زمان کنونی: 1395/09/20، 08:33 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1392/08/25 02:49 ق.ظ -
@N@z@nin z@hr آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

Big Grin مشاوره...

باعرض سلام خدمت همه ی دوستای گلم:
من خیلی به آرایشگری علاقه دارم همیشه از طریق سی دی ومقاله ها,آرایشگری رو دنبال میکنم ولی میخوام آموزشگاه برم که هم مدرکمو بگیرم هم به صورت تخصصی آرایشگری رو دنبال کنم ولی نمیدونم باید از کجا شروع کنم,برای شروع باید دوره ی آرایش پیرایشو بگذرونم ولی از بقیه ی دوره ها اطلاعی ندارم,من موقعیتم استان مرکزیه کسی اینجا آموزشگاه خوب سراغ داره؟

ارسال: #2
1392/08/25 01:33 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/08/25 01:34 ب.ظ، توسط ماریا رضوی. دلیل ویرایش : )
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

اعتبار: 91

RE: مشاوره...

سلام عزیزم،این که با دیدن سی دی و...پیش زمینه داری عالیه و بعد از آموزشگاه رفتن هم متوجه میشی که از خیلی از هم دوره ای هات جلوتری،به هر چه بالاتر بردن اطلاعاتت ادامه بده و حتی بعد از مدرک گرفتن !شما میتونی بعد از گذروندن دوره آرایش پیرایش،دوره گریم،شینیون تخصصی،ابرو،رنگ ومش،کار بامواد،و ناخن را برای تکمیل مدارکت بگذرونی.در مورد آموزشگاهم زیاد فرق. ندارن،در کل چیز خیلی تاپی یاد نمیدن،باید واسه مدرکت پیش آموزشگاه بری ولی بهت پیشنهاد میکنم بعدش یه آرایشگاهی که کارشو همه قبول دارن و مشتریش زیاده پیدا کنی و یه مدت حتی مجانی هم شده پیشش کارکنی تا دستت سفت شده و فوت وفن یه کار حسابیو از طرز رفتار گرفته تا کار ومواد مورد استفاده رو دستت بیاد بعد سالن بزن،آموزشگاهم برات پرس وجو میکنم تو اراک،من خودم قم هستم ولی اراک آشنا دارم که بپرسم برات،با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز
ارایشگاه سیماپرداز
قم،میدان سپاه،خیابان جمهوری،کوچه28،پلاک88

ارسال: #3
1392/08/25 08:10 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/08/25 08:12 ب.ظ، توسط @N@z@nin z@hr. دلیل ویرایش : )
@N@z@nin z@hr آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

ماریا جون یه دنیا تشکر واسه راهنماییت.اگه لطف کنی یه آموزشگاه خوب بهم معرفی کنی که دیگه همه چی عالیه.مییسی

ارسال: #4
1392/08/26 02:19 ق.ظ -
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

گلم سپردم برات پرس و جو کنن قراره خبر بدن بهم.
ارایشگاه سیماپرداز

ارسال: #5
1392/08/28 10:16 ب.ظ -
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

عزیزم برات خصوصی دادم
ارایشگاه سیماپرداز

ارسال: #6
1392/08/29 01:21 ب.ظ -
*شکوفه* آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 5

نازنین زهرا جون تو هم عین منی دقیقا حرف دل منو گفتی منم عاشق ارایشگریم یه مدت پیش یه ارایشگر ماهر شاگردی کردم ولی به دلایلی نتونستم مدرک بگیرم وبازم ادامه بدم در ضمن یه ماهم پیش یه ارا یشگر کار کردم خیلی خوب بود اصلا از این کار خسته نمی شدم امید وارم همه کار اموزا به عشقشون برسن خخخخخخخخخخخخخخخخ
گاهی وقت ها باید دستت را بزاری زیر چانه ات و به جریان زندگی فقط نگاه کنی

ارسال: #7
1392/09/14 08:16 ب.ظ -
punk آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 22

یه خواهشی داشتم.... میشه دوستانی که تجربه و اطلاعشون بیشتره ما تازه کارا که دنبال آموزشگاه و مدرک هستیم رو بیشتر راهنمایی کنند و در مورد مدارکی که لازمه بیشتر توضیح بدن؟ .... مثلا اینکه مدرک مبتدی فقط شامل ارایش و پیرایشه؟ و بعد از اون می تونیم بریم سراغ گرفتن مدارک دیگه یا هم زمان میشه مبتدی رو با بقیه شروع کرد؟
سوال دیگه اینکه تو کلاسهای آرایش و گریم یا شنیون و رنگ و مش و ... تعداد خاصی مدل یاد میدن یا این مدلها تو همه ارایشگاهها مقدار ثابتی داره؟
خلاصه اینکه لطفا هر چیزی در این زمینه می دونید به ما هم اطلاع بدید تا وقتی خواستیم بریم آموزشگاههای مختلف بپرسیم بدونیم چی به چیه. مرسی.

ارسال: #8
1392/09/14 09:41 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/09/14 09:48 ب.ظ، توسط ماریا رضوی. دلیل ویرایش : )
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

Punkعزیزم سلام،بله مدرک مبتدی همون آرایش وپیرایشه،بعد از اون بسته به استعداد خودت و در دسترس داشتن مدل حتی میتونی چند دوره رو باهم ثبت نام کنی،در مورد تعداد آموزشها ساعاتش تعیین شده واموزشها مشخصه،ولی بسته به انصاف مربی میتونی این وسط چیزایی که به ذهنت میرسه بپرسی و راهنمایی بگیری مثلا دکلره کامل مو و رنگساژش در کار مبتدی نیست ،هایلایت واینا نیست ولی بعضیا یاد میدن،ولی تعداد معمولا مشخص شده هست.دوستان سوال دیگه ای داشتید بفرمایید پاسخگو هستم چون خودم تو یه آموزشگاه مشغولم و در این زمینه میتونم راهنماییتون کنم.

Punkعزیزم سلام،بله مدرک مبتدی همو آرایش وپیرایشه،بعد از اون بسته به استعداد خودت و در دسترس داشتن مدل حتی میتونی چند دوره رو باهم ثبت نام کنی،در مورد تعداد آموزشها ساعاتش تعیین شده واموزشها مشخصه،ولی بسته به انصاف مربی میتونی این وسط چیزایی که به ذهنت میرسه بپرسی و راهنمایی بگیری مثلا دکلره کامل مو و رنگساژش در کار مبتدی نیست ،هایلایت واینا نیست ولی بعضیا یاد میدن،ولی تعداد معمولا مشخص شده هست.دوستان سوال دیگه ای داشتید بفرمایید پاسخگو هستم چون خودم تو یه آموزشگاه مشغولم و در این زمینه میتونم راهنماییتون کنم.
ارایشگاه سیماپرداز

ارسال: #9
1392/09/15 12:03 ق.ظ -
punk آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 22

ممنون ماریا جان بابت توضیح کاملت. فقط یه چیزی .... گفتیم مدرک لازم اول ارایش و پیرایشه و بعد سایر مدارک.... ولی اگر کسی مثل من حالا حالاها قصد باز کردن سالن نداشته باشه و فقط بخواد شنیون یاد بگیره و شنیون انجام بده و بشه شنیون کار و بعد بره سراغ ارایش و پیرایش و سایر مدارک این شدنیه؟
به نظر شما خدایی نکرده اگر رفتیم یه آموزشگاه ثبت نام کردیم و وعده هایی که بهمون دادن با چیزی که بعد از پرداخت هزینه ازشون دیدیم مطابقت نداشت و واسمون کم گذاشتن باید چیکار کرد؟ اینارو می پرسم چون آموزشگاه خوب سراغ ندارم. از دوستان اینجا کسی آموزشگاه خوب تو ساری سراغ نداره که برم تحقیق کنم ببینم چطوریاست؟

ارسال: #10
1392/09/15 12:28 ق.ظ -
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

معمولا اگه به مربیت بگی باهات کنار میاد چون نمیاد خودشو خراب کنه وگرنه میتونی به اتحادیه صنف شکایت کنی،مدرک مبتدی قبل همه ی تخصص ها الزامیه،ولی بدون مدرک بخوای یادت میدن،واسه مدرکشم باید زنگ بزنم فنی حرفه ای بپرسم برات.
ارایشگاه سیماپرداز

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نرم افزر اندرویدی مشاوره و طراحی لاک ناخن FVDDesigner 0 75 1394/03/04 02:28 ب.ظ
آخرین ارسال: FVDDesigner

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.