زمان کنونی: 1395/09/20، 04:14 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #61
1392/11/19 02:42 ب.ظ -
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

اعتبار: 163

RE: فال تاروت رایگان

نگین جان -من پستهایه دیگنو خوندم - ارومتر شدم چون متوجه شدم لحنه صحبتت همینه
عزیزم لحنت واقعا تنده اینو خواهرانه بهت میگم
ببین خانومی منم نه خوشم میاد نه دوست دارم خرافاتو تو جامعه پرورش بدم
ولی هم خودم به عنوانه مشاور قبول دارم این کارو هم سعی میکنم مثبت برداشت کنم چون خوده برداشت منفی باعثه بد شدنه اوضاع میشه
تک تک پستهامو با دقت بخون(برای کاربرا فال گرفتم)تماما سعی کردم نیرو انرژی بدم اگرم خطری هست بهشون بگم که حواسشونو بیشتر جمع کنند یا صدقه بدن
یه کارت هست تو تاروت میگه اگر بیاد طرفت یا معتاده یا ....
ولی هیچوقت هیچوقت هیچوقت من کسیو بدبین نمیکنم بهشون میگم حواسشون رو به اطرافشون بیشتر جمع کنند
بازهم ممنون از این پستت بزرگواریتو نشون دادی
مثل باران چشمهایت دیدنی است .شهر خاموش نگاهت دیدنی است.زندگانی معنی لبخند توست خنده هایت بی نهایت دیدنیست.

[تصویر:  03-KamyabwWw.Kamyab.ir_.gif]

ارسال: #62
1392/11/20 01:33 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/11/20 02:55 ق.ظ، توسط سماء. دلیل ویرایش : )
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

(1392/11/20 12:09 ق.ظ)negiin نوشته شده توسط:  ممنونم از تذکرات خواهرانت سما جون
ولی خیلی خوشحالتر وممنونتر میشم اگر با لحن تند وزننده ام کسی رو آزردم وبا کسی گلاویز شدم بهم معرفی کنی..
فقط من خیلی خوشخیال ورویا پرداز نیستم وتا وقتی نیاز نباشه حرفی رو نمیزنم...
من اگر شغل آرایشگری رو انتخاب کردم صرفا بخاطر تنوع وروحیه ظریف ولطیفیه که داره..
اگر اینجا هم از اینجور حرفهای خاله زنکی وسرکوچه ایی باشه ترجیح میدم ترکش کنم ولقایش را به عطایش ببخشم..
واقعا متاسفم برای مردم خرافه پرست هموطنم..
بیخود نیست که پیامبر زرتشت فقط بخاطر مبارزه با خرافات پرستی ایرانیان از طرف خدا مبعوث شد...
امیدوارم کمی روشنفکرانه تر وعمیقتر به انرژی های مثبت ومنفی اطراف خود بنگرید..
چون منم یه چیزایی از چهره شناسی وغیبگویی میدونم واینم میدونم که هیچ بنی بشری حق نداره سر واسرار دیگرانو فاش کنه...
بیخود نیست که اینگونه انرژدهنده ها زیاد شده وچه مثبتهایی هم میدن....!!!
درضمن میبخشید که من زن چرب زبان ولوس وچاپلوسی نیستم.. ...
امیدوارم بدونید چه میکنید چون در برابر خدا پاسخگو خواهید بود..
این سایت دیگه از سایت آموزشی وآرایشگری خارج شده....
برای مدیریت این سایت وهمچنین برای خودم هم عمیقا متاسفم چون فکر میکردم سایت مورد نظرم رو یافتم...
بدرود

متاسفانه ببخشید که میگم دیگه مجبورم کردید فوق العاده هم انسانه فضولی هستی
شما که اینقدر حرص میخورید چرا میاید تو این تاپیک احترام به دیگران در فرهنگ لغته پر اذعایه شما نیومده؟؟؟؟؟فقط خشکیو تعصب بی جااا
ما هم از داشتنه هموطنی بینزاکتو خودخواه متاسفیم
من اذعایه انرژی کردم!!!!!!! شما چرا دوست داری یه چیزو ببندی به کسی -پیشگو-جادوگر خوب ....
چاپلوسیو با نزاکت (بشین- بفرما و..) اشتباه نگیرید-چیزی رو که قبلا نیا موختید معلم سختگیر تری مثله جامعه با گرفتنه چیزی با ارزش تر بهتون یاد میده
منو از خدا نترسونید امثاله شما هستند که دین گریزی رو رواج میدن مثلا خدا منو میبره جهنم ؟؟؟؟خدایی که من دارم مهربون تر از این حرفاست خدایه شما رو نمیدونم-شما از حاکم شرع بالاترید
ادعایه غیب گویی جالبه !!! به من یاد دادند هرکسی این اادعا رو داشت دیوانه است جز خدا و پیامبران هیچ کس نمیتونه همچین ادعایی داشته باشه
خودخواهیه شما هیمنو بس که به جایه خصوصی تبادل نظر مدام اسپم میزارید و به همه توهین میکنی-روحیه ظریف و لطیف هم به شما نمیاد
پیامبره شما زرتشته؟؟؟؟؟خوب پس ازهم تکلیفی بر شما نیست
شما سندیتی بر 1-پیامبری زرتشت-2-مبعوث بودنش از طرف خدا دارید؟؟؟در ظمن بهتون تبریک میگم که از غیب بهتون اخبار میرسه !!!!!!!
حرفات ضدو نقیضه

ولی بدون من بخشیدمت(ولی تو برو فکره خودت باش که به همه توهین کردی و باید حلالت کنند) من نه وقت دارم از تو ناراحت باشم و نه ارزششو داری و هم معتقدم نیش عقرب نه از ره کین است ....
مثل باران چشمهایت دیدنی است .شهر خاموش نگاهت دیدنی است.زندگانی معنی لبخند توست خنده هایت بی نهایت دیدنیست.

ارسال: #63
1392/11/20 12:30 ب.ظ -
سمانه درمان آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

سلام سما جونم خوبی من که اعتقاد دارم و دوستان زیادی تو گروه اعتقاد دارن و اصلا حرف بعضیا مهم نیست.
گلم یه زحمت این دوستام کچلم کردن میشه فالشونو بگیری؟؟
بسیار سپاسگذارم عزیزه دلم بوس بوس

ارسال: #64
1392/11/21 01:40 ب.ظ -
سارا گلی آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

سلام سما جان میشه لطف کنی برا منم فال بگیری؟ سارا _ مدتی از کار آرایشگری دور شدم میخام دوباره برگردم میخام ببینم برگشتم خوب هست و موقعیت خوبی پیدا میکنم _ متاهل

ارسال: #65
1392/11/21 03:07 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/11/21 03:09 ب.ظ، توسط zahra.tayefi. دلیل ویرایش : )
zahra.tayefi آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام لطفا برامنم فال بگیرید میخوام بدونم تصمیم درستی گرفتم براازدواج یانه0اس سانا عضو جدید

ارسال: #66
1392/11/21 11:15 ب.ظ -
ستاره خوشحال آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

سلام سما جون
منو یادت هست دوتا فال میخواستم ها ؟میگیری برام؟
میدونم اعصابتو خرد کردن اما گاهی پیش میاد خودتو ناراحت نکن
مرسی موفق باشی
آموزش انواع هنر
روباندوزی؛نقاشی رو پارچه ؛نما جواهر ؛گلسازی با حریرو....
انجام انواع رنگ مش وبافت مو واکتنشن مو

تلفن تماس 09197832687

ارسال: #67
1392/11/21 11:21 ب.ظ -
مریم بانو آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 23

ممنون سما جون

ارسال: #68
1392/11/22 03:16 ق.ظ -
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

نه بچه ها ناراحت نیستم ابدا
مممنونم
فقط یه کم گرفتار بودم چون هم بهزاد فردا میاد-هم خودم کلی کار ریخته سرم باید یه جوری تطابق بدم که به برنامه هایه بهزاد نخوره
واقعا شرمنده روی گله همتون شدم -ممنون صبر کردید
Heart

(1392/11/13 05:11 ب.ظ)سمانه درمان نوشته شده توسط:  سلام سما جون بابت فال خودم بسیار بسیار سپاسگزارم میشه برای دوستم و همسر گلش بگیری ممنون عزیزم
مهلقا- موفقیت در زندگی و شغل- متاهل
مهدی- موفقیت در زندگی و شغل- متاهل
جالبه کارتهاشون مثله هم اومد خیلی جالبه
تو عاطفیم تقریبا همینطور اومده بود
انگار با هم رقیب یا همسو باشند و برد با خانومه بیشتر و اقا کمی لجوج

مهلقا
عاطفی
چرخ اقبال به به نفعت چرخیده(اغازه خوب رو داشتن)تا به وجود اومدنه قضیه یا کاری دولتیکه باعثه تسلیم شدنت میشه
مسیری نمایانشده با ظاهری شاد ولی ویران کننده(هشدار)
مشگل یا گره ای که داری اگر جرو بحث و دعواست یا بر هم خوردنه رابطه ای به سویه صلح میره(دعوا و خشمی در یک زگندی که قرار بوده جدایی یا بره م خوردنه رابطه ای درش باشه)
به سمته صلح پیش میره

اقتصادی:

یه خرابی یا ورشکستگی در کار که باعثه ایجاد گره موقتی شده
ولی بعد همه ی کارتها عالی هستند حتی یه کاره قانونی که به نفعشون تموم میشه انشاء الله
فقط از قوانین پیروی کنید پیروزی از انه شماست
مهدی
عاطفی

بازهم تصمیم به جدایی یا برهم خوردن رابطه ای شاید تا مرحله مشاوره ((در گذشته)
سوء ظن بیهوده یا امتناع از شنیدنه پند و اندرز باعثه
شکایاته قانونی یا یکی از این 3 پیامد شده:1-هزینه زیاد و بلاتکلیفی
2-تعویق اجرای قانون
3-بی عدالتی
این کار باعث گره در کارش شده که به نفعش نیست
نیتت رو رها کن بهش پیله نکن پیگیرش نباش
همه چیز با صبوری براش ایشالا عالی تموم میشه زندگیه شاد و زیبایی در انتظارش خواهد بود
اقتصادی:

بازهم یه خرابی یه ورشکستگی و...البته در گذشته که پلی برای بهنرین پیشرفتهاست
نکاته کلیدی باید خودشونو از یه ضیه ای کنار بکشند حرفی نزنند تا چرخه اقبال انشاأالله به کامشون بچرخه
از راهها و فرصتهایی که به زودی جلویه پاشون گذاشته میشه نهایت استفاده رو بکنند

ارسال: #69
1392/11/22 03:28 ق.ظ -
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

سمانه جان بببخش یه پستت رو میزارم یه چند تایی بگیرم بعد برات بگیرم دوستمLove-rose-icon

(1392/11/13 08:40 ب.ظ)saeedeh نوشته شده توسط:  سلام عزیزم منم فال میخوام میشه لطف کنی برام باز کنی:
سعیده - درآمدم در شغلم خوب میشه- متاهل

عززیزم خلیلی هیجان داری داشتم کارتها رو بر میزدم مدام لیز میخوردندو زمین میافتادند

یه خواسته ای که خیلی روش اصرار داشتی ولی به خاطره عدم توانایی در تصمیم گیری در یک مسیره مهم(تمام خواسته هاتو با هم میخوای باعثه دلهره ات میشه هم خدارو میخوای هم خرما)بیشتره تصمیم گیرییت یه اقایه دلسوزه که حامی و مشاورته با کمکش میتونی شرایطه دودلیو پشت سر بزاری و تصمیم درست ترو بگیری-این اقا تو موفقیتهات خیلی موثره(میتونه همسر-برادر یا پدرت باشه)
خشم یا حسادت یه نفر دنبالته هوشیار باش ولی نمیتونه تاثیره خاصی رو زندگیت داشته باشه
به زودی قدم میزاری در مسیری جدید و پر از موفقیت ایشالا صبور باش تویه کارته اخرت یک خانم ثروتمند با وجودیپر از برککت و ثروت بود

ارسال: #70
1392/11/22 04:05 ق.ظ -
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

(1392/11/13 08:44 ب.ظ)الی65 نوشته شده توسط:  سلام سماء جون لطف می کنی دوباره واسم کارت بکشی
مرسی گلم
صابر / متاهل /اوضاع کار وزندگی
الناز /متاهل / اوضاع زندگی
زینب /مجرد /اوضاع کار وزندگی
ببخشید دیگه زیاد شد

عزیزمی الی جونه خودمی
صابر/متاهل/اقتصادی:
یه کاره قانونی که نتیجه اش نه تنها به نفعش نبوده بلکه به ضررش هم بوده (یه شریک یا مال از دست داده)-اما معصومیتو پاکی وجودش کمک زیادی بهش میکنه یه چیزی شبیه معجزه باعث موفقیت هاش شده-همه چی به کامش بوده یه مشگل که الان درگیرشه:ئلیلش میتونه ضعف یا جاه طلبی نابه جا یا چاپلوسی میان روسا باشه باید به قولو قرار هاش تعهد داشته باشه به سمته درست پیش بره از قوانین و دستورات پیروی کنه-نوید یک شراکت خب تو کارتهاشون هست ایشالا
عاطفی:
کارتها همه در گذشته ای عالی
فقط گره ای به تازگی وارد زندگیش شده یه کاره قانونی هم توش هست مسیرش خوبو روشنه فقط یه کم سخته چون حسادت یا مکرو حیله یا بد زبانی از اطراقیان تو زندگیش هست که باعث میشه کمی راههاش سخت بشه

الناز /متاهل / اوضاع زندگی

شروعی عالی
کسی *بی رحمانه و خشن باهاش برخورد میکنه شایستگیهاشو زیره پا میزاره* فرصتهایی رو برای پیشرفتش از دست دادهبه خاطره عدم اعتماد به نفسشکه باعثه سرزنشه خودش میشه مدام و خودش رو مجازات میکنه به ظاهره ادمها راحت اعتماد نکنه هرچیزیو هرجایی بازگو نکنه
ببین حسم میگه یه خانومی تو زندگیشه که به همسرش خیلی نزدیکه و خصوصیاتی که گفتم *با ایشون مطابقت داره
و باعثه از دست دادنه اعتماد به نفسشش شده
این خانم رویهه همسرشون خیلی تاثیره منفی و مخرب دارند باید مراقب باشه بد زبونیو نیشو کنایه خیلی رو از دست دادنه اعتماد به خودش موثر بوده-یه مقدار با زبون خوش باید با دشمنش کنار بیاد

زینب /مجرد /اوضاع کار وزندگی
اقتصادی:
مظلوم بودن0ناتوان از گرفتنه حقش)اگر فالش سوالیه باید گفت برای گرفتنه جواب به درونش مراجعه کنه خودش جوابو میدونه ولی چون تلخه نمیخواد قبولش کنه)
با مشورت و فکری روشن باید بتونه بهترین تصمیم رو بگیره ای شاخه به اون شاخه نپره تمرکز رویه یک کار باقیه کارتها عالی و قدم در راهی زیبا و پر از شادیو برکت ایشالا
عاطفی:
یک ازدواج به زودی براشون افتده یا مجلسه خواستگاری -تویه یه قضیه ای احتیاج به موافقت و تایید دارید تاییده یک خانم
باقی کارتهاشون زیباست و زندگیه عالی انشاءالله

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (1 کاربر):
sima25

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.