زمان کنونی: 1395/09/16، 09:27 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1391/06/06 02:14 ب.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

اعتبار: 307

قوانین اصلی انجمن آرایشگران

درود بر شما کاربر گرامی انجمن آرایشگران

صفحات پیش روی شما بخش هایی از وبسایت انجمن آرایشگران می باشد ، همانطور که از نامش پیداست اینجا محلی برای ارائه آموزش های تخصصی در رشته آرایشگری و زیبایی بانوان است . مطالب آموزشی این سایت بطور انحصاری برای خانم های آرایشگر در نظر گرفته شده است و عضویت و فعالیت آقایون منحصرا برای معرفی محصولات آرایشی و آرایشگاهی می باشد . اعضاء سایت برای فعالیت باید مواردی را رعایت کنند تا مطالب دچار بی نظمی و از هم گسیختگی نشود . قوانین تدوین شده ممکن است تمام موارد را پوشش ندهد و دائما با موارد جدیدی مواجه باشیم که قوانین نیاز به بازبینی داشته باشند با این وجود مواردی هست که رعایت آن بدیهی است که در زیر تعدادی از آنها ذکر شده است:

قوانین ثبت نام :

1 - تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اشتراک آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد حتی المقدور نام کاربری را با حروف انگیسی به جای فارسی ایجاد نمایید. همچنین نام کاربری استفاده شده نباید کلماتی چون Admin و ... باشد و یا شبیه به نام کاربری مدیران کل انجمن باشد (حساب اینگونه کاربران حذف خواهد شد)

2 - ثبت نام با چند نام در سایت ممنوع است و در صورت مشاهده برخورد جدی میشود .

قوانین ارسال موضوع و پرسش و پاسخ :

1 - موضوعات و تصاویر باید مطابق قوانین کشور و فرهنگ ایرانی باشند .

2 - از تمامی کاربران درخواست میشود قبل از انجام هرگونه فعالیت
قوانین جرائم رایانه ای را مطالعه کرده ، سپس اقدام به فعالیت نمایند .

3 - کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پیغام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات زننده و نامناسب ، اشتراک آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد .

4 - مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان می باشد و لزوماً نظر و یا مطلب مسئولین سایت نمی باشد .

5 - در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر می باشید ، حتماً منبع آن را ذکر نمایید. در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی بود ، حتماً نام وی را ذکر نمایید.

6 - لطفاً در هنگام مطرح کردن سوالات خود ، انجمن مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن سوالات خود در انجمنهای نامتناسب با سوالتان خودداری نمایید .

7 - لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری فرمایید. این را بدانید که این سایت محل آموزش است و کسانی هستند که سوالهایشان بسیار ابتدایی می باشد. لذا از به کارگیری کلماتی که باعث شود کاربر به جای گرفتن جواب سوال خود دلسرد شود اکیداً خودداری فرمایید .

8 - لطفاً در صورتی که جواب یک سوالی را نمی دانید از ارسال مطالبی که باعث شلوغ کردن آن ارسال ( یا سوال ) شود خودداری فرمایید. در صورتی که بحث خاصی دارید می توانید برای خودتان یک بحث عمومی باز کنید .

9 - از نوشتن یک سوال و یا یک نامه در انجمنهای مختلف خودداری کنید. طبق قانون شماره 6 انجمن مناسب و مرتبط به نامه خود را انتخاب کنید و فقط در آن انجمن موضوع خود را ارسال کنید.

10 - برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از انجمنها استفاده نمایید در صورتی که مستقیما با یک کاربر از طریق ایمیل ، چت و یا هر طریقه دیگری ارتباط داشته باشید سایت هیچ گونه تعهدی در مقابل بوجود آمدن مشکالات احتمالی نخواهد داشت .

11 - در صورت مشاهده هر گونه بی احترامی به کاربران دیگر و مدیران و مسئولان سایت با کاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد.

12 - موضوعات باید مرتبط با تخصص و هنر آرایشگری باشند . موضوعات عمومی و معرفی خدمات زیبایی و یا معرفی محصولات باید در بخش های مرتبط که در پایین انجمن قرار دارد ارسال شوند .

13 - پست هایی که توسط کاربران در هر موضوعی ارسال می شود باید مرتبط با بحث آن موضوع باشند و مطالب نامرتبط اسپم محسوب شده و حذف می شوند و به کاربری که این مورد را رعایت نکند ابتدا توسط پلیس انجمن تذکر داده می شود و در صورت ادامه به صلاح دید تیم مدیریتی ممکن است بطور موقت یا دائم مسدود شود .

14 - نگه داری و مدیریت انجمن متعاقبا مشکلات و مخارجی در برخواهد داشت . از این رو انجمن ممکن است برخی آموزش ها را به صورت غیر رایگان, برای فروش قرار دهد . درصورتی که کاربری محصول غیر رایگان انجمن را به صورت عمومی منتشر کند دسترسی کاربر برای همیشه از انجمن قطع خواهد شد .

15 - تمامی قوانین سایت برای تمامی کاربران با هرگروه کاربری لازم الاجرا میباشد . در صورت نقض قوانین توسط کاربران با درجه کاربری بالاتر ؛ برخورد شدیدتری انجام خواهد شد .
This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.
[تصویر:  t5.gif]

ارسال: #2
1392/06/09 01:08 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

RE: قوانین اصلی انجمن آرایشگران

چرا نمي تونم جواب موضوع خودم ببينم؟ پيام ميده دسترسي اين موضوع براي شما مجاز نيست
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #3
1392/06/09 01:10 ب.ظ -
هانیه خوش نژاد آفلاین
مربی ارشد میکاپ و شینیون

اعتبار: 459

(1392/06/09 01:08 ب.ظ)مري نوشته شده توسط:  چرا نمي تونم جواب موضوع خودم ببينم؟ پيام ميده دسترسي اين موضوع براي شما مجاز نيست

[تصویر:  h.png] پاسخگو : موضوع شما بعد از تاييد مديريت نمايش داده ميشه

ارسال: #4
1392/08/24 07:07 ب.ظ -
@N@z@nin z@hr آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

سلام,من امروز عضو شدم حساب کاربریمم فعال کردم ولی نمیتونم تایپک بزارم پیام میده شما اجازه ی دسرسی به این قسمت روندارید! یه سوال فوری دارم.چیکار کنم؟

ارسال: #5
1392/08/25 12:08 ق.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

ابتدا موضوع مورد نظر خودتون رو در انجمن جستجو کنید شاید قبلا سوال شما مطرح شده باشه و درباره اون جواب داده شده باشه اگه نبود دکمه ارسال موضوع جدید بالای صفحه هست می تونید یک موضوع جدید ایجاد کنید و در اسرع وقت جواب شما داده میشه .

ارسال: #6
1392/08/30 06:12 ق.ظ -
@N@z@nin z@hr آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

هر کاری میکنم صفحه ی آموزش شینیونا باز نمیشه پیغام میده شما مجاز به ورود به این صفحه نیستید ,چیکار کنم تا این موقع شب بیدا موندم میخواستم فایلارو دانلود کنم الان هر کاری میکنم نمیشه.TT-TTچه ضد حالی خودمااااDazzled-icon

ارسال: #7
1392/08/30 10:37 ق.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

سلام عزیزم.شما کاربر انجمن هستید و اگر بخواهید به بخش های بیشتری دسترسی داشته باشید باید عضو گروه ویژه بشید.
در صفحه اصلی روی غضویت ویژه کلیک کنید تمام اطلاعات لازم را بدست میارید.شاد و سلامت باشی گلم

ارسال: #8
1392/10/14 05:06 ب.ظ -
نورا آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 5

سلام من امروز چند تا عکس مانیکور ساده و قشنگ گذاشتم ولی صفحه اش فیلتر شدهش .چرا؟؟؟؟چیز خاصی نبود که...

ارسال: #9
1392/10/17 02:25 ق.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

شاید به بعضی جمله ها و کلمات حساس هست . سعی کنید بیشتر دقت کنید تا مشکلی پیش نیاد ممنونم .

ارسال: #10
1393/10/09 04:33 ب.ظ -
sharare آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 10

سلام من دیروز یه کاریکاتور گذاشتم همه ببینن نمیدونم خودم چرا دسترسی به این صفحه رو ندارم چطوری این صفحه رو باز کنم مرسی O_O

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.