زمان کنونی: 1395/09/21، 01:28 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1392/05/05 09:36 ب.ظ -
aramesh jan آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 7

لطفا راهنماییم کنین

سلام بچه ها من اپیلاسیون کار میکنم و با پارچه ی متقال انجام میدم ولی زیاد راضی نیستم یکبار به یه مرکز اپیلاسیون رفتم و دیدم پارچه ای که مصرف میکنن ظاهرش شبیه متقاله ولی خیلی ضخیمو خشکه حتی تا هم نمیشد میخوام بدونم این پارچه رو از کجا میشه تهیه کرد یعنی پارچه فروشیا دارن یا اسمش دقیقا چیه اگه اطلاع دارین راهنماییم کنین ممنون از دوستای گلم
=)=)=)=)=)
برای همسایت نور آرزو کن قطعا حوالی تو هم روشن خواهد شد.S (63)S (63)

ارسال: #2
1392/05/06 02:03 ق.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

اعتبار: 307

RE: لطفا راهنماییم کنین

سوال مشابهی پرسیده شده بود که جواب داده شده اینجاست .
[تصویر:  t5.gif]

ارسال: #3
1392/09/08 09:44 ق.ظ -
blue sky آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 5

من اطلاعاتی در مورد اپیلاسیون بدن و ... ندارم .میشه بگید که دقیقا موم سرد و موم گرم و وکس چیه؟و همچنین تفاوتشون با هم دیگه؟؟؟
آیا وکس صورت همون شمع نیست؟
تو آموزشگاهی هم که دوره دیدم اپیلاسیون بدن انجام نمیدادن و فقط از شمع برا اصلاح صورت استفاده میکردن.
و درمورد کاربرد هر کدومشون اگه توضیحات کاملی همراه با عکس بدید ممنونتون میشم؟؟
با تشکر
قبل از اینکه در مورد راه رفتنم قضاوت کنی کمی با کفشهای من راه برو.!

ارسال: #4
1392/09/09 02:38 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

موم سرد
در این روش، موم به طور آماده روی صفحات پارچه‌ای یا کاغذی قرار می‌گیرد.
موم گرم
استفاده از «موم گرم» شایع‌ترین روش مورد استفاده است. این موم بلافاصله بعد از استعمال در سطح پوست با پارچه برداشته می‌شود و از رزین، موم پارافین، شربت گلوکز و عسل ساخته می‌شود. این روش سریع بوده و برای مناطق وسیعی در یک مرتبه استفاده می‌شود و روش مناسبی برای انواع موهای ظریف و خشن است و می‌تواند موهایی با ریشه‌های محکم و عمیق را برداشت نماید. رویش مجدد موها به صورت ظریف‌تر رخ می‌دهد. از مضرات این روش می‌توان به باقی ماندن موم در سطح بدن، حساسیت پوستی بیشتر و فرو رفتن مو به داخل پوست اشاره نمود.
موم داغ

این روش، قدیمی‌تر است و امروزه کمتر استفاده می‌شود. در این روش موم در سطح پوست سرد می‌شود و سپس برداشته می‌شود. این روش بهتر از روش قبلی سبب به دام انداختن موها می‌شود و برای مناطق کوچک با موهای ضخیم مناسب‌تر است.
به اين تاپيك ها هم يه سري بزن
Thread-آموزش-مو-زدایی-بدن-با-موم-سرد
Thread-اموزش-وكس-صورت
/Thread-اپیلاسیون-بدن-با-موم-گرم-ویدئو-آموزشی?pid=16529#pid16529
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #5
1393/06/15 10:33 ق.ظ -
shimidoost آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

سلام.خواهش میکنم کمکم کنین.من یه قوطی موم خلیجی گرفتم.رنگش قهوه ای و تقریبا شله.طبق دستورالعمل روش یه تکه ی کوچیکو برمیدارم و چند قطره آب بهش اضافه میکنم و ورز میدمش و خیلی راحت باهاش موزدایی مکنم اما فقط دو یا سه مرتبه بعدش یه دفعه شل میشه و وامیره.جلوی باد کولرم امتحان کردم فقط چند دفعه بیشتر میشه.از اینترنت هم فیلم آموزش استفاده از موم عربی خانگی رو دانلود کردم و شکل اون ورز دادم اما باز هم وا رفت.خواهش میکنم بگید چی کار کنم؟آیا باید چیزی بهش اضافه کنم که سفت تر بشه؟اگر هست همچین چیزی بگید از کجا تهیه کنم؟یه دنیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییا ممنووووووووووووووووووووووووووووون.ببخشید توی چند تاپیک مطرح میکنم.میخوام زودتر جواب بگیرم!

ارسال: #6
1393/06/15 02:51 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

(1393/06/15 10:33 ق.ظ)shimidoost نوشته شده توسط:  سلام.خواهش میکنم کمکم کنین.من یه قوطی موم خلیجی گرفتم.رنگش قهوه ای و تقریبا شله.طبق دستورالعمل روش یه تکه ی کوچیکو برمیدارم و چند قطره آب بهش اضافه میکنم و ورز میدمش و خیلی راحت باهاش موزدایی مکنم اما فقط دو یا سه مرتبه بعدش یه دفعه شل میشه و وامیره.جلوی باد کولرم امتحان کردم فقط چند دفعه بیشتر میشه.از اینترنت هم فیلم آموزش استفاده از موم عربی خانگی رو دانلود کردم و شکل اون ورز دادم اما باز هم وا رفت.خواهش میکنم بگید چی کار کنم؟آیا باید چیزی بهش اضافه کنم که سفت تر بشه؟اگر هست همچین چیزی بگید از کجا تهیه کنم؟یه دنیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییا ممنووووووووووووووووووووووووووووون.ببخشید توی چند تاپیک مطرح میکنم.میخوام زودتر جواب بگیرم!
عزيزم شما با ارسال يك سوال در چندتاپيك زودتر به جواب نميرسي. ارسالهاي اضافي رو پاك كنيد و در يك تاپيك منتظر پاسخ سوالتون باشيد. اينكار شما فقط باعث شلوغي انجمن ميشه. ممنون
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #7
1393/12/14 05:14 ب.ظ -
سپینود1 آفلاین
ارایشگر

**

اعتبار: 2

دوستان محترم میشه بفرمایید مومک چیه و روش کار چجوریه و موادش چیه؟ ممنون
DrunkDrunk[font=Verdana]خدایا کمکم کن کارم به دل مشتریام بشینه و زیاد بشن[/fon

ارسال: #8
1393/12/14 09:40 ب.ظ -
الناز28 آفلاین
متخصص ميكاپ و شنييون

**

اعتبار: 98

(1393/12/14 05:14 ب.ظ)سپینود1 نوشته شده توسط:  دوستان محترم میشه بفرمایید مومک چیه و روش کار چجوریه و موادش چیه؟ ممنون
اگر منظورت مومك بدن هست كه همون موم اپيلاسيون براي موزداييه بدنه(عين عسل ميمونه) كه انواع مختلف داره.موم پروين.كاليون و...... كه در اندازه هاي كوچك براي مصرف شخصي وسطلي براي مصرف سالني از لوازم آرايشيها تهيه كنيد.وبراي استفاده هم اون رو داخل دستگاه شمع گرم ميكنند وبا كمك چوب بستني ويا كاردك يكبار مصرف روي بدن مي زنند وبوسيله پارچه هاي اپيلاسيون موزدايي ميكنندميتوني توي انجمن بخش اپيلاسيون اطلاعات بيشتري بگيري.موفق باشي

ارسال: #9
1393/12/19 05:30 ب.ظ -
سپینود1 آفلاین
ارایشگر

**

برای پاک کردن تکه های باقی مانده وکس از روی صورت از چه چیزی باید استفاده کنم که خوب و سری پاک کنه تو انجمن خوندم از روغن بعد از وکس استفاده کردن دوستان میشه بفرمایید چه مارکی بهتره؟ و راحت تر پاکش میکنه؟

ارسال: #10
1393/12/20 06:45 ب.ظ -
سپینود1 آفلاین
ارایشگر

**

(1393/12/19 05:30 ب.ظ)سپینود1 نوشته شده توسط:  برای پاک کردن تکه های باقی مانده وکس از روی صورت از چه چیزی باید استفاده کنم که خوب و سری پاک کنه تو انجمن خوندم از روغن بعد از وکس استفاده کردن دوستان میشه بفرمایید چه مارکی بهتره؟ و راحت تر پاکش میکنه؟
دوستان محترم همکار خواهش میکنم جواب بدین برای پاگ کردن این لکه ها خودم از ژل بعد از وکس کواف استفاده میکنم اما اصلا راضی نیستم میشه یه رو غن یا ژل بعد وکس معرفی کنید که سریع و راحت بدون اینکه لازم باشه چند دقیقه وقت بزاریم تا لکه ها پاک بشن رو اسمش رو بگین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.