زمان کنونی: 1395/09/14، 09:43 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #11
1392/03/28 04:17 ب.ظ -
میرزانژاد آفلاین
متخصص هیرکات

اعتبار: 233

RE: قیمت گذاری روی کار بر اساس چه فاکتورهایی باید صورت گیرد؟؟؟

(1392/03/28 03:05 ب.ظ)زهره شریفی نوشته شده توسط:  من با شما خیلی موافق نیستم، مثال میزنم، کسی که مهارت کافی در زمینه رنگ و مش داره باید قیمت کارش با کسی که این مهارتو نداره یکی باشه. هر دو رنگ و مواد مصرفیشون یکیه اما من موی مشتریمو میسوزونم و رنگ مورد نظرشو در نمیارم ولی اون خانم که مهارت کافی رو داره موی سالم و رنگ مورد دلخواه مشتریو در میاره، قیمتش یکیه در شرایط یکسان؟؟؟

دو تا عروسکار با مواد مصرفی و شرایط یکسان عروس درست می کنند یکیشون با تمام تکنیکهای روز آشناست و دومی با تکنیک 10 سال پیش کار میکنه، قیمت هر دو عروس یکی باشه انصافه؟؟؟

یکیشون هر از گاهی هزینه میکنه برای یادگیری تکنیکهای روز و دومی نه. خوب انصاف نیست قیمت عروس هر دو یکی باشه.هست؟؟؟؟

کاملا درست میفرمایید شما خانم شریفی داشتن مهارت مهمترین هست ، منظور من این بود که کسی مهارت کافی و لازم رو نداره نه لایق داشتن آرایشگاه هست نه دریافت پول از مشتری ، کسی که موهای مشتری رو با رنگ یا هر مواد دیگه ای میسوزونه دیگه توقع دست مزد نباید داشته باشه ،
مثالی که عرض کردم همین بود که تا زمانی که کسی کاملا به مهارت های خلبانی آشنا نیست حق خلبانی نداره ،
بله لازم و ضروری هست که آرایشگر یا هر فرد دیگری در هر شغلی که هست خودش رو بروز کنه تا خدماتی که ارائه میده با کیفیت بالا و کامل باشه .
[تصویر:  140275615918451.jpg]

ارسال: #12
1392/03/29 02:04 ق.ظ -
rooya آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 8

یکی جواب منوبده TT-TT
اگرتنهاترین تنهایان شوم بازهم خداهست اوجای تمام نداشته های منست

ارسال: #13
1392/03/29 02:11 ق.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

اعتبار: 307

(1392/03/28 12:30 ب.ظ)rooya نوشته شده توسط:  واسه عروسای محجبه قیمت چطوری حساب میشه چون شینیون ندارن

Laughtingoutloud-icon چطور شینیون ندارن ؟ خوب عروس خانم جلوی آقایون محجبه است پیش آقا دوماد که محجبه نیست !

خوب حتما اگه اینجوری باشه یکم ارزونتره دیگه
[تصویر:  t5.gif]

ارسال: #14
1392/03/29 09:15 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/03/29 09:17 ق.ظ، توسط زهره شریفی. دلیل ویرایش : )
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

اعتبار: 131

رویا جون عروسایی که شنیون ندارن در عوض دیزاین روسری و کلاه و تاج دارن، بنابراین خیلی متفاوت نیست.

ولی در کل هزینه عروس نسبت به آپشن کار حساب میشه، مثل گریم و میکاپ، شنیون، دیزاین یا کاشت ناخن، هزینه اجاره تاج، رنگ مو و..........
[تصویر:  13561834411.gif]

ارسال: #15
1392/07/10 09:07 ب.ظ -
طاهره طاهری آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 2

میشه دقیق تر بگین مثلا برای رنگ و مش بر اساس درصدی از مواد باید دستمزد گرفت؟اگه مواد از خود مشتری بود چی؟
من کار نقاشی روی پارچه انجام میدم .اگه بخاین میتونم روی هد و پیشبند اصلاحتون عکس بنر ارایشگاهتونو چاپ کنم و یا هر ایده دیگه ای که دوست دارین

ارسال: #16
1392/08/15 09:51 ق.ظ -
لیلی یونسی آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 13

من تازه کار هستم یعنی دو سالی هست که شروع به کار کردم ولی از همون اول تو کار رنگ مش از رنگهای مرغوب استفاده کردم ولی دقیقا نمی دونم چطور باید قیمت روی کارم بذارم که مشتری رازی باشه هم من سود کنم ممنون از اساتید محترم که با حوصله به سوالات ما جواب میدن

ارسال: #17
1392/08/15 11:55 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/08/15 11:57 ق.ظ، توسط **مهتا**. دلیل ویرایش : )
**مهتا** آفلاین
مدرس گریماس

اعتبار: 135

(1392/07/10 09:07 ب.ظ)طاهره طاهری نوشته شده توسط:  میشه دقیق تر بگین مثلا برای رنگ و مش بر اساس درصدی از مواد باید دستمزد گرفت؟اگه مواد از خود مشتری بود چی؟

دوست عزیز اتحادیه آرایشگرها تو هر شهر نرخ نامه ای دارن که با توجه به شرایط مردم هر شهر و منطقه برآورد شده (که معمولا هم سالن دارها از اون اصلا راضی نیستن ) شما اصولا باید قیمت موادی که استفاده میکنین رو حساب کنین و جمع ببندین با نرخی که نرخ نامه زده که هزینه دستمزد رنگ بدون مواد هست. که البته هم من و هم مطمئنا اکثر همکاران برای رضایت خودشون یه نرخی رو هم میذارن واسه تجربه و دوره هایی که رفتن حتی امکاناتی که تو سالنشون واسه رفاه حال مشتری ها گذاشتنو غیره که آخره سر هم گفته میشه :موادی که واستون استفاده کردم قیمت بالا بوده ( که البته در مواردی هم همینطور بوده)

(1392/08/15 09:51 ق.ظ)لیلی یونسی نوشته شده توسط:  من تازه کار هستم یعنی دو سالی هست که شروع به کار کردم ولی از همون اول تو کار رنگ مش از رنگهای مرغوب استفاده کردم ولی دقیقا نمی دونم چطور باید قیمت روی کارم بذارم که مشتری رازی باشه هم من سود کنم ممنون از اساتید محترم که با حوصله به سوالات ما جواب میدن
سلام عزیزم من از اساتید نیستم اما امیدوارم جواب سوالتون رو تو ارسال قبلیم بگیری.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قیمت کار عروس زهره شریفی 25 2,461 1392/08/15 03:19 ب.ظ
آخرین ارسال: Irsa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.