زمان کنونی: 1395/09/14، 05:25 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #11
1393/01/30 01:14 ب.ظ -
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

اعتبار: 91

RE: سوالات اصلاح وفرم دادن به ابرو

ماریای عزیزم قسمت a وbنباید نازک بشه،فقط در حدی بردارید که خط صاف و مرتب باشه یعنی فقط پرزها رو بر دارید
ارایشگاه سیماپرداز
قم،میدان سپاه،خیابان جمهوری،کوچه28،پلاک88

ارسال: #12
1393/01/30 02:23 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

سلام عزیزم همنطور که بهتاب عزیز گفت ابرو هادر هر صورت متفاوتند اولین فاکتور برای ابرو اندازه قد ابرو در برای صورتهای مختلف میباشد مثلا قد ابرو باید برای صورتهای درشت بلند و برای صورتهای ریز باید کوتاه باشد در برداشتن ابرو باید توجه داشت که اگر چشمها بهم نزدیک هستند فاصله بین دو ابرو رابیشتر میکنم و از انتها ابرو رابلندتر میکنیم .
درچشمهای نرمال (چشمهای که فاصله بین دوچشم به اندازه یک چشم باشد) از پره بینی بصورت خط مستقیم به سمت تاج ابرو رفته وقسمت تاج ابرو راپیدا میکنیم وشروع به برداشتن میکنیم .در این مدل نیازی نیست انتهای ابرو را بلند کنیم .
برای چشمهای از هم دور تاج ابروها را به هم نزدیک تر میگیریم.
برای انتهای ابرو
درصورتهای کوچک از انتهای لب بصورت اریب به سمت گوشه چشم آمده وباز بصورت اریب به سمت انتهایی ابرو رفته و انتهای ابرو را پیدا می کنیم.
درصورت درشت از پره بینی شروع کرده و باز بصورت اریب گوشه چشم و نهایتا گوشه ابرو را بدست می آوریم . این کار برای کم عرض تر کردن صورت میباشد.
جایگاه آرک ابرو
ابرو را به 3 قسمت تقسیم کرده و 2 قسمت اول ابرو که از تاج شروع میشود را در نظر گرفته و شکستگی یا آرک ابرو در انتهای قسمت ذوم میباشد وقسمت سوم هم که ادامه یا دم ابرو میباشد.
عزیزم امیدوارم برات مفید باشه .اینها قاعده های ابرو برداشتن بود اما تجربه مهمتر از قواعد که اونهم فقط با کار زیاد بدست میاد ممکن در برداشتن یک ابرو هیچکدام این قواعد نتوته کمکت کنه ولی تجربه ای که خودت بدست آوردی چاره ساز کارت باشه راستی من نوعی موچین دارم که سرش مثل سوزن باریکه ولی اصلا تیز نیست وبرای موهای زیر پوست خیلی خوبه من ازش خیلی راضیم مارکش هم jewel .

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #13
1393/01/30 02:39 ب.ظ -
manaa آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 26

آره این مارک خیلی خوبه.مکس فکتورم خوبه زیرپوستیا رو در میارن

ارسال: #14
1393/01/30 06:22 ب.ظ -
زهره61 آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 3

بهترین موچینی که تا حالا خریدم و واقعا عالی بوده یه موچین انبری زردرنگه که فقط گوشه پائینش نوشته soft touch و زیر اونم نوشته professional
البته یک کوچولو از بقیه موچینا گرونتر بود اما 10 برابر بقیه موچینام تا حالا کار کرده
اگه پیدا کردید حتما بخرید Drunk

ارسال: #15
1393/01/31 01:13 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/01/31 02:44 ب.ظ، توسط _مرجان_. دلیل ویرایش : )
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

قبل از برداشتن ابروهاتون به اين نكات توجه كنيد( همه شما اين نكات رو ميدونيد و فكر نكنم تكرارش بد باشه
1 يك روز قبل از مهماني ابروهاتون رو برداريد تا التهاب پوست از بين بره
2 ابروهاتون رو زياد برنداريد چون زياد برداشت ابرو حالت عجيبي به چهرتون ميده
3 ابرو رو در جهت رويش مو و با با زايه 45 برداريد در غير اينصورت فرم رويش مو بد ميشه
4 از موچيني كه لبه نازك و كيپ هست استفاده كنيد ( لبه موچين رو به هم بچسبونين و در جهت نور به آن نگاه كنيد اگر نوري از بين لبه ها خارج نشد لبه موچين كيپه ) كيپ نبودن موچين باعث كشيده شدن و درد زياد ميشه
5 قبل از برداشتن ابروهاتون يك حوله گرم روي ابرو بذاريد اينكار درد رو كمتر ميكنه
6 اگر هنگام برداشت ابروهاتون درد غير قابل تحمل داشتيد اطراف ابروهاتون خمير دندان بماليد و بعد از چند دقيقه كار رو شروع كنيد( خمير دندان باعث بيحسي پوست ميشه)
7 ابروهاتون رو بيش از حد نازك نكنيد چون چهرتون رو متعجب نشون ميده
8 براي شروع ازوسط ابرو(بين ابروها) شروع كنيد تا به درد عادت كنيد
9 براي فرم دادن به ابرو از قسمت داخلي ابرو شروع كنيد
10 براي برداشتن ابروهاتون به فرم چهرتون توجه كنيد ابروي مد روز ممكنه با چهره شما هماهنگ نباشه
11 در پايان ابروها رو در آيينه چك كنيد و با يك حوله مرطوب و خنك كمپرس كنيد تا التهاب پوست كمتر بشه
12 اگه چشمان كشيده دوست داريد فاصله بين ابرو ها رو كمتر كنيد ( اگه چمشاتون به هم نزديكه اينكار اشتباهه) اگر ميخواهيد چهرتون بازتر بشه فاصله بين ابروهاتون رو بيشتر كنيد
اميدوارم اين نكات براتون مفيد باشه
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #16
1393/01/31 02:49 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/01/31 02:50 ب.ظ، توسط _مرجان_. دلیل ویرایش : )
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

(1393/01/29 08:51 ب.ظ)لیلی یونسی نوشته شده توسط:  سلام بهتاب عزیز ایا موچین وجنس ومدل ان می تونه در برداشتن ابرو تاثیر داشته باشه یعنی توی سرعت عمل ارایشگر تاثیر داره واینکه میشه لطف کنید ویک مارکی که خودتون اسستفاده کردین وراضی بودین رو برای من ودوستان بگید

لیلی عزیزم موچینهایی که سرکج و زبری دارند بهترین نوع موچین هستند. مارک و قیمت زیاد ملاک نیست . هر وقت هم نوک موچین شل شد موچین رو عوض کنید
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوالات درباره بند انداختن سنتی maria 12 1,056 1393/01/31 06:15 ب.ظ
آخرین ارسال: _مرجان_

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.