زمان کنونی: 1395/09/19، 06:59 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #41
1392/11/04 09:39 ق.ظ -
silence آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 8

RE: سوال در مورد دکلره

(1392/11/03 09:57 ب.ظ)سمن نوشته شده توسط:  
(1392/11/03 05:51 ب.ظ)mobincam نوشته شده توسط:  خسته نباشید،
یه سوال کلی داشتم اگه امکانش هست جواب بدید.
من تا حالا کلی مو رنگ کردم ولی هنوز نمیتونم تشخیص بدم که برای هر رنگی چه پایه دکلره ای مناسب است.به طور مثال :برای رنگ نسکافه ای شماره 6 پایه دکلره باید به چن برسه آیا قانونی هست مثلا پایه دکلره سه درجه از پایه رنگ بیشتر باشه؟ یا شرابی شماره پنج.
چون من دیروز یک مو رو به پایه 7 و 8 رسوندم و بعدنسکافه ای 7 ،ولی مو عسلی رنگ شد
خواهش میکنم پاسخ بدید در صورت امکان.

دوست عزیز ..این که باید هر مویی و برای هر رنگی به پایه خاصی از دکلره رساند درست هست مثلا برای رنگ های گرم که تن قرمزی دارند تا پایه نارنجی کافی هست که موها باز بشه برای آسیت کمتر به موها ..ولی زمانی که شما رنگ های روشن و سری سرد انتخاب میکنید باید تا پایه زرد برسونید مو رو و برای رنگ های خیلی روشن هر چه میزان پایه دکلره بالاتر باشه بهتر هست ..
ولی خب اگر بخواهیم بدون آسیب به مو کار دکلره رو انجام بدیم معمولا آخرین پله برای دکلره رو همون زرد قرار میدیم و با رنگ و بی رنگ کننده به روشن شدن بیشتر کمک میکنیم و بیشترین گزارش ها از سوختگی موها و عدم رضایت از دکلره زمانی هست که تلاش میکنند مو رو تا پایه پلاتینه روشن کنند و به مو و پوست سر آسیب رساندند و اینها همه به مهارت کسی که رنگ ها رو انتخاب میکنه بر میگرده که بدون این آسیب رساندن رنگ مورد نظر و در بیاره .
موفق باشید.

میشه بگین بعد از دکلره چه جوری با بی رنگ کننده مو رو روشن تر می کنین

ارسال: #42
1392/11/04 05:07 ب.ظ -
سمن آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 13

سلام دوست عزیز .. شما زمانی که مو رو دکلره میکنید اگر بخواهید از رنگ های تیره تر استفاده کنید که مشکلی وجود نداره و بدون هیچ روشن کننده ای میتونید موهارو در بیارید ولی زمانی که رنگ انتخابی شما رنگ های روشن سرد هست میتونید زمانی که میخواهید رنگساژ و انجام بدید از رنگ 11Os و یا 12Os در رنگتون استفاده کنید تا رنگ شما روشن تر بشه و این رنگ با هر باری که شارژ میشه میتونه رنگ روشن تری به خودش بگیره و با صبوری باید انجام بشه.
موفق باشید.

ارسال: #43
1392/11/20 06:21 ب.ظ -
جانان68 آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

سلام
من برای تقویت موهام از حناطبیعی استفاده کردم میخواستم بدونم چه مدت زمانی باید بگذره از حنا گذاشتن تا بتونم موهام و دکلره کنم رنگ روشن میخوام در بیارم
مرسی از راهنماییتون

ارسال: #44
1392/11/20 07:04 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/11/20 07:04 ب.ظ، توسط سایه روشن. دلیل ویرایش : )
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

سلام جانان عزیز.حنا مثل رنگ نیست که بعد از مدتی خود به خود از روی مو پاک شود و تا زمانی که موهاتون بلند نشده و آن قسمت های حنا دار را کات نکردید نمیتونید با دکلره به پایه خیلی روشن برسونید.اگر تمایل ندارید موهاتون کوتاه بشه قبل از دکلره

سلام جانان عزیز.حنا مثل رنگ نیست که بعد از مدتی خود به خود از روی مو پاک شود و تا زمانی که موهاتون بلند نشده و آن قسمت های حنا دار را کات نکردید نمیتونید با دکلره به پایه خیلی روشن برسونید.اگر تمایل ندارید موهاتون کوتاه بشه قبل از دکلره موها ریمور بشه بهتره.
شاد باشی عزیزم

ارسال: #45
1392/11/20 07:10 ب.ظ -
جانان68 آفلاین
کاربر انجمن

**

سایه جون مرسی
من ریمور بزنم که نارنجی میشم روش رو باچی بپوشونم با چه رنگی من 24 سالمه رنگی بگو خانمومی که بهم بیاد
بعد از ریمور باید چقدر بگذره؟؟ دکلره کنم

ارسال: #46
1392/11/20 07:44 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/11/20 07:45 ب.ظ، توسط سایه روشن. دلیل ویرایش : )
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

جانا عزیز ریمور را خودتون به تنهایی نممیتونید انجام بدید.وقتی یه آرایشگر ماهر براتون موهاتون را ریمور زد.بعد از اینکه مطمءن شدید که ریمور از موهاتون پاک شده بستگی داره موهاتون تا چه پایه ای برسه آن زمان میشه ترکیب را انتخاب کرد.
عز

جانا عزیز ریمور را خودتون به تنهایی نممیتونید انجام بدید.وقتی یه آرایشگر ماهر براتون موهاتون را ریمور زد.بعد از اینکه مطمءن شدید که ریمور از موهاتون پاک شده بستگی داره موهاتون تا چه پایه ای برسه آن زمان میشه ترکیب را انتخاب کرد.
عزیزم مشخص نیست اصلا موهاتون تا چه پایه ای باز کنه که من ترکیب مربوط به همون را عرض کنم.
توصیه میکنم به یه متخصص مراجعه کنی?

ارسال: #47
1392/11/20 08:27 ب.ظ -
جانان68 آفلاین
کاربر انجمن

**

سایه جون بعد از ریمور برای اینکه موهام نسوزه چند وقت بگذره دکلره کنم خوبه...راستش موهام تا روی شونه هام هست و پایینش کمی سوخته اما ناجور نشده نمیخوام بازم بسوزه

ارسال: #48
1392/11/20 08:42 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

جانان عزیز.این بستگی به خودتون داره چون برخی از خانم ها که میان پیش بنده میگن حتما بعد ریمو باید دکلره کنید چون دوست نداریم کسی ما رو با موهای این رنگی ببینه و نتیجه نهایی رو همون روز میخوان.
اما حداقل چهار روز مناسب هست.
اگر یک هفته باشه و در طی این مدت موها تقویت بشه به مو آسیب کمتری وارد میشه.
شاد باشی عزیزم

ارسال: #49
1392/11/20 08:50 ب.ظ -
leili آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 3

سایه عزیز. اگه موهایی داشته باشیم با شرایط موهای جانان که مثلا 15 سانت رشد ریشه داشته باشه اگه مشتری بخاد بدون دکلره یه رنگ دودی یا زیتونی یا به طور کلی یه رنگ سرد بدون قرمزی بذاره اون قسمتی از موها که حنا داره رو ریموور کنیم با بقیه ی ساقه که موی طبیعیه خودشه باید چیکار کنیم که رنگ یکدست باشه؟
اصلا میشه بدون دکلره یا حتما قسمت ساقه ی طبیعی یه دکلره ضغیف در حد پایه ی ریموور احتیاج داره ؟

ارسال: #50
1392/11/20 08:56 ب.ظ -
جانان68 آفلاین
کاربر انجمن

**

واقعا تشکر از راهنماییت خانومی
ببخشید من خیلی سوال میپرسم یک سوال دیگه هم داشتم به نظرتون رنگ مناسب سن من چی زیبا و باکلاس هست
پوستم گندمی و رنگ چشمم قهوه ای روشن هست

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دکلره رنگین 35 4,560 1395/05/17 09:54 ب.ظ
آخرین ارسال: Athena1991
  یک نکته راجع به پایه دکلره زهره شریفی 41 10,005 1394/08/20 02:09 ق.ظ
آخرین ارسال: _مرجان_
  یه سوال فورییییییییییی mali1jon 6 810 1393/06/16 12:13 ب.ظ
آخرین ارسال: mali1jon
  تمدید موی دکلره لیلی یونسی 4 2,034 1392/12/06 01:14 ب.ظ
آخرین ارسال: سایه روشن

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.