زمان کنونی: 1395/09/16، 05:39 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #431
1393/02/15 11:59 ب.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

اعتبار: 385

RE: سئوال ( درباره کاشت ناخن )

(1393/02/15 01:21 ب.ظ)sara-aliverdi نوشته شده توسط:  
(1393/02/15 12:41 ب.ظ)sara-aliverdi نوشته شده توسط:  
(1393/02/14 09:47 ب.ظ)kia na نوشته شده توسط:  من از پودر صورتی روشن استفاده میکنم که البته خیلی شفاف نیست فقط کار طبیعی تر میشه.میتونی روش تاپ شاین بزنی شفاف تر میشه(کاشت میکس).اگه بخوای کاشت خیلی شفافی داشته باشی باید از پودر سفید کریستالی استفاده کنی.یا اینکه کاشت با ژل انجام بدی.حالا خانمی عزیز بیان بهتر برات توضیح میدن :)

یعنی light pink ؟ یا اسمش چیز دیگس؟

در ضمن دوستان من میخام شفاف باشه ، براق بودن مد نظرم نیست. آخه همتون راهکار براق بودن رو گفتید

عزیز دلم
برای شفافیت زیاد بهتره از کلییر استفاده کنی
شفاف ترین کاشت رو بهتون تحویل میده
وقتی در متن خیابان سقوط میشوم

ارسال: #432
1393/02/17 09:28 ب.ظ -
* shabnam* آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

سلام دوستان من هرچی سرچ میزنم چیزی درباره کاشت قالب پیدا نمیشه. میشه لطفا کاشت قالبی و توضیح بدین
ولینکه حتما باید از قالب مخصوص استفاده بشه یا از ناخن مصنوعی هم میشه
وتو ترمیم هم میشه قالب زد
ممنون

ارسال: #433
1393/02/18 03:14 ق.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

سلام شبنم جان
اول اینکه فکر میکنم سرچ سایت مشکل داره
دوم اینکه اگر حتا همین تاپیک رو کامل مطالعه میکردی اطلاعات مکفی در مورد کاشت قالبی پیدا میکردی
سوم اینکه توی سایت کاشت قالبی رو کاشت دوال سیستم هم معرفی کردن و یا جایی به اشتباه کاشت فرمر هم نوشته شده
میتونی اونجا ها هم مطالعه ی بیشتری داشته باشی

ارسال: #434
1393/02/19 01:58 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/02/19 02:08 ق.ظ، توسط sara-aliverdi. دلیل ویرایش : )
sara-aliverdi آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

(1393/02/15 11:59 ب.ظ)خانومی نوشته شده توسط:  
(1393/02/15 01:21 ب.ظ)sara-aliverdi نوشته شده توسط:  
(1393/02/15 12:41 ب.ظ)sara-aliverdi نوشته شده توسط:  
(1393/02/14 09:47 ب.ظ)kia na نوشته شده توسط:  من از پودر صورتی روشن استفاده میکنم که البته خیلی شفاف نیست فقط کار طبیعی تر میشه.میتونی روش تاپ شاین بزنی شفاف تر میشه(کاشت میکس).اگه بخوای کاشت خیلی شفافی داشته باشی باید از پودر سفید کریستالی استفاده کنی.یا اینکه کاشت با ژل انجام بدی.حالا خانمی عزیز بیان بهتر برات توضیح میدن :)

یعنی light pink ؟ یا اسمش چیز دیگس؟

در ضمن دوستان من میخام شفاف باشه ، براق بودن مد نظرم نیست. آخه همتون راهکار براق بودن رو گفتید

عزیز دلم
برای شفافیت زیاد بهتره از کلییر استفاده کنی
شفاف ترین کاشت رو بهتون تحویل میده

منظورتون از کلیر پودر صدفی رنگه؟

(1393/02/17 09:28 ب.ظ)* shabnam* نوشته شده توسط:  سلام دوستان من هرچی سرچ میزنم چیزی درباره کاشت قالب پیدا نمیشه. میشه لطفا کاشت قالبی و توضیح بدین
ولینکه حتما باید از قالب مخصوص استفاده بشه یا از ناخن مصنوعی هم میشه
وتو ترمیم هم میشه قالب زد
ممنون

با اجازه اساتید
شبنم جان در کاشت قالب همه مراحل مثل کاشت با قلم هست ولی زمانی که میخای مواد بزنی از قالب های مخصوص که شبیه به ناخن مصنوعیه شیشه ای هست استفاده میشه به این صورت که با قلم مواد برمیداری و به مقدار لازم داخل قالب میریزی و قالب رو روی ناخن سوار میکنی بعد از چند دقیقه که مطمئن شدیم مواد خودشو گرفته قالب رو از روی ناخن جدا میکنیم و دور گیری انجام میدیم (سطح ناخن سوهان نمیخوره).
کاشت زیبایی میشه اما دوام نسبتا کمتری داره . توی ترمیم هم بله میشه از روش قالب استفاده کرد .
این نظر من بود باز هم میتونید نظر اساتید دیگه رو بپرسید =)

ارسال: #435
1393/02/19 07:38 ب.ظ -
فرناز55 آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 3

مربی من میگفت که این کاشت و کاشت ژل امکان ترمیم ندارن.و معتقد بود که وقتی هنگام ترمیم جاهایی که به سوهان کشی نیاز داره رو، سوهان میکشیم و هنگام مواد گذاری، مواد رو در قالب گذاشته و روی ناخن میگذاریم یه خط بین سطح قبلی و جدید مشخص میشود و چون این کاشت قابلیت سوهان کشی بعد از مواد گذاری نداره کاشت رو زشت میکنه.
البته من خودم تا حالا امتحان نکردم و نمیدونم این مطلب چقدر درسته. اما با دو سه نفری که ناخن کار بودن صحبت کردم اونا هم تقریبا همین عقیده رو داشتن. البته یکی از ناخن کارایی که باهاش حرف میزدم میگفت همیشه کاشت اول رو قالب انجام میده و موقع ترمیم بعد از سوهان کشی کاشت پودر انجام میده.
اینم نکاتی بود که من در این مدت بدست اورده بودم امیدوارم مفید بوده باشه انشااله خانمی میاد و جواب درست و صحیح رو میده.

ارسال: #436
1393/02/19 08:01 ب.ظ -
فرناز55 آفلاین
عضو انجمن *

**

سلامی به گرمی هوای این روزای تهران به همه دوستان گلم.
خانمی عزیز کاشت ژلیش کاشت جدیدیه که تازه اومده؟؟؟ خانم ناخن کاری میگفت که این کاشت جدیده . من کاشتش رو دیدم البته اموزش ندیدما خانمه داشت رو دست کسی امتحان میکرد من دیدم. اول تیپ گذاشت و سوهان کشی انجام داد بعد یه لایه از موادی که به نظر من مثل ژل بود روی ناخن کشید(مواد خیلی راحت روی ناخن قرار میگرفت درست مثل کاور ژل که برای کاشت میکس استفاده میشه روان و شفاف بود) و از یو وی استفاده کرده برای خشک شدنشش بعدش هم یه لایه مواد دیگه اونم مثل ژل بود کشید روی ناخنها و دوباره از یو وی برای خشک شدن استفاده کرد .البته چون من فقط تماشاجی بودم نمیشد بپرسم اون موادی که مثل ژل میمونن چی هستن.فقط به من گفت این کاشت ژلیشه و دوامش هم دو هفته بیشتر نیست .کاشت خیلی براقی بود .قبلا در همین سایت خونده بودم که ژلیش یه لاکه . حالا شما میفرمایید واقعا این کاشت چیه؟

ارسال: #437
1393/02/19 10:01 ب.ظ -
kia na آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 11

سلام فرناز جون...درسته اون کاشت با ژله ولی من متعجبم چرا اون خانم ناخن کار گفتن دوامش دو هفتست.چون من که برا مشتریام انجام میدم دوامشون فرق چندانی با پودر نداره.Eh-icon

ارسال: #438
1393/02/19 11:26 ب.ظ -
فرناز55 آفلاین
عضو انجمن *

**

تشکر کیانا جان. والا نمیدونم چرا گفت این کاشت ژلیشه حتی من بهش گفتم ژلیش که لاکه گفت این نوع ژلیش برای کاشت اومده و جدیده. خودش رفته بود اموزش دیده بود .و چون من بعنوان کارآموز رایگان پیشش هستم اجازه نداد روی اونا رو بخونم تا ببینم واقعا چی هست. به هر حال تشکر.Kissed-icon

ارسال: #439
1393/02/19 11:55 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/02/20 12:03 ق.ظ، توسط خانومی. دلیل ویرایش : )
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

(1393/02/19 07:38 ب.ظ)فرناز55 نوشته شده توسط:  مربی من میگفت که این کاشت و کاشت ژل امکان ترمیم ندارن.و معتقد بود که وقتی هنگام ترمیم جاهایی که به سوهان کشی نیاز داره رو، سوهان میکشیم و هنگام مواد گذاری، مواد رو در قالب گذاشته و روی ناخن میگذاریم یه خط بین سطح قبلی و جدید مشخص میشود و چون این کاشت قابلیت سوهان کشی بعد از مواد گذاری نداره کاشت رو زشت میکنه.
البته من خودم تا حالا امتحان نکردم و نمیدونم این مطلب چقدر درسته. اما با دو سه نفری که ناخن کار بودن صحبت کردم اونا هم تقریبا همین عقیده رو داشتن. البته یکی از ناخن کارایی که باهاش حرف میزدم میگفت همیشه کاشت اول رو قالب انجام میده و موقع ترمیم بعد از سوهان کشی کاشت پودر انجام میده.
اینم نکاتی بود که من در این مدت بدست اورده بودم امیدوارم مفید بوده باشه انشااله خانمی میاد و جواب درست و صحیح رو میده.

فرناز جونم
من نمیدونم روی چه حسابی مربیتون این حرفو زدن!
این کاشت و کاشت ژل به خوبی قابل ترمیم هستن...
اگر قبل از مواد گذاری خوب سوهان کشی کنیم هیچ مشکلی پیش نمیاد
من بارها و بارها هر دوی این کاشت ها رو ترمیم کردم
مشتریایی دارم که فقط کاشت قالبی انجام میدن
و همینطور کاشت ژل!
این نکاتی که در مورد خط کاشت قبلی گفتی توی سوهان کشی باید برطرف بشه

(1393/02/19 08:01 ب.ظ)فرناز55 نوشته شده توسط:  سلامی به گرمی هوای این روزای تهران به همه دوستان گلم.
خانمی عزیز کاشت ژلیش کاشت جدیدیه که تازه اومده؟؟؟ خانم ناخن کاری میگفت که این کاشت جدیده . من کاشتش رو دیدم البته اموزش ندیدما خانمه داشت رو دست کسی امتحان میکرد من دیدم. اول تیپ گذاشت و سوهان کشی انجام داد بعد یه لایه از موادی که به نظر من مثل ژل بود روی ناخن کشید(مواد خیلی راحت روی ناخن قرار میگرفت درست مثل کاور ژل که برای کاشت میکس استفاده میشه روان و شفاف بود) و از یو وی استفاده کرده برای خشک شدنشش بعدش هم یه لایه مواد دیگه اونم مثل ژل بود کشید روی ناخنها و دوباره از یو وی برای خشک شدن استفاده کرد .البته چون من فقط تماشاجی بودم نمیشد بپرسم اون موادی که مثل ژل میمونن چی هستن.فقط به من گفت این کاشت ژلیشه و دوامش هم دو هفته بیشتر نیست .کاشت خیلی براقی بود .قبلا در همین سایت خونده بودم که ژلیش یه لاکه . حالا شما میفرمایید واقعا این کاشت چیه؟

عزیزم
این کاشت کاشت ژل هستش
ژلیش لاکه
مگر اینکه موادش متفاوت بوده باشه
که من هنوز اطلاعی در این رابطه ندارم و بعید میدونم که همچین چیزی باشه
اگر بود مطلع میشدم
وقتی کاشت ژل با همین روش دقیقا انجام میشه و دوام بیشتری داره چه نیازی هست که کاشتی با دوام کمتر و با همون روش دقیقا انجام بدن؟
به نظرم غیر منطقی میاد

ارسال: #440
1393/02/20 05:57 ق.ظ -
mama pani آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام دوستان گلم و ادمین محترم یک ماهی هست که کار ناخن انجام میدم همیشه هم به این صفحه سر میزنم و از تجربیات دوستان و همینطور راهنمایی ادمین عزیز که اینقدر با حوصله جواب میدن بهره میبرم من هم از کلاریسا استفاده میکنم و واقعا راضی هستم تو کارم هنوز ایراد دارم که مربوط به هواگیری که ایشالله میدونم با راهنمایی های شما بهتر میشهS (12)
لطف کنید نظرتون رو درمورد این عکس بگید ترمیم روی دست خودم هست

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کاشت اکواریوم فاطمه جون 16 7,410 1395/07/10 08:59 ب.ظ
آخرین ارسال: Parisaparvaz
  آموزش کاشت ناخن hengameh 110 24,126 1395/06/08 01:39 ب.ظ
آخرین ارسال: آندیا*
Heart متد فویل ژل برای ناخن samaaseman 4 1,778 1395/06/01 11:07 ب.ظ
آخرین ارسال: آندیا*
Heart نحوه مواد گذاری در کاشت ناخن asemoon.nailart 1 987 1395/03/12 03:17 ب.ظ
آخرین ارسال: honey2009
  سوال درمورد ناخن sisigirl 16 2,023 1394/04/11 02:26 ق.ظ
آخرین ارسال: Yapraq
Tongue طراحي ناخن asi20 7 1,790 1394/02/07 10:12 ب.ظ
آخرین ارسال: _مرجان_
  کاشت ناخن عسل بانو 27 6,545 1394/01/26 01:41 ب.ظ
Rainbow عیب یابی کاشت ناخن الهام هدایت 34 6,415 1394/01/26 01:35 ب.ظ
  شیار روی ناخن کاشت شده سارا دلسا 1 1,240 1393/11/27 04:27 ق.ظ
آخرین ارسال: سماء
  راهنمایی در مورد کاشت ناخن فاطمه جون 25 16,574 1393/11/20 02:35 ق.ظ
آخرین ارسال: سماء

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (2 کاربر):
Merila579، شیمر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.