زمان کنونی: 1395/09/18، 03:38 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1394/12/14 06:42 ب.ظ -
خانومی93 آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

سشوار ماندگار مو

من موهای نازک و حالت داری دارم که تا سرشونه هام هست. یکی از مشکلاتی که دارم اینه که وقتی به جاهایی که هوای کمی شرجی داره سفر می کنم بر اثر رطوبت هوا موهام خیلی دفرمه و وز میشه و هرچقدر نرم کننده قوی استفاده می کنم سشوار صاف می کشم و بعد سشوار هم از سرم کریستال و یا klayner استفاده می کنم ولی باز موهام خیلی زود زشت میشه. مخصوصا در مسافرتهای خارج ایران خیلی اذیت میشم . میشه راهنماییم کنین چطور فرم بدم به موهام .
یه مدت کرم موی اسکادا میگرفتم و موهام رو ویو میکرد ولی الان هم اون رو نمی تونم پیدا کنم و هم احساس می کنم موی ویو دمده شده و صاف مده.
البته چون موهام نازک و کمی کم پشت مخصوصا در قسمت جلو هست اتو هم نمی تونم استفاده کنم. اون وقت موهام میچسبه به سرم و خیلی کم پشتتر دیده میشه
( یعنی خودمو ضربدر صفر کردم هااااDazzled-icon )

ارسال: #2
1394/12/20 11:55 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

RE: سشوار ماندگار مو

از اسپری دوفاز استفاده کنید. براشینگ حرفه ای چاره کاره. سعی کنید نحوه براشینگ کردن مو رو به صورت حرفه یاد بگیرید.
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.