زمان کنونی: 1395/09/19، 07:29 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #391
1393/01/21 02:04 ق.ظ -
عسل بانو آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 3

RE: سئوال ( درباره کاشت ناخن )

یه ویدئو در مورد ترمیم گذاشته بودید تو اون کار برای ترمیم اومد با قلم مواد گذاری کرد و سوهان کشی
میشه کار ترمیم رو با قالب یاد بدین؟ خوب میشه؟

ارسال: #392
1393/01/21 06:03 ب.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

اعتبار: 385

(1393/01/20 12:44 ب.ظ)سماء نوشته شده توسط:  سلام خانم گلی یه سوال
من یه کاشت غالبی انجام دادم کلی هم با دقت

مشتریم عادت داشت ناخنشو به بدترین شکل بجوه همه چی خیلی زیبا و خوب پیشرفت کاشتمم خیلی زیبا شد بعد از 2-3 روز دقیقا همون ناخنهایی که خیلی بیشتر از خوردن اسیب دیده بود به طور خخخخیلی وحشتناک شروع کرد به خاریدن(به گفته خوده شخص)فقط هم 2 تا از ناخنهاش من حسابی ضد قارچ زده بودم تو سوهان کشیم حوااسم بود صدمه بیشتر نزنم به ناخنش مجبور شد همون شبی بیاد کاشتشو بردارم به کاشتهاشم رحم نکرده بود و جویده بود
حالا به نظرت ایراد کار از من بوده یا تلقینهاییه و عادت خوردنه خودش یا کلا نباید برای اینجور افراد کاشت انجام داد
خیلی خورد تو ذوقم چون اولین کاشتمم بود
یه چیزه دیگه قبل از کاشت ناخنهاش لاک داشت خودش به جونشون افتاده بود تا پاک کنه اما لاکش بدجور رفته بود به خورد ناخنش مخصوصا سره ناخن (اینجور مواقع چطور باید پاک کرد لاک قبلیرو)
یه سوال دیگه:
یه کاشت برای خودم همینجوری زدم خیلی خوشگل شد فقط قبلش زیره تیپو حساب سوهان کشیدم که نازک بشه و طبیعی تو کاشتمم خیلییی طبیعی بود ولی زیرش پر خط و خش افتاده بود بدونه لاک خیلی خوب نبود-اون خطو و خشو چطوری میتونم از بین ببرم

سلام عشقم
سما جونم کار شما هیچ ایرادی نداشته
برای اینجور افراد از اول قید کن که یا نباید بجویی ناخنت رو یا اگر جویدی بدون نقص از کار من نیست
ایشون ناخنشون ملتهب بوده و تحمل یه عضو اضافی رو نداشته و به غیر از اون خودشونم دامن زدن به این مسئله
...
ولی در مورد لاک روی ناخن!!!
هم کارت رو زشت میکنه هم موندگاری رو کم میکنه و هم احتمال قارچ رو بالا میبری
پس سعی کن هرطور شده لاک رو پاک کنی
میتوی با سوهان کشی هم حتا اینکارو بکنی ولی حتما باید سطح ناخن پاک باشه
....
اون خطو خش های روی تیپ رو باید با بافر یه ذره کم کنی
ولی نه در حدی صاف بشه
کلا روی تیپ سوهان کشیه زیادی نمیخواد
فقط باید در حدی باشه که سطح ناخن و تیپ کاملا یکی بشه
وقتی در متن خیابان سقوط میشوم

ارسال: #393
1393/01/21 06:13 ب.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

(1393/01/21 02:04 ق.ظ)عسل بانو نوشته شده توسط:  یه ویدئو در مورد ترمیم گذاشته بودید تو اون کار برای ترمیم اومد با قلم مواد گذاری کرد و سوهان کشی
میشه کار ترمیم رو با قالب یاد بدین؟ خوب میشه؟

عزیزم هیچ تفاوتی با هم ندارن
فقط وقتی شروع میکنه به مواد گذاری با قلم
شما قالب رو در نظر بگیر که به اندازه ی نیاز مواد توش گذاشته شده و بعد روی ناخن برگردونده شده
این دو زیاد با هم تفاوتی ندارن

ارسال: #394
1393/01/23 06:19 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/01/23 06:19 ب.ظ، توسط nargesi. دلیل ویرایش : )
nargesi آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 6

خانومی عزیزم ممنون بابت راهنماییتون.
ولی یه بخش از سوالم بی جواب موند:وقتی دارم ترمیم میکنم از کجا بفهمم دیگه خطی نمیفته منظورم همون خط کاشت جدید و کاشت قبلی؟؟؟
سپاس

ارسال: #395
1393/01/24 01:09 ق.ظ -
malihe63 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

سلام خانومی عزیز,سال نو مبارک گلم
من قبلا راجع به محو کردن خط تیپ سوال پرسیده بودم و با راهنماییهای شما تونستم با سوهان کشی به خوبی محوش کنم ولی مشکلی که هست اینه که بعد از چند روز ناخن با کوچکترین ضربه از محل تیپ میشکنه یا ترک میخوره!!!!ایراد کارم چیه:(((
مورد دیگه راجع به ترمیم هست هر چه قدر هم سوهان کشی میکنم باز در انتهای کار خط ترمیم قابل تشخیصه و همچنین رنگ مواد در قسمت ریشه خوبه ولی در قسمت سر ناخن کدر و زرد رنگه یا گاهی اوقات حبابهای ریزی روی سطح ناخن میفته !به خاطر همین باید حتما لاک بزنم تا سطح ناخن دیده نشه این مسئله من را ناامید کرده آیا قابل حل شدنه؟
ببخشید این قدر سوال پرسیدم,ممنون گلم از راهنماییهات :))

ارسال: #396
1393/01/24 11:44 ق.ظ -
kia na آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 11

با سلام و خسته نباشید .مشکل من تو کاشت ناخن اینه که اخر کار اونجوری که دلم میخواد کار صیقلی و صاف در نمیاد میدونم مشکل تو بافر کشیه ولی من خیلی وقت میذارم اول بافر زبر و نرم بعدش هم دو مرحله پولیش میکشم ولیاخر کار خیلی عالی نمیشه میخواستم بدونم مشکل سوهان کشیه فبل از بافر میتونه باشه؟اگه اینطوره از کدام سر سوهان اشتفاده کنم بهتره؟(من از سوهان چوبی ولی نوع نرمترش استفاده میکنم) و دوم اینکه اگه تو مراحل بافر کشی روغن به ناخن بزنم بهتر میشه؟اگه اره قبل از کدوم مرحله بافرکشی؟ بینهایت ممنونم :)

ارسال: #397
1393/01/24 11:34 ب.ظ -
فرناز55 آفلاین
عضو انجمن *

**

دوستان عزیز میشه یکی بگه این فیلم ترمیم کاشت ناخن کجاست من هر چی سرچ میزنم پیداش نمیکنم

ارسال: #398
1393/01/25 12:03 ق.ظ -
عسل بانو آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

(1393/01/24 11:34 ب.ظ)فرناز55 نوشته شده توسط:  دوستان عزیز میشه یکی بگه این فیلم ترمیم کاشت ناخن کجاست من هر چی سرچ میزنم پیداش نمیکنم

سلام خانومی
با اجازه اساتید محترم

http://www.arayeshgaran.com/Thread-%D8%A...B1%DB%8C-D

ارسال: #399
1393/01/25 07:21 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/01/25 07:28 ب.ظ، توسط خانومی. دلیل ویرایش : )
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

(1393/01/23 06:19 ب.ظ)nargesi نوشته شده توسط:  خانومی عزیزم ممنون بابت راهنماییتون.
ولی یه بخش از سوالم بی جواب موند:وقتی دارم ترمیم میکنم از کجا بفهمم دیگه خطی نمیفته منظورم همون خط کاشت جدید و کاشت قبلی؟؟؟
سپاس

معذرت میخوام گلم که جواب رو جا انداختم
باید سطح و حد فاصل میان ناخن مشتری و ناخن کاشته شده رو خوب یکسان کنی
طوری که حتا وقتی خودتم نگاه میکنی خیلی توجه خط نشی

(1393/01/24 01:09 ق.ظ)malihe63 نوشته شده توسط:  سلام خانومی عزیز,سال نو مبارک گلم
من قبلا راجع به محو کردن خط تیپ سوال پرسیده بودم و با راهنماییهای شما تونستم با سوهان کشی به خوبی محوش کنم ولی مشکلی که هست اینه که بعد از چند روز ناخن با کوچکترین ضربه از محل تیپ میشکنه یا ترک میخوره!!!!ایراد کارم چیه:(((
مورد دیگه راجع به ترمیم هست هر چه قدر هم سوهان کشی میکنم باز در انتهای کار خط ترمیم قابل تشخیصه و همچنین رنگ مواد در قسمت ریشه خوبه ولی در قسمت سر ناخن کدر و زرد رنگه یا گاهی اوقات حبابهای ریزی روی سطح ناخن میفته !به خاطر همین باید حتما لاک بزنم تا سطح ناخن دیده نشه این مسئله من را ناامید کرده آیا قابل حل شدنه؟
ببخشید این قدر سوال پرسیدم,ممنون گلم از راهنماییهات :))

عزیز دلم علت اینکه ناخن میشکنه اینه که مواد رو به اندازه ی کافی نمیذاری و ناخن نازکه!
شکلت توی خط ترمیم هم فقط با دقت برطرف میشه این بزرگترین مشکله همه توی ترمیم هستش اصلا نگران نباش چون به راحتی قابل حله فقط کافیه دقت کنی
تو کارت بینظیره و هوش زیادی دارثی من اینو قبلا درک کرده بودم پس نا امیدی معنی نداره...
زردیه سر ناخن هم علتش کهنه شدن بافت قبلیه که باید با سوهان یه لایه از روش برداری و بعد موادگذاری کنی
و حبابا هم علل های زیادی داره که قبلا زیاد در مورد صحبت کردیم.باید مواد رو کمی غلیظ تر بگیرید احتمالا و اگر ترمیم رو قالبی انجام میدین باید قالب رو خوب و حکم نگه دارین

(1393/01/24 11:44 ق.ظ)kia na نوشته شده توسط:  با سلام و خسته نباشید .مشکل من تو کاشت ناخن اینه که اخر کار اونجوری که دلم میخواد کار صیقلی و صاف در نمیاد میدونم مشکل تو بافر کشیه ولی من خیلی وقت میذارم اول بافر زبر و نرم بعدش هم دو مرحله پولیش میکشم ولیاخر کار خیلی عالی نمیشه میخواستم بدونم مشکل سوهان کشیه فبل از بافر میتونه باشه؟اگه اینطوره از کدام سر سوهان اشتفاده کنم بهتره؟(من از سوهان چوبی ولی نوع نرمترش استفاده میکنم) و دوم اینکه اگه تو مراحل بافر کشی روغن به ناخن بزنم بهتر میشه؟اگه اره قبل از کدوم مرحله بافرکشی؟ بینهایت ممنونم :)

سلام عشقم
مشکل صیقل نشدن ناخن فقط و فقط به سوهان کشی و بافر کشی مربوط میشه
توی این کار اگر به اندازه ی کافی دقت کنی به چنین مشکلی نمیخوری
اول خوب سطح ناخن رو صاف میکنی با سوهان دستی
بعد بافر زبر و بعد بافر نرم و بعد پولیش و در آخر روغن...بین مرحله از روغن استفاده نمیشه

ارسال: #400
1393/01/26 10:57 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/01/26 11:02 ق.ظ، توسط kia na. دلیل ویرایش : )
kia na آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 11

خانمی عزیز بازم سوال دارم عزیزم شما گفتین وقتی تیپ و میچسبونیم باید خط تیپ و خوب محو کنیم و این دقبقا جاییه که تیپ با چسب به ناخن چسبیده.اگه زیاد سوهان بکشیم تا خوب محو بشه کنده نمیشه؟یعنی میرسیم به چسب و من همیشه نگران این قسمتم و همین که سطحش با ناخن یکی شد دیگه سوهان نمیکشم و بالطبع همیشه اون تکه که چسبیده اخر کار مشخص میشه ..:(

میخواستم عکس چند تا از کاشتهام و براتون بفرستم تا ایرادم و بگین ولی متاسفانه نمیدونم اینجا چطوری میتونم عکس بفرستم اگه راهنماییم کنین ممنون میشم :)

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کاشت اکواریوم فاطمه جون 16 7,420 1395/07/10 08:59 ب.ظ
آخرین ارسال: Parisaparvaz
  آموزش کاشت ناخن hengameh 110 24,163 1395/06/08 01:39 ب.ظ
آخرین ارسال: آندیا*
Heart متد فویل ژل برای ناخن samaaseman 4 1,783 1395/06/01 11:07 ب.ظ
آخرین ارسال: آندیا*
Heart نحوه مواد گذاری در کاشت ناخن asemoon.nailart 1 994 1395/03/12 03:17 ب.ظ
آخرین ارسال: honey2009
  سوال درمورد ناخن sisigirl 16 2,036 1394/04/11 02:26 ق.ظ
آخرین ارسال: Yapraq
Tongue طراحي ناخن asi20 7 1,791 1394/02/07 10:12 ب.ظ
آخرین ارسال: _مرجان_
  کاشت ناخن عسل بانو 27 6,550 1394/01/26 01:41 ب.ظ
Rainbow عیب یابی کاشت ناخن الهام هدایت 34 6,449 1394/01/26 01:35 ب.ظ
  شیار روی ناخن کاشت شده سارا دلسا 1 1,243 1393/11/27 04:27 ق.ظ
آخرین ارسال: سماء
  راهنمایی در مورد کاشت ناخن فاطمه جون 25 16,616 1393/11/20 02:35 ق.ظ
آخرین ارسال: سماء

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (1 کاربر):
شیمر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.