زمان کنونی: 1395/09/19، 07:27 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #21
1392/03/08 03:12 ق.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

اعتبار: 385

RE: علاقه شما چیه؟

سلام
اممممممممممم خوب فکر کنم هیچکسی مثل من هی ازین شاخه به اون شاخه نپریده باشه جالب اینه که همه ی چیزایی که تا الان خوندمو دوست داشتم
من عاشق مطالعه هستم از نقاشی لذت میبرم ریاضیاتو دوست دارم یه جورایی برام مثل رقابت با مغزم میمونه و از این رقابت لذت میبرم
شعر خوانی و داستان نویسی رو به صورت حرفه ای دنبال میکردم
کار گرافیک که برام خیلی جالب بود تا یه دوره
والیبال رو تا مربیگری دنبال کردم و مدتی توی استخر شاهین ویلا غریق نجات بودم
رشته ی هنرستانم کارگردانی بود و الانم توی دانشگاه عکاسی میخونم
کلاس هنرهای رزمی میرم و در کنارش از یوگا بهره ای هم میگیرم
و چند وقتی میشه علاقه به کار ناخن و خود آرایی پیدا کردم
بگذریم ازینکه علاقه زیادی به نجاری دارم!!
ولی همه ی اینا تا الان نتونستن منو آروم کنن
الان حس میکنم کودک درونم دست به کمر بالای سرم ایستاده و ازم طلب کاره که چرا بهش توجه ای نداشتم
چرا توی اون چیزی که چشمم همیشه دنبالش بوده قدم نذاشتم
چرا به حرف خانواده ام و همسرم گوش کردمو نرفتم سراغ چیزی که شاید علاقه اش در من حدود 15 سال ریشه داره!!!
آره احساس میکنم در حق کودک درونم کوتاهی کردم چون این بزرگترین خواسته اش بودSad-iconSad-iconSnootySnooty
وقتی در متن خیابان سقوط میشوم

ارسال: #22
1392/07/10 07:55 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/07/10 07:58 ب.ظ، توسط roya sabz. دلیل ویرایش : )
roya sabz آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

منم عاشق هنر
هستم وبجز ارایشگری که توی همه شاخه های اون از دور دستی بر اتش دارم د ر رشته نقاشی ،گل سازی ، زیورالات، تاج سازی ساده وتل ،رنگ ویترای ،روبان دوزی و...یه سر رشتهای دارم

ارسال: #23
1392/07/10 08:46 ب.ظ -
طاهره طاهری آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 2

من تو آرایشگری وقتی کارای شینیون خانوم شریفی رو دیدم به شینیون علاقه عجیبی پیدا کردم منتها در حد 0 هستما نمیدونم چطور پیشرفت کنم؟قبلانا هم رنگ و مش رو خیلی دوس داشتم. به نظرتون اگه یه سر مانکن بگیرم میتونم ویدیوهای آموزشی رو تمرین کنم و یاد بگیرم؟
من کار نقاشی روی پارچه انجام میدم .اگه بخاین میتونم روی هد و پیشبند اصلاحتون عکس بنر ارایشگاهتونو چاپ کنم و یا هر ایده دیگه ای که دوست دارین

ارسال: #24
1392/07/10 08:56 ب.ظ -
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

اعتبار: 91

من به همه چیز إرایشگری علاقه دارم وگریم عروس وشینیون واپیلاسیون و دیزاین ناخنم از همه بهتره،رشته های زیادی رو تجربه کردم و توشون به مهارت رسیدم،مجسمه سازی و کاریکاتور حجمی،وسایل تزیینی منزل،پتینه،طرح برجسته روی دیوار،بدلیجات،تاج عروس،پرده های مدلدار،نویسندگی،خیاطی،آشپزی وسفره آرایی ،کافی شاپ وفست فود،تقلید صدا،دکور و تزیینات،طراحی مدل لباس و ...خلاصه هرچی که به هنر مربوطه،رشته تحصیلیم هم هیچ ربطی به هنر نداره ،لیسانس مدیریت صنعتی دارم که یه رشته کاملا مردونه هست،خلاصه عاشق کار هنریم،خیلیاشم کلاس نرفتم ،با خونم عجین شده،کوچیک همه اعضا هم هستم،به گرد پای استادای حاضر در سایتم نمیرسم.
ارایشگاه سیماپرداز
قم،میدان سپاه،خیابان جمهوری،کوچه28،پلاک88

ارسال: #25
1392/07/22 03:42 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/07/22 03:43 ب.ظ، توسط خانومی. دلیل ویرایش : )
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

من به مجسمه سازی علاقمند شدم
کسی هست در این رابطه اطلاعاتی در اختیار من بذاره آیا؟
مجسمه سازی شاخه ی پیکره تراشی

ارسال: #26
1392/07/22 04:34 ب.ظ -
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

اعتبار: 91

عشقم پیکره تراشی کار با چوب و مقاره باید قدرت بدنی داشه باشی،مردونس کلا.بعد آسیبشم بالاس یه وقت اگه خدا نکرده موقع ضربه زدن مقار از دستت در بره ...اگه کلا مجسمه سازی دوست داری با خمیرای ایتالیایی یا گل وگچ برو،من خودم کار با انواع خمیرو ترجیح میدم ،استاد خودم قبلا پیکره تراش بود بعد رو آورد به کار با خمیر و تراش اون،نسبت به اون کارای سنگین خیلی با احساس تر میشه با خمیر کار کرد،محدودیتم نداره،اگه یاد بگیری همه چیز میتونی باهش درست کنی،احساستم به کار میگیری و یه اثرو خلق میکنی که بیانگر احساسته،عشق میخواد که تو داری
ارایشگاه سیماپرداز
قم،میدان سپاه،خیابان جمهوری،کوچه28،پلاک88

ارسال: #27
1392/07/22 04:36 ب.ظ -
Irsa آفلاین
هنرجو

**

اعتبار: 6

من یه مدتی بسکتبال کار کردم
نقاشیم خودم تو خونه میکشم یه مدتم با گواش وابرنگ کارکردم
به کلاس های هنری هم علاقه داشتم وکارای دستی مثل قیطان کاری کاربا هویه وشبه قالی کارکردم
اما علاقه من تو ارایشگری الان دوره هاشومیگذرونم وامیدوارم بتونم تو این رشته پیشرفت کنم خداروشکرکه تا الان موفق بودم

ارسال: #28
1392/07/22 05:49 ب.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

(1392/07/22 04:34 ب.ظ)ماریا رضوی نوشته شده توسط:  عشقم پیکره تراشی کار با چوب و مقاره باید قدرت بدنی داشه باشی،مردونس کلا.بعد آسیبشم بالاس یه وقت اگه خدا نکرده موقع ضربه زدن مقار از دستت در بره ...اگه کلا مجسمه سازی دوست داری با خمیرای ایتالیایی یا گل وگچ برو،من خودم کار با انواع خمیرو ترجیح میدم ،استاد خودم قبلا پیکره تراش بود بعد رو آورد به کار با خمیر و تراش اون،نسبت به اون کارای سنگین خیلی با احساس تر میشه با خمیر کار کرد،محدودیتم نداره،اگه یاد بگیری همه چیز میتونی باهش درست کنی،احساستم به کار میگیری و یه اثرو خلق میکنی که بیانگر احساسته،عشق میخواد که تو داری
ماریا قبول دارم از نظر سخت بودن خیلی سخت تره ولی در عوض نتیجه ی نهایی خیلی جذاب و بینظیره...
در مورد مجسمه سازی و اینا هیچ اطلاعاتی ندارم میشه توی خصوص برام هرچی میدونی از لوازمی که باید تهیه کنم گرفته تا نوع خمیر و حدود قیمتش برام بنویسی لطفا؟

ارسال: #29
1392/07/22 05:57 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/07/22 05:59 ب.ظ، توسط هانیه خوش نژاد. دلیل ویرایش : )
هانیه خوش نژاد آفلاین
مربی ارشد میکاپ و شینیون

اعتبار: 459

سلام سلام

من فكر كنم همه دوستان بدونن ديگه علايقم چيه تو آرايشگري Arr

من عاشق مو هستم ميميرم براي شينيون و كوتاهي

شينيون برام خيلي لذت بخشه و در كنارش عاشق گريم هستم

كلا عاشق كار عروسم

برام كار عروس لذت بخشه چون ميتونم توي بهترين شب زندگي يه آدم نقش داشته باشم Drunk

در مورد علايق ديگه هم اينكه خيلي خيلي دوست دارم ويلون ياد بگيرم كه بزنم اما فعلا موقيت پيش نيومده برم دنبالش

عاشق شيريني پزي و آشپزي هم هستم

و در آخر كار با هويه رو خيلي دوست دارم و هروقت ميشينم پاش آرامش ميگيرم و قالي بافي هم همينطور سعي ميكنم

وقت خاليم رو با هويه كاري و قالي بافي پر كن

اووووووووووووووووف چقدر حرف زدم Drunk
مرکز زیبایی مشکات.

ارائه دهنده ی کلیه خدمات آرایش و زیبایی.

آدرس رشت. سردار جنگل. اول عطا آفرین

[تصویر:  140650915802861.jpg]

ارسال: #30
1392/07/22 06:08 ب.ظ -
هانیه خوش نژاد آفلاین
مربی ارشد میکاپ و شینیون

اعتبار: 459

(1392/07/22 06:02 ب.ظ)خانومی نوشته شده توسط:  
(1392/07/22 06:00 ب.ظ)هانيه خوش نژاد نوشته شده توسط:  
(1392/07/22 05:58 ب.ظ)خانومی نوشته شده توسط:  هانی ویلونت با من...بهت یاد میدم!
ولی هزینه اش برات دوبله سوبله حساب میشه

واااااااااااااي دوست دارم

باجه باجه هزينش با سه ديس ته چين حله Arr
!!!!
تصور هرچیزی غیر از پاستیل خرسی رو از ذهنت بیرون کن!
یا پاستیل خرسی یا هیچی!

باجه باجهArr
مرکز زیبایی مشکات.

ارائه دهنده ی کلیه خدمات آرایش و زیبایی.

آدرس رشت. سردار جنگل. اول عطا آفرین

[تصویر:  140650915802861.jpg]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.