زمان کنونی: 1395/09/16، 02:09 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #471
1393/04/02 01:30 ق.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

اعتبار: 385

RE: سئوال ( درباره کاشت ناخن )

عزیزم شما اول مرحله به مرحه روش کار خودت رو توضیح بده تا من بتونم ایراد یابی کنم
وقتی در متن خیابان سقوط میشوم

ارسال: #472
1393/04/02 11:08 ب.ظ -
فرناز55 آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 3

اول ناخن رو مانیکور کردم. بعد تیپ چسبوندم و به اندازه دلخواه کات کردم. بعد خط تیپ رو از بین بردم ، ضدقارچ زدم بعد پرایمر زدم و ناخن رو به صورت عمودی داخل پودر فرو کردم. کمی صبر کردم و بعد انگشتم رو از پودر در اوردم و اضافه های پودر رو با ضربه به انگشت گرفتم. کمی صبر کردم دوباره پرایمر زدم و همون کار رو تکرار کردم حدود 5 بار اینکار رو تکرار کردم و هر دفعه هم صبر میکردم تا مواد قبلی خوب خشک بشه. (البته من اموزش این روش کاشت رو از فیلمهای اموزشی یاد گرفته بودم و خودم اموزشی از مربی ندیدم). وقتی که میخواستم با سوهان تراش بدم مواد به راحتی از روی سطح ناخن برداشته شد. من با این موادی که کاشت دیپینگ انجام دادم ، کاشت پودر هم انجام میدم اما این مشکل رو با کاشت پودر نداشتم. تشکر خانومی عزیزم

ارسال: #473
1393/04/03 02:47 ق.ظ -
3drace آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

سلام. وقتی داشتم کاشت قالبی انجام میدادم قالب و مواد با هم روی ناخن چسبید! چی کار کنم نچسبه ؟

ارسال: #474
1393/04/03 10:43 ب.ظ -
فرناز55 آفلاین
عضو انجمن *

**

(1393/04/03 02:47 ق.ظ)3drace نوشته شده توسط:  سلام. وقتی داشتم کاشت قالبی انجام میدادم قالب و مواد با هم روی ناخن چسبید! چی کار کنم نچسبه ؟

دوست عزیز منظورت از اینکه نوشتی هنگام کاشت قالب ، مواد و قالب با هم روی ناخن چسبید چیه؟ خب تو کاشت قالب وقتی مواد رو داخل قالب میریزی و قالب رو برمیگردونی روی ناخن هردو به ناخن میچسبند و وقتی مواد خودشو گرفت به راحتی میشه قالب رو برداشت.

ارسال: #475
1393/04/03 11:00 ب.ظ -
فرناز55 آفلاین
عضو انجمن *

**

کاشت ایینه ای و کاشت کرونا چه مدل کاشتی هستن؟
یه سوال از پیشکسوتان کاشت ناخن دارم، من میخوام اموزش دو مدل کاشت گفته شده رو به علاوه کاشت فیبر یاد بگیرم ،ایا نیازی به اینکار هست یا خیر؟ منظورم اینکه کاربردی دارن یا خیر. در ضمن کسی میدونه شهریه اموزش این کاشتها چقدر میشه؟

ارسال: #476
1393/04/05 08:04 ب.ظ -
3drace آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

(1393/04/03 10:43 ب.ظ)فرناز55 نوشته شده توسط:  
(1393/04/03 02:47 ق.ظ)3drace نوشته شده توسط:  سلام. وقتی داشتم کاشت قالبی انجام میدادم قالب و مواد با هم روی ناخن چسبید! چی کار کنم نچسبه ؟

دوست عزیز منظورت از اینکه نوشتی هنگام کاشت قالب ، مواد و قالب با هم روی ناخن چسبید چیه؟ خب تو کاشت قالب وقتی مواد رو داخل قالب میریزی و قالب رو برمیگردونی روی ناخن هردو به ناخن میچسبند و وقتی مواد خودشو گرفت به راحتی میشه قالب رو برداشت.

یعنی بعد از اینکه مواد خودش گرفت و قاعدتا قالب باید بلند میشد حسابی چسبیده بود به مواد و بلند نشد.

ارسال: #477
1393/04/08 10:44 ب.ظ -
فرناز55 آفلاین
عضو انجمن *

**

چرا هیچ کدوم از دوستان جواب منو نمیدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گناه دارم بخدا یکی بیاد جوابمو بده.

ارسال: #478
1393/04/13 06:12 ب.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

(1393/04/02 11:08 ب.ظ)فرناز55 نوشته شده توسط:  اول ناخن رو مانیکور کردم. بعد تیپ چسبوندم و به اندازه دلخواه کات کردم. بعد خط تیپ رو از بین بردم ، ضدقارچ زدم بعد پرایمر زدم و ناخن رو به صورت عمودی داخل پودر فرو کردم. کمی صبر کردم و بعد انگشتم رو از پودر در اوردم و اضافه های پودر رو با ضربه به انگشت گرفتم. کمی صبر کردم دوباره پرایمر زدم و همون کار رو تکرار کردم حدود 5 بار اینکار رو تکرار کردم و هر دفعه هم صبر میکردم تا مواد قبلی خوب خشک بشه. (البته من اموزش این روش کاشت رو از فیلمهای اموزشی یاد گرفته بودم و خودم اموزشی از مربی ندیدم). وقتی که میخواستم با سوهان تراش بدم مواد به راحتی از روی سطح ناخن برداشته شد. من با این موادی که کاشت دیپینگ انجام دادم ، کاشت پودر هم انجام میدم اما این مشکل رو با کاشت پودر نداشتم. تشکر خانومی عزیزم

سلام عزیزم تا اینجایی که نوشتی و توضیح دادی کارت هیچ مشکلی نداره فقط یه سوال
وقتی انگشت رو پرایمر زدی و داخل پودر بردی ...پودر های اضافه رو گرفتی؟ خوب با انگشتت فشرده کردی مواد روی ناخن رو؟اینکار الزامیه مواد باید منسجم بشن

ارسال: #479
1393/04/13 06:38 ب.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

(1393/04/03 11:00 ب.ظ)فرناز55 نوشته شده توسط:  کاشت ایینه ای و کاشت کرونا چه مدل کاشتی هستن؟
یه سوال از پیشکسوتان کاشت ناخن دارم، من میخوام اموزش دو مدل کاشت گفته شده رو به علاوه کاشت فیبر یاد بگیرم ،ایا نیازی به اینکار هست یا خیر؟ منظورم اینکه کاربردی دارن یا خیر. در ضمن کسی میدونه شهریه اموزش این کاشتها چقدر میشه؟

عزیزم کاشت آینه ای سوهان کشیه کمی نیاز داره و موادش متفاوته با کاشت پودری
موادش کمی شبیه به ژل هستش ولی نیاز به یو وی نداره و داخل موادش تیکه های از اجسام براق وجود داره که باعث تلئلو میشه . این کشت سه تا مواد داره که به ترتیب شماره روی ناخن گذاشته میشه
کاشت کرونا در اصلاح کاشت نامیده میشه وگرنه جزء طراحی ها به حساب میاد
ناخن رو تا مرحله تیپ گذاری پیش میبری و نسبت به طراحی که میخوای انجام بدی و مواد کرونایی که میخوای بذری یه لایه نازک با قلم لیکوئید و پودر میذاری بعد که خشک شد لیکوئید رو با پودر کرونا روی ناخن میذاری و طراحی رو انجام میدی و در نهایت یه لایه پودر و لیکوئید روی کل ناخن میذاری و سوهان کشیه آخری رو انجام میدی
کاشت فیبر موادش مواد فیبر هستش و تیپش کاملا متفاوته و مواد مصرفی شبیه به ژل هستش ولی نیازی به دستگاه نداره... کاشت خیلی طبیعی و زیبایی رو در نهایت تحویل میده
در مورد نظر خواهی اینکه آموزش ببینی یا نه
من به شخصه بهت توصیه نمیکنم کاشت کرونا و کاشت آینه رو ... چون بیشتر طراحی محسوب میشن و تنها با خریداری موادش میتونی خودت انجام بدی کار رو
ولی کاشت فیبر رو بهت توصیه میکنم چون خیلی مفید و خوب هستش

ارسال: #480
1393/04/15 11:11 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/04/15 11:15 ب.ظ، توسط فرناز55. دلیل ویرایش : )
فرناز55 آفلاین
عضو انجمن *

**

(1393/04/13 06:38 ب.ظ)خانومی نوشته شده توسط:  
(1393/04/03 11:00 ب.ظ)فرناز55 نوشته شده توسط:  کاشت ایینه ای و کاشت کرونا چه مدل کاشتی هستن؟

عزیزم کاشت آینه ای سوهان کشیه کمی نیاز داره و موادش متفاوته با کاشت پودری
موادش کمی شبیه به ژل هستش ولی نیاز به یو وی نداره و داخل موادش تیکه های از اجسام براق وجود داره که باعث تلئلو میشه . این کشت سه تا مواد داره که به ترتیب شماره روی ناخن گذاشته میشه
کاشت کرونا در اصلاح کاشت نامیده میشه وگرنه جزء طراحی ها به حساب میاد
ناخن رو تا مرحله تیپ گذاری پیش میبری و نسبت به طراحی که میخوای انجام بدی و مواد کرونایی که میخوای بذری یه لایه نازک با قلم لیکوئید و پودر میذاری بعد که خشک شد لیکوئید رو با پودر کرونا روی ناخن میذاری و طراحی رو انجام میدی و در نهایت یه لایه پودر و لیکوئید روی کل ناخن میذاری و سوهان کشیه آخری رو انجام میدی
کاشت فیبر موادش مواد فیبر هستش و تیپش کاملا متفاوته و مواد مصرفی شبیه به ژل هستش ولی نیازی به دستگاه نداره... کاشت خیلی طبیعی و زیبایی رو در نهایت تحویل میده
در مورد نظر خواهی اینکه آموزش ببینی یا نه
من به شخصه بهت توصیه نمیکنم کاشت کرونا و کاشت آینه رو ... چون بیشتر طراحی محسوب میشن و تنها با خریداری موادش میتونی خودت انجام بدی کار رو
ولی کاشت فیبر رو بهت توصیه میکنم چون خیلی مفید و خوب هستش

خانومی عزیز خیلی تشکر از اینکه این همه وقت گذاشتی و با حوصله جواب دادی. امیدوارم دختر خواهرت هم خوب خوب خوب خوب خوب خوب شده باشه.همیشه بهترین هارو برات آرزومندم. موفق باشیS (52)S (52)S (52)S (52)

(1393/04/13 06:12 ب.ظ)خانومی نوشته شده توسط:  
(1393/04/02 11:08 ب.ظ)فرناز55 نوشته شده توسط:  اول ناخن رو مانیکور کردم. بعد تیپ چسبوندم و به اندازه دلخواه کات کردم. بعد خط تیپ رو از بین بردم ، ضدقارچ زدم بعد پرایمر زدم و ناخن رو به صورت عمودی داخل پودر فرو کردم. کمی صبر کردم و بعد انگشتم رو از پودر در اوردم و اضافه های پودر رو با ضربه به انگشت گرفتم. کمی صبر کردم دوباره پرایمر زدم و همون کار رو تکرار کردم حدود 5 بار اینکار رو تکرار کردم و هر دفعه هم صبر میکردم تا مواد قبلی خوب خشک بشه. (البته من اموزش این روش کاشت رو از فیلمهای اموزشی یاد گرفته بودم و خودم اموزشی از مربی ندیدم). وقتی که میخواستم با سوهان تراش بدم مواد به راحتی از روی سطح ناخن برداشته شد. من با این موادی که کاشت دیپینگ انجام دادم ، کاشت پودر هم انجام میدم اما این مشکل رو با کاشت پودر نداشتم. تشکر خانومی عزیزم

سلام عزیزم تا اینجایی که نوشتی و توضیح دادی کارت هیچ مشکلی نداره فقط یه سوال
وقتی انگشت رو پرایمر زدی و داخل پودر بردی ...پودر های اضافه رو گرفتی؟ خوب با انگشتت فشرده کردی مواد روی ناخن رو؟اینکار الزامیه مواد باید منسجم بشن

عزیز دلم وقتی که انگشتم رو پرایمر زدم و داخل پودر گذاشتم پودرهای اضافی رو گرفتم اما فشاری روی مواد وارد نکردم. یعنی فقط بخاطر همین بوده که با سوهان زدن مواد برداشته می شدند؟؟؟Dazzled-icon
عجب فوت کوزه گری داشتهEh-icon

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کاشت اکواریوم فاطمه جون 16 7,409 1395/07/10 08:59 ب.ظ
آخرین ارسال: Parisaparvaz
  آموزش کاشت ناخن hengameh 110 24,100 1395/06/08 01:39 ب.ظ
آخرین ارسال: آندیا*
Heart متد فویل ژل برای ناخن samaaseman 4 1,778 1395/06/01 11:07 ب.ظ
آخرین ارسال: آندیا*
Heart نحوه مواد گذاری در کاشت ناخن asemoon.nailart 1 985 1395/03/12 03:17 ب.ظ
آخرین ارسال: honey2009
  سوال درمورد ناخن sisigirl 16 2,022 1394/04/11 02:26 ق.ظ
آخرین ارسال: Yapraq
Tongue طراحي ناخن asi20 7 1,789 1394/02/07 10:12 ب.ظ
آخرین ارسال: _مرجان_
  کاشت ناخن عسل بانو 27 6,543 1394/01/26 01:41 ب.ظ
Rainbow عیب یابی کاشت ناخن الهام هدایت 34 6,411 1394/01/26 01:35 ب.ظ
  شیار روی ناخن کاشت شده سارا دلسا 1 1,239 1393/11/27 04:27 ق.ظ
آخرین ارسال: سماء
  راهنمایی در مورد کاشت ناخن فاطمه جون 25 16,558 1393/11/20 02:35 ق.ظ
آخرین ارسال: سماء

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (1 کاربر):
Merila579

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.