زمان کنونی: 1395/09/20، 08:34 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #21
1393/11/23 02:33 ب.ظ -
سپینود1 آفلاین
ارایشگر

**

اعتبار: 2

RE: مشتری مداری

شاید گفتن این مطالب اینجا جاش نباشه اما یادمون باشه در موقع کار کمی مرموز باشیم و اجازه ندیم اسرر کاری ما (مثلا اینکه موقع رنگ دقیقا چه رنگایی رو باهم ترکیب میکنیم و اینکه مارکشون چیه) اصطلاحا لو بره و دیگه یه کار مخصوص سالن ما نباشه
DrunkDrunk[font=Verdana]خدایا کمکم کن کارم به دل مشتریام بشینه و زیاد بشن[/fon

ارسال: #22
1393/11/23 02:44 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

RE: مشتری مداری

مهارت و خلاقیت در کار در جذب مشتری تاثیر داره.مادامی که مشتری ای به این فکر کنه که در سالن شما با مهارت جدیدی روبرو خواهد شد مطمئن باشید جای دیگری نخواهد رفت.توصیه میکنم تا حد امکان حرفه ای کار کنید و حرفه ای رفتار کنید،محیط کار را تمیز و باسلیقه در بیارید.مهم سلیقه و خلاقیت هست، مشتری به جزئیات اهمیت زیادی میدهند.دکور های گران قیمت وقتی با سلیقه و خلاقیت همراه نباشد خیلی زود تاثیرش را از دست میدهند،سعی کنید قیمت متعارف را از مشتری بگیرید،و در اخری که مشتری از سالن خارج میشه بایستی پیش خودش این محاسبه را انجام بده که من بابت پولی که دادم چیز بیشتری گیرم اومده و این تفکر باعث میشه که اون از شما راضی باشه.من خودم هر مشتری که میاد بدون توجه به شلوغی داروخانه کاملا براشون وقت میزارم و حرفاشون را میشنوم.بعدش سعی میکنم کالایی دقیقا متناسب با نیازش بهش ارائه بدم خیلی وقتها شده طرف حاظره پول بیشتری هم بده اما من همون کالایی که میدونم بدردش میخوره را فارغ از بحث قیمت بهش میدم،شاید اول مشتری دلخور بره بیرون و تو دلش بگه میخواستم بهترین جنس را بخرم اما طرف نزاشت و جنس ارزونترش را به من انداخت،اما وقتی رفت خونه و دید چقدر اون جنس بدردش میخوره اونوقته که نظرش عوض میشه.این کالا فروختن بر اساس نیاز واقعی مشتری نیاز به شناخت کامل و جامع برندها و کارایی اونها و سطح کیفی اونها داره،حتما باید کار را کامل بلد باشین،خواهشن تا مهارت کسب نکردید سالن افتتاح نکنید.من وقتی مشتری کالایی را ازم میخره،بهش کیف و کلی افر از مارکهای کمیاب بهشون میدم تا واقعا این فکر ملکه ذهنشون بشه که این مکان در قبال پولی که میدم کلی سود میکنم.اعتماد دو جانبه واقعا مهمه حتما سعی کنید اعتماد مشتریهاتونو کسب کنید.خنده را هم فراموش نکنید.شاد و موفق باشید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.