن (ازون قسمت که ناخن سفیده)از کاشت جدا شده.نقاط دیگه هوا نمیگیره۰

عزیزم چه خوب که قلم معرفی کردید.من شدیدن دنبال قلم گرد قیمت مناسب میگشتم تا کاشت با قلم گرد رو هم تجربه کنم.
فقط اینکه این قلما تو لیکویید خراب نمیشه?شما خودت استفاده کردی؟
چون من از قلم ارایشی استفاده کردم خراب شد.

خوب پس الهام جونم نگران نباش مسئله از کار شما نیست از نگهداری بد مشتریه
باید دقیقا مثل ترمیم ناخن که قسمت های هوا گرفته رو بر میداری و موادگذاری میکنی اینم همون کارو بکنی
وقتی در متن خیابان سقوط میشوم

ارسال: #372
1392/12/24 03:13 ق.ظ -
سحر مردی آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

هر چقدر سوهان میکشم باز هم ناخن خیلی یه دست نمیشه تو کاشت پودر،علاوه بر اون وقتی هم زیاد سوهان میکشم نازک میشه
چطوری سوهان بکشم که صاف و یک دست بشه؟؟

ارسال: #373
1392/12/24 01:21 ب.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

(1392/12/24 03:13 ق.ظ)سحر مردی نوشته شده توسط:  هر چقدر سوهان میکشم باز هم ناخن خیلی یه دست نمیشه تو کاشت پودر،علاوه بر اون وقتی هم زیاد سوهان میکشم نازک میشه
چطوری سوهان بکشم که صاف و یک دست بشه؟؟

سلام سحر جونم این مشکل نیاز به دقت داره هرچقدرم تئوری توضیح بدیم بازم تا زمانی که خودت با دقت کار نکنی متوجه نمیشی
مهم ترین مسئله ای که همیشه میگم اینه که هرچقدرم با سوهان برقی راحتی در نهایت یه دور باید سوهان دستی بکشی
چون من خودم به شخصه سوهان برقی رو حرفه ای نمیدونم

ارسال: #374
1392/12/26 12:32 ق.ظ -
nargesi آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 6

الهام جون اتفاقی واسه قلمها نمیفته فقط مطمئن باش پلاستیک نباشه.موی سمور بهترین گزینه هست مارک گراف یا مارک رافائل,وینزورم عالیه یعنی اگه درست مراقبت کنی عمری هستن

ارسال: #375
1392/12/27 10:13 ب.ظ -
irian آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام . ببخشید کاشت قالبی و کریستالی و دوال سیستم یکی هستند یا فرق میکنند؟؟؟

ارسال: #376
1392/12/27 10:26 ب.ظ -
فرناز55 آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 3

سلام دوستان عزیز . خدارو شکر که دوباره تونستم بیام اینجا دلم برای هموتون مخصوصا خانومی عزیزم تنگ شده بود.
خانومی عزیزم خوبی؟
پیشاپیش سال نو رو به همه عزیزانم تبریک میگم.
خانومی خوشگل خوشگلا شما قبلا قول داده بودی اموزش تصویری ترمیم ناخن همراه با توضیح رو مثل اموزش تصویری کاشت ناخن برامون بزارید. میخواستم خواهش کنم حتما اینکارو انجام بدید. قربونت برم دوستت ددارم شونصدتا

ارسال: #377
1392/12/27 10:42 ب.ظ -
irian آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام کاشت قالبی و دوال سیستم و کرسیتالی یکی هستند؟

ارسال: #378
1392/12/28 02:07 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/12/28 02:09 ق.ظ، توسط خانومی. دلیل ویرایش : )
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

(1392/12/27 10:13 ب.ظ)irian نوشته شده توسط:  سلام . ببخشید کاشت قالبی و کریستالی و دوال سیستم یکی هستند یا فرق میکنند؟؟؟

سلام عزیزم
کاشت قالبی و دوال سیستم یکی هستن ولی کاشت کریستال مواد متفاوتی داره

(1392/12/27 10:26 ب.ظ)فرناز55 نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز . خدارو شکر که دوباره تونستم بیام اینجا دلم برای هموتون مخصوصا خانومی عزیزم تنگ شده بود.
خانومی عزیزم خوبی؟
پیشاپیش سال نو رو به همه عزیزانم تبریک میگم.
خانومی خوشگل خوشگلا شما قبلا قول داده بودی اموزش تصویری ترمیم ناخن همراه با توضیح رو مثل اموزش تصویری کاشت ناخن برامون بزارید. میخواستم خواهش کنم حتما اینکارو انجام بدید. قربونت برم دوستت ددارم شونصدتا

سلام عشقم
ما هم دلمون برات تنگ شده بود
عید شما هم مبارک باشه،ایشالله یه سال پر از کاشت ناخن رو در پیش رو داشته باشیArr
چشم عزیزم باور کن عکس درست کردن از مراحل کار خیلی سخته
اونم از ترمیم ناخن!
ولی چشم
مطمئن باش میذارم آموزشش رو

ارسال: #379
1392/12/29 03:04 ب.ظ -
فرناز55 آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 3

Heart RE: سئوال ( درباره کاشت ناخن )

قربونت برم خانومی عزیزم تشکر انشااله برای شما هم پر از کاشت ناخن باشه. عزیزم چندتا سوال داشتم. راستش چند وقت قبل وقتی رفتم پودر و لیکوئید بخرم، مغازه دار از من پرسید پودر رو برای کاشت پودر میخوام یا قالب.منم چون بیشتر کاشت پودر انجام میدم ( و هنوزم اون مهارت لازم رو بدست نیاوردم) گفتم کاشت پودر. حالا سوالم اینکه مگه نوع پودر برای انواع کاشت فرق میکنه؟؟؟؟؟Dazzled-icon
بعد چند روز قبل برای کسی کاشت قالب رو با همون پودر انجام دادم. خیلی بد نشد اما با همه دقتی که داشتم یه کمی حباب داشت که البته خیلی به چشم نمیومد. ایا بخاطر اینکه از پودر کاشت قالب استفاده نکردم اینطور شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟O_O
به مشتری که براش کاشت قالب انجام دادم چون میخواست هر چند روز یکبار رنگ لاکشو تغیر بده گفتم کاور ژل بزنم تا موقع پاک کردن لاک کاشتش خراب نشه. ایا پیشنهادم مناسب و خوب بود؟؟؟؟Huh
به هر حال اون خانم اون موقع نخواس ولی بعد از 4 روز گفت که کاور ژل میخواد. منم براش زدم و در دستگاه یووی گذاشتم وقتی خشک شد با اینکه من خیلی لایه زیادی نذاشته بودم اما یه کمی سطح ناخنش نسبت به قبل برجسته تر شده بود. همینطوری که از روبرو نگاه میکردم به نظرم مشکلی نداشت ولی وقتی از مقابل به ناخن نگاه میکردم انگار سطح ناخن برجسته بود . یعنی کارم ایراد داشته؟ منظورم اینکه از اول باید مقدار مواد رو کم داخل قالب میذاشتم تا بعد از گذاشتن کاور ژل سطح ناخن خیلی برجسته نشه یا اینکه اصلا مدل کاور ژل اینطوریه؟؟؟؟؟؟
اگه خواسم کاشت میکس انجام بدم باید از اول مواد کمتری روی سطح ناخن بزار تا بعد از زدن کاور ژل مشکلی از نظر برجسته بود پیش نیاد؟؟؟؟
اهان راستی عزیزم اگه بعد از زدن کاور ژل مشتری پشیمون بشه باید چکار کرد؟؟؟میشه برش داشت یا اینکه باید این شکلی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟PissedoffTT-TT

ببخش که این همه سوال پرسیدم. میدونی من کلا زیاد دقت میکنمم و خیلی سوال میپرسم وقتی کاری رو انجام میدم دوس دارم هر موردی که ممکنه پیش بیاد رو بدونم. امیدوارم منو ببخشی و سوالهایی که میپرسم برای همه مفید باشه.(اگه الان از این همه سوال من این شکلی شدی ببخشDazzled-icon)

ارسال: #380
1392/12/29 05:39 ب.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

(1392/12/29 03:04 ب.ظ)فرناز55 نوشته شده توسط:  قربونت برم خانومی عزیزم تشکر انشااله برای شما هم پر از کاشت ناخن باشه. عزیزم چندتا سوال داشتم. راستش چند وقت قبل وقتی رفتم پودر و لیکوئید بخرم، مغازه دار از من پرسید پودر رو برای کاشت پودر میخوام یا قالب.منم چون بیشتر کاشت پودر انجام میدم ( و هنوزم اون مهارت لازم رو بدست نیاوردم) گفتم کاشت پودر. حالا سوالم اینکه مگه نوع پودر برای انواع کاشت فرق میکنه؟؟؟؟؟Dazzled-icon
بعد چند روز قبل برای کسی کاشت قالب رو با همون پودر انجام دادم. خیلی بد نشد اما با همه دقتی که داشتم یه کمی حباب داشت که البته خیلی به چشم نمیومد. ایا بخاطر اینکه از پودر کاشت قالب استفاده نکردم اینطور شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟O_O
به مشتری که براش کاشت قالب انجام دادم چون میخواست هر چند روز یکبار رنگ لاکشو تغیر بده گفتم کاور ژل بزنم تا موقع پاک کردن لاک کاشتش خراب نشه. ایا پیشنهادم مناسب و خوب بود؟؟؟؟Huh
به هر حال اون خانم اون موقع نخواس ولی بعد از 4 روز گفت که کاور ژل میخواد. منم براش زدم و در دستگاه یووی گذاشتم وقتی خشک شد با اینکه من خیلی لایه زیادی نذاشته بودم اما یه کمی سطح ناخنش نسبت به قبل برجسته تر شده بود. همینطوری که از روبرو نگاه میکردم به نظرم مشکلی نداشت ولی وقتی از مقابل به ناخن نگاه میکردم انگار سطح ناخن برجسته بود . یعنی کارم ایراد داشته؟ منظورم اینکه از اول باید مقدار مواد رو کم داخل قالب میذاشتم تا بعد از گذاشتن کاور ژل سطح ناخن خیلی برجسته نشه یا اینکه اصلا مدل کاور ژل اینطوریه؟؟؟؟؟؟
اگه خواسم کاشت میکس انجام بدم باید از اول مواد کمتری روی سطح ناخن بزار تا بعد از زدن کاور ژل مشکلی از نظر برجسته بود پیش نیاد؟؟؟؟
اهان راستی عزیزم اگه بعد از زدن کاور ژل مشتری پشیمون بشه باید چکار کرد؟؟؟میشه برش داشت یا اینکه باید این شکلی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟PissedoffTT-TT

ببخش که این همه سوال پرسیدم. میدونی من کلا زیاد دقت میکنمم و خیلی سوال میپرسم وقتی کاری رو انجام میدم دوس دارم هر موردی که ممکنه پیش بیاد رو بدونم. امیدوارم منو ببخشی و سوالهایی که میپرسم برای همه مفید باشه.(اگه الان از این همه سوال من این شکلی شدی ببخشDazzled-icon)

سلام عسلم
عیدت مبارک عزیزم
لیکوئید کاشت قالبی و پودری هیچ فرقی باهم ندارن عزیزم فروشنده برای خودش یه چیزی گفته واسه خالی نبودن عریضه!
علت حباب گرفتن هم خوب فشار ندادن قالب روی انگشت بوده و هیچ ربطی به لیکوئید نداشته
پیشنهادت برای کاور ژل خوب بوده.ولی بدون اونهم مشکلی پیش نمیاد
وقتی میخوای کاور ژل کنی یه ذره حجم مواد کاشت پودریتو کم بذار بعد کاور ژل کن...علت ضخیم بودن اینه که لایه ی ژل رو زیاد گرفتی ژل کلا گول زنکه باید حجمشو کمتر بذاری
....
اگر مشتری پشیمون شد تنها کاری که میتونی بکنی اینه که بهش بگی عزیزم باید زودتر تصمیم گیری میکردی الان دیگه نمیشه کاری کرد!
...
خیلی خوبه که اینهمه دقت داری گلم
سوال پرسیدن هیچ شکالی نداره...من اینجام تا به سوالای تو جواب بدم عشقمKiss

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کاشت اکواریوم فاطمه جون 16 7,420 1395/07/10 08:59 ب.ظ
آخرین ارسال: Parisaparvaz
  آموزش کاشت ناخن hengameh 110 24,159 1395/06/08 01:39 ب.ظ
آخرین ارسال: آندیا*
Heart متد فویل ژل برای ناخن samaaseman 4 1,783 1395/06/01 11:07 ب.ظ
آخرین ارسال: آندیا*
Heart نحوه مواد گذاری در کاشت ناخن asemoon.nailart 1 994 1395/03/12 03:17 ب.ظ
آخرین ارسال: honey2009
  سوال درمورد ناخن sisigirl 16 2,036 1394/04/11 02:26 ق.ظ
آخرین ارسال: Yapraq
Tongue طراحي ناخن asi20 7 1,791 1394/02/07 10:12 ب.ظ
آخرین ارسال: _مرجان_
  کاشت ناخن عسل بانو 27 6,550 1394/01/26 01:41 ب.ظ
Rainbow عیب یابی کاشت ناخن الهام هدایت 34 6,449 1394/01/26 01:35 ب.ظ
  شیار روی ناخن کاشت شده سارا دلسا 1 1,243 1393/11/27 04:27 ق.ظ
آخرین ارسال: سماء
  راهنمایی در مورد کاشت ناخن فاطمه جون 25 16,613 1393/11/20 02:35 ق.ظ
آخرین ارسال: سماء

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (1 کاربر):
شیمر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.