زمان کنونی: 1395/09/13، 07:12 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #71
1393/01/20 05:28 ب.ظ -
sima25 آفلاین
مربی بافت و شینیون بافت

اعتبار: 234

RE: سوال های مربوط به بافت مو

بچه ها گلی یه بافت 9تایی قشنگ واسه شما

اینم یه بافت افزایشی
[align=center]

ارسال: #72
1393/01/20 06:58 ب.ظ -
sima25 آفلاین
مربی بافت و شینیون بافت

و بافت مکزیکی

که تو این تصویر از پشت سر شروع کرده چون فقط میخواسته پشت سر رو بافت بزنه اما اگه بخواید کل سر رو ببافید از جلوی سر تقسیم بندی و شروع ب بافتن میکنید ب این صورت که:
موها رو افقی تقسیم بندی میکنید و بعد هر دسته افقی رو به چند دسته مربعی تقسیم میکنید هر مربع رو جداگونه بافت ساده 3تایی میزنید میتونید مو رو تا انتها ببافید و یا تا نیمه ببافید و بقیه مو رو رها کنید هرتقسیم بندی افقی رو که تموم کردید مربع های ردیف بعدی رو مابین مربع های ردیف قبلی جدا میکنید و میبافید و ....
برای زیباتر شدن کارتون میتونید داخل بافتتون موی مصنوعی رنگی اضافه کنید یا میتونید مربع های ردیف جلویی سر رو اول ب اندازه 2 سانت بافت کف سری بزنید و بقیه مو رو ساده ببافید
بچه ها جونم بجای بافت 3تایی میتونید از بافت 2تایی طنابی و یا بافت پیچ استفاده کنید
اینم چندتا مدل دیگه

ارسال: #73
1393/01/21 05:47 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/01/21 05:48 ب.ظ، توسط sima25. دلیل ویرایش : )
sima25 آفلاین
مربی بافت و شینیون بافت

بچه ها جونی سلام
امروز تو چند ثانیه یه بافت 6تایی یه بافت 8تایی و یه بافت 10 تایی یاد میگیرید

موها رو به 6قسمت مساوی تقسیم کنید

از سمت راست شروع کنید و رشته سومی رو بحالت ضربدری روی رشته چهارمی بذارید

حالا 3تا رشته سمت راست و 3تا رشته سمت چپ دارید
3تا رشته سمت راست رو یه بافت ساده از رو بزنید و 3تا رشته سمت چپم یه بافت ساده از زیر بزنید

دوباره رشته سومی(از سمت راست) رو روی رشته چهارمی بذارید و بافتای سمت چپ و راست رو بزنید
و همینطور تا اخر بافت ادامه بدید

برای بافت 8تایی هم همینطور یعنی از سمت راست شروع کنید و رشته چهارمی رو بحالت ضربدری روی رشته پنجمی بذارید
حالا 4تارشته سمت راست رو یه بافت 4 تایی که خودتون بلدید بزنید 4تا رشته سمت چپ هم یه بافت 4تایی بزنید وهمینطور تا آخر ادامه بدید

و همینطور بافت 10تایی
رشته پنجمی از راست رو روی رشته ششمی بذارید و بعد 5تا رشته سمت راست و 5تا رشته سمت چپ رو جداگونه بافت 5تایی بزنید

دوستای خوبم اینم یه مدل دیگه از بافت 6تایی

[align=center]

ارسال: #74
1393/01/23 05:25 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/01/23 05:27 ب.ظ، توسط sima25. دلیل ویرایش : )
sima25 آفلاین
مربی بافت و شینیون بافت

بچه ها جون سلام
امروز یه مدل بافت لانه عنکبوتی دیگه واستون آماده کردم

که از گوش تا گوش یه ردیف افقی جدا میکنیم(بقیه موهای پشت سر رو میتونید آزادبذارید یا مث من کش ببندید و توی تور بندازید) این ردیف رو مثلا به 9 تا مربع تقسیم میکنیم و هر مربع رو جداگونه با کش میبندیم موهای کش بسته هر مربع رو به دو دسته میکنیم

حالا ازین 2دسته دسته راست رو میدیم به مربع سمت راستش و دسته سمت چپ رو میدیم مربع سمت چپش(البته به یکی از دسته های اون مربع) و کش میبندیم وردیف رو تا اخر میریم الان یه ردیف تقریبا مثلثی شکل ایجاد کردیم

برای ردیف بعدی هم همینطور یعنی هربار که میخوایم کش ببندیم یه دسته از سمت چپ و یه دسته از سمت راست میگیریم و با هم کش میبندیم و به این ترتیب لوزی ایجاد میکنیم.یک ردیف که تموم شد ردیف بعدی رو شروع میکنیم

و در نهایت

و یه بافت افزایشی که از جلوی سر بالای گوش شروع میشه و دور سر میگرده و روی گردن زیر گوش خاتمه پیدا میکنه
دقت کنید که مو فقط از یه سمت به بافت اضافه میشه
[align=center]

ارسال: #75
1393/01/23 06:21 ب.ظ -
F E R E S H T E H آفلاین
کاربر محروم شده

عزیزای دلم هر سوالی در رابطه با بافت دارید میتوونید توو این تاپیک مطرح کنید

من در حال حاضر سر مانکن آموزشی ندارم ولی پاسخگووی سوالات همه ی شما عزیزان هستم و تا اونجایی که بتوونم توو هیچ زمینه ای تنهاتوون نمیذارم

این تاپیک ایجاد شما تا به سوالات شما عزیزان جواب داده بشه

ارسال: #76
1393/01/23 07:58 ب.ظ -
sima25 آفلاین
مربی بافت و شینیون بافت

سلام عزیزم
ممنون از شما و از همه کسانیکه صادقانه و عاشقانه برای این انجمن زحمت میکشن
زکات علم هم نشرش هست و من خودم شخصا از روزی که عضو این انجمن شدم و از اطلاعات این انجمن بهره میبرم احساس میکنم به این انجمن مدیونم و و دوست دارم ب هرجا و هر طریقی حتی اندک دینم رو ب این انجمن و اعضائش ادا کنم ان شا الله که همه موفق باشیم و دانش و تجربیاتمون رو حتی اندک با بقیه تقسیم کنیم.

ارسال: #77
1393/01/24 06:21 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/01/24 06:25 ب.ظ، توسط sima25. دلیل ویرایش : )
sima25 آفلاین
مربی بافت و شینیون بافت

دوست جونیا سلام
دقت کردین تا حالا تو این تاپیک و کلا تو این انجمن چقدر بافت چندتایی مثل 4تایی و 5 تایی و 6 تایی و ... یاد گرفتین حتما خودتونم کلی بلد بودید من دیرز شمردم دیدم به 21 روش بافت 5 تایی رو میزنم
خوب حالا اگه بخواین بافت 7تایی بزنید یا بافت 11تایی و یا مثلا بافت 14تایی چکارمیکنید خوب حتما میشنید یه فرمول واسش پیدا میکنید این خوبه
اما بچه ها بهتر نیست یه فرمول کلی یاد بگیریم و همه این بافت ها رو با همون یه فرمول بزنیم
مسلما بهتره پس شروع میکنیم

بافت 7تایی

بچه ها جونی ما تو این روش بافت فقط و فقط بارشته اولی از سمت راست کار میکنیم یعنی
از سمت راست شروع میکنیم و رشته اول رو میبریم زیر رشته دوم بعد روی رشته سوم بعد زیر رشته چهارم بعدش روی رشته پنجم و بعدش زیر رشته ششم و در نهایت روی رشته هفتم
الان میبیند که رشته اولی از سمت راست شده رشته آخری از سمت راست(یعنی رشته اول از سمت چپ)
دوباره برای ردیف بعدی
رشته اولی زیر رشته دومی روی رشته سومی و ....
بطور خلاصه هر بار رشته اولی رو بصورت یکی در میون از زیر و روی رشته های بعدیش رد میکنی
(دوست جونیا دقت این روش رو فقط برای بافت های غیر چسبیده به سر به کار میبرید)
دیگه فک کنم خیلی حرف زدم خودتون ببینید

خوب دیگه الان اگه بگن بافت 15تایی شما میتونید بزنید

اینم یه بافت پاپیونی

که هرجای مو که میخواین پاپیون بیفته مو رو تا بزنید و یه کش ببندید اینجوری

بعد دوباره از وسط حلقه ای که ایجاد کردید یه کش دیگه بندازید و با دستتون به مو حالت بدید تا شکل پاپیون بشه
یعنی ازینجا که با قرمز مشخص کردم

ادامه موها رو میتونید آزاد بذارید یا مث من بافت طنابی بزنید
و اگه موهاتون لخت و بی حالت بود جایی رو که میخواید پاپیون بزنید یه کم پوش بدبد بعد کش بندازید

ارسال: #78
1393/01/25 12:39 ق.ظ -
حبیبه نقی نژاد آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 11

عزیزان یه مدل بافت هست که وسط دم اسبی همین جور صاف میمونه از کناره میارن روی اون شبیه تیغ ماهی میشه کسی اون بافت رو بلده اموزش بده خیلی ممنون میشم ببخشید عکس ندارم بذارم

ارسال: #79
1393/01/25 10:48 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/01/25 10:49 ق.ظ، توسط sima25. دلیل ویرایش : )
sima25 آفلاین
مربی بافت و شینیون بافت

خانوم خانوما سلام امروز یه روش گره زدن رو بهتون میگم تا اگه خواستید بافت با روبان بزنید و روبان رو به مو گره بزنید و یا خواستید موی مصنوعی رو تو بافتتون اضافه کنید و اونو به موی طبیعیتون گره بزنید تا شل نشه و پایین نیاد ازین روش گره زدن استفاده کنید
من اینجا با روبان بهتون میگم رو بان رو از وسط تا بزنید انتهای بسته روبان رو با دست راستتون و انتهای باز اونو تو دست چپتون بگیرید

[/align]

روبان رو زیر اون تیکه مو که میخواید بهش گره بزنید قرار بدید

حالا با دست راستتون (از روی مو) اون قسمت از روبان رو که تو دست چپتونه بگیرید و از داخل روبان سمت راست رد کنید و محکم بکشید

گره آماده س بفرمایید

اینم یه بافت سبدی

[align=center]

که از گوش تا گوش بطور افقی جدا میکنیم و از یه سمت شروع میکنیم و در سمت دیگه خاتمه میدیم(من از چپ شروع کردم به سمت راست میرم) از زیر گوش یه دسته مو برمیدارم و 3قسمتش میکنیم و بافت 3تایی میزنیم فقط باید دقت کنیم که موهایی که به بافت اضافه میکنیم از یه طرف اونم از پایین سر باشه بافت رو تا گوش بعدی ادامه میدیم و انتهای بافت هم بالای گوش استایل میدیم.

ارسال: #80
1393/01/25 01:05 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/01/25 01:18 ب.ظ، توسط F E R E S H T E H. دلیل ویرایش : )
F E R E S H T E H آفلاین
کاربر محروم شده

(1393/01/25 12:39 ق.ظ)حبیبه نقی نژاد نوشته شده توسط:  عزیزان یه مدل بافت هست که وسط دم اسبی همین جور صاف میمونه از کناره میارن روی اون شبیه تیغ ماهی میشه کسی اون بافت رو بلده اموزش بده خیلی ممنون میشم ببخشید عکس ندارم بذارم

عزیزم میخوای در پایان کارت این دم اسبی رو نبافته داشته باشی یا این دم اسبی با کناره ها بافت تیغ ماهی شه؟کدومشو میخوای؟ببین عسلم این یه مدل بافت تیغ ماهیه ک از بغل اضافه میشه

[تصویر:  cover_lesson_12_49_1372950035_1978.jpg]

حالا اگه منظورت اینه که وسط صاف بموونه و بافته نشه فقط کناره های سر با کناره های مووی دم اسبیت مچ بشه اوون بحثش جداست دقیقا منظورتو بگو تا توضیح بدم گلم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش بافت گل كنار سر _مرجان_ 14 11,074 1395/05/14 10:51 ب.ظ
آخرین ارسال: maria
  آموزش شینیون فرحي همراه بافت بغل سر سری H مدیر سایت 2 5,395 1394/10/23 02:55 ب.ظ
آخرین ارسال: _مرجان_
  آموزش شنیون بافت مناسب برای مراسم نامزدی سری f مدیر سایت 2 2,317 1394/10/23 02:49 ب.ظ
  آموزش شينيون كلاسيك همراه بافت سری C مدیر سایت 3 1,950 1394/10/23 02:48 ب.ظ
  آموزش بافت مو 23 مدیر سایت 6 1,416 1394/10/23 02:41 ب.ظ
  آموزش بافت مو 28 مدیر سایت 5 1,231 1394/10/23 02:40 ب.ظ
  شینیون بافت پیچ sima25 7 1,891 1394/07/25 09:50 ب.ظ
آخرین ارسال: زیبای خفته
  آموزش تصویری بافت افزایشی sima25 3 2,034 1394/06/18 02:17 ب.ظ
  آموزش تصویری یک بافت ساده sima25 2 836 1394/05/02 08:35 ب.ظ
آخرین ارسال: sima25
  بافت فرانسوی نیمه برای خانم کوچولوها sima25 2 1,000 1394/03/12 01:56 ب.ظ
آخرین ارسال: هانیه خوش نژاد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.