زمان کنونی: 1396/04/08، 07:38 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1395/08/22 08:59 ب.ظ -
اکرم اکرم آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

ضد لک

سلام من سال ها پیش به مدت طولانی از کرم های حاوی هیدروکینون استفاده میکردم و محافطت ان چنانی هم نداشتم و متاسفانه پوستم بدتر شد و دو رنگ و افتاب سوخته .یک سالی هست که اصلا کرم هیدرو کینون دار نمیزنم و پوستم تعریفی نداره به طوری که اعتماد به نفسم رو از من گرفته.پیشنهاد شماچیه؟

ارسال: #2
1395/08/30 06:04 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

RE: ضد لک

در مورد ضد لک شما از اول کار اشتباهی انجام دادین.مصرف ترکیبات هیدروکینون دار فقط وفقط تحت نظر پزشک بایستی انجام بشه همین الان تمامی تولید کنندگان از تولید کرمهای حاوی هیدروکینون دار منع شدن و فقط شرکتهای معدود دارویی در حال تولید هستند.وقتی شما هیدروکینون رو مصرف میکنید لک صورت یا بدن شما اصطلاحا ناپدید میشه ولی درمان نشده به همین خاطر پزشکان از ضدلک های دیگری با ترکیبات متفاوتی در کنار هیدروکینون استفاده میکنن،نکته بسیار کلیدی موقعی هست که شما هیدروکینون رو مصرف میکنید و ضدافتاب نمیزنید یا به هر حال صورت شما در معرض تابش نور خورشید قرار میگیره اونوقته که صورت شما میسوزه و بدتر میشه،بر حسب تجربه زیاد با این جمله از طرف افرادی که درمان لک رو شروع میکنن مواجهه شدم که اقا این دکتره هیچی بارش نبود کلی هم خرج کردم ولی لک روی صورتم بیشتر شده،این افراد مطلقا صحیح درمان رو انجام ندادن.مضاف بر این استفاده از کرمهای هیدروکینون دار اصول خاص خودشو داره مثلا فقط بایستی روی لک مصرف بشن نه کل صورت،زیاد ماساژ داده نشوند و در تاریکی مصرف بشن و حتما به صورت یک شب درمیان استفاده بشن.در حال حاضر شما بایستی نصرف صحیح و اصولی ضدافتاب رو تمرین کنید و برای شروع یک دوره سه ماهه رو بدون هیدروکینون انجام بدید.توصیه من به شما استفاده از ضدافتاب بایوتاچ هست و برای ضدلک ها هم نمیدونم تا چقدر میخواهین هزینه کنید ولی سرم و کرم ضدلک وینوپرفکت کدالی بسیار مناسبه اگر قیمتشون براتون بالاست از سرم ضدلک رکسول و کرم ضدلک نوروا استفاده کنید فوم شستشو و تونر وایت ابجکتیو بایودرما هم برای شستشو و پاک کردن پوست بسیار عالیه،سعی کنید ضدلک ها رو یک شب در میان بزنید و برای شب دیگه تون باید لایه بردار مصرف کنید که من کرم گلایکوA دوازده درصد برند Isis رو مناسب میدونم,یک شب سرم و کرم و شب دیگه لایه بردار جمعها هم به پوست استراحت بدین.در اخر رفع لک بسیار زمان بر هست و عموما یک سوم زمان ایجاد لک برای درمانش وقت میبره مثلا اگر کسی سه سال هست که روی صورتش لک ایجاد شده برای درمان کامل و اصولی بایستی یک سال زمان صرف کنه پس شما هم صبور باشید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.