زمان کنونی: 1395/09/21، 01:53 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #101
1394/04/26 01:20 ق.ظ -
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

اعتبار: 98

RE: سوال در مورد دکلره

(1394/04/25 04:01 ب.ظ)atanaz gizim نوشته شده توسط:  ببخشید من شنیدم موقع دکلره به کف سر تخم مرغ میزنن تا نسوزه کیا این کارو میکنن آیا واقعا جلوی سوزش سر رو موقع دکلره میگیره?

منم انجام نميدم چون موقع شستنش به موها ميچسبه وبد شسته ميشه.اما شما اگر ميخواي بايد قبل از دكلره زدن به پوست سر.دوعدد زرده تخم مرغ رو بزني وبعد به كف سر بزني كلا همه جاهاشو بزني.اون فورا خشك ميشه ونقش يك محافظ پوست سر رو بازي ميكنه وباعث ميشه كه دكلره به پوست سر نرسه وپوست در امان باشه از آسيب دكلره.وسپس كارتو شروع كني(بعد از خشك شدن اون)
توجه :فقط به پوست كف سر برسه نه اينكه موهارو آغشته كني=)

ارسال: #102
1394/05/01 03:56 ق.ظ -
Puneh آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

سلام.من میخام رنگ بلوند زیتونی تیره شماره ۶.۷ برنم.میخواستم بدونم با دکو کرم هم مبتونم به پایه مناسب برسونم؟ دکوکرم هم تست کردم سر ۲۰ دقیقه موهام کش میومد ولی فقط یک درجه از تیرگیش کمتر شد.میشه راهنمایم کنید چند دقیقه باید دکوکرم بذارم و باید موهام چه رنگی بشه که مناسب رنگ زیتونی باشه،؟
و ‌اینکه رنگ ۱۰۰ میل را با چند اکسیدان ۹٪ قاطی کنم و چند دقیقه باید رو موهام بمونه که خوشرنگ بشه
موهای طبیعی من مشکی با جنس ضخیم

ارسال: #103
1394/05/01 01:38 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

(1394/05/01 03:56 ق.ظ)Puneh نوشته شده توسط:  سلام.من میخام رنگ بلوند زیتونی تیره شماره ۶.۷ برنم.میخواستم بدونم با دکو کرم هم مبتونم به پایه مناسب برسونم؟ دکوکرم هم تست کردم سر ۲۰ دقیقه موهام کش میومد ولی فقط یک درجه از تیرگیش کمتر شد.میشه راهنمایم کنید چند دقیقه باید دکوکرم بذارم و باید موهام چه رنگی بشه که مناسب رنگ زیتونی باشه،؟
و ‌اینکه رنگ ۱۰۰ میل را با چند اکسیدان ۹٪ قاطی کنم و چند دقیقه باید رو موهام بمونه که خوشرنگ بشه
موهای طبیعی من مشکی با جنس ضخیم
سلام خانم پونه عزیزم با دکو می تونید انجام بدید برای رنگ مورد نظرتون پایه شش یا هفت رو باید داشته باشید با رعایت قانون ریشه و ساقه 45 دقیقه باید بمونه البته برای اینکار بهتره تشریف ببرید سالن چون اونجا موهاتون دائم چک میشه دقیقا می دونن چه تایمی براتون ریشه ها رو رنگ بزارن حتی اگر نیاز باشه می تونن مواد رو بیشتر از 45 دقیقه هم روی موهای شما بزارن و باز در صورت نیاز شارژ مجدد انجام میدن و جلوی آسیب دیدن موهاتون گرفته میشه عزیزم برای ترکیب اکسیدان هم هر مقداری که دکو ریختید همون مقدار هم اکسیدان بریزید
عزیزم کار مشکلی هست راه و روش خودش رو داره و اونی که می خوتد اینکار رو انجام بده باید تجربه اش تو این زمینه زیاد باشه .

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دکلره رنگین 35 4,563 1395/05/17 09:54 ب.ظ
آخرین ارسال: Athena1991
  یک نکته راجع به پایه دکلره زهره شریفی 41 10,014 1394/08/20 02:09 ق.ظ
آخرین ارسال: _مرجان_
  یه سوال فورییییییییییی mali1jon 6 811 1393/06/16 12:13 ب.ظ
آخرین ارسال: mali1jon
  تمدید موی دکلره لیلی یونسی 4 2,034 1392/12/06 01:14 ب.ظ
آخرین ارسال: سایه روشن

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.