زمان کنونی: 1395/09/16، 09:28 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #11
1392/11/03 03:07 ب.ظ -
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

اعتبار: 163

RE: فال تاروت رایگان

(1392/11/01 09:10 ب.ظ)هانيه خوش نژاد نوشته شده توسط:  من من من

هانیه . موقیت بهتر شغلی . متاهل

زودباش دوست جون من دلم کوچولو ی

هانی جونم:
ترس از یه چیزی میتونه به لجبازی یا نشنیدن پند و اندرز بی اعتنایی هم تعبیر بشه باعث شده موفقیتی رو از دست بدی یعنی
انگیزه حرکت رو ازت گرفت(این گذشته ات)

یه خانمی که از دست دادیش از دنیای مردگان برات دعا میکنه باعث میشه به خواسته ات برسی انشاء الله یه کاره قانونی یا امضای سند یا همچین چیزایی به زودی برات پیش میاد یا درگیرشی الان به نفعته سعی کن از پسش خوب بر بیای به هیچ وجه اجازه شکست رو به خودت نده
کارتهات کلا خوب بودند یه چیزی تو وجودته پیشرفتتو کند میکنه میتونه بی اعتمادی یا ترس از ریسک باشه-بهش غلبه کن
مثل باران چشمهایت دیدنی است .شهر خاموش نگاهت دیدنی است.زندگانی معنی لبخند توست خنده هایت بی نهایت دیدنیست.

[تصویر:  03-KamyabwWw.Kamyab.ir_.gif]

ارسال: #12
1392/11/03 03:22 ب.ظ -
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

(1392/11/01 10:46 ب.ظ)رعنا نوشته شده توسط:  منم میخوام :)

رعنا . موقعیت اقتصادیم خیــــــــــــــــــــــــــلی خوب میشه؟ مجرد
گلم کارتهات خوبه ایشالا که موفق باشی نکاتی رو که به نظرم جالب بود و به دردت میخوردو برات بلد میکنم
یه سازش یه کاری قانونی (بازهم میتونه شروع شراکت یا قرارداد یا.... باشه)
شراکتی خوب و سازنده -خانومی که میتونه رویه موفقیتت تاثیره مثبت بزاره وارد زندگیت شده پر از استعداد-اگر سوالی داری تو نیتت: باید بگم برای گرفتنه جواب به درونت مراجعه کن جواب رو خودت میدونی ولی شاید چون تلخه نمیخوای قبولش کنی-تو یه قضیه داری دل دل میکنی
حسادت و حقه بازی اطرافت هست به هدفت میرسی انشاء الله شروعی زیبا خواهی داشت همراه با شادی اما این شروع با بی تجربگی و نا پختگی همراه خواهد بود(کاری رو میخوا شروع کنی اطلاعاتت کافی نیست)ولی ایده یا نیتت موفقیت امیزه
مثل باران چشمهایت دیدنی است .شهر خاموش نگاهت دیدنی است.زندگانی معنی لبخند توست خنده هایت بی نهایت دیدنیست.

ارسال: #13
1392/11/03 03:39 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/11/03 03:44 ب.ظ، توسط سماء. دلیل ویرایش : )
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

(1392/11/02 12:16 ق.ظ)maryam bihamta نوشته شده توسط:  سلام عزیزم زحمت یه فال هم برای ما بکشید با تشکر
مریم. تغیرمکان کسب درامدم خلیی به نفع در امدم می شود.متاهل
نه عزیزم موقعیته فعلیت خیلی بهتره -تغییر مکان فعلابه نفعت نیست و خرابی برات میاره-نیتت رو فعلا رها کن و گیر نده سکوت جایز نییت-اعتماد بی مورد نکن(تفسیرم کمخ چون 3 تا کارت اخرت داره هشدار میده و کارتهای فعلیت خوبه
ار این حسه بلاتکلیفی بیرون بیا

(1392/11/02 03:22 ق.ظ)گوگوش نوشته شده توسط:  صبا/شغل متناسب با رشتم پیدا میکنم/متاهل

یه حامی و مشاور دلسوز مرد(ظاهره دلسوز)بهش اعتماد نکن (گدشته ات)در ظاهر هواتو داره اما باطنا خیر و صلاحتو نمی خواد
رشته ات مربوط به دادگاهو این چیزا میشه یا مشاوره؟
ببین داری یه دوره ای رو میگذرونی دوره ای پر از تنش 3 تا کارته اخریت عالی اومدن یعنی ایشالا صد در صد به خواسته ات میرسی به زیبا ترین شکل

ارسال: #14
1392/11/03 06:07 ب.ظ -
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

(1392/11/02 02:15 ب.ظ)Minaaa نوشته شده توسط:  سما جان لطفا براي منم فال تاروت بگير

اسم کوچیک: مينا

نیتم: عاطفی ( تا عيد با نامزدم عقد ميكنم )

فعلا مجرد

مبارکت باشه عروس خانوم
مینا جان یه رابطه ای عاطفی داشتی که به هم خورده قبلا رو احساست تاثیر گذاشتی و باعث شده احساس بلا تکلیفی کنی
احتیاج به تایید یه اقا(مثله پدر یا پدره همسرت)دارید نمیدونم تو چه زمینه ای ولی منتظر هستی باید صبر کنید با صبوری مشگلت حل میشه اضطراب رو از خودت دور کن امیدت به خدا باشه این شرایط رو پشت سر خواهید گذاشت و به سمته صلح پیش میرید

ارسال: #15
1392/11/03 11:45 ب.ظ -
الی65 آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 69

منم می خوام سماء جان
الهام
نیتم : موقعیت شغلیم بهتر می شه ؟خونمم فروش میره ؟
متاهل
کاش.....

ارسال: #16
1392/11/04 02:13 ق.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

اعتبار: 307

(1392/11/03 02:47 ب.ظ)سماء نوشته شده توسط:  
(1392/11/01 07:12 ب.ظ)مدیر سایت نوشته شده توسط:  سلام اولیشو زحمت بکشید برای من بگیرید .

حمید - موفقیت شدن در بورس - متاهل
آقای مدیر چون به علت گرفتاری نتونسیتید سر بزنید جسارتا من با نیت مثبت براتون فالو میگیرم -اگر خواستید و جوابتونو نگرفتید دوباره براتون میگیرم:
وقفه و احساس بلا تکلیفی که تو کارتون افتادهبه نفعتونه و باعث تغییر و تحول در کارتون میشه-با هوشیاری و تمرکز میتونید از این ظاهره کسالت بار نجات پیدا کنید-شرایطی رسمی و زیبا و فریبنده سره راهتون قرار گرفته مراقب باشید گول ظاهر رو نخورید
یک ویرانی در گذشته داشتید عبور از اون باعثه احساس بلا تکلیفیتون شده یعنی روتون تاثیر داشته -وقفه ای که دارید به خاطره حسادت یا (به قول خودمون زیر اب زدن)یا مکر دیگرانه راهتون رو سخت میکنه ولی به خواسته اتون میرسید انشاء الله -یه مشاور یا حامی دلسوز خیلی تو موفقیتتون تاثیر میزاره(فردی مقتدر )این شخص آقا هستند-نیتتون رو رها کنید و استرس نداشته باشید

دست شما درد نکنه واقعا عالی بود ، جملات جای فکر کردن دارند و وقتی فکر می کنم تقریبا همه درست هستند . وقفه ای که گفتید به نظرم می رسه ممکنه منظورش افت شدید شاخص بورس هست که امروز سر زبونهاست و ممکنه که بدتر هم بشه . در کل خیلی زیبا و امید بخش بود . سپاس گزارم
[تصویر:  t5.gif]

ارسال: #17
1392/11/04 04:52 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/11/04 05:00 ق.ظ، توسط سماء. دلیل ویرایش : )
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

(1392/11/03 11:45 ب.ظ)الی65 نوشته شده توسط:  منم می خوام سماء جان
الهام
نیتم : موقعیت شغلیم بهتر می شه ؟خونمم فروش میره ؟
متاهل

الهام جونی:نمیدونم چرا اینقدر استرس داری تو کارت کشیدن مشخص بود شایدم به خاطره هیجان گرفتن فاله
این کارتت 2 تفسیر داره ببین کدوم بیشتر به وصف حالت میخوره:1-اگر با کسی شریک هستی یا قراره بشی(در اینده نزدیک) بیشتر چشماتو باز کن
2-صبر بیش از اندازه ات باعثه خشمت شده اما نگران نباش به زودی موفقیت به سراغت میادو از این قضیه عبور میکنی(ایشالا)
دله خیلی پاکی داری رابطه ای بسیار زیبا با خالقت-خدا خیلی هواتو داره بین 2 انتخاب تردید داری به سمته بهتر برو و بسپار به خدا -بیشترین موفقیتت به خاطره جسارت،کنترل برروی احساسات،ایمان و تلاشو صبوریته
یه حامی دلسوز داری که خیلی هواتو داره و مراقبته کسی مثله همسر
برای خونتون:
برای فروش خیلی مصمم هستید
حالت سکونی که داری به نفعتون صدقه بدید حسادت و زبان و چشم بد تو زندگیتون زیاده مسیرتون رو سخت میکنه اما نا ممکن نه
ببین به نظرم برای فروش یه مقدار صبر کنید خوبه 2 بار فال گرفتم جفتش اینجوری اومد که فعلا به نفعتون نیست
حتی یه معامله به ظاهر شیرین هم براتون پیش میاد ولی احتیاط کنید
باز حمایت یه مرد تو فالت اومده خیلی کمکت میکنه ومشورت هایه خوبی هم بهت میده

(1392/11/04 03:04 ق.ظ)آلما نوشته شده توسط:  سلام سمای عزیز برای من هم لطف کن فال بگیر

رقیه-وضعیت اقتصادی من بهتر می شود-متاهل

چشم عزیزم:
عزیزم کله کارتهات خوب اومده یعنی عالی-گذشته اش زیاد جالب نبود اما به زودیه زود اتفاقات عالی برات می افته یه توسل یا
یه نذر به بزرگان داری که ایشالا قبول میشه
و با بی تجربگی اما موفق قدم در مسیر پر از شادیو نشاط خواهی گذاشت

ارسال: #18
1392/11/04 01:51 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/11/04 01:52 ب.ظ، توسط نورا. دلیل ویرایش : )
نورا آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 5

سماء جون میشه واسه منم بگیری عسلی؟؟؟؟؟؟؟؟
ناهید ... با یادگرفتن آرایشگری به خواسته ام میرسم(به موقعیت اقتصادی که میخوام میرسم؟؟؟) ...و آخریشم اینه که دوستم در دانشگاه آلمان پذیرش میگره و میره...
دعات میکنم عزیزم...واسم خیلییییی مهم اند..مخصوصا این آخریش که دلم میخواد زودتر بره

یادم رفت بگم مجردم...

ارسال: #19
1392/11/04 02:40 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/11/04 02:41 ب.ظ، توسط سماء. دلیل ویرایش : )
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

دوست گلیا فالو به عنوانه مشاوره میگیرم وگرنه ادعایی برای پیشگویی ندارم درست هم نیست این قضیه(اجازه اشم برای گرفتن مشورت با کارتهام از مرجع تقلیدم فقط به این شرط گرفتم که هم تویه جملاته قدرته خدا و اجازه خدا رو بیارم -هم ادعایه پیشگویی نداشته باشم)میگم 100 درصد درسته تمام جزئیات بسنجید روی حرفه من فقط نباشه

(1392/11/04 01:51 ب.ظ)نورا نوشته شده توسط:  سماء جون میشه واسه منم بگیری عسلی؟؟؟؟؟؟؟؟
ناهید ... با یادگرفتن آرایشگری به خواسته ام میرسم(به موقعیت اقتصادی که میخوام میرسم؟؟؟) ...و آخریشم اینه که دوستم در دانشگاه آلمان پذیرش میگره و میره...
دعات میکنم عزیزم...واسم خیلییییی مهم اند..مخصوصا این آخریش که دلم میخواد زودتر بره

یادم رفت بگم مجردم...

Love-rose-icon
خانومی مشخصاته دوستت رو یادت رفت بگی-بفرست سریع بگیرم براش

فال اقتصادی برای خودت:
عزیزم کله کارتهات خوب بودنند حتی تصمیم برای شروع هم تو کارتهات بود یکی از کارتهاتم یه خانم ثروتمند بود-یه کم صبور باید باشی-و با دانش کافی -(2 بار تو کارتهاتکسب دانش تو این زمینه برای موفقیتت با تاککید اومده)یکی اولین کارتت یکی هم اخرین کارتت -من اینجوری تعبیر میکنم که مدام کنار کارت باید اموزش های جدید هم ببینی
یه حاجت هم داری که ایشالا بهش یرسی پاداش صبوریته-یه چیزی شبیه معجزه برات اتفاق میافته جهش خیلی عالی تو پیشرفت

ارسال: #20
1392/11/05 01:56 ق.ظ -
elii2020 آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

الهام.کسی که دوسش دارم برمیگرده؟.مجرد

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (4 کاربر):
siasiasia ، سماء ، سعید، sima25

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.