زمان کنونی: 1395/09/19، 10:54 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #31
1392/07/23 09:29 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/07/23 09:48 ق.ظ، توسط blue sky. دلیل ویرایش : )
blue sky آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 5

RE: علاقه شما چیه؟

راستش من از بچگی موقعی که کلاس اول بودم نقاشی کشیدن و خیلی دوس داشتم.عاشق نقاشی کردن باب راس بودم.
زمانی هم که خودم نقاشی میکردم چنان توش غرق میشدم که اصلا گذر زمان متوجه نمیشدم واقعا لذت میبردم.
صدای ویولن خیلی بهم آرامش میده.همیشه دوس داشتم که زدن ساز ویولن و به صورت تخصصی یاد بگیرم .
ولی هنوز موقعیتش برام پیش نیومده که کلاسشو برم.چون کلاسش اینجا متاسفانه نیست.
کار آرایشگری رو هم دوس دارم به نظرم آرایشگری یه هنره و کار واقعا شادیه.مردم تو شادیهاشون میان آرایشگاه و ما هم یه جورایی تو شادیشون شریکیم.
من عاشق کار گریم عروس و شینیون درست کردنم و طراحی رو دست رو صورت و گریم بالماسکه و کوتاهی کردن و هم دوس دارم.ولی هنوز ابتدای کار آرایشگری ام و راه درازی مونده که یه آرایشگر حرفه ای بشم.
با آرزوی موفقیت برای همه آرایشگر ها
قبل از اینکه در مورد راه رفتنم قضاوت کنی کمی با کفشهای من راه برو.!

ارسال: #32
1392/10/12 04:49 ب.ظ -
punk آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 22

منم که عاشق شنیون و رنگ هستم. بعد از اینها کوتاهی و گریم رو دوست دارم. کلا عاشق موی سر مخصوصا موهای خوشگل هستم. Drunk
فعلا دوره ها رو ثبت نام کردم و دارم تلاش و نهایت سعیم رو برای یادگیری میکنم تا ببینم خدا چی میخواد... هنوز نمیتونم بگم تو کدوم زمینه بهترم چون تازه اول راهم. علاقه ام به ارایشگری از روز اولی که رفتم اموزشگاه 100 برابر شده. امیدوارم که تلاشهام نتیجه بده... =)
امیدوارم یه روزی بتونم مثل هانیه جون، زهره جون تو شنیون حرفه ای بشم. و ترکیب رنگ رو هم مثل سایه جون فول بشم. Arr

ارسال: #33
1392/10/12 07:13 ب.ظ -
*شکوفه* آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 5

منم به همه ی شاخه های ارایشگری علاقه دارم هر چه یادگیریم بیشتر می شه علاقمم چند برابر میشه همیدوارم یه روز به جایی که می خوام برسم .
گاهی وقت ها باید دستت را بزاری زیر چانه ات و به جریان زندگی فقط نگاه کنی

ارسال: #34
1392/11/21 08:46 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

سلام به دوستهای گلم من کلا تمام کارهای آرایشگری رو دوست دارم اما وقتی میخوام شنیون بزنم نمیدونم چرا گیج میشم اصلا فراموش میکنم از کجا باید شروع کنم اما عاشق کوتاهیم اپیلاسیون رو هم خیلی روست دارم همینطور کار رنگ رو برام دعا کنید که بتونم کار شنیون رو خوب انجام بدم.SickSick

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #35
1392/12/17 09:51 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/12/17 10:05 ب.ظ، توسط F E R E S H T E H. دلیل ویرایش : )
F E R E S H T E H آفلاین
کاربر محروم شده

بنده هم علاقه شدیدی به خالکوبی و بافت و شنیون دارم همشون رو هم انجام میدم و یک کاری که خیلی خووب بلدم ژورنال خوانی شنیون هست به هر سبکی که باشه فقط با یک نگاه براتون میزنم[تصویر:  new2.gif] علاوه بر آرایشگری کار نقاشی ویترای هم انجام میدم و ورزش مورد علاقم بسکتباله از همه ی همه ی اینا مهم تر سگم رو خیییلی دوست میدارم[تصویر:  puppykisses.gif] و خیلی خود شیفته ام و خیلی عکاسی رو دوس میدارم البته فقط از خودم[تصویر:  hippie10.gif] بعدشم عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​ااااشق همسریمم[تصویر:  __________m.gif][تصویر:  __________m.gif] هفصدو شصت و شیش تا از این قلبا

ارسال: #36
1393/10/14 04:27 ب.ظ -
سپینود1 آفلاین
ارایشگر

**

اعتبار: 2

(1392/11/21 08:46 ب.ظ)سعیده بانو نوشته شده توسط:  سلام به دوستهای گلم من کلا تمام کارهای آرایشگری رو دوست دارم اما وقتی میخوام شنیون بزنم نمیدونم چرا گیج میشم اصلا فراموش میکنم از کجا باید شروع کنم اما عاشق کوتاهیم اپیلاسیون رو هم خیلی روست دارم همینطور کار رنگ رو برام دعا کنید که بتونم کار شنیون رو خوب انجام بدم.SickSick

با اجازه اساتید محترم برای اینکه تو شینیون سر در گم نشیم این روش خوبه خودمم همین روش رو استفاده میکنم اول وقتی مشتری رو نشوندم و از فرم یقه و علاقش اطلاع پیدا کردم قبل از شروع کار تصنمیم میگیرم که میخوام چه شینیونی بزنم مو ها ی جلوش رو با توجه به حجم و اگه بخواد سنجاق تزیینی هم استفاده کنه و طبق تصمیم خودم واسه طرح شینیون رو با کلیپس طبق مدل تقسیم میکنم و اگه بخوام فرحی درست کنم موهای اون قسمت رو هم با کلیپس جدا میکنم بعد موهای پشت رو هم با توجه به مدل با گش میبندم اگه لازم بشه
از جلوی سر شروع میکنم مثلا قسمت های کناری کوش رو کمی پوش میدم و به عقب سنجاق میکنم بعد فرحی رو میزنم و بعد ارایش چتری رو انجام میدم حالا نوبت پشت سر هست و طبق مدل انتخابی پشت مو رو ارایش میکم اینجوری یه الگو داریم تا سر در گم نشیم و کار هم تمیز تر باشه
DrunkDrunk[font=Verdana]خدایا کمکم کن کارم به دل مشتریام بشینه و زیاد بشن[/fon

ارسال: #37
1393/12/23 10:40 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/12/23 10:43 ب.ظ، توسط bita76. دلیل ویرایش : )
bita76 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

(1393/10/14 04:27 ب.ظ)سپینود1 نوشته شده توسط:  
(1392/11/21 08:46 ب.ظ)سعیده بانو نوشته شده توسط:  سلام به دوستهای گلم من کلا تمام کارهای آرایشگری رو دوست دارم اما وقتی میخوام شنیون بزنم نمیدونم چرا گیج میشم اصلا فراموش میکنم از کجا باید شروع کنم اما عاشق کوتاهیم اپیلاسیون رو هم خیلی روست دارم همینطور کار رنگ رو برام دعا کنید که بتونم کار شنیون رو خوب انجام بدم.SickSick

با اجازه اساتید محترم برای اینکه تو شینیون سر در گم نشیم این روش خوبه خودمم همین روش رو استفاده میکنم اول وقتی مشتری رو نشوندم و از فرم یقه و علاقش اطلاع پیدا کردم قبل از شروع کار تصنمیم میگیرم که میخوام چه شینیونی بزنم مو ها ی جلوش رو با توجه به حجم و اگه بخواد سنجاق تزیینی هم استفاده کنه و طبق تصمیم خودم واسه طرح شینیون رو با کلیپس طبق مدل تقسیم میکنم و اگه بخوام فرحی درست کنم موهای اون قسمت رو هم با کلیپس جدا میکنم بعد موهای پشت رو هم با توجه به مدل با گش میبندم اگه لازم بشه
از جلوی سر شروع میکنم مثلا قسمت های کناری کوش رو کمی پوش میدم و به عقب سنجاق میکنم بعد فرحی رو میزنم و بعد ارایش چتری رو انجام میدم حالا نوبت پشت سر هست و طبق مدل انتخابی پشت مو رو ارایش میکم اینجوری یه الگو داریم تا سر در گم نشیم و کار هم تمیز تر باشه

من به کار رنگ علاقه دارم ولی نمی دانم چطور حرفه ای شوم وقتی ویدیو های سایه جون را دیدم خیلی ذوق کردم انشالله ادامه بدی

ارسال: #38
1393/12/25 12:00 ب.ظ -
marryamii آفلاین
کاربر انجمن

**

Wink RE: علاقه شما چیه؟

منم کلا گریم رو خیلی دوست دارم.بهم آرامش میدهDrunk

ارسال: #39
1394/06/18 06:19 ب.ظ -
مقصودویشکا آفلاین
کاربر انجمن

**

شیمیایی.شنیون.گریم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.