زمان کنونی: 1396/08/28، 11:10 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #11
1396/08/22 05:35 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 108

RE: ضد لک

سلام.ببینید من همواره یک نکته تاکید داشته و دارم و اون اولویت نظر پزشک یا داروساز نسبت به نظر بنده هست اما نظرات کسانی که در داروخانه ها یا فروشگاها نظر پوستی میدن رو اصلا قبول ندارم من خودم چندین سال مدیریت داروخانه ای رو برعهده داشتم که حجم نسخه ها و مراجعه کنندگان پوست و مویی بسیار بالایی داشت و من همیشه با اینکه مشغله زیادی داشتم ولی پاسخ به سوالات مشتری ها رو خودم انجام میدادم.و هر چقدر شرکت ها اصرار میکردن که یک روز اونم فقط عصر ها بیان و پروموشن یا مشاور بزارن من قبول نمیکردم بعدها که به صورت محدود قبول کرده بودم به شدت رقابت عجیبی بود که وقت بگیرن و شاید هر برندی رو من یک ساعت در هفته بهشون وقت داده بودم انچه که واضح بود اینها علیرغم زحمات زیادی که میکشند متاسفانه فقط نسبت به برندهای خودشون احاطه دارن و سعی بیشتر در فروش و ترغیب مشتری به خرید برند خودشون هست.در صورتی که من برام فرقی نمیکنه که چه برندی رو معرفی کنم من درصد بالایی از محصولاتی رو که معرفی میکنم رو خودم میخرم استفاده میکنم و شاید بعد از یک بار مصرف اونها رو بزارم گوشه میزم.همین الان ضد لک نوروا روز و شب،سرم ضد لک کدالی و کرم شبش،کرم ضد لک سیگل،ضد لک اوسرین،روشن کننده رکسول،ضدلک نوکس،ضد لک مورد رو روی میزم جلوی خودم دارم میبینم به نظرم ادم باید نزدیک ترین نوع درمان رو بگه و این جز از راه مطالعه و استفاده و حضور در سمینارهای پوستی حاصل نمیشه.اما برسم به سوالات شما دوست عزیز:لایه بردا درمالیفت یا بقیه ایرانی ها و یا حتی انواع خارجی مثل رکسول از نوع AHA هستند و در برندهای ایرانی اساسا سر کاراییشون بحثه اما گلایکو از لایه بردا گلایکولیک اسید استفاده میکنه که بسیار موثرتر هست من موقع سوال شما خیلی روی این موضوع فکر کردم و برای مورد شما با جمیع جهات گلایکو آ ایسیس هم موثرتر و هم بهتر هست.سرم لانژه که گفتین رو مطلقا توصیه نمیکنم لانژه محصولات ش در مقطعی از زمان بیخودی گران شد و به نظرم اصلا ترکیباتش یارای مقابله با رقیبانش در این محدوده قیمت رو نداره نزدیک به بالای 150 تا 200 هزار تومن خیلی زیاده.و نکته اساسی ما در این خاص اصلا نیازی به سرم ضد لک نداریم سرم ضد لک برای بعد از درمان با دپی وایت مدنظر بود اول شما باید لکه رو سست کنید و محوش کنید تا برای حمله بعدی موثرتر جواب بگیرین.سرم به تنهایی که کلا موضوعیتی نداره تازه بعد از اون که کرمش هم با سرم استفاده کنید مناسب این نوع لک نیست و بیشتر برای لک هایی که ناشی از افزایش تیرگی بخاطر سن و افتاب هست کاربرد داره.دپی وایت همچنان با دو درصد هیدروکینون تولید میشه.دپی وایت در واقع اسم لاین ضد لک برند ACM هست که یک دور چشم دپی وایت داریم برای رفع تیرگی دور چشم که مشخصا هیدروکینونی نداره یک کرم روشن کننده و مرطوب کننده دپی وایت داریم که روشن کننده کلی پوست هست که فاقد هیدروکینون هست.یک کرم ضد لک دپی وایت هست که دارای هیدروکینون هست و یک ماسک دپی وایت که فاقد هیدروکینون هست.در مورد کرم لوک اسید من گفته بودم که این کرم رو به صورت ازاد نمیفروشن چون ممنوع هست ولی اگر شما پیش پزشکی برید و پزشک برای شما نسخه اش کنه همون داروخونه مطمئن باشید نسخه رو کامل میده سه کرم عالی مثل دیفرین،مثل الدوکین و مثل لوک اسید شرایط مشابهی دارند که البته من ابتدا نظرم روی ضدلک هیدروکینون دار روی الدوکین بود ولی پیش خودم گفتم که این کرمو با دردسر شاید گیر بیارین و تازه در بسیتری از موارد نوع تقلبیش توی بازار هست که کار تشخیص رو خیلی سخت میکنه به همین خاطر بیخیالش شدم.و ترجیح دادم که شما رو با خیال اسوده تری وارد کار کنم موضع من همچنان کرمهای قبلی هست .در مورد سبامد من خودم الان افتر شیو سیگل ،سبامد ،لیراک ،لانژه رو دارم استفاده میکنم سبامد در لاین کودک و نوزادان محصولات واقعا قابل دفاعی داره محصولات شویندها و شامپو های واقعا خوبی داره که هر چند قیمت بالایی دارن اما به علت PH خنثایی که دارند واقعا نمیشه از کنارشون گذشت محصولات المانی همیشه کیفیت خوبی دارند اما در مورد محصولات درماتولوژیکی پوستیش به نظرم جای بحث زیاده و خیلی اش دهن سوزی با توجه به قیمتشون نیستن.اگر در اخر خیلی تردید دارین حتما به پزشک متخصص حاذق و کاربلدی مراجعه کنید که نظر شخص پزشک بر همه نظرات ارجح هست.
اگر سوالی بود من در خدمت هستم.شاد و تندرست باشید

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (3 کاربر):
siasiasia ، Minak، zeinabas

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.