زمان کنونی: 1395/09/20، 02:47 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #31
1393/05/29 07:59 ب.ظ -
kosar3341 آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

RE: سوال در باره ویتامینه کردن موهای معمولی و رنگ شده

ممنون از پاسخت سعیده جون. آخه من که دکلره نکردم در ضمن خیلی زود هم کوتاه میکنم. گفتی اورآل؟شامپوشو بخرم؟

ارسال: #32
1393/05/30 12:23 ق.ظ -
Yapraq آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 3

برای از بین بردن قطعی موخوره و پرپشت تر شدن و رشد موها چه ویتامینه ای مناسبه؟ و چطوری باید استفاده کنم؟ (موها چند ماه پیش فر و رنگ شدن)
ممنون از کمکتون

ارسال: #33
1393/05/30 01:02 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/05/30 01:07 ق.ظ، توسط سعیده بانو. دلیل ویرایش : )
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

آره کوثر جون اورآل فقط شامپو نیست ماسک مو باید بگی مشخص کن در حین شستشو یا بعد حمام.یه دلیل دیگه هم میتونه داشته باشه اونم کمبود ویتامینه که برای این قضیه باید به پزشک پوست و مو مراجعه کنی ولی تنها دکلره تاثیر نداره حتی ممکنه رنگ مو مخصوصا اگر رنگی باشه که کیفیت بالایی نداشته باشه تو این قضیه می تونه دخیل باشه بهتره بر ای استفاده از رنگ مواز رنگهای بدون آمونیاک استفاده کنید.

(1393/05/30 12:23 ق.ظ)Yapraq نوشته شده توسط:  برای از بین بردن قطعی موخوره و پرپشت تر شدن و رشد موها چه ویتامینه ای مناسبه؟ و چطوری باید استفاده کنم؟ (موها چند ماه پیش فر و رنگ شدن)
ممنون از کمکتون

عزیزم تنها راه ازبین بردن قطعی موخره کوتاهیه و البته شستشو با سرکه در حمام که این قضیه توجیح علمی نداره ولی دوستانی هم که استفاده کردند گفتن که بی تاثیر هم نبوده اما در رابطه با فر و رنگ موهای شما طبیعتا باید خشک و زبر شده باشه که بهتره از ماسک های آبرسان استفاده کنید و در منزل از سرم دوفازهای کراتینه که روی بسته شون قید شده لیکوئید بعد از حمام استفاده کنید..

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #34
1393/05/30 01:14 ب.ظ -
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

اعتبار: 98

عزيزان من به تازگي يك ماسك موي اوكيا داخل حمام خريدم كه خيلي عاليه براي موهاي رنگ ودكلره شده هست (هم موهارو نرم ميكنه وهم تقويت)آخر شستشوي سر عين شامپو به مو زده ميشه وبايد 20 دقيقه كلاه روي سر بزارين واسه تقويت موها وبعد از 20 دقيقه مكث آبكشي كنين.خيلي نرم ولطيف ميشه موها وبعد از حمام احتياج به هيچ لوسيوني نداره.البته چون تازه خريدم از كيفيت لطافت ونرميش خبر دارم اما تقويتشو هنوز زوده كه متوجه بشم. در ضمن در سالن هم براي مشتريتون ميتونين استفاده كنين براي ويتامينه موهاونرمي بعد از رنگ ويا دكلره .روش نوشته دوسه دقيقه مكث روي سر اما فروشنده به من گفت 20 دقيقه مكث براي تقويت موها.من كوچيكشو گرفتم 16000 از بين تموم ماركها روي اين تاكيد بيشتري داشت گفتم بهتون بگم اگر خواستين تهيه كنين.

ارسال: #35
1393/05/30 10:11 ب.ظ -
بهتاب آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 131

در تکمیل گفته های الناز عزیز اضافه میکنم که ویتامینه های اوکیا واقعا انتخاب خوبیه
مخصوصا امپولهایی هست برای تقویت وویتامینه مو که بعد از ماسک مو روی پوست سر ماساژداده می شود

ارسال: #36
1393/08/22 11:58 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

به شخصه مارک اوکیا را قبول دارم،زدن ماسک مو میتونه تا حد زیادی خشکی و زبری مو را برطرف کنه.من خودم ماسک موهای زیادی را مصرف کردم اما الان ماسک موی فیتو جوبا مخصوص موهای خشک را مصرف میکنم که خیلی راضیم البته قیمتش بالاست،اما اینجا میخوام یه اموزش خیلی ناب و حرفه ایی بدم:شرکت فیتو برای موهای خشک لاین فیتو جوبا را عرضه کرده که شامل شامپو،ماسک مو،کرم موی مرطوب کننده،تا اینجا که مطلب مهمی نیست اصل داستانم بر میگرده به یه محصولی در این لاین بنام روغن آلس,این یه روغن درمانی بی نظیر با قابلیت پخش سریع در ابه.این روغن مویی که در اثر موارد مختلف اسیب دیده را بازسازی میکنه و درخشندگی مو را باز میگرداند،این روغن حاوی عصاره گیاهانی چون ختمی،لیمو،رزماری،سرو کوهی،کرچک و گل همیشه بهار هست.از این روغن میتوان مو را برا شامپو زدن،رنگ کردن و دکلره کردن اماده کرد که من در اینجا به رنگ و دکلره میپردازم:قبل از رنگ کردن مو محتویات یک ویال را روی موها پخش نمایید،همچنین میتوانید محتویات یک ویال را به اکسیدان اضافه نمود و سپس با رنگ مو مخلوط کرد،در مورد دکلره یک ویال را به پودر دکلره اضافه کنید سپس اکسیدان را اضافه کنید.هر بسته روغن آلس حاوی 5 ویال است و هر ویال ده میل حجم داره،استفاده از این روغن در مراحل رنگ و دکلره باعث میشه که مو اصلا خشک نشه و کار تر و تمیزی انجام بشه جوری که رنگ مو براقیت و نرمی خاصی پیدا میکنه.

ارسال: #37
1393/09/08 10:45 ب.ظ -
Yapraq آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 3

برای موهای رنگ شده ای که خیلی خشکه و رطوبت کافی نداره، چیکار میشه کرد؟
ممنون از جوابتون

ارسال: #38
1393/09/09 01:21 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

برای این جور شرایط قبلا توضیح دادم،برند های زیادی هستند که برا این جور شرایط محصولاتی را عرضه کرده اند،در این مورد توصیه میکنم که از شامپو و ماسک موی قابل شستشوی اورال برا داخل حمام استفاده کنید،برا بعد از حموم هم میتونید از کرم موی مخصوص موهای رنگ شده اورال استفاده کنید،هر سه تای اینها به رنگ قرمزاند.اگر هم خواستید اتو یا سشوار بزنید حتما از یه سرم مو استفاده کنید برا مارکهای ایرانی سریتا و تو مارکهای خارجی الیو و گپ مناسبند.

ارسال: #39
1393/09/11 02:07 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

(1393/08/22 11:58 ب.ظ)siasiasia نوشته شده توسط:  به شخصه مارک اوکیا را قبول دارم،زدن ماسک مو میتونه تا حد زیادی خشکی و زبری مو را برطرف کنه.من خودم ماسک موهای زیادی را مصرف کردم اما الان ماسک موی فیتو جوبا مخصوص موهای خشک را مصرف میکنم که خیلی راضیم البته قیمتش بالاست،اما اینجا میخوام یه اموزش خیلی ناب و حرفه ایی بدم:شرکت فیتو برای موهای خشک لاین فیتو جوبا را عرضه کرده که شامل شامپو،ماسک مو،کرم موی مرطوب کننده،تا اینجا که مطلب مهمی نیست اصل داستانم بر میگرده به یه محصولی در این لاین بنام روغن آلس,این یه روغن درمانی بی نظیر با قابلیت پخش سریع در ابه.این روغن مویی که در اثر موارد مختلف اسیب دیده را بازسازی میکنه و درخشندگی مو را باز میگرداند،این روغن حاوی عصاره گیاهانی چون ختمی،لیمو،رزماری،سرو کوهی،کرچک و گل همیشه بهار هست.از این روغن میتوان مو را برا شامپو زدن،رنگ کردن و دکلره کردن اماده کرد که من در اینجا به رنگ و دکلره میپردازم:قبل از رنگ کردن مو محتویات یک ویال را روی موها پخش نمایید،همچنین میتوانید محتویات یک ویال را به اکسیدان اضافه نمود و سپس با رنگ مو مخلوط کرد،در مورد دکلره یک ویال را به پودر دکلره اضافه کنید سپس اکسیدان را اضافه کنید.هر بسته روغن آلس حاوی 5 ویال است و هر ویال ده میل حجم داره،استفاده از این روغن در مراحل رنگ و دکلره باعث میشه که مو اصلا خشک نشه و کار تر و تمیزی انجام بشه جوری که رنگ مو براقیت و نرمی خاصی پیدا میکنه.
سلام اقای سیاسیا منظورتون از ویال بسته های حاوی روغن هست یه سوال دیگه هم داشتم لطف کنید قیمت این محصول و ماسک موی فیتر رو هم بگید من الان ماسک موی کرم رنگ اورال استفاده میکنم هم در حین شستشو و هم بعد از حمام میخوام بدونم کیفیت کدوم بهتره اورال یا فیتو
ممنون از شما

تو را من چشم در راهم.

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #40
1393/09/12 12:26 ق.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

(1393/09/11 02:07 ب.ظ)سعیده بانو نوشته شده توسط:  
(1393/08/22 11:58 ب.ظ)siasiasia نوشته شده توسط:  به شخصه مارک اوکیا را قبول دارم،زدن ماسک مو میتونه تا حد زیادی خشکی و زبری مو را برطرف کنه.من خودم ماسک موهای زیادی را مصرف کردم اما الان ماسک موی فیتو جوبا مخصوص موهای خشک را مصرف میکنم که خیلی راضیم البته قیمتش بالاست،اما اینجا میخوام یه اموزش خیلی ناب و حرفه ایی بدم:شرکت فیتو برای موهای خشک لاین فیتو جوبا را عرضه کرده که شامل شامپو،ماسک مو،کرم موی مرطوب کننده،تا اینجا که مطلب مهمی نیست اصل داستانم بر میگرده به یه محصولی در این لاین بنام روغن آلس,این یه روغن درمانی بی نظیر با قابلیت پخش سریع در ابه.این روغن مویی که در اثر موارد مختلف اسیب دیده را بازسازی میکنه و درخشندگی مو را باز میگرداند،این روغن حاوی عصاره گیاهانی چون ختمی،لیمو،رزماری،سرو کوهی،کرچک و گل همیشه بهار هست.از این روغن میتوان مو را برا شامپو زدن،رنگ کردن و دکلره کردن اماده کرد که من در اینجا به رنگ و دکلره میپردازم:قبل از رنگ کردن مو محتویات یک ویال را روی موها پخش نمایید،همچنین میتوانید محتویات یک ویال را به اکسیدان اضافه نمود و سپس با رنگ مو مخلوط کرد،در مورد دکلره یک ویال را به پودر دکلره اضافه کنید سپس اکسیدان را اضافه کنید.هر بسته روغن آلس حاوی 5 ویال است و هر ویال ده میل حجم داره،استفاده از این روغن در مراحل رنگ و دکلره باعث میشه که مو اصلا خشک نشه و کار تر و تمیزی انجام بشه جوری که رنگ مو براقیت و نرمی خاصی پیدا میکنه.
سلام اقای سیاسیا منظورتون از ویال بسته های حاوی روغن هست یه سوال دیگه هم داشتم لطف کنید قیمت این محصول و ماسک موی فیتر رو هم بگید من الان ماسک موی کرم رنگ اورال استفاده میکنم هم در حین شستشو و هم بعد از حمام میخوام بدونم کیفیت کدوم بهتره اورال یا فیتو
ممنون از شما

عذر میخوام فیتو محصول کدوم کشور هست?

تو را من چشم در راهم.

تو را من چشم در راهم .

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درست کردن مو farnazzz 6 1,178 1394/09/08 03:57 ب.ظ
آخرین ارسال: ای لین
  آموزش صاف کردن مو ali_mamad 23 2,185 1394/01/24 01:55 ب.ظ
آخرین ارسال: _مرجان_
  سوال در مورد آرایش مو برای افراد چاق مریم بانو 12 11,975 1394/01/19 01:38 ب.ظ
آخرین ارسال: _مرجان_
  راهنمایم کنید درباره صاف کردن مو با گلت Mostafa.esf 0 198 1394/01/15 02:25 ب.ظ
آخرین ارسال: Mostafa.esf
  کم حجم کردن موهای پر پشت سیمین خانم 5 5,112 1393/12/24 08:42 ب.ظ
آخرین ارسال: جویل
  موادی بجای اب برای خیس کردن مو mohamad 3 491 1393/10/04 07:25 ب.ظ
آخرین ارسال: الناز28
  سوال درباره کوتاهی مو amirir88 4 1,746 1393/04/01 12:39 ق.ظ
آخرین ارسال: sahar55
  سوال سوگند 45 7,834 1393/03/08 12:45 ق.ظ
آخرین ارسال: *شکوفه*
  سوال در مورد مدل ساشا ehsan64 4 2,057 1392/11/11 12:44 ق.ظ
آخرین ارسال: ehsan64
Bug آموزش کوتاهی موهای کم پشت atiye 1 3,372 1392/09/14 02:46 ق.ظ
آخرین ارسال: sareban25rest

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.