زمان کنونی: 1395/09/14، 05:46 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #111
1394/09/22 09:36 ب.ظ -
Nahid.a آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

RE: معرفی ضد چروکهای مطرح بازار

مجددا سلام
من در مورد کرم هایی ک بهم معرفی کردید کمی تحقیق کردم
در رابطه با کرم مگنی فیسنس لیراک ک ب من پیشنهاد دادید اکثرن اونو ی کرم مناسب خانم های 30 سال ب بالا معرفی کردن ب نظرتون درسته من ک همش 23 سالمه و هیچ چروکی هم رو صورتم نیست ازش استفاده کنم!!
من خودم ی کرم آبرسان و نرم کننده از کلینیک استفاده میکنم ب نظرتون کافی نیست؟!
در مورد سرم وین اکسپرت کدلی میشه بهم بگید مدت انقراضش چند ماهه؟!
و 2تا لوسیون از نیوا هست ک میخوام اگ زحمتی نیست بهم بگید مناسب چه پوست و سنی هستند
Nivea body lotion repair & care
Nivea body lotion vital soja
و اگه میشه ی لوسیون سبک و آبرسان و نرم کننده از نیوآ برای مصرف روزانه بهم معرفی کنید
خیلی ممنون

ارسال: #112
1394/09/23 11:29 ب.ظ -
سعید آفلاین
عمده فروشی لوازم آرایشگاهی

اعتبار: 4

(1394/09/22 01:41 ق.ظ)siasiasia نوشته شده توسط:  خيلي ممنون از لطف شما.شما محصولتون را بفرستيد تا من بررسي كنم.اگر بروشور يا دفترچه ايي هم از محصولتون داريد را بفرستيد.
كرمان،خيابان شريعتي،مجتمع تجاري ميلاد واحد 205 ارايشي و بهداشتي ارديبهشت.سياوش فخرايي،09131989658.
براتون امارشو حسابي در ميارم.

حتما این کار می کنم . قبلش هم هماهنگ می کنم
این محصول بعنوان ماسک معدنی پوست صورت و بدن هست و واقعا عالی هست .

ممنونم
فروش کلیه نیازمندی های آرایشگاهی به مناسب ترین قیمت در فروشگاه سعید قیمت ها بصورت عمده فروشی و ارسال به شهرستان ها .
محصولات اپیلاسیون و کاشت ناخن و مژه

کانال تلگرامی محصولات سالنی و آرایشگاهی

از طریق لینک پایین در کانال تلگرامی ما عضو شوید تا از محصولات بازدید کنید .

[تصویر:  Logo_1x.png]

کانال تگرامی فروشگاه محصولات سالنی

تماس تلفنی 09128845844 فقط برای خرید نه کسب اطلاعات

ارسال: #113
1394/09/24 12:48 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

در مورد كرم مگني في سنسي كه بهتون پيشنهاد دادم اصلا منعي براي شما نداره،اين كرم مغذي و انتي اكسيدان هست.اگر خيلي وسواس داريد ميتونيد بجاي سرم و كرم فقط از سرم استفاده كنيد.سرمها محدوديت سنت ندارند.در مورد كزالي متوجه منظورتون نشدم.در مورد لوسيون هاي نيوا يي كه معرفي كرديد تفاوت چنداني ندارند يكيشون برا پوستهاي حساس و اسيب ديده هست و يكي ديگه براي پوستهاي نرمال هست اگر منظورتون از لوسيون درخواستي براي بدن هست نيوا تقريبا همشون كارايي مشابهي دارند.ولي محصولات پيور اند نچرال نيوا خيلي خوبه.كرم بدن كليون هم خوبه.تو محصولات ايراني لوسيون بدن هاي ثمين و مديلن خوبن.ولي من تو برندهاي ايراني سروينا را بيشتر دوست داشتم بخاطر عطر ياس وحشي كه داره.اما روي برنز كيو وي هم فكر كنيد محصولات بدون عطر و بارابني داره.اگر برند لوكس و لاكچري هم خواستيد لوسيون 24 ساعته نوكس واقع عاليه.

ارسال: #114
1394/09/25 03:28 ب.ظ -
صحراء آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 14

آیا ماسک رفع افتادگی پوست اوسرین تاثیر در رفع آن دارد؟

ارسال: #115
1394/09/25 04:28 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

تا جابي كه من اطلاع دارم اوسرين ماسك ضد افتادگي پوست نداره.

ارسال: #116
1394/09/27 07:00 ب.ظ -
hch آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام از اطلاعات خوبتون خیلی ممنونم من 36 سالمه و بوستم نرماله البته گاهی در ناحیه بیشانی احساس کشیدگی و خشکی دارم اما با استفاده گرمی گاهی جوش میزنم تا به حال از هیچ محصول مراقبت بوست استفاده نکردم و الان احساس میکنم نیاز به استفاده دارم از دکتر خواستم ضد چروک بنویسد و مدیلن را نوشته اما مشاور شرکت بوبر مگنی فی سنس لیراک را توصیه کرد با توجه به اینکه صورت لاغری دارم و برای تقویت و جوانسازی چه محصولی توصیه میفرمایید و با توجه به گران یودن لیراک چه مارکی با همون کیفیت معرفی میکنید .

ارسال: #117
1394/09/28 03:57 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام،خيلي بده كه تا حالا از پوستتون مراقبتي نداشتين،واسه چي؟در ابتدا به شما توصيه ميكنم از شوينده ها شروع كنيد.براي اينكار ميتونيد از ژل شستشوي مناسب استفاده كنيد.من نوتري وژتال ايوروشه را پيشنهاد ميدم چون نسبت به بقيه برند هاي لوكس قيمت مناسب تري داره.تونر هم اگر ايراني خواستيد مصرف كنيد هيدردرم خوبه ولي توي برندهاي خارجي ميتونيد از تونر روزانه پايو استفاده كنيد اگر وسع مالي داشتين حتما شير پاك كن پايو را هم بخر.ولي شير پاك كن لامينين هم تو ايراني ها خوب جواب داده.حتما اسپري اب اورياژ را تهيه كن و به دفعات ازش روي صورت پاف كن.ضد افتاب مناسب شما هم كرم روز كيو وي هست هم مغذي بوده هم spf 30 داره مرتب ازش استفاده كنيد.در مورد شب مگني في سنس واقعا خوبه مخصوصا اگر سرم و كرم با هم مصرف بشن.ولي اگر هزينه هاي ليراك بالاست ميتونيد از ويتامين c سي گل به مدت يك ماه استفاده كنيد بعدش از كرم شب پرايم يا دكترژيلا استفاده كنيد.البته در سطح ليراك ميتونيد ار سرم و كرم رينايت كامفورت زون هم استفاده كنيد برا دور چشمتون هم از همين رينايت كامفورت استفاده كن.رژيم غذايي كاملا سالمي را رعايت كن،زير نور خورشيد نرو.استرس كم خوابي.....از اين جور چيزها هم بزار كنار.يك ماه برو جلو اونوقت تفاوت را ميبيني.البته شما مستعد ميكرو درمي هم هستيد اما نگران نباشيد همه چيز عالي جلو ميره.
شاد و موفق و سبز باشيد.

ارسال: #118
1394/09/29 06:45 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/09/29 06:46 ب.ظ، توسط hch. دلیل ویرایش : )
hch آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام ممنون از اینکه وقت گذاشتید و اینقدر کامل جواب دادید تا جایی که فهمیدم برای ضد افتاب و کرم روز qvو برای شب و ضد چروک مگنی فیسنس استفاده کنم اما کاربرد بقیه محصولات رو متوجه نشدم لطف میکنید ترتیب و زمان مصرف بقیه رو بفرمایید.

ارسال: #119
1394/09/30 03:23 ق.ظ -
Saraebahimi آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام دوستان کسی میدونه محصولات اوباجی رو کجا میشه پیدا کرد ی برند آمریکایی محصولات پوستیه

ارسال: #120
1394/09/30 04:48 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

محصولات اوباجي در ايران نمايندگي رسمي نداره طبيعتا توزيعي هم در سطح شهر و يا كشور صورت نمي پذيره.اخرين بار سال 88 بود من تو قشم ديدم محصولاتشو ولي از اون موقع ازش بيخبرم.ميتونيد به فروشگاههايي كه بسيار لوكس كار ميكنند و عموما برندهاي خاص و تك را دارن يه سر بزنيد.شايد براتون كاري انجام دادن.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی لایه بردار مناسب برای پوست چرب رانیا 14 17,281 1394/11/08 07:33 ب.ظ
آخرین ارسال: جواد آقابابایی

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (3 کاربر):
اکرم اکرم، asizebel، javad1215

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.