زمان کنونی: 1395/09/14، 07:39 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #51
1392/11/21 12:50 ق.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

RE: سوال در مورد دکلره

خواهش دارم عزیزم.
اگر مجرد هستید رنگ تیره از گروه شکلاتی و اگر متاهل هستید میتونید شکلاتی روشن با هایلایت نسکافه ای را انتخاب کنید..

امسال رنگ های طیف گرم مثل شکلاتی، کاکاءویی آجری مد هست. شاد و سلامت باشی گلم

ارسال: #52
1393/02/28 08:37 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/02/28 08:47 ق.ظ، توسط هلیا. دلیل ویرایش : )
هلیا آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

سلام.من موهام رو با دکلره تا پایه نارنجی متوسط رسوندم و بعد این ترکیب رنگ رو گذاشتم:
شنی 7و بژ6و کنفی 6 از هر کدام مساوی و خیلی کم هم دارچینی 5 با اکسیدان 9
سوالم اینه که موهام چرا تن نارنجیش زیاد شده و اینکه ریشه هام خیلی روشن تر شده با اینکه 3 سانت به ریشه دکلره نکرده بودم.چیکار کنم تن نارنجیش کمتر بشه و نمیخوام تن زردی هم داشته باشه.مرسی لطفا زود جوابم رو بدین.لطفا.لطفا.

ارسال: #53
1393/02/28 01:23 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

(1393/02/28 08:37 ق.ظ)هلیا نوشته شده توسط:  سلام.من موهام رو با دکلره تا پایه نارنجی متوسط رسوندم و بعد این ترکیب رنگ رو گذاشتم:
سوالم اینه که موهام چرا تن نارنجیش زیاد شده و اینکه ریشه هام خیلی روشن تر شده با اینکه 3 سانت به ریشه دکلره نکرده بودم.چیکار کنم تن نارنجیش کمتر بشه و نمیخوام تن زردی هم داشته باشه.مرسی لطفا زود جوابم رو بدین.لطفا.لطفا.
هلیا جان سلام عزیزم در مورد موهای شما ندیده نمیشه قضاوت کرد ولی از نظر من ایراد از رمینه موهای شما بوده خانمم زمینه موهای شما به پایه ای که باید میرسیده نرسیده بوده وبه احتمال زیاد رنگهای انتخابی شما روشن تر از پایه مورد نظر بوده ودیگه اینکه زمینه نارنجی برای رنگهای دارچینی که قرمزی داره و شنی مناسب نیست به نظر من زمینه موی شما حداقل باید به پایه8 (زرد)میرسیده تا بتونید از ترکیب که گفتید استفاده کنید در ضمن خانمی کنفی و بژ جز رنگهای سرد محسوب میشن و رنگهای سرد رو نمیشه با رنگهای گرم (دارچینی ) استفاده کرد در ضمن در ترکیب شما جای واریاسیون ها هم خالیه به نظر من شما برای ازبین بردن نارنجی موهاتون میتونید ازسری خاکستری یا دودی استفاده کنید به همراه مقداری واریاسیون نقره ای.=)

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #54
1393/02/28 01:28 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

(1393/02/28 01:23 ب.ظ)saeedeh نوشته شده توسط:  
(1393/02/28 08:37 ق.ظ)هلیا نوشته شده توسط:  سلام.من موهام رو با دکلره تا پایه نارنجی متوسط رسوندم و بعد این ترکیب رنگ رو گذاشتم:
هلیا جان سلام عزیزم در مورد موهای شما ندیده نمیشه قضاوت کرد ولی از نظر من ایراد از رمینه موهای شما بوده خانمم زمینه موهای شما به پایه ای که باید میرسیده نرسیده بوده وبه احتمال زیاد رنگهای انتخابی شما روشن تر از پایه مورد نظر بوده ودیگه اینکه زمینه نارنجی برای رنگهای دارچینی که قرمزی داره و شنی مناسب نیست به نظر من زمینه موی شما حداقل باید به پایه8 (زرد)میرسیده تا بتونید از ترکیب که گفتید استفاده کنید در ضمن خانمی کنفی و بژ جز رنگهای سرد محسوب میشن و رنگهای سرد رو نمیشه با رنگهای گرم (دارچینی ) استفاده کرد در ضمن در ترکیب شما جای واریاسیون ها هم خالیه به نظر من شما برای ازبین بردن نارنجی موهاتون میتونید ازسری خاکستری یا دودی استفاده کنید به همراه مقداری واریاسیون نقره ای.=)

سعيده جون به نظر شما وارياسيون آبي بهتر نيست؟
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #55
1393/02/28 01:36 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

(1393/02/28 01:28 ب.ظ)مرجان. نوشته شده توسط:  
(1393/02/28 01:23 ب.ظ)saeedeh نوشته شده توسط:  

عزیزکم شما خودت استادی من کی باشم رو حرف شما حرف بزنم من نقره ای رو بخاطر این گفتم که رنگ موش یه مقداری براق شه ولی بله حق با شماست از آبی هم باید استفاده بشه مرجان جونم.Kiss

تو را من چشم در راهم.

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #56
1393/02/28 01:47 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

[/quote]
عزیزکم شما خودت استادی من کی باشم رو حرف شما حرف بزنم من نقره ای رو بخاطر این گفتم که رنگ موش یه مقداری براق شه ولی بله حق با شماست از آبی هم باید استفاده بشه مرجان جونم.Kiss
[/quote]
فداي تو استادي كجا و ما كجا. تو اين زمينه هرچقدر ام بدوني بازم كمه. قربونت برم يه وقت ناراحت نشي من براي اطلاعات خودم پرسيدم.Kiss
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #57
1393/02/28 02:05 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

(1393/02/28 01:47 ب.ظ)مرجان. نوشته شده توسط:  سعيده جون به نظر شما وارياسيون آبي بهتر نيست؟
[/quote]
فداي تو استادي كجا و ما كجا. تو اين زمينه هرچقدر ام بدوني بازم كمه. قربونت برم يه وقت ناراحت نشي من براي اطلاعات خودم پرسيدم.Kiss
[/quote]میدنم اسپمه ولی همینجا از همگی عذر میخوام.عشقم ناراحت چیه O_Oاز ته دلم خوشحال میشم وقتی دوستام هم تو نظراتم شریک میشن .بوووووووووسKissKissKiss

تو را من چشم در راهم.

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #58
1393/02/28 04:11 ب.ظ -
هلیا آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

سعیده جان مرسی از راهنمایی موی خودتونتن دودی داره .در جمله اولتون خیلی عالی راهنمایی کردین.من میتونم رو همین موهام رنگ دودی پایه6 و رنگ زیتونی پایه6 با واریاسیون بنفش یا آبی بزارم.مرسی.

ارسال: #59
1393/02/28 07:04 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

(1393/02/28 04:11 ب.ظ)هلیا نوشته شده توسط:  سعیده جان مرسی از راهنمایی موی خودتونتن دودی داره .در جمله اولتون خیلی عالی راهنمایی کردین.من میتونم رو همین موهام رنگ دودی پایه6 و رنگ زیتونی پایه6 با واریاسیون بنفش یا آبی بزارم.مرسی.

خواهش میکنم عزیزم.بله موهای من توی این عکس دودی 9 که پایه پایه روشن کردم.عزیزم اگر موهای شما قرمزی نداره نیازی به رنک زیتونی نیست چون بیس موهای شما الان زرد و نارنجیه که با بیس دودی که بنفشه ترکیب بشه تقریبا زیتونی در میاد .واریاسیون بنفش ونقره ای از هرکدوم 2 سانت +دودی 7 +اکسیدان نمره 1 بنظر من این میتونه ترکیب خوبی برای موهای شما باشه.

تو را من چشم در راهم.

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #60
1393/03/09 02:10 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/03/09 02:12 ق.ظ، توسط حبیبه نقی نژاد. دلیل ویرایش : )
حبیبه نقی نژاد آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 11

من یه جایی شنیدم که برای دکلره اول پودر دکلره رو با اکسیدان میذاره کمی روشن میشه بعد میشوره واریاسیون سبز رو با اکسیدان میذاره میشوره بعد واریاسیون آبی میذاره بعد واریاسیون نقره ای و آخر سر رنگ نقرهای رو میذاره من موهاشون رو دیدم فرمول رو پرسیدم اینو گفت به نظرتون روش درستیه؟ خودش هم آرایشگر بود موهاش هم خیلی خوش رنگ وکاملا باز شده بود

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دکلره رنگین 35 4,545 1395/05/17 09:54 ب.ظ
آخرین ارسال: Athena1991
  یک نکته راجع به پایه دکلره زهره شریفی 41 9,953 1394/08/20 02:09 ق.ظ
آخرین ارسال: _مرجان_
  یه سوال فورییییییییییی mali1jon 6 808 1393/06/16 12:13 ب.ظ
آخرین ارسال: mali1jon
  تمدید موی دکلره لیلی یونسی 4 2,030 1392/12/06 01:14 ب.ظ
آخرین ارسال: سایه روشن

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (1 کاربر):
Roshana

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.