زمان کنونی: 1395/09/17، 09:57 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #141
1393/05/16 05:09 ق.ظ -
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

اعتبار: 163

RE: فال تاروت رایگان

سلام به همگی پیشاپیش معذرت میخوام از اینکه طول کشید من تازه رسیدم تهران و هنوز نرسیده پریدم تو سایت ایشالا تو این چند وقت ه تهرانم برای همتون فالتونو میگیرم دعا کنید زودتر بتونم اینترنتمو وصل کنم خونمون تا شرمندتون نشم

سعیده جان ممنون عزیزم از لطفت
مثل باران چشمهایت دیدنی است .شهر خاموش نگاهت دیدنی است.زندگانی معنی لبخند توست خنده هایت بی نهایت دیدنیست.

[تصویر:  03-KamyabwWw.Kamyab.ir_.gif]

ارسال: #142
1393/05/19 06:27 ب.ظ -
sara67 آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

سلام چرا اینترنتتون وصل نمیشه

ارسال: #143
1393/05/21 02:13 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/05/21 02:15 ب.ظ، توسط jojo_kouchoulo. دلیل ویرایش : )
jojo_kouchoulo آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام میشه برای منم فال بگیرید
دیبا
26 ساله نامزد دارم ولی در حال بهم خوردن
برای کار

ارسال: #144
1393/05/31 02:49 ق.ظ -
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

اگه بخوام یه نیت کامل کنم چیجوری باید نیت کنم Eh-icon
[/quote]

گلم برای نیت کامل عاطفی داریم -اقتصادی داریم-مشگلات و بیماریها گره های زندگی داریم من زیاد این فالو نمیگیرم چون انرژی بره ولی اگر خیلی اصرار داری چون دارم میرم اگر دیگه وقت نشد با شماره ام تماس بگیر برات بگیرم حتما هم بگو از انجمن ارایشگرانی شماره ام تو پروفایلم هست
برای مشاوره و مقایسه داریم
سالانه و هفتگی هم داریم که معمولا روز تولد شخص یا وسط سال یا اول سال گرفته میشه هرکدوم که خواستی بگو
مثل باران چشمهایت دیدنی است .شهر خاموش نگاهت دیدنی است.زندگانی معنی لبخند توست خنده هایت بی نهایت دیدنیست.

ارسال: #145
1393/05/31 03:41 ق.ظ -
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

(1393/03/27 08:55 ب.ظ)maryam bihamta نوشته شده توسط:  
(1393/03/26 12:54 ب.ظ)سماء نوشته شده توسط:  
(1393/03/26 12:47 ب.ظ)maryam bihamta نوشته شده توسط:  [سلام سما جان
یه فال از نظرجابهجایی اقتصادی به نام مریم متاهل لطف می کنید زحمتشو بکشید با تشکر فراوان
سلام به روی ماهت عشقم کاش اسم مادرتون رو هم برام میزاشتی تا دقیق تر بگیرم اما اینم دقیقه
گلم یه کاره قانونی برات افتاده به چیزی که میخوای تو این زمینه میرسی ایشالا 100 درصد -به حقت میرسی- جوابت هم مثبته یه اقای که تو اسمش حرف ح یا چ یا خ داره بهت خیلی کمک میکنه به عنوان مشاور و پشتیبانت
ایشالا گرفتن یه نذر یا شفا تو کارتت هست صبور باش کارت یه مقدار سخته یعن بر خلاف جهت اب انگار داری شنا میکنی ولی میتونی یه موفقیت تضمین شده به خواست خدا داری

سما جان سلام اسمه مادرم محترم لطف می کنی دوباره فال بگیری این جابجایی به نفع اقتصاد مالیم هست موندم چکار کنم؟
عزیزم یه صدقه بده یه مقدار هم با شناخت بیشتر با اطرافیانت معمله کن
پنهان کاری و کاری دور از چشمت باعثه سقوطت ممکنه بشه پس هوشیار بش و حواست رو جمع کن حسابو کتاب بیشتر میتونه باعثه سربلندیت بشه یه دیدار داری یا یه جلسه یا یه مذاکره بیشتر -کارت رو به نزول میره ولی در کل پیام کارتهات احتیاط و هوشیاری نسبت به اطرافیانته وحساب در یه خرج یا معامله

ارسال: #146
1393/05/31 04:29 ق.ظ -
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

(1393/03/26 04:26 ب.ظ)شکوفه مامان مهشید نوشته شده توسط:  سلام سماجان - باتشکرفراوان اززحمتی که کشیدی . انشااله هرچه ازخدابخواهی نصیبت شود. لطفا برای دخترم بنام مهشید - ازنظرتحصیلی وکاری - مجرد ونام مادر: معصومه فال بگیرید . ضمنا" آرزوی خوشبختی فراوان برایتان دارم .

سلام عزیزم خواهش میکنم لطف دارید
برای کارش: باید کمی سیاست به کارهاش اضافه کنه حواسش به اطرافیانش باشه به هرکسی اعتماد نکنه یه انتقال یا جابه جایی داره که ضررو زیان توش هست مقصر خودش نیست کارشکنی اطرافیانشه حواسش باید باشه ضررش غیره قابل جبران نیست منتظره نتیجه یه کاریا سیاستیه یه شخصی کارفرما یا رئیس یا مافوقش میتونه بهش اعتماد کنه بدش رو نمیخواد میتونه خیلی کمکش کنه یه دیدار یا مصاحبه هست توش خرابی افتاده ولی کاملا به نفعشه یعنی در کل برای شغلش اینده ای روشن و نورانی افتاده ایشالا
برای تحصیلی:
نمی دونم تو چه مقطع سنی هستند جوری تعبیرش رو میگم که خودتون تبدیل کنید به نسبت سنشون تلاششون برای داشتن اینده ای خوب قابل ستایشه زحمت زیادی برای دست اوردن به موفقیتهاشون میکشن حسادت اطرافیان دورو برشون زیاده یه وعده 3 برای یک پایان نیک که به صورت غیره حضوری بهشون خبر داده میشه(از طریق ایمیل -تلفن و....) تحصیلی افتاده براشون
فکر میکنم شغل و تحصیلشون به هم مربوطه اگر مکمل هم باشند موفقیت تحصیلیو کاری تضمین شده است

ارسال: #147
1393/05/31 01:03 ب.ظ -
صحراء آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 14

سماجانم ببخشیدچندتاسوال دارم:فال تاروت چطوری یادگرفتی؟ازکتاب؟میشه اسم کتابونویسندشو بگی؟
دوم اینکه ورق های تاروت ازکجاتهیه کنم؟
سوم آیافال تاروت همون فال ورقه؟

ارسال: #148
1393/05/31 01:16 ب.ظ -
jojo_kouchoulo آفلاین
کاربر انجمن

**

سلما جان منم برات پیام گزاشتم ولی هنوز جواب ندادی ....خیلی احتیاجج دارم بد جوری اعصابم خورده ....

ارسال: #149
1393/05/31 07:47 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/05/31 07:47 ب.ظ، توسط سماء. دلیل ویرایش : )
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

(1393/05/31 01:03 ب.ظ)صحراء نوشته شده توسط:  سماجانم ببخشیدچندتاسوال دارم:فال تاروت چطوری یادگرفتی؟ازکتاب؟میشه اسم کتابونویسندشو بگی؟
دوم اینکه ورق های تاروت ازکجاتهیه کنم؟
سوم آیافال تاروت همون فال ورقه؟

نه گلم فل ورق با تاروت فرق میکنه تاروت 78 تا کارته

کارتهای بزرگ ه اصلی هستند یا بزرگ آرکانا(به معنی راز بزرگ) یا خال حکم که شامل 22 کارت است: فرشته،جهان، خورشید، ماه، ستاره، برج، شیطان، میزان ، مرگ، سر به دار، عدالت، چرخ فلک، کشیش بزرگ، قدرت، ارابه، عاشق و معشوق، پاپ، شاه، شهبانو، راهبه، جادوگر و دلقک.
دسته کارتهایکوچک آرکانا(راز کوچک) 4 خال و 56 کارت دارن که هر خال 10 کارت شماره دار و 4 کارت تصویر(شاه،ملکه،شوالیه و سرباز) .خالهای تاروت سنتی ایتالیا شمشیر،سکه،ترکه و جام هستند که در تاروت امروزی به جای سکه "لوح" یا "ستاره پنج پر استفاده میشه
من تاروت کبیرو از یکی از دوستام اینترنتی یاد گرفتم اصلا با تاروت اشنا شدم -کارتهاشو از اینترنت کپی کردم و چاپ کردم چون شکلهای دلخواهمو دارند ولی یکی از دوسام قراره از ترکیه برام بفرسته کارتهای اصیلشو
از شهر کتابها یا کتاب فروشیهای بزرگ میتونی بخری مجوز دارند برای فروش حتی کتاب هم دارند
باقی اموزشمم از همین اینترنت بود هربار واسه خودم فال گرفتم نکاته جدیدشو نوشتم تا دستم اومد
بیشتر باید حس ششم خیلی بالایی داشته باشی یعنی 90 درصد تاروت حس ششم بعد معنی کارتو چیدمانش
اگر خواستی یکی از دوستام کارت میفروشه برات بپرسم -ولی راحت گیر میاد نگگران نباش

چشم جوجو جان تا قبل از رفتنم کامل برای همه میگیرم گلم

ارسال: #150
1393/06/03 05:35 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/06/03 05:43 ب.ظ، توسط سماء. دلیل ویرایش : )
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

(1393/03/29 11:49 ق.ظ)kokab67 نوشته شده توسط:  سما جون
نسیم. تصمیمم واسه ازدواج با فرد مورد نظرم درسته؟ .مجرد
ممنون

گلم سعی کن برای برنامه های اصلی زندگیت بعد از توکل به خدا چشماتو باز کنی و تحقیق کنی روی فال هرچقدر هم راست برنامه ریزی نکن ولی تو فالت میگه با وجوده مشگلات زیاد و راهه سخت شدنیه ولی اینده نگری فراموش نشه

(1393/03/29 03:54 ب.ظ)lilitare نوشته شده توسط:  
(1392/11/01 06:56 ب.ظ)سماء نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستایه گلم

برای اعضایه سایت فال تاروت میگیرم به صورت رایگان
Love-rose-icon
اگر مایل بودید این اطلاعاتو در اختیارم بزارید
یه نکته مهم** لطفا نیتتون رو با یا نه نپرسید مثبت بپرسید واضح و شفاف:مثلا
این غلطه:من این خانه را میخرم یا نه؟
این درست:من خانه را میخرم؟
اسم کوچیک خواهان فال /نیتتون عاطفی یا اقتصادی/مجرد یا متاهل بودن

سلام منم فال میخوام مریم / اقتصادی / مجرد اوضاع کارم و مالی خوب میشه؟ واسه ازدواج هم می
در ماه شهریور یک تماس غیره حضوری یعنی تلفنی یا ایمیل یا ... داری یه پیشنهاد یا راه روشن جلوی پات گذاشته میشه
که تو مسیر مالیت نقش زیادی داره احتمالا هفته دوم شوریور یا ... یا همون نیمه دوم چون یک وعده 2 خیلی داره خودشو نشون میده

برای ازدواجت:
یه خانواده تو ازدواجت خیلی نقش زیادی دارند یه جورایی روی اعصایت هستند حتی ممکنه درگیری و کشمکش هم به وجود بیاد ولی در نهایت خوبه به نفعه شماست سعی کن روی اعصابت مسلط باشی چون اتفاقات اعصاب خورد کن زیادی خواهی دید

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (2 کاربر):
سعید، sima25

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.