زمان کنونی: 1395/09/13، 01:22 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #31
1392/11/09 02:13 ق.ظ -
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

اعتبار: 163

RE: فال تاروت رایگان

سلاام بچه ها ببخشید یه کم سرم شلوغه فقط میرسم یه سر به سایت بزنم فوضول دونم نترکه
تا 5 شنبه ایشالا از خجالتتون در میام
مثل باران چشمهایت دیدنی است .شهر خاموش نگاهت دیدنی است.زندگانی معنی لبخند توست خنده هایت بی نهایت دیدنیست.

[تصویر:  03-KamyabwWw.Kamyab.ir_.gif]

ارسال: #32
1392/11/10 05:20 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/11/10 05:25 ب.ظ، توسط سماء. دلیل ویرایش : )
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

(1392/11/05 01:56 ق.ظ)elii2020 نوشته شده توسط:  الهام.کسی که دوسش دارم برمیگرده؟.مجرد

ایشون از شما خواستگاریم کردند؟یه مراسم رسمی تو کارتتون هست در گذشته اگر جواب منفیه:
اینو حسم میگه:ب تلاشه خودت سعی در نگگه داشتنش داشتی یه جورایی ارتباط یکطرفه-همه چی بر وقف مرادت بوده تا اینکه گره ای در کارت می افته گره رو شاید به زور و .... بتونی بازش کنی اما بازهم یه مشگلی هست این مشگل به خاطره حرفهاییه که پشتته نمیدونم دشمنی داری که داره با بدزبانی -مکر و حیله یا همون زیر اب زدن خودمون اتیش میسوزونه
و کسی که مورد نیتته ازت خشمگینه
مسیرت خیلی سخته باید خیلی صبور باشی و تلاش کنی-خصوصیتو چک کن باقیشو بهت خصوصی بگم
مثل باران چشمهایت دیدنی است .شهر خاموش نگاهت دیدنی است.زندگانی معنی لبخند توست خنده هایت بی نهایت دیدنیست.

ارسال: #33
1392/11/10 07:58 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/11/10 08:01 ب.ظ، توسط آلما. دلیل ویرایش : )
آلما آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 2

سماجونم اگه میشه سوال صفحه قبلم رو با این یکی رو باهم جواب بده مرسی =)انشالله که خوشبخت بشی خانمی

محمد رضا-آیا آروم و سر به راه میشه-مجرد

ارسال: #34
1392/11/11 03:24 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/11/11 03:28 ق.ظ، توسط سماء. دلیل ویرایش : )
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

(1392/11/05 02:47 ق.ظ)آلما نوشته شده توسط:  سما جونم ببخش بازم بهت زحمت میدم ایندفعه واسه یکی از دوستام میخوام که فال بگیری

فهیمه-آیا با شخص مورد نظر ازدواج می کنه-مجرد

با دعاهایه زیاد مسئله رسمی پشت سر گذاشت شده-اما به سمته بلاتکلیفی کشیده شدید خیلی مراقب باشید 2 تا هشدار دارید صدقه بدید-پیله کردن به این قضیه جز عصبانیت سودی نداره-غرورو عصبانیت نتیجه ای جز خرابی نداره-ایمان و اعتماد به نفس داشته باش و به خودت مسلط باش-هممیشه چیزایی به ظاهر خرابی هستند بد نیستند ممکنه مثله فواره برای بالا رفتن اول سقوط کنی

(1392/11/10 07:58 ب.ظ)آلما نوشته شده توسط:  سماجونم اگه میشه سوال صفحه قبلم رو با این یکی رو باهم جواب بده مرسی =)انشالله که خوشبخت بشی خانمی

محمد رضا-آیا آروم و سر به راه میشه-مجرد

بی تجربه و خامه پر شور و به قول خودمون شاید شنگول بی حواس-جوابه سوالت درونه وجودته خودت جوابو میدونی-یه دادگاه یا کاره رسمی خیلی زود براش پیش میاد-به زودی به نیتتی که میخواهی (سر به راه شدن)میرسی انشاء الله

ارسال: #35
1392/11/11 04:24 ق.ظ -
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

(1392/11/06 02:18 ب.ظ)kocholo نوشته شده توسط:  منم میخام لطفا
محدثه.موفقیت شغلی.متاهل
یکیم شوهریم مرسییییییی
امین.موفقیت شغلی وتحصیلی.متاهل
خیلیییییییییییییی مرسیییییییییییییییییی

محدثه گلی:
فرصتی که نتیجه صبر و شکیباییته -احساس بلا تکلیفی-استرس و دلهره رو از خودت دور کن تا موفق تر بشی
با هوشیاری یه سری از مشگلات روو پشت سر میزاری-وقفه و گره ای که افتاده به زودی تموم میشه
همسره محدثه گلی:
صبوری و استقامتتون باعثه موفقیتهای بزرگی براتون میشه-کائنات و چرخ اقبال به نفعتون خواهند چرخید موفقتی بسییییییییار بزرگ به شما نوید داده شده که باعثه خشم و حسادت دیگران میشه
دوست و دشمنتون رو بشناسید
تحصیلی:
زنی مرموز پر ز کینه و حسادت و خشم با ظاهری فریبنده تو طالعتونه غضب و حسادت چشماشو پر کرده
اعتماد به نفس بسیار بالایی داره-خودخواهه و زود عصبانی میشه حتما ازش دوری کنید(این تو 2 تا فال امین اقا بود!)
وعده ای به شما داده میشه خیلی زود دلسرد نشید این وعده باعثه پیشرفته سریعه شما میشه-به زودی قدم در راهه نو و ادامه تحصیلی با موفقیت خواهید بود ایشالا

ارسال: #36
1392/11/11 05:21 ق.ظ -
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

(1392/11/06 04:26 ب.ظ)سمانه درمان نوشته شده توسط:  سلام سما جون منم فال میخوام یکی برای خودم یکی هم برای همسرم ممنون عزیزم
سمانه- موفقیت در زندگی و شغل- متاهل
سید مصطفی - موفقیت در زندگی و شغل-متاهل
خیلی خیلی سپاسگزارم عزیزه دلم

سمانهLove-rose-icon
موفقیت یا اروزویی داشتی(نمیدونم از دست دادن عزیزی یا...)تویه وضعیت بلا تکلیفی و احساس سقوط قرارت داده یه گره ظاهری-نگران نباش به زودی چرخ فلک به نفعت خواهد چرخید( ایشالا)
اقتصادی:
بسیااااااار بسیار زیبامراقبه زنی با ظاهری مهربون و زیبا و باطنی دیو صفت باش
موفقیت شما با تغییراتی که در زندگیتون دادید تضمین شده است سرنوشت و تقدیرت روی خوش اقبالی و شانسه جریان زندگیت روبا کارهای نیک تضمین کن انرژی مثبت زیادی داری که همین تو خوش شانسیت تاثیره زیادی داره

همسرت:
موفقیتی که کسب کرده توش حرف هس ولی با شکیبایی و بی محلی
پشت سر بزاریدش
اگر حاجتی همراه با شف با نذر و نیاز دارید حاجت روا میشید به زودی ایشالا
دله پاک همسترتون مسیر امدادهایه غیبی رو باز کرده
کاری:
یک وضعیت قانونی یا درگیرش هستید یا به زودی درگیرش خواهید شد که پاداش و موفقیت همراهشه
کاری رسمی رو پشته سر گذاشتید که اینده اتون رو تضمین کردید

ارسال: #37
1392/11/11 05:50 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/11/11 06:00 ق.ظ، توسط سماء. دلیل ویرایش : )
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

(1392/11/06 09:08 ب.ظ)گوگوش نوشته شده توسط:  سما جون یکی دیگه برای من میگیری...ممنونم ازت..

صبا/من در مرکز پشتیبانی مشغول میشم/متاهل

همیشه جابه جاییو نقل و انتقال به نفعت نیست
گول ظاهره افراد رو نخور
مسافرات برات خوب نیست عقب بنداز(اگر تو فکرشی)
مسیری که قدم گذاشتیو شروع کردی با بیتجربگی و سختی همراه بوده-اما خوب
صحبت و حسادت و مکر پشته سرت یه مقدار کارتو سخت میکنه-صبور باش

(1392/11/06 09:59 ب.ظ)مریم بانو نوشته شده توسط:  سما جون منم فال میخوام.یکی هم برای نامزدم.مرسی عزیزم.
مریم. موفقیت در زندگی و کار؟ . مجرد/
سجاد .موفقیت در زندگی و کار؟مجرد
بازم ممنونم عزیزم

مبارکت باشه عزیزم
برای خودت گلم:
تغییرو تجولی که تو زندگیت ایجاد شده باعثه خوش اقبالیت میشه-با هوشیاری تصمیم بگیراگهی باعثه
میشه زندگیتو جوری که دوست داری تو دستت بگیری
غم و اندوه رو پشت سر میزاری سوالی رو که داری جوابش رو درونت جستجو کن حتی اگر تلخ باشه
کار:
یک پریشانی که میتونه از دست دادنه کار-موقعیت عالی-یا سرمایه باشه تو زندگیت رخ داده که ذهنت رو درگیر کرده
رهاش کن که باعث میشه از هدفت دور بشی اهله ریسک باش و از خطرات نترس
قدم در راه پر از موفقیت و مثبت ذاشتی انتخابی بسیار عالی
دله پاکی داری یه نذر یا رازو نیاز با خدا باعث میشه حتما به خواسته هات برسی
ایشالا
همسرت
کار:
کارتها همه عالی
فقط برای موفقیت بیشتر نیاز به حامیه مالی یا فکر داره تا موفقیتشو بیمه کنه

زندگی
یک کاره قانونی-و وعده و وعید که مثبته
بازهم نذر افتاده یا دعا که برای رسیدن به خواسته اتون خیلی موثره . با بردباری مشگلاتتون رو پشت سر میزارید
به زودی مشگلات رو پشت صبر خواهند گذاشت

ارسال: #38
1392/11/11 06:15 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/11/11 05:53 ب.ظ، توسط سماء. دلیل ویرایش : )
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

(1392/11/07 03:35 ق.ظ)sajjads3 نوشته شده توسط:  سلام مرسییی
منم فال میخوام
سجاد - اونم منو دوست داره؟ - مجرد

آقا سجاد خوش اومدید به انجمن=)
اقا سجاد 3 بار نهایت حده مجازه براتون کارت کشیدم تقریبا کارتهاتون یکی بود
من نیتمو راجع به احساسشون براتون گرفتم
احساسه بلاتکلیفیه مخرب که باعثه گره ای تو کارتون شدده و براتون خرابی به بار اورده(در گذشته)
گره ای که میتونید بازش کنید و به سمته صلح پیش میرید(اگر مشگلی بینتون هست)اگر هم نه یه مراسم رسمی مثله خواستگاری در پیش دارید
برای گرفتنه جواب سوال به دروت مراجعه کن ببین حست چی میگه-به مقدار مراقبه رفتارتون باشید
یه خانوم مرموز و جوان در نزدیکیه شماست از بودنتون خشمگینه یا حسادت میکنه (فکر کنم مجردم باشه)
محتاط و شفاف رفتار کنید
دعا و یا رضایت یه یک خانم باعث میشه از خرابیها جلوگیری بشه خانومی مثله مادر زنی پاک و پر از برکت
کسیو که از دست دادی هم خیلی برات دع یکنه دعایه ایشون هم خیلی تو موفقیتت تاثیر داره(دعایی خیر از عالم مردگان)
پیام خصوصیتون رو چک کنید

ارسال: #39
1392/11/11 06:26 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/11/11 06:34 ق.ظ، توسط سماء. دلیل ویرایش : )
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

(1392/11/07 04:23 ق.ظ)سوگند نوشته شده توسط:  برای من هم بگیرممنون
معصومه با شخص مورد نظر ازدواج می کنم-مجرد

سوگند جان:
عزیزم گره ای موقتی تو زندگیت افتاده وگگرنه کله کارتهات عالی بودند و نیازی به تفسیر جز چند تکته نداشت
جریانه زندگیت با دخالت یک خانم(مادر)به سمته مثبت تر پیش میره
فکر کنم مادره شخصه مورد نظرت باید رضایتش جلب شه

(1392/11/07 10:36 ب.ظ)ostooreh نوشته شده توسط:  سلام سما خانومی
لطفا برای من هم زحمت یک فال رو بکشن.

سرمایه ای که چند ساله رفته خیلللللللللللی زود طرف میاره دو دستی تحویل میده .
الهام .متاهل

اسرارت رو به کسی نگو تا موفقت رو کسب کنی
بله خیلی زود به سمته صلح پیش خواهید رفو به چیزی که میخواید میرسی
موفقیت یک زن با اعتماد به نفسه بالا(چون نیت فال مربوط به خودته پس این خانم هم خودتیو موفقیت هم مربوط به شماست)ایشالا

خداییش خوش قولیم تو حلقم تا 4:30 دارم فال میگیرم
که وارد جمعه نشیم

قیافه الان من:Dazzled-iconCholer-iconAlien-bored-icon
اینا هم تقدیم به خودم با عشقHeartLove-rose-iconRose-iconKiss-icon

ارسال: #40
1392/11/11 09:04 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/11/11 09:06 ب.ظ، توسط Minaaa. دلیل ویرایش : )
Minaaa آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 3

سمايي عزيزم ميتوني براي خواهرامم فال بگيري؟

اسم کوچیك: زينب

نیتش: عاطفی ( مشكلي كه با همسرم دارم به طلاق مي انجامد؟ چه مدت طول ميكشد؟ )

متأهل
..............................................................

اسم کوچیک: زهرا

نیتش: اقتصادي ( در كارم پيشرفت ميكنم و مشتري هام زياد مي‌شوند؟ )

متأهل

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (3 کاربر):
siasiasia ، سماء ، سعید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.