زمان کنونی: 1395/09/16، 11:28 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #91
1394/03/16 07:02 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/03/16 07:03 ب.ظ، توسط _مرجان_. دلیل ویرایش : )
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

RE: سوال در مورد دکلره

(1394/02/16 01:43 ب.ظ)shaden نوشته شده توسط:  سلام دوستان من مویی رو که بار اول بود میخواست دکلره کنه و خیلی هم مشکی و ضخیم بود با مواد ابی دکلره مارک بس روشن کردم بعد دوبار شارژ تا پایه 5 رسید و بعدم به خاطر حساسیتی که نشون داد ( چشمش درد گرفته بود ) فقط با دکو کرم بس تونسستم به پایه 7 برسونم حالا رنگ روشن میخواد ، لطفا راهنمایی کنین روشنترین رنگی که بتونم بزنم که زیبا هم باشه چیه؟ در ضمن پوستشون گندمی و تپل هستن

اين پايه يعنى مو نارنجيه زرد. بهتره از رنگهاى گرم استفاده کنيد. ترکيب دودى روشن و شکلاتى روشن مناسبه. و يا کاراملى روشن + شکلاتى روشن + بلوند طبيعى +واريا سيون نقره اى .ولى بهتره از شماره شش تا هفت استفاده کنيد
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #92
1394/03/23 01:06 ب.ظ -
ترنم بهار آفلاین
مشتاق يادگيري

**

اعتبار: 17

RE: سوال در مورد اسيب وسوختگي مو با دکلره

سلام عزيزان ،من هميشه از دكلره كردن كل مو ميترسم،استرس اينو دارم كه موهاي مشتري به همراه دكلره دسته اي بيادپايين وكچل بشه Ouchيعني تا اين حد از دكلره كردن كل مو ميترسم حالا سوالم اينه اسيب ديدن مو با دكلره تا چه حده؟ وسوخته شدن مو يعني چي؟ وچجور ميشه فهميد به مو داره صدمه وارد ميشه؟خواهشا بهم بگيد چه كار كنم ؟كلا دكلره كل مو رو بخاطر همين قبول نميكنم I-am-tired-iconI-am-tired-icon
[تصویر:  150259_57469_401.jpg]

ارسال: #93
1394/03/23 01:56 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

(1394/03/23 01:06 ب.ظ)ترنم بهار نوشته شده توسط:  سلام عزيزان ،من هميشه از دكلره كردن كل مو ميترسم،استرس اينو دارم كه موهاي مشتري به همراه دكلره دسته اي بيادپايين وكچل بشه Ouchيعني تا اين حد از دكلره كردن كل مو ميترسم حالا سوالم اينه اسيب ديدن مو با دكلره تا چه حده؟ وسوخته شدنی مو يعني چي؟ وچجور ميشه فهميد به مو داره صدمه وارد ميشه؟خواهشا بهم بگيد چه كار كنم ؟كلا دكلره كل مو رو بخاطر همين قبول نميكنم I-am-tired-iconI-am-tired-icon
سلام عزیزم .
شما اگر بخواید از انجام کاری بترسی بهتره انجام ندی چون حقیقتا کاری که با ترس انجام بشه آخر هم درست از آب در نمیاد آسیب دکلره بستگی به پایه ای داره که مشتری می خواد مو رو به اون پایه برسونه در حقیقت آسیب جدی زمانی به مو وارد میشه که قرار باشه مو به پایه ای بالاتر از پایه 9 برسه سوخته شدن مو زمانی اتفاق میفته که موها از ساقه خشک شده و شروع به خرد شدن می کنه هنگام چک کردن مو این نکته مد نظر داشته باشید که مویی رو که برای آزمایش استقامت در دست می گیرد و میکشید اگر این مو کش بیاد یعنی مواد باید از روی مو برداشته چون موها رفته رفته استقامت خودشون رو از دست میدن و دمیج میشن برای جلوگیری از سوختن موها بهتره مواد بصورت مداوم روی مو نمونه تا موها تخریب بشه می تونید در عرض 45 دقیقه دو یا حتی سه بار مواد جدید درست کنید و مواد قبلی رو از روی مو پاک کرده و مواد جدید بزاریدبه این شکل به موها شک وارد میشه و بعد از گذاشتن مواد جدید دوباره روشن تر میشه.
موفق و پیروز باشید

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #94
1394/03/23 02:19 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

با اجازه سعيده جون يه پيشنهاد به شما ميدم. مى تونيد براى نتيجه بهتر مقدارى از موى مشترى (خيلى کم) رو قيچى کنيد مواد بزنيد و تايم بگيريد. اينجورى مو از لحاظ استقامت و زمان و اينکه تا چه پايه روشن ميشه سنجيده ميشه و ديگه دليلى براى استرس وجود نداره. نتيجه رو تودفتر کارتو داشته باشيد.
سالن مه رو

ارسال: #95
1394/03/23 05:20 ب.ظ -
ترنم بهار آفلاین
مشتاق يادگيري

**

(1394/03/23 01:56 ب.ظ)سعیده بانو نوشته شده توسط:  
(1394/03/23 01:06 ب.ظ)ترنم بهار نوشته شده توسط:  سلام عزيزان ،من هميشه از دكلره كردن كل مو ميترسم،استرس اينو دارم كه موهاي مشتري به همراه دكلره دسته اي بيادپايين وكچل بشه Ouchيعني تا اين حد از دكلره كردن كل مو ميترسم حالا سوالم اينه اسيب ديدن مو با دكلره تا چه حده؟ وسوخته شدنی مو يعني چي؟ وچجور ميشه فهميد به مو داره صدمه وارد ميشه؟خواهشا بهم بگيد چه كار كنم ؟كلا دكلره كل مو رو بخاطر همين قبول نميكنم I-am-tired-iconI-am-tired-icon
سلام عزیزم .
شما اگر بخواید از انجام کاری بترسی بهتره انجام ندی چون حقیقتا کاری که با ترس انجام بشه آخر هم درست از آب در نمیاد آسیب دکلره بستگی به پایه ای داره که مشتری می خواد مو رو به اون پایه برسونه در حقیقت آسیب جدی زمانی به مو وارد میشه که قرار باشه مو به پایه ای بالاتر از پایه 9 برسه سوخته شدن مو زمانی اتفاق میفته که موها از ساقه خشک شده و شروع به خرد شدن می کنه هنگام چک کردن مو این نکته مد نظر داشته باشید که مویی رو که برای آزمایش استقامت در دست می گیرد و میکشید اگر این مو کش بیاد یعنی مواد باید از روی مو برداشته چون موها رفته رفته استقامت خودشون رو از دست میدن و دمیج میشن برای جلوگیری از سوختن موها بهتره مواد بصورت مداوم روی مو نمونه تا موها تخریب بشه می تونید در عرض 45 دقیقه دو یا حتی سه بار مواد جدید درست کنید و مواد قبلی رو از روی مو پاک کرده و مواد جدید بزاریدبه این شکل به موها شک وارد میشه و بعد از گذاشتن مواد جدید دوباره روشن تر میشه.
موفق و پیروز باشید
ممنونم از كمكتونHeart

1- بس اگر مويي استقامتش ازبين رفت كار دكلره را متوقف كنم. وايابلافاصله در همون جلسه رنگ رو بسته به درجه روشني مو بزنم ؟يا بايد يه مدتي صبر كنم تا مو تقويت بشه بعد رنگاميزي كنم ؟

ببخشيد واقعا يه سوال ديگه : 2-قبل از تمام شدن 45 دقيقه بايد شك واردبشه در سه تايم يكربعي يا بعداز 45دقيقه سه بار تجديد مواد بشه؟ واينكه مواد روفقط پاك كنم كافيه نياز به شستن نداره؟

3-در چه تايمي بايد سراغ ريشه برم ودكلره بشه تا با كل مو يكدست بشه؟
خيليييييييييييييييييييييي ممنونم =)

ارسال: #96
1394/03/23 05:38 ب.ظ -
ترنم بهار آفلاین
مشتاق يادگيري

**

(1394/03/23 02:19 ب.ظ)مرجان. نوشته شده توسط:  با اجازه سعيده جون يه پيشنهاد به شما ميدم. مى تونيد براى نتيجه بهتر مقدارى از موى مشترى (خيلى کم) رو قيچى کنيد مواد بزنيد و تايم بگيريد. اينجورى مو از لحاظ استقامت و زمان و اينکه تا چه پايه روشن ميشه سنجيده ميشه و ديگه دليلى براى استرس وجود نداره. نتيجه رو تودفتر کارتو داشته باشيد.

خيلي ممنوم مرجان جونم : خيلي ايده ي عاليه :فقط
يعني اول اينكارو انجام بدم بعد نوبت بدم .اينكار باعث نميشه در نظرشون ناشي و ناوارد جلوه كنم (الكي مثلا من خيلي تبحر دارمLaughtingoutloud-icon)

ارسال: #97
1394/03/23 05:51 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/03/23 05:54 ب.ظ، توسط _مرجان_. دلیل ویرایش : )
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

نه گلم . شما مى گى ميخوام مقاومت مو و زمانى که لازمه رو بسنجم تا راحتتر به شما وقت بدم. و درضمن هيچ وقت قول نديد که مو رو به پايه مى رسونيد بگيد تا هر جا که مو مقاومت داشت ادامه ميديم. و نکته ديگه من هيچ وقت از اکسيدان سه استفاده نمى کنم. فقط 2 و يک. آسيب کمترى به مو ميرسه
سالن مه رو

ارسال: #98
1394/03/23 09:24 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

(1394/03/23 05:20 ب.ظ)ترنم بهار نوشته شده توسط:  
(1394/03/23 01:56 ب.ظ)سعیده بانو نوشته شده توسط:  
سلام عزیزم .
موفق و پیروز باشید
ممنونم از كمكتونHeart

1- بس اگر مويي استقامتش ازبين رفت كار دكلره را متوقف كنم. وايابلافاصله در همون جلسه رنگ رو بسته به درجه روشني مو بزنم ؟يا بايد يه مدتي صبر كنم تا مو تقويت بشه بعد رنگاميزي كنم ؟
بله وقتی استقامت مو ازبین میره دیگه صلاح نیست که مواد روی موهای مشتری بمونه چون می تونه آسیب جدی به مو بزنه در مورد رنگ باید بگم اگر کف سر مشتری دچار سوختگی نشد می تونید همون روز انجام بدید ودر عیر اینصورت تایم استراحت یکی دو روزه وبعد رنگ رو بزارید

ببخشيد واقعا يه سوال ديگه : 2-قبل از تمام شدن 45 دقيقه بايد شك واردبشه در سه تايم يكربعي يا بعداز 45دقيقه سه بار تجديد مواد بشه؟ واينكه مواد روفقط پاك كنم كافيه نياز به شستن نداره؟
بله قبل از اینکه 45 دقیقه تموم بشه شما باید دو الی سه بار تجدید مواد کنید بعضی آرایشگرا می شورن نمش رو کامل می گیرن بعد مواد میزارن بعضیها هم فقط با دستمال نمدار پاک می کنن بستگی به خود شما داره

3-در چه تايمي بايد سراغ ريشه برم ودكلره بشه تا با كل مو يكدست بشه؟ عزیزم من از 20 الی 25 دقیقه بعد از موادگذاری ساقه ها ریشه ها رو مواد میزارم
خيليييييييييييييييييييييي ممنونم =)
خواهش می کنم گلم به امید موفقیت

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #99
1394/04/25 04:01 ب.ظ -
atanaz gizim آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

ببخشید من شنیدم موقع دکلره به کف سر تخم مرغ میزنن تا نسوزه کیا این کارو میکنن آیا واقعا جلوی سوزش سر رو موقع دکلره میگیره?

ارسال: #100
1394/04/25 04:44 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

من انجام ندادم. ولى ميدونم براى درمان سوختگى پوست سر بر اثر دکلره از تخم مرغ استفاده ميشه.
سالن مه رو

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دکلره رنگین 35 4,552 1395/05/17 09:54 ب.ظ
آخرین ارسال: Athena1991
  یک نکته راجع به پایه دکلره زهره شریفی 41 9,978 1394/08/20 02:09 ق.ظ
آخرین ارسال: _مرجان_
  یه سوال فورییییییییییی mali1jon 6 809 1393/06/16 12:13 ب.ظ
آخرین ارسال: mali1jon
  تمدید موی دکلره لیلی یونسی 4 2,033 1392/12/06 01:14 ب.ظ
آخرین ارسال: سایه روشن

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (1 کاربر):
Roshana

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.