زمان کنونی: 1395/09/15، 05:59 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #11
1392/03/07 08:22 ب.ظ -
rooya آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 8

RE: مشتری مداری

من سالنم کوچکه استادای عزیز ج رنگی بزنم واسه سالنم =)
اگرتنهاترین تنهایان شوم بازهم خداهست اوجای تمام نداشته های منست

ارسال: #12
1392/03/07 08:32 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/03/07 08:33 ب.ظ، توسط میرزانژاد. دلیل ویرایش : )
میرزانژاد آفلاین
متخصص هیرکات

اعتبار: 233

برای اینکه سالنتون بزرگ نشون داده بشه از رنگ های روشن استفاده کنید .
[تصویر:  140275615918451.jpg]

ارسال: #13
1392/03/07 08:48 ب.ظ -
rooya آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

مثلا چ رنگی بزنم خوبه =)

ارسال: #14
1392/03/07 08:58 ب.ظ -
میرزانژاد آفلاین
متخصص هیرکات

اعتبار: 233

رنگ به سلیقه خودتون بستگی داره ، گفتید سالن کوچیکی دارید بخاطر همون گفتم از رنگ های روشن استفاده کنید مثلا زرد کم رنگ ، صورتی کم رنگ ، پسته ای ، کرم
[تصویر:  140275615918451.jpg]

ارسال: #15
1392/03/08 12:19 ق.ظ -
rooya آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

پرتقالی چطوره چون دوستان گفتن رنگ گرم واسه سالن بهتره ببخشیدانقد میپرسم ممنون ازپاسخ وکمکتون

ارسال: #16
1392/03/14 02:19 ب.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

اعتبار: 131

عزیزم همونطور که جناب میرزانژاد فرمودن بهتره از رنگهای روشن استفاده کنی و برای بزرگتر جلوه دادن سالن همه دیوارها رو یکرنگ نکن مثلا یک دیوار رو از نمای سنگ یا هر چیز دیگه یا حتی یه رنگ دیگه استفاده کن، سعی کن از خطوط افقی در سالنت بهره بگیری مثلا اینه های کوتاه اما پهن، یا پرده های افقی، .....
خطوط افقی معمولا به بزرگتر جلوه دادن کمک میکنند.
[تصویر:  13561834411.gif]

ارسال: #17
1392/08/20 07:12 ب.ظ -
Irsa آفلاین
هنرجو

**

اعتبار: 6

(1391/12/08 01:49 ب.ظ)زهره شریفی نوشته شده توسط:  یه فاکتور دیگه به نظرم داشتن نمونه کار یا آلبوم کاره که میتونه آلبوم کار عروس یا دیزاین ناخن و یا حتی مدل کوپ و لایت باشه که البته کار خودمون باید باشه نه ژورنال. این میتونه به جذب مشتری کمک کنه، بخصوص اگر به صورت بوم روی دیوار باشه ،اولین چیزی که مشتری تو چند ثانیه اول ورودش به سالن میبینه همین نمونه کارهاست و خوب حتی اگر برای پرسیدن یه سوال هم وارد سالن شده باشه همین نمونه کارها جذبش میکنن،و خوب این تو ذهن مشتری میمونه. نظر شما چیه دوستان؟؟؟؟

باهات موافقم عزیزم
من خودم جایی که برای کاراموزی میرم دیدم بارها مشتری ها برای کوتاهی از تابلوهایی که رو دیوار بوده کار خواستن واون مدلو انتخاب کردن

ارسال: #18
1392/08/21 03:18 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

(1391/12/04 10:53 ب.ظ)زهره شریفی نوشته شده توسط:  اول یه تشکر از سوگل عزیز بابت این پست جدید،
من فکر میکنم یه فاکتورهایی هست که خیلی مهمه، یکیش اخلاق و رفتار حرفه ایه، .......
دوستان ما منتظریم که شما هم نظرتون رو بدین=)=)=)
اخلاق و رفتار خيلي مهمه و اگه بخوام مطلب رفتار رو باز كنم بايد بگم آرايشگر بايد از كلماتي استفاده كنه كه مناسب باشه بار ها توي آرايشگاهها ديدم و حتي از اطرافيان شنيدم از اينكه آرايشگر استفاده درست از كلمات نداره شاكي بودن مثلاً به جاي اينكه بگه صورت شما درشت ميگه صورتت گندهست يا دماغت دارازه ميشه گفت شما بينيتون كشيده ست و .... نقص هايي كه چهره يا استايل شخص داره با بدترين كلمات ميگن به نظر من درست نيست. و وقتي دو تا مشتري با هم در مورد مسائلي صحبت ميكنن نبايد دخالت كرد و نظر داد.
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #19
1393/11/22 05:11 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/11/22 09:21 ب.ظ، توسط سپینود1. دلیل ویرایش : )
سپینود1 آفلاین
ارایشگر

**

اعتبار: 2

به نظر شخصی من ارایشگر باید مهربان خوش برخورد و انتقاد پذیر باشه و وقتی مشتری در حین کار نظر خاصی داشت واکنش بد یا تندی نداشته باشه در عین حال نباید طوری برخورد کنه که اصطلاحا طرف روش زیادی تو سالن باز بشه و هر حرف و حرکتی دلش خواست انجام بده برای مثال یکی از ارایشگرا که اشنای منم هست یه بار تعریف کرد که یه مشتری اینقدر تو سالن پر رو شده بود که خیلی راحت در کمد لوازم ارایشی رو باز کرده و مدادتراش رو از تو کمد برداشته و در کمال ارامش به ارایشگر گفته که من از این تراش خوشم اومده و میخوامش .و بدون اینکه به صاحب سالن توجهی کنه اون رو تو کیفش گذاشته و بعد از این که ابرو هاش رو هم مرتب کرده و ورفته و تاکید میکنم که باید طوری رفتار بشه که مشتری باز هم به سالن بیاد و جذب بشه
در موردی که مشتری خواست حرف بزنه شنونده خوبی باشیم و حتی اگه خسته بودیم و حوصله نداشتیم نباد وقتی مشتری ای که داره باهامون حرف میزنه صورتمونو طوری نشون بدیم یا رفتار خاصی نشون بدیم که باقی مشتری ها متوجه بشن که ما از حرف زدن اون طرف کلافه شدیم و اگه مشتری ای رفت نباد پشت سرش پیش بقیه مشتری هامون حرف بزنیم یا مثلا بگیم اخیش رفت سالن چه اروم شدHuh زمانی که مشتری در مورد مطلب ی با فرد دیگه ای صحبت میکنه ما نباید در اون بحث دخالتکرده و ارایه نظر کنیم
DrunkDrunk[font=Verdana]خدایا کمکم کن کارم به دل مشتریام بشینه و زیاد بشن[/fon

ارسال: #20
1393/11/23 01:09 ب.ظ -
hoori9 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 1

در این مورد واقعا با سپینود عزیز موافقم که به هیچ عنوان بعنوان یک آرایشگر توی سالن و پیش مشتری ها از مشتری دیگه غیبت و بدگویی نکنیم حتی اگه اونها ندیده باشنش چون این تصور رو ایجاد میکنه که منم باید مراقب رفتارم باشم چون ممکنه بعد از رفتن من غیبت منم بکنه.
و اینکه سعی کنیم به یه مشتری یه کرم مخصوص پوستش یا یه ماسک موی مخصوص جنس موهاش یا مثلا یه مدل ابروی خاص چهره ش پیشنهاد بدیم و اون هم خوشش بیاد حتما پایبند سالنتون میشه و اعتمادش به شما چندبرابر میشه.
ایشالله به زودی یه آرایشگر خیلی خوب میشمHeartS (65)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.