زمان کنونی: 1395/09/19، 09:20 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1392/11/02 03:06 ب.ظ -
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

اعتبار: 91

عروس به روش هر کس

با سلام خدمت تمام دوستان عزیز،به خواست تعدادی از دوستان این موضوع رو ایجاد کردم تا هرکس بیادو روش و مراحل کار خودشو برای اماده کردن یه عروس خوشگل موشگلُ توضیح بده...تا اگه مشکلی بود با همکاری و راهنمایی هم برطرف بشه!
ارایشگاه سیماپرداز
قم،میدان سپاه،خیابان جمهوری،کوچه28،پلاک88

ارسال: #2
1392/11/04 05:12 ق.ظ -
مه یاس آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 2

RE: عروس به روش هر کس

سلام ماریا جون ممنون لطف گردی خانم ل اول خودت تاپبک رو افتتاح کن عزیز.شما بگو از همه ی مراحلت و مودی که استفاده میکنی و مارکشون

ارسال: #3
1392/11/04 04:11 ب.ظ -
zahramehrbakht آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 3

سلام دوستان با اجازه من شروع می کنم لطفا اگه مشکلی دیدید یا نظری داشتید حتما بهم بگید
برای شروع 2 روز قبل رنگ مو ، پاکسازی عمیق ،اپیلاسیون، رنگ ابرو ، برای عروس انجام میدم روز عروسی به ترتیب شروع می کنم:
1. پاکسازی ملایم حتما ماسک و حتما تثبیت کننده میزنم و لوسیون
2.کرم پودر سینره رنگ پوستش و بعد 5 دقیقه بخور
3. اگر مشکل پوستی مثل : ماه گرفتگی ، خورشید گرفتگی ، لک ،سیاهی و پوف چشم رو با کاموفلاژ ها عیب یابی میکنم که اصولا با فوندیشن رن پوست مشتری برای نرم شدن مخلوط می کنم مارک گریماس
4. اگر ابروش باید بالابره ایروپلاست می زنم و همچنین اگر پوستش سوراخ داشته باشه بازم با ایرو پلاست پر می کنم مارک گریماس
5.اگر پلکش یا گونه نیاز به لیفت داشته باشه لیفتینگ می کنم
6. سایه روشن رو از پالت کریلین برای گرفتن ایراد چهره استفاده می کنم
7. پودر فیکس کریلین می زنم و 10 مکث می کنم
8. ابروها رو اول با مداد مدل مورد نظر می کشم بعد با لاک دندون یا آکوا پر می کنم البته هاشوری
7. سایه زیر را با پالت آکوا در رنگ های دلخواهم می زنم بعد با سایه پودری وقلمو خیس شاین میدم
8. خط چشم با آکوا مشکی و قلمو 000 خط باریک می کشم مارک مروان خیر البته قصد دارم عوضش کنم آی شدو مشکی گریماس بخرم
9. مژه دونه از سه سایز از گوشه خارجی به داخل چشم شروع می کنم می زارم
10. دوباره خط چشم می کشم
11. بسته به نوع چشم برای چشم ریز خط چشم صدفی داخل برای چشم درشت خط چشم مشکی داخل چشم مارک اتود
12. ریمل مارک بورژوا می زنم
13. رژ گونه رنگ سایه
14. دور لب با پالت رژ مروان خیر سفید می کنم
15. رژ لب از پالت مروان خیر که در نوبت می زنم بعد اولین بار پودر فیکس می زنم بعد دوباره رژ برای پایداری بیشتر همیشه وسط لب کمرنگتر می کنم برای قلوه ای شدن

ارسال: #4
1392/11/04 09:36 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/11/09 01:34 ق.ظ، توسط ماریا رضوی. دلیل ویرایش : )
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

مه یاس عزیزم من سعی داشتم افتتاحش کنم ولی به دلیل مشکل اینترنتی،موفق نشدم،از زهرا مهربخت عزیزم تشکر میکنم که همکاری کردن،بسیار عالی...

من یک جلسه توجیهی واسه عروس میذارم تا سلایق و علایق و سبک مورد علاقش دستم بیاد وببینم چه خدماتی رو انتظار داره براش انجام بدم،وهم رنگ چشم وپوست،مو و قد عروس و داماد رو بدونم تا براش تصمیم بگیرم و اگه وسیله ای نیاز داشتم زودتر تهیه کنم و حتی تاج و تور عروسو طبق خواسته وسلیقش براش طراحی کنم و بسازم،
اگه رنگ مو و اپیلاسیون داشتن یک یا دو روز قبل انجام میدم تا التهابی اگه بود برطرف بشه،پاکسازی عمیق راهم 2روز قبل انجام میدم،
اصلاح و ابرو روز قبل و رنگ ابرو را صبح عروسی انجام میدم
"،مارک رنگ مو ولنسی،موم سرد کنز و وکس بیوتی ایمیج.ضد التهاب کواف."
روز عروسی یک اسکراپ سطحی و کمپرس سرد برای رفع خستگی پوست،رطوبت پوست را تنظیم میکنم با ابرسان ،مو هارا سشوار میکنم و در صورت لزوم میبیچم،
زیرساز مخملی به پوستش میزنم ،مشکلات فرورفتگی و رنگدانه ای را با کاموفلاژ برطرف میکنم و برای بیس از یه فوندیشن استفاده میکنم آلمانیه اسمش گریمه،و گاهی هم از فوندیشن آمیتیس استفاده میکنم راضیم
،متعادلسازی رو با پالت هرلیچ انجام میدم،چانه،فک،غبغب و لب فراموش نشه، بعد زمان میدم تا اگه پوست رفله داد بگیرمشون و بعد پودر فیکس میزنم وبعد از 10 مین مکث با پد پخش میکنم،برای ابرو از آکوا استفاده میکنم و تندلاک
سایه را طبق نظر عروسم،لایت،محو،خطی و یا برش دار میزنم،از سایه مارک گریم،دنی ، مک و نوبا استفاده میکنم،زیر ساز سایه های خطی رو از آکوا کریولاین استفاده میکنم البته اصلشو دارم ،خط چشم را با اکوا و تندلاک وقلم سه صفر و یک میکشم،
رژ گونه نوبا و ریمل نوبا برای ارایش لایت
و بورژوا برای غلیظ ها استفاده میکنم،
مژه هم از نیمه،تکدانه و سرتاسری بسته به نوع ارایش انتخاب میکنم،
برای لبم بیس خاویار اریس،رژ مک،خاویار اریس میزنم که رنگش بستگی به نوع و غلظت سایم داره که معمولا عاشق هلویی و نارنجی قرمزم،
داخل لثه چشم با توجه به اندازه و رنگ چشم،برای چشمان درشت تیره مداد مشکی،چشم درشت و سبز رنگ سبز تیره یا مشکی،برای چشم درشت ابی رنگ صورمی ای یا مشکی و برای چشمان ریز سفید یا رنگ روشن با تن رنگ چشم یا لنز فرد.استفاده میکنم ،جلوی گونه را برجسته ساز براق میزنم و اخرشم لباس تنش میکنم و فون بدن ولاک میزنم و میرم سراغ شینیون،تا آخر ارایشم نمیزارم عروسم خودشو تو اینه ببینه،خخخخخخ
بعدشم میره جلوی آینه و یک جیغ ظریف میکشه و شروع میکنه قربون صدقه خودش رفتن و باید با زور از اینه جداش کنم و بقیه کارمو ادامه بدم،
شینیون که تموم شد لاکمونم خشک شده و از اونجایی که اگه لاک ساده واسه عروس بزنم دچار عذاب وجدان کم کاری میشم،فرنچش میکنم و منتظر اقا داماد....
ارایشگاه سیماپرداز

ارسال: #5
1392/11/06 04:47 ب.ظ -
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

دوستان و مربیان و سالن داران عزیز لطفا همکاری کنید!
ارایشگاه سیماپرداز

ارسال: #6
1393/01/20 05:08 ب.ظ -
maria آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 12

اساتید محترم برای عروس چند ساعت وقت میذارین؟ناخن عروس رو چطوری درست میکنین؟فقط لاک میزنین و ناخن مصنوعی میچسبونین؟

ارسال: #7
1393/01/20 05:30 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/01/20 05:32 ب.ظ، توسط هانیه خوش نژاد. دلیل ویرایش : )
هانیه خوش نژاد آفلاین
مربی ارشد میکاپ و شینیون

اعتبار: 459

خب با کلی تاخیر منم اومدم

اول از همه یه جلسه مشاوره میزارم با عروس تا علایق و خدماتی که مدنظر داره و تفاوت سنی تفاوت قدی با داماد و ... رو متوجه بشم

برای شروع کار هم دو روز قبل اصلاح صورت . پاکسازی . رنگ و ......

برای روز جشن هم که اول سشوار بعد رنگ ابرو

برای گریم عروس از محصولات مروان خیر استفاده میکنم در مورد مدل و سبک آرایش سلیقه عروس خانم رو با چیزی که به نظر خودم درسته رو با هم ترکیب میکنم و یه کاری میکنم هم خدا راضی باشه هم خلق خدا Drunk

مراحل متعادل سازی رو هم که قبلا توضیح دادم توی همین سایت

در مورد سایه اگه به پای من باشه معمولا کارهام لایت و کاملا اروپایی هستش چون خودم از آرایش های تند و غلیظ اصلا خوشم نمیاد مگر اینگه به صورت خود عروس بیاد

بعد از اتمام کار آرایش هم وقته مژه میرسه من در 99% از مژه L مارک مکس فکتور استفاده میکنم ولی اگه عروس مژه کم پشت و یا پلک افتاده داشته باشه از یه
مزه اضافه برای گوشه بیرونی چشم هم استفاده میکنم تا چشم رو کشیده تر و زیباتر نشون بده

برای شینیون هم که دیگه کلا خوراک روزانمه Arr

شینیون رو بسته به نوع صورت سن مدل آرایش و تفاوت قد با آقا داماد انتخاب میکنم و یه جورایی هم نظر عروس خانم رو توش رعایت میکنم

ناخن هم اگه عروس خودش ناخنش خوب باشه قبلش مانیکور براش انجام میدم و طراحی روز جشن . اگرم نیاز به ناخن مصنوعی باشه که میچسبونیم دیگه

و در آخر بعد از نصب تور و تاج آقا داماد که تشریف آورد قبل از تحویل عروس خانم از اسپری درما کالر برای فیکس آرایشم استفاده میکنم که دیگه کلا آرایش به هیچ عنوان بهم نمیریزه حتب توب مرداد ماه رشت که وحشتناک گرم و شرجی هستش هوا X_xContrite-icon
مرکز زیبایی مشکات.

ارائه دهنده ی کلیه خدمات آرایش و زیبایی.

آدرس رشت. سردار جنگل. اول عطا آفرین

[تصویر:  140650915802861.jpg]

ارسال: #8
1393/01/21 12:30 ق.ظ -
حبیبه نقی نژاد آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 11

بچه ها یه سوال که هیچ کدوم توضیح ندادین واسه زیر ساز سایه ( فن چرب ) از چی استفاده میکنین از کاموفلاژ از سومرا لطفا شماره وبیسش رو هم بگین ممنون میشم خواهشا جواب بدین خیلی واسم مهمه هر کجا این سوال مطرح میکنم جواب نمیدن

ارسال: #9
1393/01/21 01:33 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/01/21 01:38 ق.ظ، توسط بهتاب. دلیل ویرایش : )
بهتاب آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 131

سلام به همه دوستان
2 روز قبل رنگ مو وپاکسازی پوست
رنگ ابرو هم با مدل دادن به ابرو روز عروسی
با ماسک صورت یه کم خستگی رو از صورت عروس خانم کم میکنم وبعد اولین کار زیر ساز را انجام میدهم وبعد طراحی ابرو که بستگی به مدل ابرو از اکوا یا لاک ابرو استفاده میکنم وبعد سایه را میزنم معمولا لایت کار میکنم ولی باز بستگی به سلیقه عروس خانم هم داره
بعد ازسایه مژه .....خط چشم ...برای خط چشم از اکوا کریولاین یا همون خط چشم سنگی استفاده میکنم
بعد از اتمام چشم من زیر ساز پوست رو انجام میدم یعنی فون میزنم از مارک نوبا .....بی با....پن استیک ...گریماس ...بستگی به پوست فرد داره استفاده میکنم بعد اگر نیاز به گریم بود انجام میدم
پودر فیکس میزنم در نهایت زیر ساز رژ گونه هم که قبلا کار کردم با پودر تثبیت میکنم
رژ هم اخرین مرحله کارم هست
بعد لباس عروس خانم قسمت بالاتنه را می پوشه وشینیون را میزنم بستگی به قد ...فرم صورت ...لاغر وچاقی ....مدل لباس...نوع تور...تاج....میزنم اگر نیاز باشه از موهای همرنگ موهای عروس خانم استفاده میکنم ولی زیاد نمایلی به موهای اضافه ندارم وبهتر میدونم که با موهای خود فرد درست بشه ولی گاهی اجباره که از موهای اضافه هم استفاده بشه
بعد فون بدن ولاک هم میزنم
در اخر یه عروس خانم زیبا را برای بهترین شب زندگیش اماده کردم

ارسال: #10
1393/01/21 02:10 ق.ظ -
عسل بانو آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 3

ببخشید شاید این سوال جاش اینجا نباشه ولی اگه جوابش رو میدونید بگین
برای صورتی که تعدادی جای آبله مرغان داره چیکار میشه کرد؟ تابستون عروسی خواهرمه خیلی دوس داره این مشکلش برطرف بشه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ماندگاری آرایش عروس ترنم بهار 2 1,422 1395/07/25 04:04 ب.ظ
آخرین ارسال: misaghlearn
  رنگ ابرو در گریم عروس سایه روشن 21 12,742 1395/04/17 05:54 ب.ظ
آخرین ارسال: Marias
Rainbow آموزش گریم و متعادل سازی عروس سایه روشن 48 24,714 1394/04/14 06:31 ب.ظ
آخرین ارسال: سایه روشن
  کرم گریم عروس mozafari 16 25,984 1393/11/15 08:54 ب.ظ
آخرین ارسال: هانیه خوش نژاد
  جدیدترین مدل شینیون عروس ۲۰۱۴ پریا 0 3,366 1392/09/01 02:23 ب.ظ
آخرین ارسال: پریا
  مدل آرایش و گریم مخصوص عروس خانم ها مدل سال ۲۰۱۳ پریا 2 2,340 1392/07/10 11:18 ب.ظ
آخرین ارسال: پریا
  میکاپ های فوق العاده زیبای عروس پریا 1 4,412 1392/07/08 09:24 ق.ظ
آخرین ارسال: فیروزه
  نکات مهم در آرایش عروس rooya 0 787 1392/04/17 06:26 ب.ظ
آخرین ارسال: rooya
  با رعایت این 8 اصل، زیباترین عروس باشید! شکیبه 0 704 1392/03/10 09:27 ب.ظ
آخرین ارسال: شکیبه
  مدل عروس محجبه ساراعسلی 0 2,465 1391/10/26 08:52 ق.ظ
آخرین ارسال: ساراعسلی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.