زمان کنونی: 1396/04/31، 02:13 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #351
1393/12/16 04:43 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/12/16 04:46 ب.ظ، توسط سپینود1. دلیل ویرایش : )
سپینود1 آفلاین
ارایشگر

**

اعتبار: 2

RE: سوالات و مشکلات شینیون

دوستان عزیز من از این کراتینه 2 فاز تو سالنم دارم که برای موهای دکلره شده استفاده میکنم چند وقت پیش تو همین تاپیک در مورد براشینگ کردن واینکه چکار کنیم تا براشینگ موهای نرم و بدون حالت رو راحت تر انجام بدیم و براشینگ ما پایدارتر باشه سوالاتی پرسیدم دوستان فرمودن که از سرم کریستال 2 فاز استفاده کنم حالااین محلول این خاصیت رو داره که براشینگ راحت تر حالت بگیره و حالت خودش رو حفظ کنه؟ منظورم اینه که ایا این همون اسپری ای هست که توصیه کردین؟
و سوال دومم اینه که ایا برای تمام انواع مو از قبیل حالت دار و بدون حالت و مو های فر هم میشه از این اسپری استفاده کنم مشکلی ایجاد نمیکنه؟
[تصویر:  ryir_index_thumb.jpeg]
DrunkDrunk[font=Verdana]خدایا کمکم کن کارم به دل مشتریام بشینه و زیاد بشن[/fon

ارسال: #352
1393/12/20 05:05 ب.ظ -
سپینود1 آفلاین
ارایشگر

**

(1393/12/16 04:43 ب.ظ)سپینود1 نوشته شده توسط:  دوستان عزیز من از این کراتینه 2 فاز تو سالنم دارم که برای موهای دکلره شده استفاده میکنم چند وقت پیش تو همین تاپیک در مورد براشینگ کردن واینکه چکار کنیم تا براشینگ موهای نرم و بدون حالت رو راحت تر انجام بدیم و براشینگ ما پایدارتر باشه سوالاتی پرسیدم دوستان فرمودن که از سرم کریستال 2 فاز استفاده کنم حالااین محلول این خاصیت رو داره که براشینگ راحت تر حالت بگیره و حالت خودش رو حفظ کنه؟ منظورم اینه که ایا این همون اسپری ای هست که توصیه کردین؟
و سوال دومم اینه که ایا برای تمام انواع مو از قبیل حالت دار و بدون حالت و مو های فر هم میشه از این اسپری استفاده کنم مشکلی ایجاد نمیکنه؟
[تصویر:  ryir_index_thumb.jpeg]

تو رو خدا جواب منم بدین این اسپری رو تا حالا باهاش کار کردین اگه تجربه ای دارین بگین لطفا

ارسال: #353
1393/12/20 05:16 ب.ظ -
هانیه خوش نژاد آفلاین
مربی ارشد میکاپ و شینیون

اعتبار: 459

عزیزم این اسپری برای لخت کردن و وز مو هنگام سشوار هستش من که قبلا گفته بودم و اسمش رو هم گفتم دو فاز کریستال
مرکز زیبایی مشکات.

ارائه دهنده ی کلیه خدمات آرایش و زیبایی.

آدرس رشت. سردار جنگل. اول عطا آفرین

[تصویر:  140650915802861.jpg]

ارسال: #354
1393/12/20 05:26 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/12/20 05:29 ب.ظ، توسط Sara71. دلیل ویرایش : )
Sara71 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 13

سلام دوستاي كلم و هم جنين هانيه جون
من اولين باره يه شينيون زدم ميخوام نظرتونو بكين بدون هيج تافت و زل وحتي شونه بوش هم نداشتم خخخخ
من هيج كلاسي نرفتم لطفا ايراراي كارو بهم بكين ممنون
و هانيه جون من كله مانكنم موهاش فر نميشه ولي اتو كه ميزنم بوي بلاستيك هم نميده به نظرت عوضش كنم يا همين خوبه؟
با تشكر

http://www.upsara.com/images/0tfe_img_3366.png

هانيه جون من هر كار ميكنم نميتونم طاق بزنم دقيقا باي از كدوم طرف سر موهارو تقسيم كنم
كامل برام ميكي عزيزم؟مرسي
دوست خوبم اكه ازمطلبم خوشت اومد حتمالطفا اعتباريادت نره=)

ارسال: #355
1393/12/20 06:39 ب.ظ -
سپینود1 آفلاین
ارایشگر

**

ممنونم هانیه جون استاد عزیز اما سوال من اینه که :
1-برای موهای نرم ولخت که براششون سخت تر وکمتر موحالت براش رو میتونه حفظ کنه ایا استفاده از این اسپری به راحت تر حالت گرفتن وماندگار شدن براش کمک میکنه 2
2- برای موهای فر فری و حالت دار که میخوایم براشینگ رو داشته باشیم ایا باعث فر شدن بیشتر مو نمیشه؟
3 برای موهای چرب منظورم جنس مو هستش ایا موها روچرب تر نشون نمیده؟ و اگه برای استفاده این اسپری روی مو برای جنس و حالت موها اگه محددیتی داره بفرمایین منظورم اینه که عرض کنین مثلا این اسپری رو بهتره برای براش موهای فلان استفاده نکنیم یا استفاده بکنیم

ارسال: #356
1393/12/20 07:37 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/12/20 08:36 ب.ظ، توسط الناز28. دلیل ویرایش : )
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

اعتبار: 98

(1393/12/20 06:39 ب.ظ)سپینود1 نوشته شده توسط:  ممنونم هانیه جون استاد عزیز اما سوال من اینه که :
1-برای موهای نرم ولخت که براششون سخت تر وکمتر موحالت براش رو میتونه حفظ کنه ایا استفاده از این اسپری به راحت تر حالت گرفتن وماندگار شدن براش کمک میکنه 2
2- برای موهای فر فری و حالت دار که میخوایم براشینگ رو داشته باشیم ایا باعث فر شدن بیشتر مو نمیشه؟
3 برای موهای چرب منظورم جنس مو هستش ایا موها روچرب تر نشون نمیده؟ و اگه برای استفاده این اسپری روی مو برای جنس و حالت موها اگه محددیتی داره بفرمایین منظورم اینه که عرض کنین مثلا این اسپری رو بهتره برای براش موهای فلان استفاده نکنیم یا استفاده بکنیم
همونطور كه هانيه عزيز فرمودن براي لخت كردن مو وگرفتن وز موهاي زبر وخشن به كار ميره.پس مناسب موهاي لخت نيست كه لخت تر بشه.وبراي موهاي فر وخشن خوبه كه با كمك برس وسشوار ميخاي موهارو لخت كني .پس چرا بايد باعث فرشدن بيشتر موهاي فر بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وبراي موهاي چرب هم نيازي به استفاده از اين دو فاز نيست چون اينجور موها زود لخت ميشه وهمون سشوار تنها كافيه
در حقيقت دوفاز به گرفتن وز موها ولخت شدن راحت موها توسط سشوار كمك ميكنه .موهارو براق ميكنه.نرم ميكنه.موهاي خشك رو تقويت ميكنه ورطوبت ميده.بدون ايجاد چربي واحساس سنگيني روي موها.وهيچ تاثيري براي حالت گرفتن خاص موها نداره .اون ديگه بستگي به هنر دست آرايشگر داره ويكي از كاربردهاي دوفاز اينه كه بعد از دكلره ويا رنگ كه موها زبر وخشن شده براشينگ راحتتري داشته باشيم

ارسال: #357
1393/12/21 01:29 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/12/21 01:30 ب.ظ، توسط سپینود1. دلیل ویرایش : )
سپینود1 آفلاین
ارایشگر

**

ممنون از راهنمایی الناز جون پس با این حساب من چه اسپری ای یا چه موادی برای سریع تر حالت گرفتن و ماندگار تر بودن براشینگ موهای لخت و نرم استفاده کنم
هانیه جون فرموده بودن که بعد از سشوار از اسپری شاین استفاده کنم اما من دنبال یه چیزی هستم که قبل سشوار رو مو ی لخت ونرم بزنم که سریع حالت بگیره
و یه مشتری دارم که موهاش دکلره کرده و برس و شانه به سختی روی موهاش حرکت میکنه و موهاش خیلی دیر حالت میگیره برای براشینگ موهای اون میتونم از این اسپری استفاده کنم؟

ارسال: #358
1393/12/21 01:41 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 292

(1393/12/21 01:29 ب.ظ)سپینود1 نوشته شده توسط:  ممنون از راهنمایی الناز جون پس با این حساب من چه اسپری ای یا چه موادی برای سریع تر حالت گرفتن و ماندگار تر بودن براشینگ موهای لخت و نرم استفاده کنم
هانیه جون فرموده بودن که بعد از سشوار از اسپری شاین استفاده کنم اما من دنبال یه چیزی هستم که قبل سشوار رو مو ی لخت ونرم بزنم که سریع حالت بگیره
و یه مشتری دارم که موهاش دکلره کرده و برس و شانه به سختی روی موهاش حرکت میکنه و موهاش خیلی دیر حالت میگیره برای براشینگ موهای اون میتونم از این اسپری استفاده کنم؟
اسپری دو فاز برای موهای دکلره شده مناسبه. برای حالت دادن موهای لخت اگه میخواین موها حالت دار باشه میتونید از ترکیبه اب و ژل روی مو اسپری کنید تا بتونید به زیر و یا رو به مو حالت بدید. و در انتهای کار از مشتری بخواید موهاشو تکون بده و با فاصله لابه لای مو تافت بزنید.
سالن مَهانْ
رشت. مطهری09112308396

ارسال: #359
1394/01/08 06:00 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

در مورد محصرلات كاليون بايستي بگم محصولات خوبي داره ساخت ايران هستند و قيمت مناسبي داره كاليون جز برندهاي تك محصولي بازاره يعني با يك محصولشون شناخته ميشوند كاليون را با ماسك موي 500 گرميش ميشناسند كه برا سالنهاي ارايشي فوقالعاده خوب و به صرفه هست،ضمن اينكه كيفيت خوبي داره،البته اين برند ايراني هم مانند بقيه برندهاي ايراني سريع از روي دست شوارتزكف المان كپي كرد و فقط با دو عصاره زردالو و جوانه گندم ماسك موي خودشو عرضه كرد،موم سطلي كاليون هم واقعا كيفيت بالايي داره جز محصولاتي هست كه ميشه روش حساب كرد،خيلي موم متنوعي داره و عصاره هاي مختلف را داره مثل موم پروين نيست كه چند دهه هست فقط يه مدل ميزنه....
اما در مورد سرم موي كاليون بايستي بگم بهتون اطلاعات غلطي دادن سرم موي كاليونهيچ تفاوتي با برندهاي ايراني ديگه نداره و اصلا ربطي به موي لخت يا فر نداره سرم موهها همشون كارايشون يكيه البته ايشون تقصيري نداره عموما هر كسي يه مارك سرم مو را ميخره فكر ميكنه بهترين ماركه و خيلي سخت ميره سمت تغيير برند اون،تفاوت سرم موها در ماركهاي خيلي گرون نمود داره وگرنه برندهاي متوسط و ارزان قيمت تفاوتي ندارن و تركيبات همشون دقيقا عين هم هست من تو تمام سمينارهاي برندهاي ارايشي شركت كردم به جز دو سه تا برند بقيه تركيباتي كاملا شبيه هم دارند مثلا سرم موي گپ با كاليون تفاوت زيادي نداره و شايد معدود تفاوتشون هم در كيفيت مواد اوليه خلاصه بشه،در مجموع در مورد سرم موي كاليون بايستي بگم كيفيت خوبي داره و قيمت مناسبي داره اما اون ذهنيت عالي بودن را نه.

ارسال: #360
1394/01/20 02:37 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/01/20 02:39 ب.ظ، توسط سپینود1. دلیل ویرایش : )
سپینود1 آفلاین
ارایشگر

**

دوستان کسی در مورد موس اطلاع داره میشه بفرمایید روش کار کردن باهاش چجوریه ؟ میدونم که از مواد مصرفی برای سشوار کشیدنه و برای موهای نرم و بیحالت و لخت مناسبه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش شینیون همراه با بوكل دوطرفه 1 سری C مدیر سایت 3 2,640 1395/09/12 08:44 ب.ظ
آخرین ارسال: ayano
  آموزش شینیون فرحي همراه بافت بغل سر سری H مدیر سایت 2 6,008 1394/10/23 02:55 ب.ظ
آخرین ارسال: _مرجان_
  آموزش شینیون فرحي همراه بوكل پشت سر سری H مدیر سایت 2 5,221 1394/10/23 02:54 ب.ظ
  آموزش شینیون جدید 72 مدیر سایت 9 2,989 1394/10/23 02:52 ب.ظ
  آموزش شینیون اروپايي مدیر سایت 5 3,859 1394/10/23 02:38 ب.ظ
  آموزش شینیون عروس1 sima25 2 2,375 1394/10/23 02:36 ب.ظ
  آموزش شینیون جدید 53 مدیر سایت 4 2,543 1394/10/23 02:33 ب.ظ
  آموزش شینیون تركيبي يكطرفه بسيار زيبا سری H مدیر سایت 4 3,660 1394/10/23 02:30 ب.ظ
  آموزش شینیون جدید 82 مدیر سایت 2 1,079 1394/10/23 02:28 ب.ظ
  آموزش شینیون جدید 74 مدیر سایت 2 923 1394/10/23 02:27 ب.ظ

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (1 کاربر):
meyra

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.