زمان کنونی: 1395/09/18، 07:38 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1393/12/06 10:57 ق.ظ -
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

اعتبار: 98

سوال وجواب مربيها

باسلام .اين تايپك فقط مخصوص سوال وجوابهاي مربيها وسرپرستان سالن زيبايي هست وكسايي افراديكه اعتبار بالاي 40 دارن.و سوال هنر جوها در اين بخش اسپم محسوب ميشه.واونها بايد سوالهاي خودشون رو توي تايپكهاي ديگه مطرح كنند.مربيها ميتونن سوالهاي مربوط به كارشون رو اينجا از ديگر همكاران بپرسن (در هر زمينه اي ميتونه باشه.مش ورنگ وشنييون و مكاپ .ناخن و.....................

هدف از زدن اين تايپك اينه كه
1.با وجود تجربه ي زيادي كه هر مربي داره اما يه جاهايي لازم هست تا از كمك وتجربه ديگر مربيها هم براي بهبود كارش استفاده كنه(هر روز آموزشهاي جديد وبروزي مياد واين امر باعث ميشه تا از تجربه ي همديگه استفاده كنيم براي بهتر ارائه كردن كار)

2.مسلمه كه مربيها سوالهاي حرفه اي تري از همديگر ميپرسن وهنر جوها با مطالعه, تجربه هاي بهتري كسب ميكنن

3.ميتونه تايپكي عالي باشه وخيلي پرطرفدار به شرطي كه همه ي مربيها همكاري كنن وسوالهاي خودشون رو بپرسن

باتشكر...........

ارسال: #2
1394/01/17 04:25 ب.ظ -
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

RE: سوال وجواب مربيها

دوستان وهمكاران عزيز يه سوال ؟؟؟؟؟
من هميشه از صافيه موي بس براي مشتريها استفاده ميكنم به خاطر اينكه برند معتبري هست .اما جرات اينكه از ماركهاي ديگه عين بونيتا ولولان استفاده كنم رو نداشتم به خاطر هزينه ي بالايي كه مشتري متقبل ميشه جرات ريسك اونو ندارم اللخصوص كه مرجان جون هم از مارك لولان راضي نبود .اتفاقا اينبار فروشنده تاكيد زيادي روي لولان داشت

اما من براي موهاي مجعد از بس راضيم چون درصد صافيه خوبي داره.ولي براي موهاي بسيار فر وضخيم راضي نيستم چون علاوه بر قيمت بالايي كه داره اون صافيه دلخواهو نداره معمولا شما از چه ماركهايي استفاده ميكنيد وراضي هستين؟

ارسال: #3
1394/03/12 07:40 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/03/12 08:06 ب.ظ، توسط الناز28. دلیل ویرایش : )
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

دوستان يه سوال فني:همونطور كه همه ي ما ميدونيم ريختن آب مقطر داخل رنگهاي شرابي دوام اونو افزايش ميده.البته من اين روش رو زياد امتحان نكردم.اما كسايي كه اين روشو امتحان كردن آيا آب سرم قندي نمكي هم همون خاصيت آب مقطر رو داره يا نه؟اگر كسي ميدونه پاسخ بده.سپاس

ارسال: #4
1394/03/13 10:25 ب.ظ -
sima25 آفلاین
مربی بافت و شینیون بافت

اعتبار: 234

سلام الناز جان من برای تثبیت رنگ شرابی آب مقطرو این چیزا استفاده نمیکنم فقط بعد از اتمام کار رنگساژو با آب سرد میشورم
و دیگه اینکه برای دوام رنگم همیشه تو هر ترکیب رنگی یک سانت N2میریزم و همیشه هم جواب داده و راضیم
و خدایی که در این نزدیکی هاست ....

ارسال: #5
1394/03/14 01:10 ب.ظ -
sarinaz_sara آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 5

سلام. الناز جان من از مارک ولا استریت برای صافی فوق العاده راضیم. قیمت خیلی مناسبی هم داره. من اول روی موهای خودم که بسیار ضخیمه و فر فری .تیکه ی جلوی مو رو زدم و کاملا صاف کرد. پیشنهاد می دم شما هم یه دونه بگیری و یه تیکه مو رو امتحان کنی. پشیمون نمی شی
انجام تاتوی ایمن از جمله انواع هاشور (خطی، کرکی، مویی و سه بعدی)،سایه ابرو و تاتوی کادری، رژلب و خط لب، هاشور و بن مژه و خط چشم، رژگونه و اسکلاپ کف سر (پوشش پوست کف سر به حالت مو) برای پنهان کردن کم پشتی و کچلی سر با دستگاه میکروپیگمنتیشن آمیا با مجوز بهداشت در سالن آرایش سارا
همچنین تدریس و اعطای مدرک بین المللی فنی و حرفه ای آرایش دائم به متقاضیان عزیز در آموزشگاه آزاد مراقبت و زیبایی ساریناز (استان اصفهان)
زیر نظر سارا وطن دوست

ارسال: #6
1394/03/16 01:30 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/03/16 01:43 ب.ظ، توسط الناز28. دلیل ویرایش : )
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

ممنون دوستان بابت همكاري وجوابهاتون توي اين تايپك

بچه ها اين رنگ ياسيه زيبا تو كدوم گروههاي رنگي وجود داره دائمي يا فانتزي؟خيلي ازش خوشم مياد.تو گروه رنگهاي فانتزيه بس هم يه ياسيه خوشرنگ هست اما به اين پررنگي نيست.اگر كسي ميدونه تا حالا زده جواب بده.سپاس

ارسال: #7
1394/03/17 11:07 ق.ظ -
sarinaz_sara آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

سلام. عزیزم من این رنگ یاسی رو با همون f20 رنگ بس در آوردم به شرطی که مو با دکلره به پایه 10 برسه. راستی این رنگ فانتزی هست و سریع پاک می شه از روی مو.
همچنین می تونی بعد از اینکه مو دکلره شد و به پایه 10 رسید سر مشتری رو بشوری و رنگ v5 مارک ناوول رو به اندازه ی دو سانت اول با قلم موی کوچک و کمی اکسیدان شماره 1 حل کنی و بعد آروم آروم اکسیدان اضافه کنی و کمی هم آب مقطر تا یه محلول روون به دست بیاد. بعد سر مشتری رو در سرشور باشه و این محلول رو رویش بریزی. بعد از 5 دقیقه چشمی می تونی ببینی که به رنگ یاسی می رسه. هر جا دوست داشتی مو رو بشور
اول یه تکه مو رو حالت مش دکلره کن و امتحان کن که f20 رو بیشتر دوست داری یا v5 ناوول رو. به نظر من f20 خیلی خوبه اما ممکنه زیاد پررنگ نشه به پایه ی مو بستگی داره.موفق باشی
انجام تاتوی ایمن از جمله انواع هاشور (خطی، کرکی، مویی و سه بعدی)،سایه ابرو و تاتوی کادری، رژلب و خط لب، هاشور و بن مژه و خط چشم، رژگونه و اسکلاپ کف سر (پوشش پوست کف سر به حالت مو) برای پنهان کردن کم پشتی و کچلی سر با دستگاه میکروپیگمنتیشن آمیا با مجوز بهداشت در سالن آرایش سارا
همچنین تدریس و اعطای مدرک بین المللی فنی و حرفه ای آرایش دائم به متقاضیان عزیز در آموزشگاه آزاد مراقبت و زیبایی ساریناز (استان اصفهان)
زیر نظر سارا وطن دوست

ارسال: #8
1394/03/17 04:55 ب.ظ -
sarinaz_sara آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

عزیزم پست بالا رو تصحیح می کنم. رنگ f21 بس
زیر نظر سارا وطن دوست

ارسال: #9
1394/03/17 10:06 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/03/17 10:08 ب.ظ، توسط الناز28. دلیل ویرایش : )
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

[quote='sarinaz_sara' pid='38570' dateline='1433676322']
عزیزم پست بالا رو تصحیح می کنم. رنگ f21 بس
[/
ممنون عزيزم از راهنمائيت رنگ f21 بس را قبلا امتحان كردم.فقط روشنتر از اين رنگ ميشه روي پايه 10.حالا بايد اون رنگ نوول رو امتحان كنم .بازهم ممنون از همكاريتون.دوستان ديگر هم اگر باز پيشنهاد ديگري دارن لطف كنن بيان كنن تا همه از دانسته هاي هم ديگه استفاده كنيم.با تشكر از همه......

ارسال: #10
1394/03/18 06:25 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/03/21 03:56 ب.ظ، توسط sima25. دلیل ویرایش : )
sima25 آفلاین
مربی بافت و شینیون بافت

اعتبار: 234

سلام
الناز جان گلم من این رنگ قشنگ رو با رنگ فانتزی شماره 10.11 (بنفش شرابی) از کاتالوگ slik درمیارم البته رو پایه 9 یا 10دکلره
و همینطور میتونی موها رو تا پایه 8 یا 9 روشن کنی بعد با پودر دکلره های فانتزی رنگی مارک گلباران (یاسی) این رنگ رو دربیاری
رنگ f21 به این پررنگی و قشنگی در نمیاد گلم
موفق باشی
و خدایی که در این نزدیکی هاست ....

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال دارم کمکم کنین Mina Bozorgi 1 108 1394/04/01 02:05 ب.ظ
آخرین ارسال: siasiasia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.