زمان کنونی: 1395/09/19، 01:40 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1392/06/23 05:52 ب.ظ -
raziye آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

ماسک و آب رسان

به نظر شما اینهمه انواع و اقسام ماسک و آب رسان برای پوست و مو توی بازار لوازم آرایشی و داروخانه ها با مارک های مختلف هست واقعا این کالاها اثر تقویتی و بهبودرسان برای پوست دارند؟ منکه به هیچ کدوم اعتقادی ندارم چندین بار براشون هزینه کردم مثلا یه کرم شب تقویتی که مارک معروفی هم بود هیچ اثری نداشت فقط نقش یه چرب کننده رو داشت که خداروشکر پوست من کم نداره در کل با چیزای گیاهی و طبیعی بیشتر موافق ام مث روغن زیتون و روغن بادام یا کتیرا کسی خلاف این بهش ثابت شده منو توجیهم کنه

ارسال: #2
1392/06/28 03:43 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/06/28 03:45 ب.ظ، توسط ماریا رضوی. دلیل ویرایش : )
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

اعتبار: 91

RE: ماسک و آب رسان

بهترین زیرساز آب رسان اینه که قبل مک آپ دو تا مشت آب خنک بزنی به صورتت بقیه اش تبلیغ بیخوده.بهترین آبرسانها از بهترین برندها هم همین کارو انجام میدن فقط یه کم مواد شیمیایی روغنی دارن همه چیز طبیعیش خوبه
ارایشگاه سیماپرداز
قم،میدان سپاه،خیابان جمهوری،کوچه28،پلاک88

ارسال: #3
1392/06/28 06:08 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/06/28 06:11 ب.ظ، توسط سایه روشن. دلیل ویرایش : )
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

سلام دوستان
درسته که بیشتر این موارد جنبه تبلیغاتی داره ولی ما هم خودمون در نتیجه نگرفتن از این محصولات بی تاثیر نیستیم.
منظورم اینه اگر مناسب با جنس پوست و مو و البته توجه به سن بدن از محصولات استفاده کنیم حتما نتیجه میگیریم.
خودم هم قبلا تصورم راجع به اینگونه محصولات مثل شما بود.
اما از زمانی که درست انتخاب کردن را یاد گرفتم دیگه این مشکل را ندارم.
مثلا همین کرم دور چشمی که میگی شاید مناسب سن شما نبوده و یا اینکه در دراز مدت زمانی که سن بالاتر بره پوست شما نسبت به من که از این کرم استفاده نکردم شاداب تر باقی بمونه.
من خودم اعتقادی نداشتم تا زمانی که یه کرم که از روغن ماهی تهیه شده بود را روی پوستم بکار بردم معجزه را دیدم .
شاید اگر شما از این محصول استفاده کنید نتیجه نگیرید اما با پوست بنده که سازگار بوده.
میدونید مشکل کار کجاست اینکه ما شناخت کافی از بدن و پوستمون نداریم .منظورم از سن بدن اینه که بعضی افراد هستند سن تولدشون شاید45سال باشه ولی پوست یه فرد30ساله را داشته باشن یا بلعکس.
این عدم شناخت باعث میشه مثلا اگر دوستمون از یه مارک یا کرم نتیجه گرفت ما هم آن را بخریم و وقتی نتیجه نگرفتیم بی اعتماد به همه محصولات زیبایی میشیم.
امیدوارم شاد باشید عزیزانم

ارسال: #4
1392/06/28 08:49 ب.ظ -
raziye آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

سایه جون رفتم شمال اومدم پوستم شده مث پتوی قرمز روی تختم!! چکار کنم هر چه سریع تر روشن بشه ؟

ارسال: #5
1392/06/28 10:45 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

(1392/06/28 08:49 ب.ظ)raziye نوشته شده توسط:  سایه جون رفتم شمال اومدم پوستم شده مث پتوی قرمز روی تختم!! چکار کنم هر چه سریع تر روشن بشه ؟
عزیزم از کرم مارک آردن استفاده کن کرم حاوی روغن زینک اکساید و روغن کبد ماهی
التیام دهنده و درمان کننده سوختگی های سطحی
قیمت آن خیلی ناچیزه ولی همونطور که عرض کردم معجزه میکنه.
بعد از چند بار استفاده به امید خدا که خوب شدی از کرم مرطوب کننده و آبرسان آلورا استفاده کن .
مارک مای هم قیمتش مناسبه هم اینکه پوستت را چرب نمیکنه بلکه مرطوب و آبرسانی میکنه.
برات آرزوی بهبودی و سلامتی دارم دوست خوبم

ارسال: #6
1392/06/30 06:56 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/06/30 07:00 ب.ظ، توسط ماریا رضوی. دلیل ویرایش : )
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

اعتبار: 91

طرز تهیه کرم ضد چروک طبیعی،1قاشق روغن بادام،1ق زیره سبز،1ق روغن زردآلو ،1ق روغن زیتون،1ق روغن جوانه گندم،1ق لانولین،همه رو عطاری داره،روی حرارت غیر مستقیم مخلوط کن و دائم هم بزن تا خمیر شه،در آخر یک قاشق آبلیمو تازه بریز و خاموش کن.هر روز روی صورت تمیز بمالید.

آب انگور باعث از بین رفتن چین های اطراف چشم و لب میشود ومرطوب کننده خوبی است و باعث دفع سموم بدن وتقویت پوست می شود..
ارایشگاه سیماپرداز
قم،میدان سپاه،خیابان جمهوری،کوچه28،پلاک88

ارسال: #7
1392/06/31 04:02 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/06/31 04:02 ب.ظ، توسط طاهره طاهری. دلیل ویرایش : )
طاهره طاهری آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 2

اگر میخواهید چین و چروک پوستتان را از بین ببرید ، توصیه می کنیم از این گیاه استفاده کنید .
مصرف رازیانه برای سلامت پوست و رفع چین و چروك پوست صورت مفید است و موجب شادابی و طراوت بخشیدن به چهره‌های خسته و گرفته می‌‌شود.

ماسکي براي رفع چروک
ترکيبات مورد نياز اين ماسک عبارتند از:
دو فنجان سرکه ,نصف فنجان رازيانه خشک ,نصف فنجان بابونه خشک ,نصف فنجان گل رز خشک, نصف فنجان شبدر قرمز خشک
براي تهيه اين ماسک گياهان خشک شده را در سرکه گذاشته و به آرامي تکان دهيد. در ظرف را بسته و آن را به مدت دو تا سه هفته در دماي 10 تا 15 درجه سانتي گراد نگه داريد. لازم است هر روز ظرف را به مدت 15 دقيقه تکان دهيد.
پس از طي سه هفته، محلول را با صافي صاف کنيد و در يک ظرف تميز بريزيد. براي هر بار مصرف کافي است صورتتان را با آب ولرم شست و شو داده و سپس خشک کنيد. آن گاه محلول ( سرکه و گياهان خشک) را به نسبت شش به يک با آب مقطر رقيق کنيد و سپس آن را روي صورتتان با حرکات چرخشي ماساژ دهيد.
دقت کنيد ماساژ حداقل بايد15 دقيقه ادامه پيدا کند. حرکات ماساژ بايد نرم و در جهت صحيح انجام شود تا موجب آسيب به پوست شما نشود. اين محلول کمي قابض بوده و براي پوست هاي شل و کمي چرب و منافذ باز صورت بسيار مناسب است. بهتر است از اين محلول يک روز در ميان براي برطرف کردن چروک هاي صورت استفاده کنيد.
يک راه ديگر براي مقابله با پيري پوست، بخور پوست با گياهان جوان کننده است. براي تهيه اين بخور کافي است يک قاشق سوپخوري بابونه را به همراه يک قاشق سوپ خوري رازيانه و يک قاشق سوپخوري گل رز خشک شده در يک کاسه آب جوش بريزيد.
افرادي که پوست هاي خشک و حساس دارند بهتر است يک قاشق سوپ خوري گل هميشه بهار را به اين بخور خود اضافه کنند و افرادي که پوست هاي چرب و آکنه دارند به جاي گل هميشه بهار بهتر است از مرهم ليمو استفاده کنند. سپس طبق مراحلي که گفته شد، پوست صورتتان را با اين معجون گياهي بخور دهيد.
شايد تصور کنيد که اين بخور ساده چه فايده اي مي تواند براي پوست شما داشته باشد؟ حق با شماست. تا زماني که اين بخور را به صورت يک روز در ميان، به همراه شست و شو و ماساژ با محلول سرکه ي گفته شده به مدت يک ماه انجام ندهيد، متوجه تاثير معجزه آساي آن نمي شويد!

من کار نقاشی روی پارچه انجام میدم .اگه بخاین میتونم روی هد و پیشبند اصلاحتون عکس بنر ارایشگاهتونو چاپ کنم و یا هر ایده دیگه ای که دوست دارین

ارسال: #8
1393/07/18 03:48 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

به نظر من محصولات گیاهی اصلا بدرد نمیخورن اون چیزی که مهمه اینکه محصولات گیاهی باید حتما فراوری شوند.یه گیاه شاید ده نوع ماده مضر برا پوست داشته باشه ومثلا دو نوع ماده مفید داشته باشه.پس حتما باید فراوری شده باشن.اگر پوستتون افتاب سوخته. شده از لوسیون افتر سان رک استفاده کنید اب معدنی اوریاژ هم روزی چند بار استفاده کن ضد التهاب خوبیّه.

ارسال: #9
1393/07/19 01:35 ق.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

(1393/07/18 03:48 ب.ظ)siasiasia نوشته شده توسط:  به نظر من محصولات گیاهی اصلا بدرد نمیخورن اون چیزی که مهمه اینکه محصولات گیاهی باید حتما فراوری شوند.یه گیاه شاید ده نوع ماده مضر برا پوست داشته باشه ومثلا دو نوع ماده مفید داشته باشه.پس حتما باید فراوری شده باشن.اگر پوستتون افتاب سوخته. شده از لوسیون افتر سان رک استفاده کنید اب معدنی اوریاژ هم روزی چند بار استفاده کن ضد التهاب خوبیّه.

سلام عزیزم خسته نباشید ممنون از این که محبت دارید و نظراتتون رو برای من وبقیه کاربراها میزارید .
عزیزم یه سوال داشتم از خدمتتون البته اگر دوست نداشتید می تونید جواب ندید فقط چون خیلی برام جالب بود خواستم مطرح کنم حالا هرطور که خودتون تمایل دارید . خیلی برام جالب بود .ه دیدم شما اغلب مارکهای شامپوها کرم ها و خیلی چیزهای دیگه رو میشناسید و حتی کاربرد هرکدوم رو هم دقیق می دونید مثلا در موررد شامپوها اغلب مردم تمایل دارن اول تحقیق کنن بعد یک شامپویی رو انتخاب و کنن تا مجبور نباشن خیلی شامپو عوض کنن ولی من دیدم شما مارکهایی متنوعی رو برای شامپو ذکر کردید و دقیقا کاربرد هرکدوم رو ذکر کردید اگر ایراد نداره در قسمت اعلام تخصص برای دوستان تخصصتون رو بگید تا بتونیم در مواقع لزوم از شما دوست عزیز راهنمایی بگیریم البته ذهنیت من با خوندن مطالب شما این بود که ممکن شما جز دسته دوستان دارو ساز یا تکنسین داروخانه باشید
بازم فضولی من رو ببخشید.
در مورد محصولات گیاهی هم که فرمودید مواد مضر دارن من کمی مخالف هستم چون فکر میکنم مواد شیمیایی می تونن مضر تر باشن مواد گیاهی در گذشته هم امتحان خودشون رو پس دادن و همینطور چون از طبیعت میان طبیعی تر هم عمل می کنن تا شیمیایی ها که ساخته دست انسانند.ن

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #10
1393/07/20 03:31 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

ممنون از لطفتون من حدود سیزده ساله که با نسخه های پزشکان پوست و مو سرکار دارم.تقریبا تمام وقت بیکاری من صرف مطالعه وتحقیق در مورد برند های ارایشی میگذره من با این صنف زندگی میکنم.اون چیزی که برام خیلی مهم بوده اینه که سطح هر محصول را بدونم.مثلا اگر کسی ضدافتاب اوریاژ خواست ومن نداشتم باید بتونم محصولی براش معرفی کنم که دقیقا در همون سطح اوریاژ باشه نه کمتر و نه بیشتر.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.