زمان کنونی: 1395/09/16، 08:26 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1392/06/06 11:34 ق.ظ -
kaeidani آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

لاك جليش

سلام به همه دوستان عزیزم
این لاک از سه لاک ‍‌که شامل پایه و رنگ و تاپ کوت تشکیل می شود که هر کدام جداگانه زیر دستگاه خشک می شود
از ویژگی های منحصر بفرد این لاک داشتن مواد کراتینه جهت مراقبت و رشد ناخنها ی طبیعی افراد است به دلیل مراقبت از ناخن و درخشندگی فوق العاده و امکان ایجاد طرح مات یا براق تحولی در خدمات ناخن به حساب می آیدکه معایب کاشت ناخن را برطرف کرده است
[تصویر:  2b93e34248071.jpg]
با ایجاد ضخامت از شکستن ناخنها جلوگیری می کنه و حداقل برای ناخنهای دست سه هفته و برای پا بیش از یک ماه ماندگاری دارد
شما می توانید بعد از زدن این لاک بلافاصله کفش جلو بسته به راحتی بپوشید
برای مسافرت و استخر مناسب است
در ضمن من به شخصه برای کسانی که ناخنهای دست خوش فرمی ندارند کاشت رو پیشنهاد می کنم ولی برای ناخن پا اصلا کاشت پیشنهاد نمی کنم چون نودو نه درصد قارج خاموش تولید می شه که شما متوجه آن نمی شوید ولی جلیش بهترین روش برای استحکام و زیبایی ناخنهای پا است
دوستان گلم محصولاتمون از خارج از کشور خریداری کردیم عکس هم براتون گذاشتم شماره تماسم هم هست ببینید قبل از زدن جلیش حتما باید مانیکور و پدیکور انجام بشه چون به هیچ عنوان نباید زیرش نامنظم باشه با توجه به اینکه حدود دو ماه می تونید نگهش دارید و روش لاک بزنید و پاک کنید ببینید در مورد ترمیم پرسیده بودید
خوب ناخن شما بلند می شه و پائینش اگه اذیتتون کنه می تونید مراجعه کنید و پاکش کنید یا رنگشو عوض کنید در واقع بهتره بگم نیاز به ترمیم نداره
بلکه نیاز به تمدید داره اون هم درصورتیکه خسته نشده باشید به هرحال هیچ آسیبی به ناخن طبیعی شما دوستای گلم نمی زنه
من خودم چون همیشه ناخنهام کاشت بود این محصول رو وارد کردم که دیگه کسانی که به هردلیل نمی خوان کاشت داشته باشن اما لاک ماندگار لازم دارن راحت باشن
من خودم باهاش بدون دستکش ظرف شستم سرکن نشده

ارسال: #2
1392/09/29 12:48 ق.ظ -
Hooriya آفلاین
کاربر انجمن

**

RE: لاك جليش

عزيزم قيمت اين لاك هاي جليش چنده؟ ميشه جواب بديد بعد روي اين ژل چي بايد زد كه بمونه روي كاشت

ارسال: #3
1393/06/30 03:29 ب.ظ -
m.Moghaddam1991 آفلاین
کاربر انجمن

**

این لاک تو دستگاه uv خشک میشه ؟ قیمتش چنده؟ و چطور پاک میشه و از کجا تهیه کنم؟

ارسال: #4
1393/06/31 09:31 ق.ظ -
kimia_ آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 1

سلام اگه امکان داره به من یک لاک خشک کن معرفی کنید که بتونم راحت اونو تو بازار تهیه کنم و اگه روش خاصی برای طریقه زدنش دارین منو راهنمایی کنید لطفا

ارسال: #5
1393/07/01 01:40 ق.ظ -
نظری آفلاین
مربی طراحی ناخن

اعتبار: 25

لاک خشک کن منظورتون تاپ کاته؟
من inm استفاده می کنم و راضیم
خدمات کامل ناخن ،شینیون .بافت و اکستنشن .آرایش و گریم صورت و کوپ در تبریز و تهران
با قیمت های کاملا استثنایی
جهت کسب اطلاعات بیشتر با این شماره تماس حاصل ف
رمایید.
09128157577

Happy-icon

ارسال: #6
1393/07/02 11:39 ب.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

اعتبار: 385

لاک جلیش با دستگاه ال ای دی خشک میشه نه یو وی
قیمت های مختلفی داره بامارکهای مختلف از 50 شروع میشه تااونجایی که میدونم
وقتی در متن خیابان سقوط میشوم

ارسال: #7
1393/07/03 11:46 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/07/03 11:49 ق.ظ، توسط kia na. دلیل ویرایش : )
kia na آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 11

(1393/07/02 11:39 ب.ظ)خانومی نوشته شده توسط:  لاک جلیش با دستگاه ال ای دی خشک میشه نه یو وی

خانومی جونم جلیش با یو وی هم خشک میشه فقط زمانش یه کوچولو طولانی تره

(1393/06/31 09:31 ق.ظ)kimia_ نوشته شده توسط:  سلام اگه امکان داره به من یک لاک خشک کن معرفی کنید که بتونم راحت اونو تو بازار تهیه کنم و اگه روش خاصی برای طریقه زدنش دارین منو راهنمایی کنید لطفا

عزیزم طریقه خاصی نداره فقط اینکه باید طراحیتون کاملا خشک شده باشه وگرنه پخش میشه.همینطور کم برندارین تا مجبور شین برس رو رو طراحی بکشین.من مارکهای مختلفی و امتحان کردم ولی از همه بهتر همون ای ان ام بود

ارسال: #8
1393/11/07 01:49 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/11/07 01:50 ق.ظ، توسط Atousa. دلیل ویرایش : )
Atousa آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 2

سلام من میخوام از این لاک بگیرم ولی خانمی جان گفتن با ال ای دی خشک میشه دستگاه خاصی داره ؟

بیس کات و تاپ کات چیه ؟

ارسال: #9
1393/12/01 03:55 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/12/01 04:03 ب.ظ، توسط rojagaleri. دلیل ویرایش : )
rojagaleri آفلاین
کاربر انجمن

**

(1393/06/31 09:31 ق.ظ)kimia_ نوشته شده توسط:  سلام اگه امکان داره به من یک لاک خشک کن معرفی کنید که بتونم راحت اونو تو بازار تهیه کنم و اگه روش خاصی برای طریقه زدنش دارین منو راهنمایی کنید لطفا

عزیزم شما میتونی از لاک خشک کن فارماسی استغاده کنی هم قیمتش مناسبه و هم کیفیتش عالی هستش چون من خودم مدتهاست از این لاک خشک کن استغاده میکنم .
اینم شماره جایی هست که ازش خرید میکنم .44498875

(1393/11/07 01:49 ق.ظ)Atousa نوشته شده توسط:  سلام من میخوام از این لاک بگیرم ولی خانمی جان گفتن با ال ای دی خشک میشه دستگاه خاصی داره ؟

بیس کات و تاپ کات چیه ؟

عزیزم بیس کات و تاپ کات دستگاه نمیخواد و با هوا خشک میشه با این شماره تماس بگیر و راهنمایی بگیر 44498875

ارسال: #10
1393/12/01 04:06 ب.ظ -
rojagaleri آفلاین
کاربر انجمن

**

(1393/07/03 11:46 ق.ظ)kia na نوشته شده توسط:  
(1393/07/02 11:39 ب.ظ)خانومی نوشته شده توسط:  لاک جلیش با دستگاه ال ای دی خشک میشه نه یو وی

خانومی جونم جلیش با یو وی هم خشک میشه فقط زمانش یه کوچولو طولانی تره

عزیزم طریقه خاصی نداره فقط اینکه باید طراحیتون کاملا خشک شده باشه وگرنه پخش میشه.همینطور کم برندارین تا مجبور شین برس رو رو طراحی بکشین.من مارکهای مختلفی و امتحان کردم ولی از همه بهتر همون ای ان ام بود
برنده فارماسی هم خوبه من استفاده میکنم برای خرید با این شماره تماس بگیر 44498875

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.